Jak mogę usunąć Wen środków ludowej?


Zawartość:

Słowo „tłuszczak” pochodzi od greckich słów „liposomy” i „om”, co tłumaczy się jako guz tkanki tłuszczowej, stąd nazwa zwyczajowa – wen. Ostatnio, talk prostu „prześladowani” ludzie, znajdują się one w każdy czwarty mieszkaniec Polski. Nowotwór nie jest guz nowotworowy, że nie może się odbyć przez bez szkody.
Powrót do spisu treści

load...

Czym jest tłuszczak?

Wen wygląda trochę jak węzłów chłonnych. Jest miękka w dotyku, w stanie poruszać się naciskając na nią palcem, ma określone granice. A na doznań dotykowych przypominający małą kulkę (PEA), której wielkość z czasem nieuchronnie wzrośnie.

Wprowadzony tłuszczak na ciele człowieka może pozostawać przez dłuższy czas, ponieważ nie powoduje wzrost temperatury i innych głównych zmian. Nie w spokojnym miejscu, nie ma ciśnienia wrażliwe wen jest absolutnie nie powoduje żadnego bólu. Może być umieszczony na dowolnej części ciała, w której znajduje się tkanki tłuszczowej, dosłownie „od góry do dołu”, organizm może być poddany wyglądu Wen. Istnieją przypadki, w których pojawiają się nawet te guzy w jamie brzusznej.

Żadna krzywda nie może być tłuszczak, oprócz tego, że brzydki wygląd. Tłuszczaki spęcznienia na powierzchni ciała, a jeśli nie może odnosić się do miejsca odzieży, wygląda nieatrakcyjne.


Powrót do spisu treści

load...

Co może spowodować pojawienie się Wen?

Istnieje kilka znanych czynników mogą być zidentyfikowane, które wpływają na skórę:
W naszych czasach, jedzenie nie jest tak dobre i pożyteczne, jak byśmy chcieli. Większość składników i dodatków syntetycznych, a to prowadzi do stagnacji procesu oczyszczania ciała.

Niestosowanie się do reżimu dnia, niezrównoważonej diety, siedzący tryb życia, rezygnując sport, brak tlenu (jeśli są stale w pokoju) – wszystkie te pozornie nieszkodliwe i dość nestrashnye problemy sprowokować pojawienie Wen na organizm. Faktem jest, że te czynniki prowadzą do zmniejszenia motoryki przewodu pokarmowego (przewodu pokarmowego), produkty rozpadu nie mają czasu wydalany z organizmu, więc wpaść w tak zwanych „zakamarkach” ciała i strefy obwodowej, gdzie w rzeczywistości jest tkanka tłuszczowa , Tutaj gromadzone są wszystkie rodzaje „toksyn”, a kiedy gromadzą się w nadmiarze, to po prostu blokować przewodach gruczołów łojowych.

Na pierwszy rzut oka, wen, choć nieszkodliwe, ale istnieją przypadki, gdy pilot nie jest w odpowiednim czasie poważnie zmutowanego guza. Wynika to z faktu, że długotrwała wewnętrzną zamkniętą talk (nie są one dostępne w celu ochrony przeciwciał) i stać się pożywką dla organizmów chorobotwórczych szybko.

Radykalne tłuszczaki własny wykorzystujące przekłucia i wytłaczania nie jest mile widziane. Jesteś w najlepszym razie można łatwo zainfekować skórę, aw najgorszym przypadku – co powoduje nieprawidłowy rozwój struktury tkanki tłuszczowej.


Powrót do spisu treści

Czy jest możliwe usunięcie recepty tłuszczak ludowe?

Tak, rzeczywiście, jedynym leczeniem Wen środki folk powinny być kierowane tak wcześnie, jak to możliwe. Konieczne jest stosowanie narzędzi krążenie krwi w miejscu kształcenia Wen.

Rozważmy kilka przykładów znanych środków:
Traktuj tłuszczak jest możliwe za pomocą kompresów wykonanych ze świeżo zerwanych pachn Kallisa (w ludzi – złote wąsy). Kompres jest stosowany do wezbranej miejscu ciasnym bandażem i pozostawić na 10-12 godzin (wygodniej jest to zrobić w nocy, a film okład do skutku).

W dotkniętym obszarze ciała może być codziennie wcierać pastę czosnku, rozcieńczony olejem roślinnym.

Aby szybko zwiększyć przepływ krwi w miejscu pojawienia się tłuszczak, zaleca się zrobić z niego okład z surowych jaj kurzych filmów. To urządzenie działa natychmiast. Tak szybko, jak widać zaczerwienienie i niewielki obrzęk na skórze, zdjąć okrycie i pozwalają skórze odzyskać. Postępuje się nadal po całkowitym przywróceniem skóry (jeśli zaczerwienienie i obrzęk zniknie całkowicie).

Jeśli wen pojawiła się na skórze, pozbawione włosów, można spróbować go wyleczyć za pomocą glistnika. Posypać dotkniętego obszaru świeżego soku rośliny. Wiadomo, że sok z glistnika trujące. Raz na skórze, to „zjada” dziurę w lampie naftowej. Następnie wyjąć zawartości przy użyciu maści Vishnevsky, pieczone cebule, świeżo zebranych liści aloesu i babki (puree na papkę).

Pulp Kalanchoe pomoc w usuwaniu wen, jeśli przy użyciu patcha do przymocowania go na cały dzień, codziennie zmieniając opatrunki. Tydzień później, pojawi się wynik.

Można umieścić matkę liści i macocha twarz do guza. Spędzamy 7-10 dni od zabiegu. Można zobaczyć wynik po tym czasie.

Jeśli wen pojawiła się na głowie, pamiętaj, że większość narzędzi może uszkodzić skórę. W tym przypadku należy użyć tłuszcz barani. Melt 1 łyżeczka oleju i stosować na obszarze zagrożonym. Intensywny masaż guz, pocierając oznacza 10-15 minut. Po pierwszym efektem masażu jest już zauważalne. A jeśli nadal przetwarzać więcej niż 4-5 dni, a następnie nowotwór, a nie pozostaje ślad.

Ziarna pszenicy również pomóc. Muszą do żucia w jamie ustnej w celu utworzenia zawiesiny. Otrzymaną masę zawinąć w gazę i nałożyć na tłuszczaka. Ten okłady powinny być dalsze owinąć folią spożywczą. Noś powinien to być dzień, zmieniając ranki. Po 4-5 dniach wen będzie otwarcie z przepływającej cieczy. Przechowywać dokonywania okłady pszenicy aż do całkowitego usunięcia guza + 1-2 dni „na wszelki wypadek”.

Jeśli wen zapalnej, może on być stosowany do niego ciasto wykonana z czerwonej gliny, z dodatkiem jogurtu i soli. To kompresuje i owija folię i pozostawić na noc, zmieniamy codziennie, aż do całkowitego usunięcia guza.

W trakcie leczenia, Wen zaleca się jeść codziennie 1-2 łyżki cynamonu w proszku. Można go dodać do kawa, herbata, mleko, a także w zbożach i zup.

Jeśli nie chcesz, aby dodać do zwykłej żywności cynamonem, a następnie zgłosić się przed jedzeniem, dobrej wody pitnej.
Powrót do spisu treści

Kiedy trzeba się operacji?

Jeśli wen uruchomiony i osiągnięte wystarczająco duże rozmiary, że jest trudne do wyleczenia, przy użyciu metody „granny”. Usuwanie można przeprowadzić procedur chirurgicznych.

Jeżeli tłuszczak nie osiągnęła jeszcze 2 cm, może być usunięta bez nacinania skóry (nie blizny pozostanie). Lekarz wstrzykuje się pod skórę specjalnym roztworze, co powoduje resorpcję treści.

Jeśli rozmiar tłuszczaków niż 3 cm, konieczne jest chirurgiczne usunięcie. Wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. Po takiej operacji pozostaje niewielka blizna, ale lepsze to niż trzymanie wen.

Stosunkowo nowa technika – usuwanie laserowe tłuszczaki w klinice. Operacja ta jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Czas trwa trochę uzdrowienie zachodzi szybko, defekty skóry pozostaje.

I konkluzja nasuwa się samo: im szybciej można zauważyć pojawiające wen, tym łatwiej się go pozbyć. Nie czekaj na kampanię do lekarza jutro.

load...