Jak naprawić stosunki z ojcem dzieci po rozwodzie

Wszyscy rodzimy się do szczęścia i marzenia z dzieciństwa o tym, jak dobre i piękne będzie żyć, gdy stają się dorosłymi. Jednak dorosłe życie, też musi mieć swoje plany, a oni nie są wypełnione szczęśliwych wydarzeń. Całe życie – wieczne próby, dużych i małych, którzy muszą podróżować na codzień. A jeśli „badania”, tak często i nalazhal nie jest trudne. Na przykład, niedawno szczęśliwa rodzina nagle istnieją spory rodzinne, kryzysy w relacjach i tolerancji dla siebie, a następnie – rozwód, znalezienie nowego szczęścia i próbuje wyleczyć stare rany.

load...

Zawartość:

Ale podział rodziny – jest to ból nie tylko mąż i żona, ale także ich dzieci. W pierwszej kolejności ich dzieci! Cierpią najbardziej, bo dorośli znajdą nowego dorosłego. Dla nich, matka i impas pozostanie taki sam, pomimo faktu, kto miał rację, a kto nie. I wszyscy inni aktorzy – to outsiderzy, którzy są bardzo rzadko „normalny koleś” żeńskiej.Bardzo często dzieci nie cierpią tak bardzo od macochy lub ojczyma, zarówno z własnym ojcem lub matką.

Dochodzimy do kwestii rozwiedzionej kobiety, której były mąż nie chciał nawet z córkami. On pielęgnować urazy i jego byłą żonę i dzieci, które nawet nie chce rozmawiać, myśląc, że muszą od niego tylko pieniędzy … „Mój mąż i ja poszedłem. Udał się żyć ze swoją kochanką. Spojrzał na mnie zły, a nawet gniew zakłóca córki go nie nazywać, nie komunikuje Jeśli dziewczęta zaczynają nazywać go, wszystko przekłada się na pieniądze: „ja nie działają, wszystko, co jest konieczne dla ciebie zrobić” dziewczęta nie potrzebują pieniędzy – po prostu chcą duchowo komunikowania się z ojcem …. Jest to bardzo trudne do tolerowania oddzielenie od ojca. Dlaczego ojciec zachowuje? Jak pomóc dziewcząt nawiązać relacje z ojcem? „ – kobieta pyta. Cóż, postaram się odpowiedzieć.

Definiowanie sytuacji

Nie chcąc pamiętać o przeszłości – wspólne sytuacji, zwłaszcza jeśli jest to nieprzyjemne przeszłość. Zapomnij o tym, co było do winy byłego męża. Niech tak będzie sto razy, ale jeśli on nie uważa się za winnego, są szanse, aby przekonać go niewiele, ale pogorszyć sytuację – bardzo. Nikt z nas nie lubi uważać się za winnego. Jest to obiektywna rzeczywistość, nie rozumiejąc, że w trakcie negocjacji nie udać. Musisz zrozumieć: pomimo wszystkich złych rzeczy, które wydarzyły się w przeszłości, teraz masz konkretny cel – przynieść szczęście dzieci, które z pewnością nie jest to wina tego, że jej rodzice rozwiedli się. Skoncentruj się na tym i ciągle pamiętam, w przeciwnym razie będzie to bardzo trudne. I trudno będzie bez niego!

load...

Weź nową rzeczywistość za pewnik. Spróbuj wykorzenić z serca gniewu, jeśli był jeden. To przyniesie Ci niesamowitą ulgę, uwierz mi! Przykro mi to wszystko, nawet jeśli on nie zasługuje na to, i na pewno nie będzie ci wybaczyć, a poczujesz, co to wielka przyjemność moralna nie żywić urazę. Przestań, nawet dla siebie nazywać swojego nowego towarzysza, kochanka, nie sadzić córki jej niechęci – nie na odwrót. Nie bój się i nie być zazdrosny – będą zawsze kocham cię bardziej niż cokolwiek innego, zwłaszcza widząc mądrą postawę. Możesz myśleć, że piłka jest po stronie pola i wszystko, -przygotowanie do rytmu, aby dać przepustkę.

Działania

Istnieją dwa sposoby na „powrót” ojca dzieci. Zarówno dla odpuszczenia wszystkiego najlepszego przestępstwo jest podstawą. Jeśli nie są w stanie – będzie to znacznie trudniejsze, ponieważ za każdym razem, gdy próba gniewu dialog będzie tylko rosnąć, a Twoim celem jest odejście dalej. Teraz metody. Po pierwsze – jest to próba mówić. Albo raczej – wysiłek, to nie jest fakt, że wszystko wyjdzie dobrze za pierwszym razem. Musisz być przygotowany na odpowiedź na wszystkie zastrzeżenia. Lecz odpowiedzi muszą złagodzić nastroje były, a nie, aby je pogłębić. Nie daj się nabrać na kłótni, mówisz, że nie utrzymać zło, i prosić o przebaczenie za to, co go obraził. Wydaje się nierealne? Nie być w stanie przeprosić „tej kozy”? należy.
0.

Jeśli były mąż poczuje się trochę, że nie trzymać zło naraz zmienić dźwięk. Dobroć zawsze gasi nawet najbardziej burzliwych płomienie agresji. I pamiętaj, aby powiedzieć mi, co robisz dobrze finansowo (nawet jeśli nie jest), które mogą dać wszystkie dziewczyny, z wyjątkiem miłości ojca. Trzeba stopić serce, bez względu na to, jak silne resentymenty nie była owiana. Nie ma człowieka, który nie czuje się przynajmniej trochę miłości do swoich dzieci.

Między próbami przekonać mężczyznę w rozmowie, nie zapomnij podzielić się z nimi chwile radości w życiu jednostek zależnych – to jest drugi sposób. Osiągnięć w zakresie edukacji, sztuki, sportu – to wszystko jest okazją, aby doprowadzić tę informację do niego. Dodawanie zdjęć i wysyłanie poczty elektronicznej, sieci społeczne lub SMS. Prędzej czy później, to nadal odpowiada. Zrozumieć prawdziwą przyczynę niechęci do przyjęcia córki a prace nad jego „likwidacji”. Wierzyć i nie poddawaj się. Współczucie, w tym przypadku – najlepszym i jedynym sprzymierzeńcem. Nie martw się, jeśli czas pójdzie na marne – jesteś w żadnym pośpiechu, jako spółka zależna, bo ojciec jest jedynym z nowym nie pojawia się w czasie.

Ivan Sopiga

load...