Jak na drutach sukienka dla dziewczynki mówił bez wzoru?

Zawartość:

 • Ubranie z Raglana rękawa
 • Fartuszek dla dziecka

Szafa dla dzieci mama, być może, powinna być starannie niż ich własne. A jeśli ten mały fashionistka szafę, każdy rodzic entuzjastycznie zaangażowany w jego stałej aktualizacji i modernizacji. A wszystko to wina naszej nieświadomości i niepohamowaną chęć do zabawy z lalkami, które nigdy nie przechodzą i jedną kobietę (co robić, to jest – jeden z archetypów). Dlatego nie tylko kupić ubrania dla dzieci, ale również chętnie i bezinteresownie masters nowe stroje. I często pragnienie związać sukienkę dla dziewczynki lub szydełkowane stać się doskonałą okazją do rozwoju tego typu robótek.

load...

Doświadczeni craftswomen czasami schemat z wzorami nie są potrzebne, ale nawet początkujący nie zawsze będzie w stanie zrozumieć tych wzorców i schematów. Jednakże, jeśli wiesz, co z przodu, z tyłu i pętla powietrza, a także być w stanie zdjąć i dodać pętle na drutach tkaniny, a następnie związać dziecko sukienka może być i bez wzorów. Spróbujmy?

Ubranie z Raglana rękawa

Dwukolorowa ogólnie – bardzo odpowiednia forma rękawami dla początkujących, aby dowiedzieć się dziewiarskich. Przypisać to bardzo proste, takie jak rękawy wzór i pach, bo to jest linia prosta. Ponadto, model ten jest odpowiedni dla dziecka i praktyczny. Aby związać strój dla dziewczynek trzy lub cztery lata, trzeba będzie:

 • 300 g włókna z wełny;
 • Okrągłe igły (№ 2 i 2,5);
 • Pięć szprychy dziewiarskich okręgu rękawami;
 • Zamek błyskawiczny długości około dziesięciu centymetrów.

Począwszy dzianiny strój dziewczynek usuwania pomiarów: długość tyłu (od szyjki do pasa), przy czym długość osłony (od pasa się do dołu), przy czym długość tulei i obwodu szyjki. Przez połączenie próbki, aby pętla obliczenia, których ilość powinna być podzielna przez sześć.

load...

Pierwsze dzianiny sukienka z kołnierzykiem-małe trybuny który kołowo drutach prosty gumką (igły № 2) do wysokości około pięciu centymetrów. Po dokonaniu tej zmiany na szprychy № 2,5, krycia i wzór na przedniej powierzchni i zaczynają dziać, aż pętli. Dodać pętlę w miejscach armhole (gdzie jest dziany Raglan tulei) i środek do przodu i do tyłu. Aby to zrobić, łączna liczba pętli dzieli się przez sześć i pętle dodając znak spacji przędzy o innym kolorze. My dystrybucji pętle: jedną szóstą każda tuleja każda połówka się i jedną szóstą w dwóch przodzie.

Knit Dress:

 1. Provyazyvaem przednią połowę z powrotem do pierwszego znaku, ostatniej pętli provyazyvaem złym i zrobić odwrotnego sc.
 2. Idź na rękawie, dwie koniec dzianiny odwrotnym nakida jeden zły, pętla twarzy do drugiej etykiecie. Ostatnie trzy zawiasy do znaku dzianiny w następujący sposób: jeden zły, reverse sc, dwóch twarzy.
 3. Idź na półce. Na początku robimy odwrotną sc i jeden zły, wtedy wszystkie twarz. W miejsce Raglan linii zrobić ten sam dodatek jak na początku półkach.
 4. Przewrócenie pracę i dzianiny numer backstitches pętle provyazyvaya Dwukolorowa linii w rysunku, a sc provyazyvaem twarzy.
 5. Dokonywanie dodanie linii pach poprzez serię obrazów na wysokości pięciu centymetrów. Następnie zamyka krąg i dzianiny w układzie ciągłego dodawania pętli dotyczące raglanowymi linii.
 6. Łączenie strój pachami tuleje przeniesienia pętle nici pomocniczych i dzianiny strój do pasa (półki i z powrotem) wokół przedniego ściegu.
 7. Linia talii podzielić liczbę pętle po cztery i zrobić kolorowe oznaczenia na bokach iw środku przodzie iz tyłu. Dzianina spalony spódnica, dzięki czemu dodawanie w zakresie oznaczeń kolorystycznych. Przed każdym etykieta provyazyvaem jeden zły, SC, z przodu. Po każdej etykiecie – przód, SC, źle. Dodanie zrobić w każdym dziewiątym rzędzie.
 8. W dolnej części stroju provyazyvaem podwójne sprężystej taśmy szprychy liczbę 2 do wysokości sześciu centymetrów. Do tego podwaja liczbę pętli, dzięki czemu sc pomiędzy pętlami. Zamykamy pętlę.
 9. Rękaw dzianina na przemian, przesuwając zawiasy na cztery szprychy (piąta – praca). Elastyczne mankiety provyazyvaem.

To wszystko. Na końcu jest szyte na zamek błyskawiczny z powrotem i dzianiny wąskiego pasa liny.

Fartuszek dla dziecka

Bardzo małe księżniczki mama też nie miałby nic przeciwko, aby ubierać się w strój. Oto strój dla dziewczynek w wieku od trzech do dziewięciu miesięcy, oferujemy i tie szprychy. Strój dziecięcy na miękiszu muszą dziać tylko naturalne przędzy lub przędzy bawełnianej z dodatkiem akrylu. Skojarzyć firmy strój dziewczynek przygotować cztery kłębek koloru i białą przędzę Hanka (50 g do 125 m) i Hank przędzy puszystej szprychy № 4,5 i dwa przyciski.

Wracając drutach sukienka z dołu.

 1. Zyskuje na szprychy 94 pętle przędzy i puchu dzianiny dwa rzędy czterech sprężystych (2 twarzy 8 backstitches). Przez ostatnie dwie pętle provyazvaem twarz i nie zapomnij o pętle krawędzi. Następnie robimy pierwszy spadek do 85 pętli, na której każdy z pierwszych dwóch gumek provyazyvaem pętle razem szmer.
 2. Nadal na drutach, dzięki czemu odejmowanie dwóch dwadzieścia serii i jeden szesnaście, zmniejszając liczbę ściegów do 58.
 3. Po przeprowadzce do 23 centymetrów i paski do pończoch wzór dzianiny sukienki półka, na przemian białe i różowe przędzy. W pierwszym wierszu są równomiernie zmniejsza osiem pętli, zmniejszenie całkowitej liczby 50.
 4. 25 cm pończoch ściegu zamknąć z obu stron rękawów co drugi wiersz w każdym czterech pętli jeden raz trzy pętle i dwa razy w dwóch pętlach, ograniczające liczbę ściegów 32.
 5. Po 27 cm pończoch st podzielić płótna na pół i nadal dzianiny każdą połówkę oddzielnie, pokryty od wewnątrz krawędzi jedenastu Pętle szyi i pomiędzy centymetr dzianiny zamknięcia ostatnie pięć ramion pętli.
 6. Przed drutach sukienka, jak również z tyłu, po prostu odpowiednią wysokość dekolt zamknąć pętlę 22 w centrum przed i po obu stronach półki jest z dzianiny oddzielnie.
 7. Umieszczenie oba szczegóły sukienki, pach i szyi zawiązany z haczykiem (etap rachim), a za robi dwie pętle powietrza i przyszyć dwa przyciski.

Oto sukienka dla dziewczynki mogą być związane z igłami tylko dwie noce. Nawiasem mówiąc, jeśli wiążą puszysty sukienka nie leży na dnie, i koronką, vyvyazannom lub szydełkowane, było nie mniej eleganckie. Nie bój się zacząć: ubrania dla dzieci dopasować szybko i łatwo. Idź na całość! I wszystko można dostać!

load...