Jak nauczyć się płacić komplementy

Możliwość zapłaty komplementy – bardzo cenny jakości. Dzięki niemu można wpływać na ludzi, aby podbić lokalizacji rozmówcy i znaleźć przyjaciół. Nie mówimy o pochlebstwa, gdy człowiek chwalony za cnót nieistniejących, ale komplement, który odzwierciedla rzeczywiste cechy charakteru lub wyglądu osoby, z którymi komunikują się w tej chwili. Prawidłowo wykonany pochwała może nawet poprawić stosunki, które nadal pozostawia wiele do życzenia. To jest klucz do serca każdego człowieka.

load...

Jak nauczyć się płacić komplementy, nie opadają na pochlebstwa? Jak przedstawić opinię osoby o jego godności, więc może on trwać od chwalisz? Spójrzmy prawdzie w oczy. Na początek definiujemy – jakie są rodzaje komplementy. Po tym wszystkim, każda osoba wymaga własnego podejścia. A jeśli w tej samej sytuacji, słowa mogą prowadzić do efektu rozpędzony, w innych sytuacjach mogą one po prostu nie działają.

Bezpośrednie komplementy

Należą otwartą ocenę wyglądu lub odzieży. W celu dokonania takiego komplementu, konieczne jest nie tylko chwalić wygląd rozmówcy, i sprawiają, że większość z nich szczerze. Nie trzeba mówić mężczyzna, to było piękne. Kilkaset procent zadowolonych ze swojego wyglądu. Lepiej jest, aby podkreślić konkretną część twarzy, co wydaje się atrakcyjne dla Ciebie. Mark uroczy uśmiech, eleganckie palce dobre włosy. Zanim nauczysz się mówić komplementy jawnie, należy zapoznać się z osobą, dla których są one przeznaczone. Ponieważ tak wielu ludzi postrzega ten styl komunikacji jako niewolników.

Ukryte komplementy

Gdzie praca ludzka jest oceniana w zespole. Na przykład, grupa naukowców przekazany dużego projektu, i podkreślają, jeden z uczestników stopnia znaczenia wykonywanej pracy. Taki komplement nadaje się do komunikacji z nieznanej osoby w przypadkach, gdy trzeba profesjonalnej pomocy rozmówcę: „Zespół jest tak dobrze poradził sobie z zadaniem Jestem pewien, że bez ciebie, projekt byłby mniej skuteczny nie dzielić tajemnicę Obawiam się, że bez ciebie jestem!.? nie poradzić sobie „z jednej strony robisz miłą osobą, az drugiej strony – można liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie w profesjonalnego planu.

Komplementy pośrednie

Odzwierciedlić swoje uczucia i nastawienie do rozmówcy. Na przykład: „Jestem bardzo zadowolony z tobą rozmawiać!” lub „w firmie, czuję się swobodnie!” Bardzo cienki i zawoalowaną formą uwielbienia. Jak nauczyć się płacić komplementy pośrednio? To proste. Słuchaj swojego serca. Jakie emocje Bo ty człowieku? O nich i porozmawiać. Tylko upewnij się wcześniej, że dana osoba jest otwarta do szczerej rozmowy, w przeciwnym razie wszystkie komplementy będzie wyglądać na miejscu.

load...

Komplementy bez emocjonalnego zabarwienia

Przeznaczony zarówno do komunikowania się z przyjaciółmi i nieznajomymi. Odzwierciedlić swoją opinię na temat posiadania towarzysza. Na przykład: „Masz wspaniałą maszynę, jak ona jest w eksploatacji.?” lub „Twój pies – po prostu piękny!” Niektórzy mogą twierdzić, że takie komplementy nie działają. Ale kochanek wystawa psów, którzy nie uważają ich pet najlepszy, czy kierowca, obojętnie do swojego samochodu? Albo wybór, czy jest to wybór samochodu lub psa, osoba jest uważana za sukces. Twoje zadanie – aby zwrócić uwagę na to.

Teraz przyjrzyjmy się tej technologii. Jak nauczyć się płacić komplementy z łatwością?

  1. Wykluczyć jeden. Komplement musi być szczery. Jeśli powiesz, że druga osoba wygląda dobrze, ale nie wierzę w to, ludzie będą czuć swoje kłamstwa. Przynajmniej on myśli, że pochlebca, maksymalna – pomyśl: co trzeba z nim?
  2. Druga reguła. Czy bezinteresownie komplementy. Nie trzeba dodawać nauczyciela potrącenie przed, że miała wielką postać, ale aby uzyskać wyższy wynik. Nie wierzę w to. Ale jeśli próbował zrobić każdy wykład jej małe komplementy, a następnie przesunięcie nauczyciel jest wyraźnie korzystne dla Ciebie. I nie jest to, że przekupić osobę. Dzięki za komplement można po prostu zbudować dobrą osobę relacji. A jeśli ktoś traktuje cię dobrze, a niewielkie błędy są bardziej skłonni wybaczyć, prawda?
  3. Trzecia reguła. Umieścić osobę nad tobą. Przykład: „Wow, jak są wspaniałe stało nigdy bym nie powiodło się!” Wiele osób boi się tej formy komplement, zważywszy, że pojawiają się w tym przypadku w sposób bezstronny. Jednak ta forma komunikacji pomoże złagodzić pozyskać rozmówcę. A człowiek, w przeciwieństwie do tego, zajmie Ci inteligentne i bystre kobiety, bo zauważony jego potencjał.
  4. Reguła Cztery. Komplementy dla wszystkich bez wyjątku. Nie jest konieczne, aby podzielić krąg komunikacji na godnych i niegodnych swoimi zatwierdzających słów. Czystsze pochwała w biurze, i to dokładnie myć podłogi w miejscu pracy. Chwalcie taksówkarza, a podróż będzie bardziej przyjemne i komfortowe. Chwalcie sprzedawczyni w sklepie, a ona cię co żywności i świeże powiedzieć. Dyskusja komplementy tak po prostu, i ludzie zaczną się uśmiechać, tylko z oczu ciebie.
  5. Zasada Five. Nie porównuj ludzi. Katastrofalne komplementy, w której staramy się podnieść jedną osobę kosztem drugiego. Na przykład: „Twój garnitur dobrze siedzi na rysunku nie jest to, co nasz szef – i drogie ubrania i siedzi jakoś.”. Prędzej czy później, szef (lub jakakolwiek inna osoba, z którą jest porównanie) dowiaduje się o swoim zaniedbaniem, a wierz mi, nic dobrego nie będzie. Tak, i komplementy nie będą miały znaczący siły. Bo człowiek, którego chwalisz, weźmie sobie, że ty i też porównać z innymi i omawianie plecami.
  6. Zasady sześciu. Przysiąc? I chwalić. Aby uzyskać informacje na temat sposobu, aby nauczyć się płacić komplementy w sytuacji konfliktu, konieczne byłoby napisać książkę. Wtedy będziemy kłócić się między ludźmi nie było. W pierwszej chwili tego stylu komunikacji wydaje się absurdalne. W jaki sposób? Ktoś będzie krzyczeć na ciebie, a ty odpowiedzieć tylko się uśmiechać i rozmawiać o kolorze oczu sprawcy? Dokładnie. Zaczyna się kłócić kogoś w kolejce? Nie wchodzi w kłótni i spokojnie powiedzieć: „Jesteś taka piękna kobieta, i mówią niemiłe rzeczy ty to nie jest” Zobaczysz, jak rozmówca zażenowana takich uwag, a konflikt zostanie rozliczony.

Wiele kobiet są zaniepokojeni kwestii, która uzupełnia człowiek mówi. Wszelkie! Mocna podłoga, jakby to nie zabrzmiało paradoksalnie, bardzo lubi pochwały. Wierzy, a bezpośrednie i pośrednie komplement. Dlatego tym bardziej podkreślić godność swojego partnera, tym silniejszy wasz związek będzie, a lepiej będzie cię leczyć.

Teraz, gdy dowiedzieliśmy się, jak zrobić komplementy, nauczmy się je przyjąć. Bardzo często kobiety w odpowiedzi na pochwały zaczyna usprawiedliwiać. „Piękna sukienka? Tak, ty! On jest sto lat po południu. A na spódnicy nie daje miejsce, rozumiesz?” Wszystko rozpocznie się automatycznie, aby oznaczyć się nieaktualny stylu i ledwo zauważalne plamy na dole. A wszystko zaczęło się tak dobrze!

Tymczasem zdolność do zaakceptowania komplementy czasami ważniejsze niż zdolność do prawidłowego pochwały. Defensywnie często prowadzi do tak zwanych „Resetowanie” stosunków. Człowiek, który w pierwszej chwili myślałem, że szczerze piękne i szczerze rozmawiał o tym ze swoim podaży zaczyna dostrzegać pulchne uda, nieumyte włosy, krótkie nogi. W związku z tym, co dana osoba komplementy, należy być przygotowanym na luz. I jeszcze jedno: nie bój się chwalić. Po komplementy – nie jest bronią, aby osiągnąć pewne cele, a także możliwość, aby to życie ładniejszy i jaśniejsze.

load...