Jak nauczyć się jeść warzywa dorosły

Zawartość

Przyznaj się, lubisz szpinak? Gotowane brokuły? Zielona ciężar na swoim spaghetti, warzywa, albo coś bardzo przydatne, że zupa była nazywana wcześniej, ale teraz jest zupełnie w ustach nie wspinać. Tylko dlatego, że warzywo? Firmy sprzedające żywieniu sportowców już dawno nauczył się zarabiać miliony na to ze nie lubisz warzyw. Tak, jestem po prostu o poroshochek, który należy dodać do rana białka, aby uzyskać dzienną normę przeciwutleniaczy. Ale ja osobiście nie sumują. Tylko dlatego, że jedzenie warzyw i prawie nie piję żadnych innych niż po treningu i wieczorem napoje. Szczerze mówiąc, ja badali długo i ciężko warzyw. W procesie zostało wykorzystane różnorodne „trompe l’oeil” i inne sztuczki z arsenału leniwy, ale pomysłowy kobietę. Udostępnianie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jeść warzywa do każdego posiłku. Smutna buźka

Prawdopodobnie słyszałeś o osławiony każdy posiłek i zielone przyjaciele człowieka, jesteś już dostrojony do pluć doradcy Płytka z tych swoich warzyw. Mniej radykalny towarzysze zapytać: „ziemniaki i groszek zielony są uważane za?” Nie, to się nie liczy. Istnieje odchudzanie i je też, ale że „przy każdym posiłku” – coś innego. Tak, koledzy – sałata, cukinia, wszystkie rodzaje kapusty, ogórków, wszelkiego rodzaju ziół. I szparagi. A także pomidory, papryka i marchew, ale to po prostu większość ludzi miłości. Nadal można jeść bakłażana, ale powiedz mi, można dokładnie przygotować je bez smażenia, sosów i ton ropy, tak aby mogły być tam w ogóle?

W tym czasie wszystkie moje próby jeść warzywa przynajmniej raz złamał się na jeden prosty, ale dla zrozumienia sprzecznych faktów. Owoce są również użyteczne. Są łatwe do jedzenia, nie trzeba gotować, są smaczne i sprzedawane na całym świecie. Ale … są dużo kalorii, zawierają więcej cukru i nie rozwiązuje problemu, który jest rozwiązany warzyw. Tak, oprócz źródła przeciwutleniaczy jeść warzywa za jedyne bonus – są „automatycznego porcje powiększalnik.” Oto, na przykład, że liczy na obiad można chudego mięsa wołowego, ale nie więcej niż 150 g Jest to mały kawałek, zwłaszcza dla kogoś, kto zwyczajnie mają befstroganof 300 g na porcję puree z Shmatov. Co robić? Smutne, że na diecie? Nie można dodać warzywa i część przestanie być biedakiem.

W ogóle działał jako racjonalne. Ale bardzo leniwe kobiety. Ja szczerze powiedział, że warzywa nie wolno jeść ze względu na smak, ale dlatego, że trzeba gotować, dusić, sparzyć, czyste, gotować. A szczerze wyznałem sobie, że żadne z powyższych działań nie przyciągają mnie. Jest to absolutnie żaden sposób. Na ogół, to należy się odwołać do kompromisów.

load...

[Powrót do spisu treści]

Krok 1 – Kochać warzywa dostępne

Dostępne, a nie w sensie niskie lub wspólne, ale pod względem właśnie przygotowywany. Więc w moim mieście, co może być spożywane tak po prostu, z sokiem z cytryny i soli morskiej sprzedawanego:

  • Awokado. To nie jest dostępna, ponieważ pochodzi z czasów niepamiętnych uczniów indywidualnie i awokado, 1 dolar USA cena za jednostkę;
  • Marchewki lli_1. Och radość, sprzedaliśmy myte marchew. Lazy szybko wytarła twardą gąbką pod „prysznicem” w gorącej wodzie i zjedzony ze skórką. Moraliści można myśleć o niczym, ale jeśli nie marchew umyć, że nadal będę jeść tylko jabłka, na skalę przemysłową;

    Kapusty lli_1. Kapusta pokroić w godzinach wieczornych w pojemniku nauczył mnie najpierw przywitała mnie trener dziewczynę. Jest to, nawiasem mówiąc, oferowany w taki sposób, aby poradzić sobie z Nakata pasji pożreć wszystko, co nie jest przybity wieczorem po treningu, a po kolacji. Dzięki stałej kryzysu finansowego obciął kapustę. Dobrze, normalny smak „danie” załączone rozdrobnione na górze pęczek koperku i wyciska cytryny. Dla leniwych – proces krojenia kapusty na 1 osobę w ciągu 10 minut, z cytryny wyciskanie, sprzątanie miejsca pracy i myć noże i deski;

  • Mrożone warzywa w workach. Tanie, jeśli nie były one dla mnie, ale mimo to zapisany więcej niż jeden lub dwa posiłki. Gdy sami nogi w kierunku pizzerii lub po prostu bułce lub w dziale z największą ilością makaronu, dobrze, wiesz. Oni, wraz z przyprawami, takimi jak „ziół prowansalskich” Dziękuję ci za to jeszcze nauczył się jeść warzywa

Ogólnie rzecz biorąc, należy uruchomić w niej niczego, co najmniej i najbardziej zaskakująco przystępne. Z biegiem czasu, jak mówią, przychodzą i smaku.

[Powrót do spisu treści]

Krok 2: Naucz się jeść je ze zwykłej posiłków

Najłatwiej tu dla tych, którzy nagle zmienia dietę. Na przykład, aby schudnąć w moim, oprócz czasu siedzi na innej diecie przez 1-2 tygodni, były kanapki, ciasta francuskiego z jadalnią, jadalni lub drugi tego samego i wszystkich fast food. W ogóle, bez względu na to jak taniec i nie przeciąć puff ostry nóż do opanowania części, które nie otrzymują ich żywienia. Bo zmienił się całkowicie. I widocznie zdrowych zbóż, mączki białka, a nawet twarożek „rzut” 200-400 gramów sałatki lub duszonych ovoschey- w ogóle, ponieważ nie ma nic do zrobienia.

Ogólnie rzecz biorąc, dla tych, którzy szukają i nie mogą znaleźć małą listę:

  • Ze wszystkimi rodzajami jajka sadzone „przyjaciół” pomidory, papryka z grilla (są piękne, wystarczy umieścić na grillu, wlać sok z cytryny i gotować przez około 8 minut, obrócić że będzie można zakochać się w co najmniej jedno danie z warzyw), po prostu papryką i takie „anty-bohaterów” każdy początkujący ZOZhnika zielone jak szpinak i brokuły;
  • Sera, z drugiej strony, łączy wszystkie zielone. Dobrze, i pomidorów. Oni nie zepsuć niczego, bez względu na to, co fani powiedział Shelton i diety według grupy krwi. (Nawiasem mówiąc, czy guru, takich jak jedzenie pomidory są fani nie jedzą, ale kto wie);
  • Z tofu i seytanom łączy wszystkich. Podobnie jak w przypadku ptaków, ryb i chudego mięsa;
  • Także deser warzyw mamy 2 – marchew i dynię. Pierwszy może być spożywane świeże, drugi – z wypalanej. Aha, i „piekarnik” w dowolnym multipechke, piekarnikiem lub cokolwiek masz z kategorii „put, zapomniałem, wziął i zjadł”

W ogóle, tu ze wszystkim innym – jeśli spojrzeć na wymówek, masz pewność, aby je znaleźć. Jak również rozwiązań problemu. I tak, to lepiej nie szukać każdej diety bez owoców i warzyw, po prostu dlatego, że są banalne niezdrowe. Tak, aby schudnąć, to musisz schudnąć, ale wtedy ktoś taki jak „receptury, aby oczyścić organizm” i kilo tonalnika ukryć szarą cerę?

load...