Jak mogę schudnąć szybko: cztery etapy skutecznego odchudzania

Zawartość:

Wyobraźmy sobie, że siedzi za komputerem z ogromnym kubku kakao i ciasto doedu najnowszego pakietu, nadal pojawia się komunikat z wirtualnego przyjaciela z propozycją nim spotkać w prawdziwym życiu. Patrząc wokół krawędzi jego oczach niewyraźne postać w lustrze, wiesz, z westchnieniem, że byłoby mieć trochę więcej siły woli, spotkanie mogło mieć miejsce i. I tak długo, jak nie przypominać mało znaną gwiazdą indyjskiego kina, który opublikował zdjęcie na awatarze. A może on nie dba o wygląd, na dodatkowym ciężarem, a on będzie mógł zobaczyć taką duszę drobny i delikatny? Chociaż patrząc na, niestety, nic więcej.

load...

Ile byś nie zapewnił, że w wyglądzie danej osoby nie jest ważna, ale wewnętrzna jakość bogatych, ale spotykają się na ubrania. A jeśli twój wygląd nie powoduje zainteresowanie wśród ludzi, do poznania świata wewnętrznego postępowania nie może dotrzeć. Jednak pragnienie, aby zadowolić mężczyznę – to nie jedyna sytuacja, która powoduje, palące pragnienie, aby stać się cieńsze i cieńsze. W życiu każdej kobiety może nadejść czas, kiedy był przerażony patrzy na wagach strzałek i chce schudnąć teraz, natychmiast, to chwilowe. , A korzystnie dziesięć kilogramów na raz. A nawet więcej …. Niestety, magiczna różdżka, natychmiast przemienia nasze ciało nie zostało jeszcze wynalezione, ale skutecznych wskazówek, jak szybko schudnąć, będziemy dostarczać Państwu.

Melodia

Byłbyś zaskoczony, ale prawo postawa jest w stanie tworzyć cuda z tłuszczu na pasie. Oczywiście, chęć proszę wirtualny przyjaciel jest w stanie dostać się do przejść na dietę i uprawiać sport. Częściej jednak decyzja, aby schudnąć szybko rozpływa się po obejrzeniu kilkanaście stron internetowych z poradami na temat prawidłowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Niestety, proces odchudzania często zatrzymuje się na etapie zbierania informacji.

Jak często słyszymy od innych, że jest niemożliwe, aby schudnąć szybko! A jeśli ktoś ma się okazało, to po jakimś czasie znowu szczęście zyskał na wadze. Rzeczywiście, ten rozwój jest całkiem możliwe, zwłaszcza jeśli nie są zgodne ze wszystkimi zasadami szybkiej utraty wagi. Jak można zebrać siły woli i wykonać przynajmniej niektóre z zaleceń podanych na ciebie inteligentne dietetycy i inni bojownicy przeciwko nadwagę?

Po pierwsze, przypomnijmy sobie, że szczupła figura nie jest tak dużo do uwodzenia płci przeciwnej, jak poprawić jakość ich życia. Zrób listę chropowatą, co można sobie pozwolić na utratę kilku dodatkowych kilogramów. Może to być nowy kostium kąpielowy, ładna sukienka, które widzieliśmy wczoraj w oknie, jazda konna, wspaniałe uczucie, mimo wszystko. To właśnie te pomysły pomogą Ci nie do zatrzymania pragnienie, aby schudnąć a następnie utrzymać osiągnięte wyniki.

load...

Prawidłowe odżywianie

Istnieje wiele diet, które mogą i powinny starać. To właśnie do czynienia z ich wybór powinien być bardzo ostrożny. Szybka utrata masy ciała – zawsze jest stresujące dla organizmu, ponieważ trzeba zrezygnować z tradycyjnego sposobu życia, zaczęli głodować i ćwiczenia. W celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia problemów zdrowotnych, należy postępować zgodnie z poniższymi zasadami bezpiecznego odchudzania:

  1. Jeść ułamkowo, czyli Powoli i kilka razy dziennie. Na przykład, w 7-00, 11-00, 14-00, 16-00, 18-00. Nie dręcz sobie pytanie, jak sprawić, by samemu nie mają. Jeśli praca lub styl życia nie pozwala często jeść, zachować dla siebie produkty upoważniony dieta. Gryzie je w wyznaczonym czasie, żując powoli.
  2. Jeśli czujesz się bardzo głodny i gotowy do „jeść słonia” w jednym posiedzeniu, położył talerz niewielka część. Po zjedzeniu go, nie zaspokoić głód, ale pozostawiając tabeli, szczerze obiecuję sobie wrócić wkrótce i jeść wszystko. W tym czasie, w przypadku kredytów długoterminowych sami – wytrzeć podłogę w łazience, żelaznej kurtyny, wyczyść żyrandol. W tym czasie, jedzenie zaczyna być wchłaniany, a uczucie głodu stępione. Wracając do stołu, jesteś całkiem zadowolony z filiżanką zielonej herbaty.
  3. Obfite śniadanie – najlepszy przyjaciel wszystkich dziewcząt, którzy chcą szybko schudnąć. Nigdy nie pominąć posiłek rano, ponieważ procesy metaboliczne organizmu są aktywowane po układ trawienny będzie działać. Im wcześniej rano można zjeść zdrowe śniadanie, tym szybciej będzie przebiegać proces spalania kalorii w organizmie.
  4. Staraj się nie jeść przez trzy do czterech godzin przed snem. Nocą nasz organizm śpi z nami, i jedzenie jest spożywane przed snem, osadza się w postaci tłuszczu na naszych stronach i talii.

Ponadto, trzeba będzie wybrać odpowiednią dietę, w ciągu najbliższych kilku dni dostawa. Najlepszym sposobem, aby szybko stracić kilka kilogramów – siedzieć na mono-diecie. Jej istota polega na tym, że przez jakiś czas do jedzenia może być tylko jeden produkt, dozwolony dieta. Stojak mono-diety nie jest łatwe, ale za tydzień będzie można pozbyć się sześć do dziesięciu kilogramów nadwagi! Warianty takiej diety dużo – można wybrać kefir, jabłko, ryż, gryka, warzyw i innych diet. Spróbuj wybrać produkt, który daje najwięcej przyjemności i pozwala utrzymać się do końca diety.

Fakt, że w momencie mono-diecie może mieć tylko jeden produkt, nie oznacza, że ​​należy zrezygnować z picia. Wręcz przeciwnie, w ciągu dnia należy pić co najmniej dwa litry czystej wody niegazowanej. Jeśli jesteś zapalonym fanem partii herbaty, to może sobie pozwolić na kilka filiżanek zielonej herbaty. Ale kawa, słodkie napoje, a zwłaszcza alkohol, czas dieta musiał dać.

Stres ćwiczenia

Nie jest tajemnicą, że sport pomaga spalić dodatkowe kalorie. Jeśli zdecydujesz się schudnąć w rekordowym czasie, jest jedną z diet nie można zrobić! Aktywność fizyczna jest niezbędna w celu przyspieszenia metabolizmu i dokręcić zwiotczałe mięśnie ciała. Dodatkowo, regularne ćwiczenia dają dobry nastrój na cały dzień!

Oczywiście, nie każdy ma szansę, aby odwiedzić centrum fitness lub wynająć prywatnego instruktora ćwiczeń. I jest to związane nie tylko z braku czasu, ale również z trudnościami finansowymi powszechne. Chociaż żaden z tych czynników nie może być prawdziwe przeszkody – sporty można uprawiać na własną rękę. Aby rozpocząć zatrzymać windę i iść aż do podłogi na piechotę. Nabierz nawyku pokonać krótkie dystanse pieszo zamiast jazdy samochodem lub środkami transportu publicznego. Kup obręcz i skakanka, idź do domu. Wierz mi, te stare sprawdzone metody pracy!

Z pewnością rano można zobaczyć młodych i mało ludzi robi biegnie rano w każdych warunkach pogodowych. Dołącz teraz! Wierz mi, raz spróbujesz, będziesz trudno odmówić takiej przyjemności. Po tym wszystkim, poczucie spokoju i zadowolenia po uruchomieniu trudno porównać do niczego innego.

Utrzymać ciężar

Wyniki będą natychmiast wyświetlane. Najczęściej ciężar spoczywa na starym znaku przez kilka dni. A potem zaczyna spadać wolniej. I tu zaczyna się najtrudniejsze. Po osiągnięciu pożądanego rezultatu, niektóre kobiety po prostu stracić głowę. W ogólnej euforii z własnej harmonii, są zmieciony z lodówki wszystkie produkty spożywcze, uzasadniając to stwierdzeniem, że „teraz jest to możliwe.”

Rzucone metody ćwiczeń i odżywiania, zaczynają się „mścić” na sobie cały czas, że ograniczają się w przyjemność. Wynik nie robi przybycie. Cenionych harmonia nie tylko znikają, ale do starej wagi dodaje kilka dodatkowych kilogramów. W rezultacie, wszystkie sny o nowych sukienek, mężczyzn i piękne ciało smukłe topnieć jak zrealizowania marzenia.

Jak utrzymać swoją wagę, jeżeli nie ma siły woli? Ponownie, zacząć od nowa, albo „tak dobrze im, te diety nie pomagają tak?” Szkoda tylko jego praca, ponieważ zmniejszenie masy ciała dano wam nie jest łatwe. Przede wszystkim, nie przestawaj. Oczywiście, ścisła dieta może odejść, ale zasady prawidłowej diecie powinny być stosowane w przyszłości. A jeśli przez cały ten czas był organem aktywności fizycznej, mają stać się nawykiem, a nie je porzucić. W końcu, nie ma ograniczenia co do perfekcji.

Bądź ostrożny podczas świąt wypoczynkowych i grill w przyrodzie. Jasne kolory przygotowanych potraw, apetyczne zapachy alkoholu i może prowadzić do przejadania się i rozciągnięcie żołądka. Sprawiają, że zasada psychicznie podzielić płytę na cztery sekcje: warzywa, owoce, białka, węglowodany. Więc nie tylko masz zrównoważony posiłek, ale mieć pewność, że nie będzie odzyskać bez liczenia kalorii.

Tak, jak szybko schudnąć i utrzymać pożądaną masę w nadchodzących latach? To narzędzie pomoże prawidłowej motywacji, zbilansowaną dietę, ćwiczenia i siły woli, aby zachować formę. Jedyna rada – nie przesadzaj: schudnąć musi być czymś więcej niż tylko nie doprowadzić się do stanu anoreksją, zdobywając kilka chorób. Po przezwyciężyć wszystkie trudności i przeszkód, będzie jeszcze bardziej kochać siebie i być dumni dopasowanie ciała szczupła. A następnie dostać się na ofertę Internetu dla romantycznego spotkania, jedynym problemem będzie myśl: Czy Twój przyjaciel w swoim życiu, jak na zdjęciu?

load...