Jak można umyć włosy henną?

Wiele kobiet jest zainteresowany jak zmyć hennę włosy. Henna – naturalny charakter barwnik. Zdrowie ludzkie włosy i ogólnie jest całkowicie nieszkodliwe. Dzięki tej substancji barwiących włosy uzyskać jaśniejszy odcień. Jest to jeden z powodów, dla popularności farby. Czasami jednak taki kolor nudzi i chcę je zmienić. Ponadto, nie wszystkie kobiety lubią wyniku eksperymentu, więc chcą, aby ustalić kolor. Ale henna – farba bardzo odporne i szybko się go pozbyć. Nawet fryzjerzy z doświadczeniem nie zawsze są w stanie poradzić sobie z tym. Ale rozpaczliwe sytuacje nie zdarzają.

load...

Zasady spłuczki henna

Często w stanie łatwo usunąć hennę z włosów, jeśli wszystkie wskazówki.

Po pierwsze, musimy pamiętać, że im dłuższy pigment we włosach był od momentu malarstwa, tym mniejsza szansa, by go wyeliminować. Jeśli kolor nie okazała się taka sama, jak pierwotnie zakładano, to najlepiej umyć go w ciągu pierwszych 3 dni. To jest o wiele trudniejsze.

Po drugie, nie starają się pomalować henną inne substancje. Syntetyczne farby do włosów nie może uratować kobietę z jasnych włosach, ale henna reaguje ze składnikami sztucznego barwnika, co może skutkować w fantastycznych odcieniach zieleni, żółty, pomarańczowy, itd. Z tych kolorów jest jeszcze trudniej pozbyć. Kobiety myślą, niż malować henny na włosach, ale lepiej nie nawet próbować to zrobić, w przeciwnym razie wynik będzie nieprzewidywalny.

load...

Przepisy z różnych masek i płukanki bardzo dużo, ale muszą być dobrane w zależności od rodzaju włosów. Niektóre składniki nadają się tylko do suchej loków, więc będą one pogarszać tylko zagięcia, które charakteryzują się wysoką zawartością tłuszczu. Gdy dokonana zostanie eksperci zalecają stosowanie składzie tylko jednego zapewniają wyznaczony. Więc zrób test.

Najlepiej jest wybrać nici z tyłu. Następnie w przypadku ich uszkodzenia nie będą widoczne. Środek wytworzony stosowane do zawinięcia. Następnie trzeba wykonać zmianę jego koloru na jakiś czas. A następnie w zależności od wyniku wyprane hennę z włosów lub stosuje substancję na całej ich długości.

Tylko świeże składniki trzeba podjąć, aby przygotować się do płukania mieszaniny farby. Ponadto powinny one być naturalne. Najlepiej jest znaleźć dla takich przypadków domowych jaj, nie zakupy, a mleko nie pasteryzowane. W związku z tym zwiększyć szanse na usunięcie farby.

Maski do mycia włosów muszą być stosowane w taki sam sposób jak zwykłe środki odżywcze. Przed myśli jak zdobyć henny włosy, głowę i włosy powinny być dokładnie umyte pierwszy szamponem, a potem po prostu woda. Maska jest stosowana do mycia włosów, który powinien być lekko wilgotne. Wcieraj korzeni środków, a skóra jest bezużyteczna. Lepiej po prostu rozprowadzić mieszankę na całej długości nici. Obok włosach utrzymuje celofan i zwarta tkanina na ciepło.

Każda maska ​​efekt jest różne, ale zazwyczaj wynosi od 20 minut do 1 godziny.

Następnie przemyć maski zwykły czystej wody. Udziela się zgody użyć herbatki ziołowe o słabym stężeniu. Jeżeli mieszanina składników henny i pozostawiono na pasma, a następnie pozostawiono do mycia ich szamponem. Zezwolić na stosowanie tego rodzaju maski nie więcej niż 1 raz na 2-3 dni. Czasami, aby pozbyć się nudny odcienia wymagane 5 zabiegów, choć liczba sesji może być zwiększona do 10 w zależności od czasu, który jest pigmentem na linii włosów. Również wziąć pod uwagę indywidualne cechy i włosy, więc będziemy musieli znosić przez dłuższy czas, ale wszystkie przepisy powinny być wyraźnie przeprowadzić.

Przepisy maski domu umyć henna

Bardzo dużo w spłukiwania henny z loków zależy od maski i jej składu. Wielu ludzi, którzy najpierw znaleźć przepisy takie maski, zaskoczony, jak proste narzędzia mogą czerpać silną farby. Jednak, mleko i jajko pieniądze będą naprawdę pomóc uporać się z nim, choć nie od razu. Recepty, jak myć włosy henną, istnieje wiele, ale każdy z nich jest odpowiednia dla danego rodzaju włosów, więc to musi być również brane pod uwagę.

Naturalne produkty mają wiele istotnych oleje, kwasy organiczne typu, jak owoce, produkty mleczne i kwasów tłuszczowych. Wszystkie te substancje pomagają przynieść nieprzyjemne gryzący odcień. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy elementy te będą zawsze wpływają na pigment. W końcu, po prostu popchnął go.

Dlatego można bezpiecznie polegać na produktach naturalnych. Przepisy:

  1. Ta maska ​​jest przeznaczony bardziej dla nadmiernie tłuste włosy. Musimy wziąć wlew alkoholu lub wódki na bazie czerwonego pieprzu. Brak dodatkowych składników nie powinno być. Ten płyn ma być rozłożone na długości włosów. Oznacza bardzo skuteczne, tak że henna jest stopniowo przestają być tak jasne. Za każdym razem trzeba umieścić maskę na 20 minut. Wciąż bardziej zakazane pozostawić żadnych oparzeń.
  2. Ten przepis jest bardziej odpowiedni do zamków, które są różnej zawartości tłuszczu. Aby henna zniknęła konieczność podjęcia 3 łyżki. L. Niebieski gliny. Biała glinka jest także miły. Można zwiększyć dawkę do 4 łyżki. L., ale nie więcej. Następnie proszek jest mieszany z jogurtem. Biorąc pod uwagę, że włosy i bez tłuszczu, to najlepiej wybrać jogurt z niskim odsetkiem tłuszczu. Po dokładnym wymieszaniu powinna mieć substancję, która będzie przypominać w konsystencji śmietany. Mieszaninę następnie nakłada się na części. Pozwolono, aby zachować maskę nie więcej niż 1 godzinę. W razie potrzeby, można być zastąpione kefir jogurt.
  3. Bardziej odpowiedni dla włosów normalnych typu. Drukuj pigment nie jest trudne. Trzeba wziąć żółtka. To powinno być wilgotne. Następnie miesza się z wódki (50 ml). Można wziąć rum, ale w każdym przypadku, gdy napój powinien być bardzo wysokiej jakości. Maska przetrwać na włosy wynosi około 45-50 minut, po czym płucze się. Efekt będzie zauważalny po pierwszej sesji, ale po piątym malowania henną po prostu zniknąć.
  4. Nadaje się również do włosów normalnych. Musimy zająć około 1 kubek jogurtu średniej zawartości tłuszczu. Lepiej, jeśli będzie to 2,5%. Następnie jogurt można rozpuścić drożdże, przygotowując wstępnie ’50 maskę nakłada się na pasma, a w ciągu pół godziny (maksymalnie 40 minut), wymagane jest dokładne płukanie. Nawiasem mówiąc, jogurt i drożdże są bardzo przydatne dla włosów. Będą one odżywiają skórę, włosy i cebulki wały się tak, że nici stopniowo zaczynają rosnąć szybciej i zyskują zdrowy blask.
  5. To przepis na suchej rodzaju włosów. To zajmie 2 jaja kurze (raw). Muszą być dokładnie trzepaczką, a następnie dodać do oleju łopian (nie więcej niż 4 godziny. L.). Kompozycja ta nie tylko pozbyć się jasnych kolorach, ale również nawilżają włosy, odżywia je. Dozwolone jest dodanie maski przez 0,5 h. L. Gorczyca (proszek). Wtedy wszystko trzeba wlać niewielką ilość ciepłej wody i dokładnie wymieszać. Maska jest stosowany przez 1 godzinę. Łopian może być stosowany zamiast oleju rycynowego.
  6. Innym maska ​​typu suchego włosów otrzymuje się w oparciu o średnie śmietaną (tłuszczu). Nie można dodać cokolwiek. Trzeba tylko zastosować ją na włosach przez godzinę, a następnie zmyć.

Wniosek

Istnieje wiele przepisów kulinarnych, jak szybko przemywa się hennę z włosów.

Barwnik henny jest stabilny, dzięki czemu z niego nie jest tak łatwo pozbyć.

Ale jeśli jest to poprawne korzystanie z wymienionych przepisów, jasny kolor może być wyeliminowane.

load...