Jak nawijać włosy na wałki

Masz proste włosy? Ale zarówno chcą mieć kręcone, prawda? Ten problem jest dość powszechne, ale, dzięki Bogu, jest rozwiązywalne. Jej piękno jest łatwo podkreślić kręcone loki, co może pomóc lokówki. Jeśli zdecydujesz się podkreślić swoje naturalne piękno z pięknym kręcone włosy, a potem po prostu trzeba wiedzieć, jak nawijać włosy na wałki. Dla pięknych lokówki loki są potrzebne wielkości. Współczesny rynek oferuje ogromną liczbę różnych rolek zarówno w kształcie i rozmiarze. Są walce z tworzywa sztucznego, metalu, tworzywa sztucznego powlekane, pianki i elektrobigudi. I rolki mocujące są również zróżnicowane. Najbardziej popularne wśród kobiet są rolki z gumką.

load...

Co jest dobre lokówki? Tak, fakt, że oni absolutnie nie szkodzi włosy, w przeciwieństwie do trwałej ondulacji i gorącymi szczypcami. Oczywiście, curling włosy przy użyciu lokówki jest mała wada – po raz pierwszy, to zajmuje dużo czasu. Ale z czasem, jeśli nie regularnie Perm, będzie szybko nauczyć się wiatr włosy.

Oczywiście, każdy rodzaj lokówek na technice ich stosowania są różne. Ale wszystkie rodzaje lokówek połączyć kilka zasad. Tak więc, nie będzie zbyt trudne, aby wysuszyć włosy przed zwijaniem się od nadmiernej suszy włosy dość ciężko na rolce w papilotach, curling i szybko wysuszyć włosy tracą formę. Ale nie można skręcać zbyt mokre włosy, gdyż może niepotrzebnie się w parę, która również nie sprzyja wysokiej jakości trwałej ondulacji. A proces wykładania lokówki do włosów i dalsze suszenie zajmuje zbyt dużo czasu. Jeśli włosy są zbyt przesuszone, powinny one zostać spryskane wodą z natrysku przed zwijaniem.

Co jest ważne, aby wiedzieć przed dop?

Więc, co trzeba wiedzieć przed wiatrem włosy w papilotach? Powiedzmy to zrozumieć. Najpierw trzeba przygotować wszystkie niezbędne narzędzia do curlingu. Przede wszystkim trzeba będzie, oczywiście, same lokówki. Potrzebne są również dwa lustra i grzebień z długiej rączce grzywny. Ponadto, nie zaszkodzi mieć pod ręką butelkę z wodą w sprayu. Obecność dwóch zwierciadeł jest konieczne, aby móc nawinąć włosy na karku. Z pomocą grzebienia z cienką uchwytu, można łatwo oddzielić poszczególne kosmyki włosów i spray będą potrzebne w przypadku, gdy włosy przesuszone. Podczas nawijania włosów na wałki każda nić należy starannie grzebień, szczególnie jeśli stosowane rolki – z włosia jak zły włosy grzebieniowe prostu uwikłanych w te szczeciny i uwalniają je od wagi będzie dość problematyczne i czasochłonne.

Perm dłużej, można użyć specjalnych zbrojarzy, że należy zwilżyć włosy przed zwijaniem. Takie zbrojarzy spadek włosów plenochkoj świetlnych, jak również wzmocnienia i ochrony ich. Przy wyborze utrwalacza należy pamiętać, że powinna być dostosowana do rodzaju włosów, jak błędnie wybraną fixer, nie tylko nie poprawi jakość fali, ale wręcz przeciwnie tylko zaszkodzić włosy. Tak więc, jeśli cienkich włosów, stosować fixer posiadający najlżejszy stopień utrwalenia, a włosy pozostaną dobre, natomiast zbrojarzy z silnym zawieszone tylko włosy ważenia i będzie ona szybko tracą formę.

load...

Jak nawijać włosy w papilotach?

Technika okład na włosy lokówek nie jest czymś niewyobrażalnie trudne. Istnieje kilka zasad owinąć włosy:

  • Z pomocą grzebienia (co jest potrzebne – już mówiłem) należy oddzielić kosmyk włosów, równą szerokości stosowanego przez wałki. Aby oddzielone pasma nie rozpada się w dłoniach podczas machając lekko skropić wodą ze zraszacza. Wkręt-lock stojąca z końcówek włosów i dołączyć je do połowy rolek do owijania i wałków wewnątrz na włosach, owinięte równomiernie. I tak do samych korzeni włosów, a to nie jest konieczne, aby nawijać włosy zbyt mocno, tak, że nie boli. Więc być przykręcone wszystkie włosy, następnie należy odczekać do całkowitego wysuszenia włosów, a następnie usuń lokówki. Czesanie włosów powinien być nie wcześniej niż kwadrans po curlingu – tak długie loki zachowują swój kształt.
  • Jeśli twoje włosy są w porządku lub niegrzeczne, który przy minimalnej wilgotności stracić r, przed nawijania nici na konieczne jest, aby położyć specjalny żel lub piankę do pakowania. Nowoczesne produkty do stylizacji włosów nie tylko pomagają utrzymać włosy znacznie dłużej, ale również wzmocnić włosy. Wybierz produkty do stylizacji powinna być w zależności od rodzaju włosów.
  • Jeśli zdecydujesz się skorzystać elektrobigudi wiesz: nie mogą być stosowane zbyt często. Ponadto elektrobigudi powinien oszukiwać bardzo suche włosy.
  • Włosów na czole to konieczne zamykający na większej niż rolki na szyjce i na boki łba.
  • Ważne jest, aby końcówka nici równomiernie leżał na rolkach, gdyż w przeciwnym wypadku wskazówki okazują niechlujstwa i zepsuje całą fryzurę.
  • Pasma trzeba oszukać jest ściśle pod kątem 900 do korzeni włosów z łagodnym pasm napięcia.

Rodzaje lokówek i funkcji kręte

Cóż, tutaj mamy zrobić z techniką nawijania włosów na wałki. Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jakie rodzaje rolek, istnieją i jak nawijać włosy na wałki lub tego rodzaju. Do tej pory najczęściej kilka rodzajów rolek, w tym elektrobigudi, lokówki, szpilki do włosów z lokówki z gumką i rolki z pianki.

Wałki piankowe – najbardziej proste w aplikacji, mogą one nie tylko proste, ale również bardzo szybko zwijać włosy. Ale ten rodzaj rolek ma jedną dużą wadę – włosy, takie wałki osieroconych, nie potrwa długo, więc lepiej jest wybrać bardziej rygorystyczne lokówki.

Elektrobigudi pewnością bardzo wygodne, ale z częstego używania zepsuć włosy. Elektrobigudi wyposażone w elementy grzejne, które muszą być zamontowane na rolkach. Pręty nagrzanej lokówki, a potem można nawijać włosy. Bardzo często elektrobigudi wyposażony włosia. Ten typ lokówek w każdym razie jest to niemożliwe, aby nawijać mokre włosy.

Gdy nawijanie rolki z włosów przy użyciu kołków, standardowe techniki nawijania, ale po nić nawija się na wałki powinny trzpienia i przykleić ukośnie wałki tak, że dolny koniec trzpienia w pobliżu głowy.

Wałki gumką stosowane również, jak wszystkie inne gatunki, ale nawinięty na wałki Strand przyłączone gumkę. W tym celu należy pociągnąć końcu, który jest przymocowany do elastycznego paska i przeniesienia go na przeciwległym końcu rolki, tak, że włosy mocowane z gumką na obu stronach.

Jak wiatr długie włosy?

Więc, ogólne zasady używania lokówki i ich gatunki zbadaliśmy. Krótkie włosy w papilotach oszukać dość łatwo, co nie ma długie włosy. Zobaczmy, jak nawijać włosy w papilotach – długie włosy wymaga więcej czasu i umiejętności.

Na ogół technika zwijania długich włosów na wałki jest dokładnie taka sama jak uzwojenia krótkim i średnim włosy. Ponadto, po nawinięciu włosów na lokówki długie włosy powinny COMB zwilżyć rozpylacza, aby oddzielić cienkie pasmo, natomiast zaczynając od końców, wiatr ich na wałki, posiadających pasmo prostopadłe do głowy. Tutaj należy zauważyć, że nici muszą być oddzielone znacznie cieńsza niż przy zwijaniu krótkie włosy, długie włosy lub może po prostu nie zmieścił się na lokówki, że nie daje dobrych rezultatów. Ponadto, gdy uzwojenie długich włosów należy używać stylizacji – musy, pianki i tym podobne. Może być wykorzystywany do tych celów, i piwo i żelatynę i cukier. Ogólnie rzecz biorąc, każda stylizacja będziesz cieszyć – kupiony w lub przygotowane według receptur ludowych – ty decydujesz. Aby wysuszyć długie włosy mogą zostać wyrzucona jak suszarka do włosów i naturalny sposób. Zawijać długie włosy nie wybrać lokówki z gumką, jak guma może pozostawiać ślady na włosach, powodując włosy zmieni niechlujstwa.

Cóż, to była nasza mała wycieczka z lokówki światowych. Życzymy, aby wybrać odpowiednie lokówki i od samego początku, aby uzyskać najbardziej dobry wynik!

load...