Jak nauczyciela języka angielskiego on-line

Nowoczesne technologie sprawiły drastyczne zmiany w życiu każdego z nas. Dziś, w Internecie można grać nie tylko w swoje ulubione gry i znaleźć ciekawe informacje, ale także do zaangażowania się w naukę. Język angielski opiekun w Internecie – to usługa, która będzie znacznie przyspieszyć wiedzy zagranicznych bez zbędnych czasochłonne. Do komunikacji z nauczycielem klienta wykorzystuje specjalny program – Skype. Ponadto, na pewno trzeba kamerę wysokiej jakości słuchawek i mikrofonu. Połączenie z Internetem musi być stabilna i dość szybko.

load...

Jak wyglądają zajęcia?

Jak opiekun prowadzi zajęcia z języka angielskiego on-line na stronie internetowej? Wybór metody zależy od nauczyciela: jest niemal nieograniczona. Dobry i doświadczony nauczyciel z pewnością sprawią, że lekcja nie wydaje się nudne i monotonne. Błędem jest myśleć, że opiekun Skype może być zatrudniony tylko w doustnej praktyce mowy ze studentami. Koniecznie należy zwrócić uwagę na każdy aspekt języka obcego.

Wielu profesjonalnych wychowawców zacząć od prostych ćwiczeń fonetycznych ćwiczeń wykorzystujących twistery języka lub krótki wiersz. Dużo czasu poświęca się kontroli jakości prac domowych, które mogą być podane zarówno w formie pisemnej i ustnej. Roboty i inne podobne prace należy przesłać pocztą elektroniczną do nauczyciela.

Płyta wirtualny – nieodzownym plug-in for Skype, ponieważ pozwala na natychmiastowe przeniesienie drugiej partii schematy, rysunki i podstawowe wiadomości. Zarząd często stosowane w celu wyjaśnienia nowych tematów, takich jak reguł gramatycznych. Po przedstawieniu najnowszych informacji nauczyciel oferuje studentom praktyczny sposób do pracy materiału. Nie lekceważ gry i formy kształcenia, na przykład do uprawiania i nauki nowego trenera słownictwa może symulować sytuację lub oferują gry role-playing.

Najlepiej, jeśli nauczyciel oferuje lekcje do przeprowadzenia w całości w języku angielskim. Uważa się, że nawet wprowadzenie nowych słów jest o wiele bardziej skuteczna, jeśli nie po prostu nauczyć, ich znaczenie, i starają się je wyjaśnić za pomocą zwrotów zagranicznych. W tym podejściu, słowo naprawdę pamiętał o wiele lepiej niż „zapamiętywania”.

load...

Co należy wziąć pod uwagę, chcąc angażować się w Internecie?

  1. Ta metoda nauczania jest przeznaczony tylko dla starszych dzieci i dorosłych. Oznacza to, że skutecznie uczyć angielskiego online będzie w stanie tylko do tych, którzy świadomie zainteresowanych pomyślnego pozyskiwania własnej wiedzy. Jeśli dziecko jest w wieku 6-11 lat, pewnie wciąż nie rozumie celu, dla którego rodzice go zmusić do nauki. W tym wieku, nauczyciel musi nie tylko kompetentnie wyjaśnić materiału, lecz także mieć oko na szczegóły zachowania ucznia, ustalić z nim kontakt psychiczny, który jest praktycznie niemożliwe w świecie wirtualnym.
  2. Nauczyciel musi mieć odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie online. Zapytaj go nie tylko do zapewnienia skan dyplomu, ale również zapytać, czy jego własnej metody nauczania przez Skype.
  3. Edukacja Online wymaga jeszcze większej organizacji i wytrwałości, niż praca w prawdziwym życiu. Wiele tomów pisemnej pracy domowej, które trzeba wykonać obowiązkowe można oczekiwać. Podczas rozmowy z nauczycielem na temat tego, co nie rozprasza: wyobraź sobie, że jesteś w tym odbiorców. Staraj się nie koncentrować się na sprawach wewnętrznych, a także na temat seminarium.

Życzymy powodzenia i cierpliwości, najszybsze rezultaty!

load...