Jak nauczyć się całować

Zawartość:

Pierwszy pocałunek – jeden z najważniejszych i magicznych momentów w życiu dziewczyny.

load...

Jest on zapamiętany na całe życie, więc chcesz, aby uzyskać ładny. Społeczeństwo ustanowił zasadę, że nie wolno jej pocałować faceta pierwszy, ponieważ w ten sposób pokazuje jego dostępność. Ale ta kobieta najpierw podjąć inicjatywę, aby pocałować, nie ma nic złego. Nauczymy Cię, jak całują się po raz pierwszy.

Kto powinien zrobić pierwszy krok?

Jeżeli samica zdecydowała się na ten krok pierwszy, konieczne jest, aby myśleć, że jest to młody człowiek, jak poważne ich związek, ponieważ odnosi się do niej, jeśli ona jest pewnie i tak dalej. D. Jeśli tak, to można zrobić krok naprzód.

Powrót do spisu treści

Jak całować po raz pierwszy?

Aby to zrobić, istnieje kilka zasad:

 1. Przed niezbędnych szkoleń pocałować. Niektóre dziewczyny praktykowane przy użyciu pomidorów. Ale są też inne opcje: po prostu całować rękę, nie ma się czym martwić. Czujesz, że trzeba naprawić, a okazuje się prawo.
 2. Kiedy całujesz Twój dotyk chłopaka. Nie bój się, to ukochaną osobą. Obveyte ramiona na szyję, a następnie umieścić na jego klatce piersiowej. Nie stój jak post, więc żadna zabawa nie jest.
 3. Cokolwiek nie sądzę. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak się całować, po prostu odpocząć, poddać całkowicie uczucia i facet będzie zadowolony, że jesteś taki delikatny.
 4. Całowanie pomocne. Wydziela ona hormony radości i szczęścia, dodaje energii i dobrego humoru. Najważniejsze jest to, że partner był faworytem, ​​a następnie uzyskać korzyści z pocałunkiem.
 5. Nie zniechęcaj się, jeśli za pierwszym razem nie udało się. Nie zawsze jest to możliwe, aby dowiedzieć się w czasie. Stała praktyka poprawi, nie ma co do tego wątpliwości, a nie rozpaczaj.

Co jest niedopuszczalne, gdy pierwszy pocałunek:

load...
 • Zapach alkoholu, tytoniu, cebuli, czosnku;
 • Obecność innych osób (lepiej zrobić to sam);
 • Zasysane;
 • Opryszczka na ustach, katar.

Wszystko to zrazić partnera, a można byłoby niewygodne jeśli od młodego mężczyzny zapach piwa, na przykład.
Powrót do spisu treści

Ogólne wskazówki kiedy pierwszy pocałunek

 1. Konieczne jest, aby wybrać odpowiedni czas i miejsce dla tak ważnego wydarzenia. I, oczywiście, aby kontrolować proces. Całowanie potrzebę delikatnie, łatwo, bez pasji.
 2. Nie można pocałować faceta w chwili, gdy mówi coś do ciebie. Pokazujesz tym samym brak szacunku. Po pierwsze, słuchać do końca, a potem działać.
 3. Aby dowiedzieć się, jak się całować, należy zwrócić uwagę na ich wygląd. Należy uważnie, romantyczny, nie wulgarne. Trochę makijaż, perfumy lekki, ładny strój, proste nałożenie rozpuszczonych włosów – doskonały wygląd na pierwszy pocałunek.
 4. Pozwól sobie całować lepiej w dacie zakończenia i może być w środku, ale nie na początku.
 5. Nie zapomnij o oddychaniu. To musi być świeża. Dlatego utrzymać torebkę gumę do żucia miętowy lub aerozolu ustnej.

Kilka więcej wskazówek, jak całują się po raz pierwszy.

Że wszystko udało się doskonale, gdy całuje lepiej całować bez języka. Aby zrozumieć, jeśli facet jest gotowy do pocałunku, należy spojrzeć w jego oczy z czułością i podziwem, a potem wziąć go za rękę i iść do niego. Może on zgaduje i zrobić pierwszy krok, który jest zawsze miła.


Powrót do spisu treści

Sekwencja kroków, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak prawidłowo całować

 1. Zacznij już pocałunek z zamkniętymi ustami, jeśli facet zareaguje, może stać się odważniejsze i otworzył usta, ręce również muszą być w, prowadzić je na całym ciele. Ale nie przesadzaj, w przeciwnym razie może być podekscytowany facet i chce kontynuować. Nagle nie jesteś gotowy?
 2. Można spróbować całować z językiem. Aby to zrobić, dotknij je do mężczyzny usta. Jeśli będzie ci odpowiedzieć, potem zgadza się pocałunkiem. Kontynuować jazdę językiem po wargach delikatnie i cicho.

Zastanówmy się, jak się uczyć właściwego pocałunek z językiem.

 1. Po pierwsze trzeba myśleć o oddychaniu. W procesie oddychać łatwe, nie ma potrzeby, aby spróbować oddychać głębiej i szybciej. To wygląda nienaturalnie, młody człowiek będzie go zrozumieć od razu, co nie jest bardzo miły.
 2. Przed pocałunkiem spojrzeć w oczy. Opinia powinna być łagodny i delikatny, trzeba jasno do człowieka, który mu zaufać. Podczas pocałunku zamykasz oczy lepiej, aby wyglądać bardziej romantyczny. Jeśli otworzysz oczy, widzisz twarz faceta bliska, będzie zabawnie. I to wszystko zepsuć.
 3. Nie należy rozciągać proces lub sprawiają, że bardzo krótki. Ważne jest, aby czas i swoje uczucia.
 4. Wiele dziewcząt chce nauczyć się całować z językiem, ale boją się zrobić pierwszy krok. Jeśli młody człowiek nie wie, jak to zrobić, zaufaj mu, że będzie w stanie nauczyć. Najważniejsze – nie spieszą, robić wszystko powoli, delikatnie.

Najpierw poprawić Kiss – bardzo szczególny moment, zwłaszcza dla dziewcząt. I należy zwrócić uwagę na niego. Jest łatwy do nauczenia. Jeśli zastosujemy wszystkie rady, potem pierwsza w prawo, masz gwarancję buzi!

load...