Jak mogę dokonać profesjonalnego Farbowanie włosów w domu?

Wiele kobiet zastanawiam się, jak farbować włosy w domu. Salonów mistrzami powiedzieć, że jest to niemożliwe. Ale są przebiegli, tak jak do farbowania włosów może być w domu, najważniejsze – do przestrzegania zaleceń ekspertów. Przy takiej konieczności, jako profesjonalista farbowanie włosów w domu, w obliczu każdej kobiety, która ze względu na stałą pracę lub ograniczonej liczby środków nie może iść do sklepów kosmetycznych.

load...

Aby nie uszkodzić włosy i byli zadowoleni z rezultatu, trzeba się poważnie o farbowanie włosów do domu. Aby to zrobić, należy określić odcień, wybierz środki i prawo do posiadania procedury barwienia.

Wybierając kolor włosów

Jeśli barwienie odbywa się nie po raz pierwszy i nie ma potrzeby, aby zmienić kolor, kwestia ta została wyeliminowana. Gdy obraz jest po raz pierwszy w historii istnieje pragnienie, aby zmienić dźwięk, trzeba zwrócić uwagę na następujące punkty:

 • Pierwsza próba zmiany koloru dramatycznie nie powinno się to odbywać stopniowo zmienia barwę z każdego barwienia maksymalnie 3 kolorach;
 • Przemalowany w ciemno blond włosy łatwiej, więc jeśli nie istnieją żadne konkretne sugestie dotyczące koloru, ale istnieje potrzeba, aby zmienić obraz, najlepiej jest wybrać oświetlenie, tak że później może być tak łatwe do zmiany;
 • Odcienie farbowania świetlne lepiej ukryć siwe włosy;
 • Przy wyborze odcienia lepiej używać map kolorów;
 • Jeśli nie ma pewności, że wybrany kolor jest w porządku, to lepiej, aby spędzić czas barwienia farbą mniej odporne.

load...

Po wybraniu odcień, konieczne jest, aby określić, jaki kolor włosów.

Jakie farby wybrać?

Pomimo faktu, że można zaoszczędzić na usługi specjalistów zrobić to samo na farbie nie może być w farbowania włosów w domu. Zaleca się, aby zakupić w specjalistycznych sklepach. Profesjonalne lepiej obciążają włosy, a kolor okaże się jak najbliżej do życzenia. Farby dostępne są w trzech poziomach jędrności. Najsilniejszy – trzeci. Takie zmiany są dobrze nadaje się do malowania siwe włosy i dla tych, którzy zdecydowali się na kolor.

Jeśli nie ma pewności w wybranym odcieniu, lub po prostu trzeba to zrobić jaśniejsze lub ma świeży kolor dostępny, lepiej jest wybrać kolory pierwszych dwóch poziomach. Fundusze są wypłukiwane przez pierwsze 6-8 razy, drugi – 20-24 razy, trzeci – zachować na długie włosy.

W celu zapewnienia starannego kolorowania, trzeba wybierać produkty zawierające ekstrakty roślinne i oleje. Na szybki efekt i zapewnić trwały kolor, są farby zawierające aminokwasy. Dzięki tych substancji barwiących elementy będą penetrować włosy. Takie farby można zaoszczędzić czas i mniej agresywny akt na włosach.

Dla farby zawodowej powinien zakupić środek utleniający, jeżeli nie jest podłączony. Kiedy bielenie przeprowadza się stężenie substancji powinno być 6-12%. Jeśli planujecie odświeżyć kolor lub przyciemnić obraz, następnie 3%, bardziej delikatny. Jeżeli włosy są długie i gęste, trzeba będzie kupić 2 zestawy farb i utleniacza, jako niewystarczających środków zdeponowanych mogą mieć wpływ na wynik.

Procedura barwienia

Większość farb profesjonalnych sprzedawany bez instrukcji. Wynika to z faktu, że eksperci z salonów ich nie potrzebują, jak Masters zostały przeszkolone w zakresie prawidłowego wykorzystania tych funduszy. Zwykli użytkownicy muszą wiedzieć, jak farbować włosy w domu.

Kilka tygodni lepiej jest traktować swoje włosy odżywczy i przywracających maski, które można kupić lub gotować samodzielnie z naturalnych składników. W dodatku do farby i środkiem utleniającym, trzeba kupić specjalną szczotkę, rękawice, grzebień z kilkoma zębami i ceramicznym lub szklanym pojemniku na głębokim mieszaniny barwiącego.

Nie zaleca się umyć włosy przed barwieniem. Lepiej zrobić to w dzień lub dwa przed zabiegiem.

Naturalny tłuszcz na włosach pozwoli chronić włosy przed silnym uszkodzeniem i zapewniają lepszą barwę. Przed farbować włosy w domu, aby chronić skórę głowy należy posmarować ją odżywczy krem ​​lub wazeliną. Następnie środek barwiący jest wchłaniana do naskórka, a drugi pozostaje nielakierowanej.

Zaobserwować pewną sekwencję podczas procedury:

 1. Wymieszać wszystkie składniki w pojemniku. Jeśli narzędzie jest używane po raz pierwszy, trzeba upewnić się, że nie ma alergii na niego. Do tego spadku jest stosowana substancja nadgarstka. Jeśli nie ma zaczerwienienie lub świąd, farba może być używany.
 2. Nosić rękawice i pędzla do malowania włosów, dzięki czemu ruch od góry do dołu.
 3. Po pierwsze, gdy mieszanina jest stosowana do korzeni, ponieważ są one malowane szybko, a do połowy długości, a następnie całą długość włosów. Farbę lepsze Pożegnania, które są wykonane grzebień przygotowane.
 4. Gdy korzenie tyłu przetworzony, można iść do przodu i górnej części głowy.
 5. Po zastosowaniu mieszanki do korzeni, to jest czas, aby rozpocząć malowanie loki.
 6. Take małe odcinki włosy i malować po obu stronach. Należy zachować szczególną ostrożność, aby malować górną część.
 7. Resztki farb ponownie rozprowadzić równomiernie za pomocą pędzla wszystkie włosy i starannie grzebień.
 8. Ręce do rozprowadzenia farby na włosach i zebrać włosy w kok.
 9. Nie zaleca się zachować farbę dłużej niż podano w instrukcji. To zwykle nie więcej niż 40 minut. Nie jest konieczne, by się przespać, jeśli nie jest określony w zaleceniu.
 10. Dokładnie spłukać ciepłą wodą, używając klimatyzację, która zazwyczaj pochodzi z farbą.

Zabieg przeprowadza się korzystnie szybko, jak farba zaczyna działać na włosy na raz i to wpływa na czas naświetlania. Należy stosować nadmiernej ilości mieszanki, inaczej wynik może być niezadowalająca. Ważne jak równomierność dystrybucji.

Korzeń podciąć

Jak nie będzie idealnie zdarzy się farbować włosy w domu, po miesiącu lub dwóch będzie musiał dokonać korekty. Po wszystkich włosów rośnie, a wraz z nimi widoczne korzenie, które dają naturalny kolor zdradliwe. Pytanie brzmi, jak farbować korzeni włosów w domu, nie mniej ważne niż malarskich loki na całej długości. Z powodu niewłaściwego koloru prowadzone przez korzenie procedury mogą się różnić. Dlatego korzenie trzeba malować w następujący sposób:

 1. Kup farbę o tej samej marki i tym samym odcieniu jak w oryginalnym obrazie.
 2. Przygotować mieszaninę barwiący.
 3. Podzielić włosy z przedziałkiem pośrodku i pędzelkiem do nakładania farby do korzeni począwszy od tyłu. Dokonywanie Pożegnania co kilka centymetrów grzebieniem z kilkoma zębami zamalować korzenie najpierw z jednej strony, potem drugą.
 4. Idź do korzeni z przodu głowy i korony, i zrobić to samo.
 5. Wytrzymać farby na korzeniach około 20 minut.
 6. Zastosuj pozostałości farby na całej długości, bici ręce i stanąć około 20 minut. Konieczne jest, aby kolor jednolitości.
 7. Przemyć za pomocą ciepłej wody balsam po barwieniu.

Dowiedzieć się, jak farbować włosy w domu, konieczne jest zapewnienie im właściwej opieki. Wskazane jest, aby kupić szampon i odżywkę dla kolorowych nici i uczynić naturalnych masek w domu. Wtedy jesteśmy w stanie utrzymać zdrowe włosy, a kolor będzie nasycony przez długi czas.

load...