Jak nauczyć się rysować strzałki na oczy: sztuka wyraziste spojrzenie

Zawartość:

Co po prostu nie iść, my, kobiety, aby jego twarz bardziej doskonały! Wyrywanie brwi, zrobić sobie tatuaż, budując rzęsy, usunąć pierwsze zmiany związane z wiekiem z pomocą magicznych ujęć kosmetycznych, staraj się nie marszczy czoło i tak dalej. Dlatego taka drobnostka jak strzałki, starając się opanować do perfekcji. I nic dziwnego, bo poprzez zsumowanie obwód może powiększyć oczy i uczynić je trochę „kot” lub szeroko otwarte ze zdziwienia. Na ogół, aby poprawić to, co nam się nie podobało, a podkreślenie godności, co posiadamy. Dlatego artyści makijażu wielką wagę do naszego „zwierciadło duszy”, wymyślanie nowych i nowych technik makijażu.

load...

A czy wiesz, że strzałki na oczach, które pojawiły się w starożytnym Egipcie i aktywnie wyciągnięte zarówno przez kobiety i mężczyzn, były pierwotnie nie dać większą wyrazistość oczu? Zostały one sporządzone dla celów religijnych, aby dodać osoby do podobieństwa ze świętych zwierząt czczonych przez Egipcjan – z przedstawicieli rodziny kotów. Farby wytworzono z obie strzałki prowadzić rudy i mieszając henny mułu i gliny. Egipcjanie eyeliner ze specjalnymi kijami. Jak widać, ludzie przez cały czas starał się pięknem. W ogóle, od tego czasu niewiele się zmieniło, oprócz poprawy makijażu i skomplikowanej technologii jego stosowania.

Trzeba powiedzieć, że szczególnie popularne oczy, niech w dół czarną farbą, wniesionej przez hollywoodzkie gwiazdy filmowe 60-70 lat. Takie słynne piękności jak Marilyn Monroe, Twiggy i Odri Hepben, cechą charakterystyczną obrazu były tylko strzały. Dali cudowne oczy sławnych aktorek bardziej wyraziste i urzekające misterium, a także służył jako małe sztuczki, aby ukryć zmarszczki. Teraz jest to niemożliwe, aby wyobrazić któregokolwiek znanego piękna w stylu retro bez tych cech nadrobić.

Środki do stosowania strzałki

Więc mam nadzieję, że masz przyjść do wniosku, że chcesz, aby Twoje oczy jaśniejsze i bardziej wyraziste użyciu podsumowujący obwodu. Aby to zrobić, należy wejść do sklepu z ogromnym wyborem kosmetyków i stojąc w błąd, patrząc z jednego środka na drugi, nie wiedząc, co wolisz. Klasyczna sytuacja, że ​​z pewnością znane wielu przybyszów nauczyć technik makijażu nieznanych wcześniej, a nie tylko w oczach. Spróbujmy rozwiązać ten problem i zbadać, jakie rodzaje wykładziny istnieją do dziś i gdzie lepiej zacząć ćwiczyć osoby bez doświadczenia, aby szybko dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

load...

Klasyczne środki rysunku strzały ówki. Należy zauważyć, że mogą być zarówno matowe i perły, mają różne kolory i różną twardość. Właściwy wybór zależy od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć w wyniku. Na przykład, tym trudniej najlepiej rysować ołówkiem cienkie ostre strzały, które są również dłużej utrzymać się w przód. Ale radzić sobie z nim może być trudne dla początkujących.

Dlatego, aby zacząć się kupić miękki ołówek. Dzięki kremowej konsystencji można narysować linię bogaty i pomalować wnętrze wieku. Jeśli chodzi o kolor, klasyczny była i pozostaje czarny, chociaż teraz niektóre rodzaje makijażu wykonane przy użyciu innych odcieni. To zależy od wielu odcieniach, na przykład kolorem, kształtem oka i tak dalej.

W sklepie na pewno dostanie się do oczu, płynny eyeliner. Jest o wiele bardziej stabilne niż ołówek, i charakteryzuje się bardziej intensywne i jasne barwy. Ale to narzędzie ma swoje wady. Są one związane ze zdolnością do szybkiego suche liniowej, tak źle, że przeprowadził się przed linią jest zawsze trudne do regulacji. Jeśli zdecydujesz się go kupić, a następnie zwrócić uwagę na szczotki. W jednym przypadku, może to być miękkie i cienkie, a także w innych widokach będzie przypominać jej końcówki pióra.

Opinie kobiet, którzy próbowali pracować na wizerunek każdego z powyższych rodzajów eyeliner, podzielone. Ktoś mówi, że stały aplikator łatwiejsze w użyciu, a ktoś lubił szczotkę. Ale wszystkie kobiety zgodzili się co do jednego: narysować strzałkę przez wszelkiego rodzaju środki opisane lepiej po opanowaniu podstaw techniki ołówkiem, czyli dowiedzieć się, jak przeprowadzić prawidłową linię wymaganej grubości.

Jest kremowy eyeliner. Jest to wygodne dla tych okazjach, kiedy robisz makijaż, na przykład, dziewczyną lub siostrą, jak ona umiejętnie malowane samodzielnie, według wielu dziewcząt, jest bardzo trudne. Jako środek wskazujący strzałki w przód i cieni są używane. W tym przypadku linia zaciąganiu się jest lepsza przy stosowaniu aplikatora płaskie szczotki ze ściętą krawędź. Uprzednio zwilża się wodą do cienko i równomiernie cień leżał na powieki.

Little Secrets dla początkujących

Tajemnica pierwszych: rysowanie strzałek, nie patrzeć na swoje odbicie w lustrze na boku. Wydawałoby się, że jest to bardziej wygodne, a linia może się gładsza. Jednak w praktyce wszystko wygląda inaczej: często, jeśli spojrzeć prosto będziesz rozczarowany jak uzyskać ostateczny wynik, chociaż linia boczna wydawało się niemal doskonały. Dlatego słuszne nauczyć się rysować strzałki na oczy, patrząc bezpośrednio na swoje odbicie. Jest to najpewniejszy perspektywa, ponieważ twarz możliwe rozmówca również zobaczyć się z nim.

Tajemnica druga: strzałki zacząć rzęskowego rzędu. To, co trzeba zrobić, jeśli technologia przetargu oczu dla ciebie, gdy wciąż nowe. Metoda ta znacznie ułatwia zadanie w pierwszej kolejności. W przyszłości, gdy niektóre praktyki i „nabete” hand, można spędzić miły zakrzywioną krzywą iz kącika oczu. W międzyczasie spróbuj łatwiejszy sposób, aby wyciągnąć strzały i upewnij się, aby połączyć dwa bary jest łatwiejsze niż przeprowadzenie całej linii w jednym ruchu na raz.

Tajny trzeci: próby zwrócić ogon strzałką jako kontynuacja błonę śluzową oka, a nie wzdłuż rzędu rzęskowego. Tak, wizażystów zrobić odwrotnie, ale ze względu na fakt, że są specjaliści do wykonywania wszystko jasno i poprawnie. Ale w pierwszej chwili może okazać się, że strzałka kształt nieprawdopodobna zmiana oka, jak to będzie stworzyć iluzję bardzo podwyższone swoim kącie, lub, wręcz przeciwnie, niestety pominięty. Dlatego też, po prostu trzymać się krawędzi powieki, a następnie linia będzie poprawna.

Tajemnica czwarta: odebrać w cieniu przyszłych ręce tonowe i zmieszać je razem rzęski. Dopiero po tej wstępnej procedury można zacząć zarys eyeliner oczy. Metoda ta pozwala uniknąć pojawienia się luki poprzez skraju powieki. Rzeczywiście, często zdarza się, że wydaje się strzałki, aby uzyskać płaski i piękny, a różnice między nimi i rzęs uczynić je niekompletne, a zaczniesz poprawić sytuację, często naruszające trudem wynik.

Tajemnica piąta: przed strzałami rysować, podnieść ich właściwą grubość, biorąc pod uwagę kształt oczu. Po zsumowaniu obwodu powinien podkreślić atuty i ukryć wady. Jest to szczególnie ważne dla właścicieli głęboko osadzone oczy z powiekami wiszące. W tym przypadku ważne jest, aby pamiętać, że linia powinna dostać cienki – wersja z nim uczyni Twoje oczy senne i ciężkie.

Jak narysować strzałkę z ołówkiem?

Co zrobić profesjonalny make-up przed strzałami narysować na oczach? To prawda, należy wykonać przed wysunięciem szkoleniowych osób: barwieniem sproszkowane Fed brwi. Następnie stosuje się cieni do powiek. Jeśli chodzi o ich kolor, jego wybór zależy od rodzaju makijażu. Na dzień lepsze wykorzystanie wyciszony pastelowych odcieniach, wieczorem wymaga bardziej jasne kolory i w świątecznym często odpowiednie nawet perłowy połysk. W każdym przypadku konieczne jest, aby skorzystać z cienia: było na nich zwracamy strzałek, bo to jest jak ołówek jest łatwiejsze do zastosowania i trwa dłużej. Nawiasem mówiąc, w tej postaci jest łatwiejsze do skorygowania błędów, usunąć niepotrzebne.

Dlatego z góry przygotować gaziki i wody, bo nagle mieć rękę z ołówkiem można szarpać się napięcie, a strzałka zmieni krzywe. Ale to można zapobiec, jeśli wcześniej zadbać o wygodne miejsce do nakładania makijażu. Należy również pokryte z pożądaną boku. Cóż, jeśli masz lustro powiększające, ponieważ przed nim można uzyskać wygodny przy stole. Ręka, która będzie rysować strzałki na oczach, nie trzymać na wadze – potrzebuje komfortowe podparcie. Po pracy z makijażu wymaga czasu, troska, i stres, a najmniejszy fałszywy ruch natychmiast zniszczyć wszystko. Dlatego wsparcie dla ramion jest koniecznością.

Aby szybko nauczyć się sztuki strzałki na oczach rysunek, pierwsze kilka razy można zrobić wstępny układ w postaci subtelnej kreski powiekę wzdłuż linii rzęs. Ponadto, lepiej jest umieścić punkt, w którym, jak myślisz, powinny być koniec każdej strony. Pomoże to uczynić je symetrycznie. Po zaznaczeniu zgrabnie połączyć uzyskanych punktów w jednej linii i ocena wyników.

Jest możliwe, aby zrobić inaczej. Wizualnie określić połowie wieku i narysować linię od niego do wewnętrznego kącika oka, a potem jeszcze jeden – na zewnątrz. Po zapoznaniu się z którymś z opisanych metod, spróbuj wersja bardziej skomplikowane Swipe strzałka natychmiast jeden ruch w kierunku od dziobu do świątyni. Staraj się, aby jej ogon lekko poza kontur oka, gdyż zostały podnosząc go. Jeśli widzisz, że strzałka zwrócił się do niewielkich nieprawidłowości, starają się ostrożnie wyjąć je z wilgotnym wacikiem. Być może linia będzie wydawać się zbyt cienki. Fix może być całkiem proste: po prostu kliknij na już istniejących na ołówkiem kontur oka raz lub dwa razy.

Wybierz strzałkę do kształtu i wielkości oka

Jeśli jesteś z natury szeroko oddzielonych oczy, rysować strzałki lepiej z wewnętrznym kąciku, starannie wybrać ją. W takim przypadku należy natychmiast dokonać grube i wyraziste. Koniec linii powinna być powyżej narożnika zewnętrznego, należy podnieść do góry, ale nie działają zbyt daleko. Nie zniechęcaj się, jeśli twoje oczy są zbyt blisko nosa. Funkcja ta jest łatwa do ustalenia, wizualnie „rozstał się” je ze strzałkami poprawnie śledzone. Linie z przodu powinny być przeprowadzane nie od wewnętrznego kącika nich, a od połowy XIX wieku. W tym przypadku najpierw muszą być cienkie, a następnie stopniowo gęstnieć i płynnie wejść do świątyni.

Właściciele małych oczu muszą wiedzieć, że jasno określone kontur wizualnie uczynić je jeszcze mniejsze. Nie należy zwrócić grube strzałki, które będą niezgodne z ogólnym widzenia osoby. W tym przypadku lepiej jest, aby dać pierwszeństwo do cienkich linii, począwszy od połowy XX wieku i stopniowo wzrasta. Pamiętaj, aby rysować strzałki tak, że wykraczają one poza koniec naturalnego konturu oczu, tym samym rozszerzając je.

Dziewczyny, które natura obdarzyła duże wyraziste oczy, zaokrąglony kształt, strzałka na oczach najlepiej jest wykonywać po obrysie wieku, czyli z jednego rogu do drugiego. Linie nie powinny być cienkie, a ich krawędzie chcesz wyświetlić do świątyni. To będzie wizualnie „wyciągnąć„oczy. Być może z czasem nauczysz się dać im w kształcie migdałów, jak orientalne piękności. W odniesieniu do zawężenia oka, aby były bardziej zaokrąglone uzyskane przez śledzenie całej długości średniej grubości strzałkami, co dodatkowych dotyka w środku, przeznaczone do uszczelnienia linii w tych miejscach.

Aby osiągnąć wygląd „słaby” lub, jak mówią, zadymionych narysować strzałkę tak: trzeba narysować kontur dolnej powieki, ale zrobić to ostrożnie i tylko na wewnętrznej krawędzi. Ważne jest, aby pamiętać, że ta metoda jest spektakularne odkrycie tylko dla właścicieli dużych i symetrycznym oka. W przeciwnym razie, dodatkowe strzały zaakcentować tylko istniejących braków lub możliwości. Dla bardziej wyraziste i można spróbować tej opcji: Narysuj strzałkę na górnej i dolnej powiece, ale nie połączyć je w rogach i pozostawić równolegle do siebie. Powstałą lukę należy podkreślić bardziej lekkie cienie lub ołówek. Dzięki czemu można osiągnąć efekt „szeroko otwarte” oczy.

Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę kilka możliwości zastosowania strzelca. Pamiętaj, że bardzo małe oczy nie mogą prześledzić czarny eyeliner. W tym przypadku, odcień ołówek ratunkowy złoto lub srebro, za pomocą których są one wykonane wizualnie bardziej. Według stylistów, teraźniejszości popularny retro obraz może być tworzony przy użyciu cienkich strzałek w połączeniu z szminka soczystych kolorach, takich jak szkarłat lub dojrzałych wiśni. Ale ogólne kierunki eyeliner na oczach musi spełniać pastelowych odcieniach wardze.

Aby dać wyraz Jego zdaniem, należy nauczyć się rysować strzałki. Bo dziś są one ponownie u szczytu popularności. Na modelka pokaz jesienno-zimowym, wielu współczesnych projektantów paradował w makijażu ze strzałkami. A więc, jeśli chcesz być tendencja raczej opanowanie techniki, która ma na celu uczynienie oczy każdej kobiety lub dziewczynki jest szczególnie tajemnicza i atrakcyjna. Należy zauważyć, że ta sprężyna będzie miała wystarczającą modne czarne i białe strzałki ekstrawagancki. Zawsze chcesz wyglądać modnie? Natomiast dziś nadszedł czas, aby nauczyć się rysować te strzały, jak Donna Karan oraz modeli w pokazie Roberto Cavalli. Idź do niego i trzeba wszystko potoczy.

load...