Jak nauczyć się orgazmu: wszystkie genialne – proste!

Zawartość:

Wiele kobiet skarży się, że nie wiedzą, jak się uczyć, aby mieć orgazm. Oni zazdrością słuchając opowieści o więcej szczęścia przyjaciół niesamowite orgazm podczas seksu, a oni sami mogą dostać lekkie przyjemne odczucia podczas intymności. Co to za niesprawiedliwość, czy zdolność do odczuwania silnego wstrząsu jest dostępne tylko dla wybranej szczęście podczas seksu? Może Talent dostaje orgazmu jest przekazywany genetycznie lub można go nauczyć?

load...

Co to jest orgazm

Przede wszystkim, zobaczmy, co to jest „Bestia” jest – orgazm. Każdy orgazm (a jest ich wiele rodzajów istnieją) – zjawisko czysto fizjologiczny, ale ma swój początek w głowie, to znaczy, kobiecy mózg. Tutaj wszystko jest ważne – uczucia partnera, zaufania, chęci, aby odpocząć i dobrze się bawić. Najczęściej orgazm towarzyszy skurcze mięśni macicy i pochwy lub inne części miednicy. Ponadto, silniejsze mięśnie rozwoju kobiet (zwłaszcza we właściwym miejscu), tym silniejsze skurcze (a zatem orgazm) czuje. To podoba jej się podoba i partnera, jak podczas kobiecych przeżyć orgazm i moralnej i fizycznej satysfakcji. Przyjmuje się powszechnie, że orgazm pochwowy sprawia, że ​​samica wygięty łuk, oczy toczenia, a następnie podają nieartykułowane dźwięki, niektóre nawet wypadnięciem z łóżka lub mimowolne oddawanie moczu popełnienia (rzadko, muszę powiedzieć!)

Niestety, niewiele kobiet może pochwalić się podobnym doświadczeniem euforię podczas seksu – często po prostu poczuć słodki, przyjemny, ale bez „wybuchu” na końcu. A pomysł, że niemożność uzyskania orgazmu pochwowego stawia je na równi z lodowatej przegrany, nie daje im odpocząć. Jak to jest – to jest tak piękna, uwodzicielska i seksowna, a tu nagle – takie zdarzenie! Liczne publikacje i programy telewizyjne z czołowych seksuologów w jednym powtórzeniu głosowej: pochwowy orgazm jest dostępna dla wszystkich, a tylko leniwi nie można nauczyć się czuć. A jeśli masz 10-20 lat małżeństwa, ale nie mają pojęcia, w jaki sposób osiągnąć upragnioną absolutorium z dzikimi okrzykami i mimowolne skurcze, to co robisz?

Muszę powiedzieć, że wszystkie powyższe fizycznych przejawów orgazmu raczej konwencjonalnej. Podobnie jak w czasie opadów śniegu nie są identyczne płatki śniegu, i nie ma identyczne orgazmu u kobiet. Ktoś naprawdę objawia się wyraźnie i szybko – nawet w erotycznych pokazach filmowych i kogoś – cicha i gładkie, lekkie, przyjemne fale na całym ciele. A jeśli ten ostatni boleśnie dotknięte przez fakt, że przejawem ich uczuć jest nie spektakularne, a zatem orgazm nie są uznawane, a następnie robią wielki błąd. Więc można dożyć starości, przeżywania orgazmów w ciągu 5-6 aktu seksualnego, nadal uważa się za „oziębła”!

load...

Słynny Sigmund Freud uważał, że łechtaczki orgazm może wystąpić każdy, nawet dziewczynce niedojrzały. Ale z pochwy w stanie o niczym innym, znając jej ciało kobiety. Wszystkie inne „przegranych”, jak mówi, po prostu bezpłciowe i bez względu na to, co nie zrobi. Nowoczesne seksuologów i psychologów śmiało odrzucić te sprawozdania, ponieważ, ich zdaniem, każda kobieta zdolna do orgazmu łechtaczki, pochwy i może doświadczyć. Oznacza to, że szansa proslavennoe przyjemności jest niemal każdy z nas! „Prawie” – to dlatego, że istnieją kobiety, które cierpią z powodu poważnych problemów psychologicznych i fizjologicznych, oni naprawdę potrzebują dużo pracy do upragnionego celu. Przez całą drogę do przyjemności droga jest otwarta – konieczne jest jedynie zdobycie niezbędnej wiedzy i chęć do otrzymania tego samego orgazmu pochwowego!

Dlaczego mężczyźni nic nie robić?

Większość kobiet w przypadku braku ich orgazmy tylko obwiniać ludzi. A w rzeczywistości jest naprawdę. Niektórzy mężowie nie wyraził zaniepokojenie faktem, czy ich żony czerpać przyjemność w łóżku: załatwiło sprawę, odwrócił się do ściany i zaczął chrapać. Kobieta leży, ze łzami i zastanawiasz się, dlaczego to szczęście jeszcze raz „przechodził”. Jeśli cały sens znieczulica i neprobivaemosti partnera – jest łatwo zaradzić.

Najprawdopodobniej sam nauczyły go do takiego zachowania, przyzwyczajony zadowolić się niewiele. Jak zacząć domagać się „ich” i zmusiła męża do dbają o swoich uczuciach – i moralne i fizyczne – to zacznie poruszać się do przodu. Być może przyczyną tego zachowania żony w łóżku pokryte czymś innym – w rodzinie może być pełne nierozwiązanych problemów, które mogłyby kolidować z życiem seksualnym, jak również. Myślisz, rozmawiać z mężem, próbować naprawić sytuację – to pomoże nie tylko seks, ale także w życiu rodzinnym w ogóle. Ale coraz częściej przyczyną „nestaratelnosti” mężczyzn leży zupełnie inaczej.

Zgadzam się, że niektórzy z nas są zbyt długie i skutecznie symuluje orgazm. Posiadacze wszelkiego rodzaju „Oscar” i „Golden Globe” mają rozerwana sobie włosy z frustracji, dowiadują się, że zwykłe niezaspokojone kobiety mogą pokonać ich w działaniu. Languor w oczy, łagodne-oohs aahs, gwałtowne ruchy całym – w tym pozoru profesjonalizm aktorów może tylko pozazdrościć! Nieważne, że w tym czasie udało jej się symulować najdrobniejsze szczegóły, aby myśleć o szczegółach dotyczących naprawy i listy gości na nadchodzący urlop – główną rzeczą, mąż jest pewien, że to jest – najbardziej seksowna, namiętna, zmysłowa kobieta w swoim życiu!

Tylko wtedy, gdy cel zostanie osiągnięty? Mąż, widząc swoje wysiłki, bardzo zadowolony z siebie i czuje się jak prawdziwy macho, w stanie przywodzą na myśl swoją dziewczynę w łóżku. Następnym razem może nawet dać sobie trochę „ulgę” – nie poddawał wszystkie takie same za każdym razem pełne?! A ty i będzie nadal doskonalić swoje umiejętności aktorskie, zamiast nauczyć się przeżyć orgazm dopochwowe są prawdziwe. Przede wszystkim, człowiek musi wiedzieć, że robi coś złego i starają się zmienić swoje zachowanie w łóżku. Jeśli ufasz partnerowi, to dlaczego nie spróbować czegoś nowego w seksie – inne pieszczoty, stanowi grę. Być może brakuje trochę małe, aby uzyskać pierwszy w życiu orgazmu pochwowego!

Głównym an_2 orgazmu pochwowego

Jeśli uważasz, że an_2 orgazm pochwowy tajemnic za siedmioma pieczęciami – jesteś w błędzie. W rzeczywistości, wszystkie genialne – proste! Główną rzeczą, którą trzeba zrobić, aby mieć orgazm – nauczyć się zrelaksować podczas seksu. Wynoś się wszystkie myśli i słów obcych z łóżka, wyłączyć mózg kompletnie. Brak ćwiczeń mięśni pochwy, przeczytaj Kamasutra i erotyczne fantazje nie pomoże przeżyć orgazm pochwowy, jeśli szef jest zajęty przez myśli. Poprzez takie istnieją.

Jeśli oczekujesz podczas seksu jest intensywny, a kiedy ten moment nadejdzie, i przewijania w głowie: „No, to wszystko, teraz muszę ..” „Och, znowu nie działa, ale dlaczego” „Cholera, to jeszcze raz? kot Shat … „, to szansa na uzyskanie orgazmu jest zredukowana do zera. Nie myśleć o niczym, po prostu cieszyć się seksem i słuchać doznań ciała – to całkowity relaks w łóżku. Naucz się korzystać z bliskości procesu i nie przeszkadza brak orgazmu.

Innym prostym sposobem na relaks – doświadczyć łechtaczki orgazm podczas gry wstępnej do seksu. Będziesz miękkie, mokre, ospały, a wszystkie obce myśli sami znikają w nieznanym kierunku. Będziesz przygotowany na to, że spokojnie poddać się sile przyjemnych odczuć podczas kontaktu pochwy i doświadczenie wciąż oczekiwany orgazm. Najważniejsze – nie myślę o tym i nie czekaj na cud, to z pewnością nadejdzie.

Co jeszcze jest orgazm

Większość z nas uważa, że ​​kobieta może dostać tylko 2 rodzaje orgazmu – pochwy i łechtaczki. Jednak wybredna seksuolodzy naukowcy wywnioskować kilka rodzajów orgazmu, że kobieta może doświadczyć. Oto krótka lista:

 • Orgazm szyjki macicy

  Aby to osiągnąć orgazm nie jest tak łatwo, bo zdarza się, masując głowę szyjki macicy partnerskich państw. Po pierwsze, konieczne jest mieć partnera o wystarczającej długości członu, a po drugie, bardzo niewiele osób z akumulacji kobiet wrażliwych punktów znajdują się dokładnie na szyjce macicy. Jednak szczęście, mogli otrzymywać takich orgazmów, że ich uczucia są niezapomniane.

 • Wytrysku orgazm

  Pomimo nazwy trudne, to proste. Każdy pamięta, co wytrysk? To wyjście nasienia u mężczyzn podczas orgazmu. Okazuje się, że wytrysk nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Istnieje niewielki procent pięknych pań których fizjologii pozwala na produkcję w orgazmu małą ilość substancji płynnej. Ponadto, konwencjonalny smar to nie ma nic do zrobienia. Naukowcy wciąż nie zdecydował, gdzie przepływy cieczy: od cewki moczowej lub pochwy.

  Jednakże, kobiety ejakulat pozostawia około 8/5 łyżeczki samej cieczy. Gdy orgazm jest nazywany „tryskać” – od angielskiego słowa „jet”, a to staje się coraz bardziej popularne z dnia na dzień. Aby to osiągnąć, można orgazmu podczas stymulacji punktu G (jeśli w ogóle find), czując jednocześnie obiecuje niezwykłe: ciemność w oczach, odcięty od świata, nieziemskiej rozkoszy. Ale nie każda dziewczyna lub kobieta jest podana doświadczyć tej radości, ponieważ obecność osławiony punkt G – zjawisko, którego nie udowodniono, a to jest możliwe, aby znaleźć jednostek.

 • Non-płciowego orgazm

  Niestety, to szczęście jest dostępny dla nielicznych kobiet – doświadczenie potężne orgazm bez dotykania genitaliów. Wyobraź sobie, że są kobiety, które mogą osiągnąć szczyt czucia sama głaszcząc piersi namiętny pocałunek na ustach lub delikatnym szeptem do ucha. Taka kobieta może doświadczyć jednego aktu płciowego jako orgazm, ile palców u dłoni. Albo dwie ręce.

 • Anal orgazm

  Oto opinie selerowaty: lekarze uważają, że orgazm analny nie jest to możliwe tylko dlatego, że kobiety w odbytnicy nie ma strefy erogenne. Są na zwieracza, tak, ale w środku – niestety, nie została znaleziona. Jednak historie wiele kobiet chodzi o wręcz szalonych orgazmów odbytu odeprzeć wszelkie racjonalne argumenty naukowców. Może dostać orgazmu od seksu analnego jest naprawdę realne, a może i dziewcząt „Pr” własnej seksualności, starając się zadowolić swojego partnera.

Jeśli nigdy nie doświadczyła orgazmu pochwowego, to nie jest zbyt późno, aby dowiedzieć się, jak to zrobić. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych (z wyłączeniem wczesną młodość, oczywiście), aby zbadać możliwości swojego ciała. Nie zrozumcie pochwy – spróbuj innej korzyści, jest mnóstwo do wyboru. Wiele kobiet nauczyło się otrzymać tę radość niż ty gorzej? Po zmusić się zrelaksować iw pełni zaufać partnerowi, długo oczekiwany orgazm jest zobowiązany przyjść, i będzie dołączyć do grona szczęśliwych kobiet otrzymujących pełną przyjemność w łóżku.

load...