Jak nawijać włosy w papilotach?

Bardzo często zdarza się, że na wizytę u fryzjera kobieta nie ma czasu, a na co dzień chcą wyglądać zadbane i stylowe! W tym przypadku idealnym rozwiązaniem byłoby lokówki. Dlaczego lokówki? Oczywiście, można użyć lokówki, suszarki do włosów lub prasowanie, ale nie chce zepsuć włosy, a włosy nie będą trzymać się tak długo, jak może być pożądane. Powiemy Ci, jak wybrać i jak nawijać włosy na wałki.

load...

Wybór lokówki

Pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji, co do wyboru dla rolek w celu uzyskania dokładnie fryzurę, które potrzebujesz. Dzięki ogromnym wyborem stało się bardzo łatwe do zrobienia. Trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze lokówki do włosów, są one wykonane z dowolnego materiału. Lokówki metalowe doprowadzić do sekcji włosów. Drewniane modele dość szybko stają się zanieczyszczone i musi być wymieniany przynajmniej po każdych dziesięciu zastosowań. Najlepszym wyborem będzie plastikowe lokówki lub produkty pokryte plastikiem.

Lokówki rzep idealnie nadają się do krótkich włosów. Ponadto, tworzą piękne fale i dać objętość u nasady włosów. Kolejny plus lokówki lipkie – bez przywiązania, ponieważ przyklejają się do sierści małych haczyków. Mniej, że korzystać z nich na dłuższą lub falowane włosy jest niepożądana, ponieważ myli je, a to prowadzi do pęknięcia włosów.

Gorące wałki są znane od dawna, ale były z powodzeniem wykorzystywane w naszych czasach. Ich główną zaletą jest to, że curling czas jest znacznie zmniejszona z powodu upału, ale włosy nie wysusza i nie pogarszać, jak w curling curling. Nadają się do wszystkich rodzajów włosów, a dla każdego z ich długości.

Boomerangs – a rolki pianki, do którego dodaje się im elastyczności miękki przewód. Jak wałki na rzepy, nie wymaga mocowania, który często psuje włosy, pozostawiając im pokój. Rolki z pianki są bardzo miękkie i nie boli włosy, tylko negatywne – źle trzymane na krótkich i cienkich włosów.

load...

Ten ostatni rodzaj istniejących wagi – klasyczne, oraz co jest ich wszechstronność. Wszystkie średnicy i z różnego rodzaju montażu nadają się do włosów oraz niezależnie od grubości, długości i grubości.

Lokówki, a także różnią się wielkością. Im mniejsza jest średnica, tym mniejszy będzie loki. Przy wyborze konieczność skoncentrowania się na całej długości włosów, dłuższe włosy, tym większa średnica rolek powinna być zaznaczona.

W jaki sposób pakowania?

Aby uzyskać ładny i schludny fryzjera, trochę znajdzie odpowiednią lokówkę, należy również używać ich właściwie. Jak nawijać włosy na wałki? Dopuszczalna jest najlepiej zrobić na czyste włosy. Tak więc możliwe jest, aby używać produktów do stylizacji włosów, takie jak mus lub pianki. Ilość musu lub piany jest dobierana w zależności od długości włosów i grubości. Przed curling włosy trzeba zwilżyć, a jeśli włosy są zbyt mokre, lepiej jest być trochę osuszyć.

Czesanie włosy powinny być w kierunku, w którym będzie gojenia lokówki. Podkreślając niewielką część włosów, konieczne jest grzebień i starają się wyrównać. Delikatnie pociągnij nić i trzymając ją prostopadle do głowy, aby rozpocząć kręcenie. Wszakże curl zostaną przykręcone, zablokować go. Głównie wkręca frędzla, a wierzchołek oraz occiput; whisky i obszar za uszami są wkręcane w końcu. I różne strefy są nawinięte w przeciwnych kierunkach, będzie wierny nawijać włosy zgodnie z kierunkiem ich wzrostu.

Jeśli nadal nie robią piękne i zadbane loki, można zobaczyć, jak nawijać włosy na wałki na zdjęciach w internecie lub kupić specjalne samouczki wideo.

Wyjąć lokówki powinien dokładnie jej rozwinięcie, gdy włosy są całkowicie wyschnąć, nie ciągnąć je lub zdjąć, może wyprostować włosy. Rozkręcić je lepiej w odwrotnej kolejności, czyli począwszy od świątyń i grzywka wykończeniowych. Po usunąć lokówki, włosy powinny być starannie uczesane i położył ewentualnie fryzura może być ustalona przy użyciu lakier do włosów.

Łatwy w obsłudze i utrzymaniu zdrowych lokówki robi najlepsze sposoby tworzenia wspaniałych fryzur w każdej chwili.

load...