Jak nauczyć się chodzić na piętach z pewność chodu pięknej postawy

Mimo to zdecydowaliśmy się łamią lekarzy i prowadził w ślad kolorowych magazynów i postanowił ozdobić swoje nogi szpilek? Po prawej stronie, tuż przed wąwozu w korku miasta, żartobliwie stukając obcasami na chodniku, dobre wyszło. Aby uczynić go naprawdę sexy, musisz się unosić i wykonać ten trik na wysokich obcasach – bardzo trudne zadanie! Ale wciąż osiągalne. Jak nauczyć się chodzić na piętach, aby nie złamać sobie kark i nie wygląda jak krowa na lodzie? Badania, badania i jeszcze raz badania!

load...

Zawartość:

Samouczki wideo i wskazówki

Uczmy się trudną sztuką

Jeśli pięta jest dla ciebie nowa, nie spieszą się wspinać najwyższe i cienkich prętów. Po pierwsze, zatrzymać swój wybór na niewielkim obcasie 5 cm. Jest to średnia wysokość stóp drop, który najlepiej nadaje się do codziennego noszenia.

load...

Najtrudniejsze pierwsze kroki

Przede wszystkim kładziemy prawą stopę: palce od siebie! Clubfoot jest nie tylko nie dekorować, tak też zwiększa ryzyko upadku. Zawsze staram się chodzić z pięty do palców. Nawet na najwyższych obcasach pięty nawet na ułamek sekundy muszę dotknąć ziemi przed przystanku. Trenować codziennie przez kilka godzin, dzielnie chodzenia po mieszkaniu na sobie buty z obcasami. Należy również upewnić się, że noga, co stanowi środek ciężkości był prosty. Powoli doprowadzić ją do żądanej wysokości pięty, ale nie zmuszaj wydarzenia. Wszystko ma swój czas. Bądź cierpliwy i zdeterminowany i podbić najbardziej wygórowanych wysokości.

Nie zapomnij o postawy

Chodzić na piętach piękny uwaga na postawę! Staraj się zawsze trzymać plecy, głowę i ramiona poprawnie. Wykonaj następujące czynności: powrotem oprzeć o ścianę tak, że obcasy, pośladki, łopatki i tył głowy dotykania powierzchni ściany. Teraz, umieścić na wysokich obcasach iz powrotem do ściany! Tak, nie zapomnij dokręcić brzuch, wyprostuj plecy, podnieś lekko podbródek. Spróbuj przypomnieć sobie swoje uczucia i zachować tę samą postawę podczas chodzenia przy niskich, jak i wysokich obcasach. Opracowanie dobrej postawy i pomaga stare dobre ćwiczenie z książką na głowie. Bądź dobrej myśli! Na początku będzie napryazhno, ale po odpowiedniej pozycji ciała staje się nawykiem, będziesz zaskoczony, jak to wszystko się naturalnie i łatwo.

Odpowiednie buty z obcasami

Jeśli zdecydujemy się nauczyć pewnie chodzić na piętach, to sprawia, że ​​znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza w wygodnych butach, w którym czujesz się komfortowo i pewnie. Wybierając buty z obcasami pamiętać, że w godzinach wieczornych i kilka stóp pęcznieje zwiększa swoją objętość. Aby buty nie były małe, kupić je wieczorem.

W pozycji siedzącej długości stopy jest trochę mniej, więc próbuje na buty, należy wstać i chodzić. Kciuk powinien dotykać nosa, ale stopa nie powinna zawiesić.

Przy odrobinie wysiłku i ogromnych pokazano wytrwałości i cierpliwości, aby nauczyć się chodzić na piętach pięknie moc każdej kobiety. Punkt nie jest takie trudne. W istocie sukces polega na pragnienie i prawej techniki. I, oczywiście, nie zapomnij o nastroju, ponieważ często schylać i niepewny chód nie pojawia się na skutek czynników fizjologicznych, lecz od zwątpienia.

load...