Jak mogę zobaczyć brodawki szybko i bez lekarzy?

Zawartość:

Współczesna medycyna pozwala pozbyć się brodawki w ciągu zaledwie kilku minut. Jednak nie wszyscy ludzie są chętni, aby udać się do lekarza – wiele z nich próbuje dowiedzieć się, jak dostać się same brodawki. To naprawdę jest możliwe – w banku tradycyjnej medycyny, istnieje wiele przepisów na usuwaniu brodawek.

load...

Wszystkie z tych receptur można stosować bez obawy szkodliwego działania na organizm. Oczywiście tylko wtedy, gdy nie łamią przepis przygotowania tych lub innych środków. I leczenia uzależnień nie jest konieczne, gdyż istnieje ryzyko uszkodzenia skóry. Ostatnią bardzo ważną rzeczą, której nie wolno nam zapominać – jest to prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznej na którykolwiek z wybranych funduszy.

Środki brodawek na bazie czosnku

Czosnek – być może najbardziej skutecznym sposobem, aby wyeliminować brodawki. Główną wadą czosnku jest to, że często uszkadza zdrowej skóry wokół brodawki. Dlatego też, w zależności od następujących receptur do wyboru, należy chronić skórę. To proste – wyciąć otwór rozmiaru odpowiadającego gipsowe brodawek i trzymać ją w taki sposób, że cały nowotwór pojawił się tynku. Wszystko skóra jest chroniony i można rozpocząć leczenie.

  • Czosnek i miód

Ten przepis jest idealny dla tych osób, które mają bardzo wrażliwą skórę i / lub brodawki są podatne na zapalenia. Obrać kilka ząbków czosnku, pomiń je poprzez chesnokodavku i wymieszać z odrobiną miodu. Otrzymaną mieszaninę umieścić na brodawki, przykryć górną folią i pozostaw na 15 minut. Dyskomfortu w tym samym czasie, nie powinna być, ponieważ miodu łagodzi skutki czosnku.

load...

Ten czosnek papkę trzeba nakładać na brodawki każdego wieczoru do tego czasu, aż zobaczysz, że zaczęły się kurczyć pod względem wielkości i kurczyć. Gdy tak się stanie, procedura wystarczy spędzić dzień. Około miesiąc później brodawki powinny spaść.

  • Sok czosnku

W takim przypadku, jeśli nie masz czasu, aby pobawić z przygotowaniem środków krajowych, a chcesz pozbyć się brodawek, można użyć soku z czosnku. Obrać ząbek czosnku, pokroić na kilka części i bardzo dobrą pocierać brodawek. Przygotuj się, że może być niewielki dyskomfort – nie martw się. Ale skóra wokół brodawki nadal nie zapomnij zabezpieczyć go za pomocą taśmy klejącej.

W zależności od wielkości brodawki, czosnek musi wycierania ich trzy do czterech razy dziennie. Pierwsze efekty widać już za tydzień, ale nie przerwać leczenie aż brodawka jest całkowicie wyłączony skóry. Ale jeśli przez miesiąc nie, pozostaw to przedsięwzięcie – poszukaj jakichś innych środków.

Środki do leczenia brodawek na podstawie glistnika

Drugie miejsce po wiodących czosnku odbywa celandine. I to najlepiej używać świeżych ziół zamiast suszonych – znaczne zwiększenie efektywności. Ale jeśli sąd zimy, można spróbować użyć surowców i suche. Ale jego wstępnie zalać wrzątkiem.

  • Sok z glistnika

Jeśli chcesz pozbyć się brodawek, bez specjalnego wysiłku, po prostu spróbuj smarować sok z glistnika nowotworów, który stoi na miejscu złamania trzonu. Oczywiście, do tego trzeba tylko świeżych roślin. Smarować brodawki musi wynosić co najmniej trzy do czterech razy dziennie.

Tylko trzy lub cztery dni, można zauważyć, że brodawki zaczynają wysychać, a maksymalna miesiąc i znikają całkowicie. Jednakże, nie jest efektem ubocznym – skóra w miejscach obróbki staje się światłem ciągłym. Więc nie korzystać z tego narzędzia do usuwania brodawek na odsłoniętej skórze.

  • Alkohol Nalewka z glistnika

Jeśli brodawki są bardzo duże, jeden soku Ziarnopłon może nie być wystarczająca. W tym przypadku, można spróbować leczenia z zastosowaniem nalewki alkoholowej glistnika. Dwie łyżki glistnika drobno posiekać, umieścić w szklanej butelce z wąską szyjką i wlać pół szklanki wódki.

Butla musi być zamknięta z pokrywką i pozostawić do zaparzenia na dwa tygodnie w lodówce, wstrząsając od czasu do czasu. Gdy napar jest gotowy, przejść bezpośrednio do najbardziej leczenia. Klej plaster ochronny skóry, moczyć w trochę nalewki z gazą i zastosować się do brodawek. Alkohol paruje bardzo szybko, więc należy pokryć szmatki folią. Po 20 minutach spłukać skórę wodą i posmarować je olejem roślinnym.

Brodawka zacznie spadać w około tydzień, i odpadają po około trzech. Jednak, aby przerwać leczenie w tym momencie – to szansę, aby ponownie brodawkę. Dlatego nawet około 10 dni, aby okłady z nalewki z glistnika.

Środki do leczenia brodawek na podstawie mniszka

Mniszek lekarski jest w stanie poradzić sobie nawet z uporczywych brodawki, od którego nie pozbyć. W okresie letnim można korzystać z funduszy na bazie świeżych roślin, w trakcie zimowych korzeń mniszka, który jest sprzedawany w aptece. Nawiasem mówiąc, mniszek lekarski, jak glistnika, ma tendencję do barwienia skóry.

  • Sok z mniszka lekarskiego

Sok z mniszka nie powinien być stosowany w czystej postaci, które mogą wystąpić podrażnienia. Więc spróbuj mleko mniszek lekarski. Ciekawa nazwa, prawda? Przygotowanie go jest proste, ale efekt będzie cię zadowolić. Drobno posiekać łodygi mniszka lekarskiego – trzeba około 10 łyżek, umieścić w garnku szkliwa, wlać pół szklanki mleka i doprowadzić do wrzenia. Następnie wyłączyć grzanie, przykryć patelnię pokrywką i owinąć koc. Infuse mleko nie może być mniejsza niż dwie godziny, potem przecedzić go umieścić w lodówce.

Każdego wieczoru w otrzymanej brzeczki zwilżyć wacika, a około 15 minut, aby zastosować brodawkę. W ciągu dnia kilka razy przetrzeć brodawkę watą nasączoną mleka mniszka lekarskiego.

  • Maść Dmuchawiec

Przy uporczywych brodawki, można spróbować walczyć z pomocą maści mniszka lekarskiego. Do jego przygotowania posiekać pięć łyżki korzenia mniszka lekarskiego, wlać pół szklanki wody i zagotować. Następnie zmniejszyć ogień i gotować do tego czasu, aż prawie cała woda wyparuje. Następnie dodać dwie łyżki naturalnej kredy i stopić je, mieszając mieszaninę stale.

Gdy mieszanina jest chłodzony, aby przemieścić je w słoju z pokrywką. Nawiasem mówiąc, należy mniszka krem ​​tylko w lodówce przez dwa miesiące. Każdego wieczoru, nasmarować kremem brodawek – wystarczy nałożyć grubą warstwę na nim, a po 20 minutach spłukać ciepłą wodą. Czas trwania leczenia – aż do całkowitego zaniku brodawek.

W takim przypadku, jeśli usuwanie brodawek wykorzystujących popularne recepty nie były skuteczne, trzeba jeszcze iść do lekarza. Nie przejmuj się zbytnio – lekarz szybko i bezboleśnie usunąć brodawki.

load...