Jak nauczyć się malować poprawnie

Zawartość:

Znajomość kosmetyków dziewcząt zaczyna się we wczesnym dzieciństwie – zapożyczone ze szminki w torebce matki, albo wzięte z starszą siostrą. Jednak pomimo tego, że większość kobiet uznaje się, że nawet jako dorośli, poprawnie i pięknie pomalowany, nie nauczyli.

load...


Powrót do spisu treści

Jak nauczyć się malować piękne

Przede wszystkim, trzeba zdecydować się na schemat kolorów, który jest, aby wybierać te odcienie, które pasują do koloru tonu oczy i skórę. Nie staraj się dać skórze ciemniejszy odcień z pomocą fundacji lub proszku. Będzie to wyglądać nienaturalnie i absurdalne, ponieważ granica na szyi, czole i uszach nadal będzie naturalny kolor, a człowiek staje się jak maska. Ale kolor eyeliner i cień, wręcz przeciwnie, trzeba wybrać kontrastowym kolorze oka. Jeżeli cień do powiek będzie taki sam jak kolor oczu, sprawi, że twoje oczy wyblakłe i został zastąpiony przez wyrazisty wygląd, można uzyskać efekt odwrotny.

Prawidłowy kolor ołówka do brwi i tusz do rzęs również dobierane indywidualnie. Musi pasować do koloru włosów kobiety. Załóżmy, blondynka, gęsto które składa się brwi i rzęs kolor czarny węgiel będzie wyglądać wulgarne. Jednak na wieczorny makijaż może wybrać czarnego tuszu, ale ołówek brew niemniej wskazane jest zostawić beżowy.

Po zdefiniowaniu kolor, iść kupić kosmetyki i różne środki do jej stosowania. Tutaj również ma swoje tajemnice i zasad. Podstawowa zasada – wszystkie narzędzia muszą być dobrej jakości. Niskiej jakości kosmetyki przyniesie Ci nie idealny makijaż i pokrytą plamy na skórze. I to tylko w najlepszym razie, w najgorszym – można dostać ciężką reakcję alergiczną. Ale jakości gąbki i szczotki w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu. Oczywiście, wysokiej jakości narzędzia i nie są tanie, ale będzie się opłacać szybko, jak tanie szczotek i gąbek szybko rozpadają się i stają się bezużyteczne, a te będą służyć przez długi czas.

load...


Powrót do spisu treści

Jak nauczyć się malować

Ustanowienie na kosmetyki twarz gładką i piękną skórę trzeba przygotować. Przed zastosowaniem fundamentu lub proszku, twarz powinna być czysta i nawilżają. Więc najpierw trzeba umyć, wytrzeć tonikiem skórę lub balsam, stosuje się podstawę fundamentu lub balsam, a dopiero potem zająć się proszek. Aby ton leżała idealnie płaskie, balsam wymagane moczyć, czyli zastosowanie tonu po 5-10 minutach po zastosowaniu kremu. Jeśli istnieje zaczerwienienie lub ciemne kręgi pod oczami mogą być zamaskowane jako korektor.

Jednakże, bez praktyki, nawet po wszelkie wskazówki, makijaż nie będzie wyglądać bardzo dobrze. Dlatego też, zanim wyjdziesz, wskazane jest, aby spróbować zrobić kilka opcji make-up. Po pierwsze, nawyk i podają sobie ręce, a rzęsy migać często, że nie robi się oczy idealnie proste. A po drugie, typem osoby, każda kobieta jest inna, dlatego, aby zrozumieć, co makijaż pasuje, możesz dopiero po wypróbowaniu kilku opcji.

No i na zakończenie trochę o tym, jak prawidłowo malowane nastoletnich dziewcząt. Tutaj, to sprawi, że zasiłki dla wieku. Wyzywająco jasne i ciemne kolory użyć, nie jest konieczne, ponieważ to daje wygląd dziewczyny niechlujstwa. Szminki, zbyt, a to lepiej nie używać. Lepiej wybrać błyszczyk jasne kolory – to podkreślają świeżość twarzy i uczynić go bardziej przetargu. Fundacja jest pożądane, aby zastąpić kruchy proszek, jak to jest co najmniej nie pogorszy nastoletnie problemy skórne. Cóż, pożądane jest, aby zamaskować korektor zaczerwienienie, a nie grubą warstwę fundamentu.

load...