Jak nauczyć się ufać mężowi, podręcznik dla żon alarmowych

Zawartość:

Bardzo często można usłyszeć, jak jego żona podejrzewają mężów ze wszystkich grzechów śmiertelnych. Oczywiście, być na poszukiwania wydają się być bezpieczniejsze, ale z jakiegoś powodu wielu z nas coraz częściej zastanawiam się, jak nauczyć się ufać mężowi. I powinno być tylko zadowolony, ponieważ problem zaufania w związku – jednego z najważniejszych w komunikowaniu się ze swoim partnerem. Postaramy się dowiedzieć, dlaczego to jest stracone, i że można to zrobić.

load...

Związek bez zaufania

Jak wyobrażasz sobie idealny związek? Jeśli odrzucimy absolutnie romantyczne zdjęcia, one muszą zawierać intymność, która opiera się na zaufaniu. Jest w dążeniu do tego stanu możemy biec na oślep w wir związków miłosnych, chcąc odnaleźć swoją bratnią duszę, którzy dzielą się z nami przez resztę swojego życia.

Czym jest wiara? Według psychologów, jest to subiektywny stan osoby, która jest w relacji z partnerem, który charakteryzuje się gotowością do przekazywania informacji, który jest w porządku, a nawet inaczej. Czy jesteś gotowy, aby powiedzieć ukochanej coś niewidzialny i uczynić go jakaś specjalna akcja. Zwykle zaufanie zależy od zgodności z wewnętrznymi zasadami i niewypowiedziane porozumień, które istnieją między partnerami. Aw każdy, mogą być ich własne. Bez zaufania do uczciwości i dobrej woli innej osoby, to po prostu nie może istnieć.

Zaufanie pozwala na relaks w związku i otworzyć się na swojego partnera. Bez niej jest po prostu niemożliwe, aby przeżyć, że prawdziwa miłość, która jest opisana w wielu znakomitych książek. Teraz wyobraź sobie związek bez zaufania. Są one związane z ciągłym uczuciem niepokoju i strachu, które powstają w związku z oczekiwaniem niebezpieczeństwa i zdrady. Musisz być bardzo uważny, aby jej mężczyzna, do czasu, aby zobaczyć nieszczerość w jego zachowaniu. Nie można uzyskać wsparcie od niego, ponieważ nie zawsze są wątpliwości co do celów jego postanowienia.

load...

Krótko mówiąc, niektóre stałe minusy. Ale dlaczego powinien istnieć taki związek, jeśli nie ma związku z ukochaną osobą? Co do zasady, kobiet w tym przypadku, istnieje wyraźna obawa przed samotnością. Jeśli dodamy do tego brak pozytywnych doświadczeń szczerości i intymności w związku, wówczas okazuje się, że preferuje się zadowolić trochę, zamiast próbować coś zmienić. Jednakże, ponieważ czytasz ten artykuł jest dla Ciebie ważne, aby dowiedzieć się, jak nauczyć się ufać mężowi i przerwać błędne koło.

Powody podejrzenia

Zaufanie nigdy nie wychodzi z relacji ot tak, chociaż, niestety, nie pojawiają się nawet w niektórych przypadkach. To zawsze wiąże się z żadnymi wewnętrznymi przyczynami. Ponadto, mogą one być zarówno męskich i żeńskich boku, a czasami na granicy pomiędzy nimi.

Podejrzenie damska

 • Brak podstawowej zaufania w świecie

  Psychologowie mają taką charakterystyczną osobowość – to reprezentuje nasz sposób widzenia rzeczywistości wokół nas. To może być wrogo do nas, pełna niebezpieczeństw, zagrożeń i niepokoju. Ludzie w tym przypadku wydaje się być podstępne i cynicznych kłamców, którzy robią wszystko tylko dla siebie. Przeciwny biegun jest taka, że ​​świat wydaje się być sprawiedliwy i uczciwy, a ludzie – dobre i pozytywne tematy.

  To naturalne, że istnieją stany pośrednie, które są nadal w różnym stopniu, są bliżej bieguna. Według analityków, początki takiej wrogości i podejrzliwości są w niemowlęctwie człowieka. W ciągu pierwszego roku życia dziecka wszystkie jego potrzeby będą zaspokojone przez matkę, a jeśli ona reaguje w sposób terminowy do sygnałów, zaczyna postrzegać świat uprzejmie. Ale jeśli ona jest zimna i nieuważny, to jest podstawa dla przyszłych problemów.

 • „Piętno pistoletu”

  Innym mechanizmem, z powodu której nie ufamy ludziom – gdy oni sami nie mogą pochwalić się uczciwości w związku. Tak natura ludzka jest taka, że ​​my rozumiemy siebie jedynie przez pryzmat własnej osobowości. Na przykład, jesteś zły, kiedy płaczesz, i myśleć logicznie, że druga będzie doświadczyć tego samego. W przypadku oszustwa działa o ten sam sposób: można zobaczyć w innych sygnałów tych samych uczuć, które występują w tej chwili, a ty myślisz, że twój partner robi to samo. Aktywowany mechanizm „gdybym oszukać, a potem wszystkich zainteresowanych, w tym mojego męża.”

 • Poczucie niższości

  Zgadzam się, to jest bardzo łatwe do podejrzeń innych pod względem ujemnego działania przeciwko tobie, jeśli myślisz sobie, że nie są nic warte. Potem zacznij myśleć, że ktoś chce cię skrzywdzić, bo – jak nicość. Nadal nie można chronić siebie i nie zasługują na dobrą postawę i odpowiednie działania. A z każdym nowym „kick” jesteś bardziej przekonany o tym. Ponadto, istnieje możliwość, że ta jakość otaczać się ludźmi, którzy są w stanie własnymi negatywnych działań potwierdzają słuszność swojego poglądu na świat. A praca jest błędne koło.

 • Z całym szacunkiem dla męża

  Z tego powodu, wiele przerw małżeństw, zwłaszcza w Polsce. Widzieliście zachowanie typowej polskiej ciotki? Była zawsze „piłowanie” mąż jego paskudny głos, ciągle wskazując mu, że robi źle i jak to zrobić właściwie. Za tym wszystkim jest to podświadoma chęć poniżenia człowieka, udowadniając mu, że – zerowej bez kija. Bezpośrednią konsekwencją tego pragnienia jest przekonanie, że jej mąż nadal robi wszystko za jednym miejscu i jest w stanie „zepsuć” w każdym przypadku. Chociaż czasami jest paradoksalna sytuacja odwrotna, kiedy kobieta znajdzie jej człowiek tak bezwartościowy, że nadal nie będzie nigdzie. I to jest na próżno. Jest to sprzeczne z naturą energii i ostatecznie zabija wszystko, co jest dobre w relacji.

 • Traumatyczne przeżycie

  Bardzo trudno jest zaufać ludziom jeśli kiedykolwiek zostali oszukani. Nasza psychika jest tak skonstruowane, że przynosi doświadczenie z przeszłości w przyszłość, aby być w stanie przynieść przynajmniej pewną jasność i że niektóre przewidywania. Inną rzeczą jest to, że z powodu tej podstawowej funkcji można przegapić pozytywnym świetle relacji, jeśli człowiek zachowywał się źle z tobą. Zrozumiałe jest, że nie wszyscy ludzie są takie same, zwłaszcza jeśli są małżeństwem do zupełnie innej osoby, w przeciwieństwie do tego, który kiedyś oszukany. A czasami sam stworzyć swoją paranoję u mężczyzn przesłanek zachowywać się tak, jak z dala „Oczekiwanie”.

Tak, bardzo często sama kobieta nie może dowiedzieć się, jak nauczyć się ufać mężowi. To zapobiega jej cech osobowych i innych problemów z jej strony. Ale nie możemy wszystko całkowicie „winę” za jednego z partnerów. Często zdarza się, że człowiek budzi podejrzenia ze swoją przyjaciółką. Jak i dlaczego to zrobił?

Mężczyzna zachowanie

 • Bliskość

  Niektórzy ludzie są z natury skryty. Oni nie potrzebują dużo komunikacji, nie lubią hałaśliwych firm i nie mają tendencję do dzielenia się intymne fragmenty wewnętrznego spokoju, nawet z najbliższymi ludźmi. Czasami może się wydawać, że nie potrzebuje nikogo – a więc są to świetny czas w spokoju. Jednak to wrażenie jest mylące.

  Każdy człowiek potrzebuje innej, aby być razem, dzieląc ważnych doświadczeń życiowych. Zamknięty ludzie, ponadto są znacznie trudniejsze do znalezienia sobie partnera. Ich charakter nie wynika z chęci ukrycia czegoś od ciebie. Oni dystansują się od specyfiki układu nerwowego, „dzięki”, do którego bardzo szybko pokrywa zmęczenie przed kontaktem z innymi. Ale trzymaj się blisko tej „tajemniczej” osoby na pewno nie jest łatwe.

 • Przestrzeń osobista

  Niektórzy mężczyźni zaostrzone poczucie własnych granic, a każdy inwazja ich postrzeganej agresji. Oczywiście dlatego, że ktoś wkracza na ich terytorium, a jej pilną potrzebę ochrony! Na pewno nie będzie to łatwe, ponieważ konieczność dostosowania się do takich cech. Najprawdopodobniej twój współmałżonek ma miejsce w mieszkaniu, i, być może, a nie taka, w której lepiej jest zostawić w spokoju.

  Jest wrażliwy na temat w jaki sposób próbowano dostać się do jego telefonu lub sieciach społecznościowych, a także tylko odwrócenie uwagi od swoich spraw, co robi. Może on zamyka własną przestrzeń, nawet w łóżku i nieufny w dotyku. Jeśli to wszystko jest, to zachęcamy do podjęcia twój mąż tak jest. Wszystkie te granice nie są ze względu na fakt, że ma coś do ukrycia, a od wzmożonej uwagi na jego terytorium, a to jest po prostu taka cecha osobowości.

 • Prowokujące zachowanie

  Twój mąż czasami zachowuje się bardzo źle: nie wziąć telefon, nie mówi, gdzie iść, ładne, „ćwierkania” do każdej młodej osoby, itd. … W tym samym czasie, kiedy normalnie o tym rozmawiać, przyznał mu się, że się mylił. Jest to szczególnie ważne, gdy trzeba się nauczyć lepiej co robi, albo dać mu roszczenie. To wszystko wygląda dziwnie prowokacji wobec ciebie. Wydawał się być zdenerwowany nastolatek, który jest czymś zabronione i zaczyna zachowywać się bardziej agresywnie. Oczywiście, jest to bardzo przykre, ale konieczne jest, aby zrozumieć, co kryje się za taką linię postępowania. Być może chce dać nauczkę do was, czy zemścić się na was za coś. Ale mu zaufać po to jest trudne.

 • Dziwne wartości

  Istnieje cała kategoria ludzi o bardzo mglistych pomysłów, co jest dobre, a co złe. Mogą one również wyjaśnić, dlaczego w niektórych przypadkach, zdrada, morderstwo i kradzież są całkowicie uzasadnione. Wszystko z winy jakichś dziwnych wartościach leżących u podstaw filozofii tych przedmiotów. Mają szeroki margines, a lista możliwych działań mogą zawierać znacznie większą liczbę niż osoby z tradycyjnej moralności. Na przykład, może to być uznane za seks bez uczuć – to nie oszustwo. Zgadzam się, nie jest łatwo żyć z taką osobą. Inną rzeczą jest to, że zatarcie wartości jest trudne do ukrycia, a jeśli kobieta wyjdzie za takiego człowieka, więc ona ma swoje poglądy.

 • Skąpstwo w wyrażaniu uczuć

  Emocje – marker wszystkiego, co dzieje się z człowiekiem. Jeśli czujesz coś, czym żyjesz, a druga jest również uczucie w kontakcie z tobą. Ale gdy emocje mają niewiele lub człowiek pokazuje je oszczędnie, to nie jest uczucie, że nie jest szczery albo coś ukrywa. Wynika to z faktu, że nie rozumieją, co się dzieje, to pozostaje tajemnicą dla Ciebie. I gdzie nie ma pewności, zawsze jest niepokój i podejrzenie. Nasz mózg jest tak skonstruowany, że woli, aby wypełnić pustkę ich fantazji. To samo dzieje się w relacji z mężem. Jeśli to nie wystarczy, pokazuje swoje uczucia, a potem zaczniesz się martwić, że on cię nie kocha. I gdy istnieje jakakolwiek kontrowersyjna sytuacja (na przykład, że nie odpowie), swoje najbardziej nieprzyjemnych fantazji wypłynąć.

Oczywiście, nie mówimy o sytuacji, w której partnerem zabierze cię do szczerego szacunku. Jest rzeczą naturalną, że nie mają zaufania do osoby, która jest ciągle gdzieś walking, pijących więcej niż raz złapany na kłamstwie. Tylko teraz zastanawiam się, w tym przypadku, jak przywrócić zaufanie jest bezcelowe. Należy zastanowić się, jak przełamać bolesne stosunki, ale to już inna historia.

Kłamać

Aby zrozumieć, jak można ufać człowiekowi, trzeba zrozumieć, w jaki sposób i dlaczego ludzie kłamią. Oczywiście, ktoś to pytanie może wydawać się głupie, ponieważ nie myślenia, gdzie kłamie. Ale w rzeczywistości nie jest takie proste, a my postaramy się zrozumieć, przed podjęciem decyzji, co zrobić.

Oczywiście, ludzie oszukują się nawzajem, aby spełnić niektóre z jego pragnień. Bardzo często sytuacja, gdy osoba leży wydawać się lepiej niż jest w rzeczywistości. Pragnąć dziwne, ale nie dla kogoś, kto jest zaznajomiony z psychologii. Jedną z podstawowych potrzeb człowieka – potrzeba statusu i szacunku ze strony społeczeństwa. Musi on spełniać wraz z pragnienia, głodu i pragnienia, aby być bezpieczne.

Ale jeśli ktoś nie czuje się na tyle ważne, jeśli nie czuje się szacunku od innych, to może zacząć fib. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do mężczyzn mających więcej niż kobiety, duma. Na przykład historia swoich lukratywnych kontraktów dla firm w rzeczywistości może okazać prostą transakcję, w której twój człowiek zaangażowany. I jak oni wierzą?

Cóż, jako klasyczny przykład tego, jak ludzie kłamią, chcąc uzyskać jego – to człowiek zaloty kobietę tylko się z nią przespać. On jest gotów zrobić wszystko, by kruszyć w niewyobrażalnych komplementy i zrobić czyny niezwykłe piękno, ale celem jej w tym bardzo na ziemię. Naturalnie, dziewczynka w postaci zwykłego tekstu nikt nie może powiedzieć: „Ja po prostu chce spać z tobą.” Po tym irytujące osobę może być wysłany do piekła. Jednak jeśli miłe oszukiwać, to prawdopodobieństwo sukcesu jest znacznie wyższa.

Ale to nie jest najgorsze. Znacznie gorzej, jeśli mąż jest oszukuje ciebie, bo to po prostu wygodne. Klasyczny przykład – zdradliwe apostata. Kładzie się ze swoją żoną, opowiadając bajkę o powierzchni i platońskiego dialogu z innymi dziewczynami. To naturalne, że jest to wygodne, gdy jego dom – pełny puchar, a wszyscy wokół niego czuć dobrej rodziny człowieka. Ale zwodzi również swoją kochankę, przesadzonych opowieści o jego żony złośnicy. Pochodzi z różnych powodów, dlaczego nie może się rozwieść, ale jego serce jest słaby z „skazana” miłości. W ten sposób postępuje tylko ze względu na ich własnej wygody, taki człowiek jest w stanie zrobić wszystko, aby „oszukać” dwie kobiety.

Jest to częściowo pokrywa się z czasem, kiedy człowiek leży do ciebie, aby uniknąć odpowiedzialności. Brzmi to paradoksalnie, ale tak długo, jak nie wiem wszystkiego, oszustwo, gdyby nie było tam. A dokładniej, to po prostu nie koliduje z odpowiedzialnością za nią. A on nadal leży bardziej w celu ukrycia wszystkich tych kilka kłamstw, które ma wiele połączeń wewnętrznych.

Tak więc powody, aby nie leżeć w obfitości. Ale skąd wiesz, że twój mąż jest oszukuje ciebie? Ogólnie rzecz biorąc, oczywiście, jest to w zasadzie trudno uwierzyć: w jaki sposób dana osoba ukochana i blisko kłamać i robić złe rzeczy? Ale, niestety, zdarza się. A trzeba wiedzieć oznaki kłamstwa w celu poznania odrębnej rzeczywistości od fikcji. Istnieje szereg punktów czysto technicznych, które można powołać się na analizie tego, co się dzieje:

 • Człowiek mówi wiele

  Lub używa więcej słów niż jest to niezbędne w określonej sytuacji. To wygląda jak jakiś mur, którego głównym celem – przykrywką kłamstwa. Podświadomie, moja głowa kręci się ten pomysł: „Im więcej mówię, wygląd będzie bardziej prawdomówny historia.” A jeśli dodać szczegóły, to wszystko będzie w porządku. Tylko że to nie jest tak, co do zasady, jest oznaką kłamstwa.

 • Staranny dobór słów

  Kiedy leżysz, trzeba pamiętać jeszcze raz rozmowa oddziałów w celu uniknięcia nieporozumień, a nie „blef”: przeszłość – wszystko w zgodzie z obecnie – nadal „nie” historia i przyszłość – że na podstawie tego wszystkiego Zakładam, że będzie można powiedzieć po. W skrócie, mózg wymaga ogromnych środków, dlatego też kłamcą zmęczy. Wskazuje na to również przerwę w rozmowie.

 • Dyskusja tempo

  Z wyjątkiem rzadkich przypadków, zdolnych leży w oszukuje człowieka znacząco zmieniona prędkość rozmowy. To może być powolny z przyczyn opisanych powyżej – osoby długo myśleć o tym, co powiedzieć. Albo może to być dość szybko, gdy obiekt w pierwszej kolejności, martwi i nie można go ukryć, a po drugie, wylewanie na ciebie duże ilości informacji w szybkim tempie, że podświadomie chcąc mylić i zmniejszenie koncentracji uwagi. Wtedy prawdopodobieństwo przyłapania jest poniżej. Nawiasem mówiąc, intonacja jest także leżący na temat zmian – zwykle głos staje się większa. Psychoza to fizjologicznych reakcji.

 • To często ma charakter uniewinnienia

  Kiedy dana osoba kłamie, on początkowo ma podświadome poczucie winy przed sobą. I opowiadając swoje historie, wydawał się być stara się usprawiedliwić. W przemówieniu do wielu wzorów i słów odsłaniając głośnik w pozytywnym świetle.

Pewnie zastanawiasz się, jak nauczyć się ufać partnerowi, jesteś szczególnie zainteresowany aspektów jego relacji z płcią przeciwną. W jaki sposób zmienia człowieka? Staje się bardzo wybredna z żoną, ponieważ uważa, że ​​to ona do winy, bo to prowokuje do takich czynów. Odpowiednio częste skandale i kłótnie, po czym rzuca wstecz egzystencję – jakoś szczególnie gorliwie stara się zrekompensować ich winy.

W ogóle, nieciągłe i nagłe zmiany nastroju i zachowania – sygnał alarmowy. Z reguły dodawane są do niej wszystkie rodzaje alkoholu, picia i innych działań związanych z samozniszczenia. Wreszcie, najpewniejszą znak – jest głosem intuicji. Kobieta jest prawie zawsze czuje się, gdy człowiek jest inny, nawet jeśli cały świat stara się odwieść ją w tym. Tak więc w pierwszej kolejności jest wierzyć w siebie.

Co robić?

Więc Zbadaliśmy swój związek i zrozumiał, że obiektywne powody nieufność nie. W związku z powyższym, w celu ułatwienia komunikacji, musi być zwrócony do swojej otwartości i szczerości. Co trzeba zrobić?

 1. Aby znaleźć i zneutralizować swoje neurozy

  Problemy z ufnością, jak już wspomniano, są zwykle związane z zakłóceniem rozwoju osobistego. Które z kolei mogą wystąpić ze względu na zły klimat w domu rodzicielskim, zmarłego ojca, emocjonalny chłód w stosunkach z matką, itp … Ja jest bardzo trudne do zrobienia, więc radzimy zwrócić się do psychologa. Konieczne będzie śledzić i sprawdzić połączenie pomiędzy wydarzeniami z ostatnich lat i są teraz twoje problemy.

 2. Zobacz jak twoja ufność osłabia swój związek

  W ogólnej podejrzliwości – cechą zdrowej psychiki, zaprojektowany, aby chronić go przed ewentualnym niebezpieczeństwem. Ale jeśli jesteś stale walczy z wyimaginowanym zagrożeniem i wysysa ty i twój mąż. On nie czuje swoje wsparcie, opiekę i miłość. Wydaje się, że uważasz go słabe lub złe, dzięki czemu można bardziej z dala od siebie. Jaśniejsze złapać oczach swoich niedociągnięć. Dlatego należy zobaczyć i uświadomić sobie, jak źle się nadmiernie podejrzliwy – wtedy ta cecha będzie łatwiej pożegnać.

 3. Analizować co boisz

  Istnieją różne sposoby, aby nie ufać człowiekowi. Na przykład, zaprzecza możliwości, że twój mąż będzie osiągnąć poważne sukcesy, z kilku powodów. W tej sytuacji, podświadomie starają się stać wyżej, upokarzanie go. Pomyśl o tym co robisz i gdzie to ma korzenie rosną. Jeśli mówimy o zazdrości, a następnie prześledzić łańcuch „Obawiam się, że mój mąż zmieni” do znaczenia za tymi słowami. Co się wtedy stanie? poczujesz ból. Gdzie to się podjąć? Poczucie zdrady. Co to jest zdrada? I tak dalej. Prawdopodobnie można dostać się do punktu, w którym „wypłynąć” niską samoocenę i zwątpienia.

 4. Zwiększa samoocenę

  Więc, najbardziej zazdrosny są zwykle najbardziej niezabezpieczone ludzie. Wynika to z faktu, że twoje podejrzenia Jeśli powiesz: „Nie jesteś godny coś pięknego. Wokół pełno lepiej niż wy, ludzie, i to na pewno zdradzić i oszukać. ” Aby się go pozbyć, można nauczyć się zwracać uwagę na pozytywne opinie. Kiedy ludzie mówią wam komplementy, spokojnie wziąć, a co ważniejsze, wierzę w nich. Robić notatki psychicznego w głowie, kiedy masz coś dobrego na niego. Jeśli to się nie uda, spróbuj na pokrycie jego oczy całego spektrum możliwych przyczyn, a nie zajmują się wyłącznie samobiczowania.

 5. Wyeliminować negatywny instalację nieracjonalne

  Na pewno od dzieciństwa inspirowana „Ludzie nie można ufać” Albo: „Konieczne jest, aby zawrócić, gdy natychmiast otrzymał kopniaka w tył”. Te idee tworzą swoje nastawienie, a nie po prostu zobaczyć, co nie mieści się w ich klatkach. Dlatego powinny one wstrząsnąć luźne. Weź jedną taką instalację i sprawdzić je pod kątem autentyczności. Zadaj sobie pytanie, czy to się dzieje naprawdę sto procent? A kiedy to się nie zdarza? Daj sobie kilka przykładów ze swojego życia, i ogólnie, na przykład z książek. Dlaczego tak się dzieje? Prawdopodobnie powinien w jakiś sposób prawidłowy montaż. I w jaki sposób? I tak dalej – dopóki nie zamieni się w coś rozsądnego i korzystającego. Chociaż ogólnie każdej sztywnej ramie – nie jest dobry.

 6. Zacząć żyć pełnią życia

  Jest bardzo łatwo wpaść podejrzenia, kiedy naprawdę nie mają własne interesy. Całkowicie rozpuszczają się w męża, a jeśli próbuje odpocząć przez chwilę, ty się martwić. Tylko jedno wyjście – do zerwania połączenia. Aby to zrobić, należy dowiedzieć się, jak spędzić czas bez niego: wymyślić fajne hobby, zapisać się do tańca, spędzać czas z przyjaciółmi. Istnieje wiele opcji – najważniejsze, że naprawdę nauczył się czasami „wypaść” ze swoim partnerem i cieszyć się autonomią.

Jeśli oszukany …

„A co, jeśli nie ufa mężowi ze względu na fakt, że kiedyś mnie zdradził?” – pytasz. Tak, to jest bardzo trudny i śliski temat. Wierzyć człowiekowi, w tym przypadku – jest bardzo, bardzo trudne. Ale jest to możliwe. Po pierwsze, trzeba przejść przez cały ból i cierpienie związane z jego zdradą – będą spalić nadmiar zazdrość i lęk. Zaczynają atakować po uzgodnieniu i dokonać zemsty.

Należy rozumieć, solidna, dlaczego zdecydowałeś się mu wybaczyć. Jeśli rdzeń tego rozwiązania jest miłość, to można zacząć mu zaufać ponownie. Najważniejsze – aby naprawdę chcesz to i uświadomić sobie, że związek bez zaufania jest skazany. A ty nie chcesz stracić swojego kochanka? I naplyuyte, co mówią inni – związek tej pary nie powinny opierać się na opinii innych ludzi.

Pamiętaj, że jeśli człowiek wrócił do ciebie po zdradzie, on naprawdę docenia cię i chce być z tobą dalej. Mimo ciężaru winy i odpowiedzialności związanej z tym. Mężczyźni swego och, jak nie lubię, więc z powrotem po niewierności, są zupełnie inne. Dlatego należy zacząć mu wierzę, bo prawdopodobieństwo ponownego wystąpienia zdrady dobrego człowieka jest bliskie zeru. Zadbaj o siebie nawzajem!

load...