Jak miło wyjechać z facetem, że nikt nie został ranny

Zawartość:

Jak miło wyjechać z mężczyzną, gdy rzucisz, lub po zamknięciu? Świat świadomi wielu opowieści o tym, jak opuszczony an_0em przez długi czas nadal „męka” swoich dawnych połączeń mate, na służbie przy oknie i inne naruszenie prywatności. Oczywiście, każdy z nas, w tej sytuacji, byłoby pożądane, aby tego uniknąć. Nieważne, jak gorzki i boli, sytuacja pomoże wygładzić nieprzyjemne cywilizowane metody separacji, który chcemy podzielić się z wami.

load...

Jeżeli inicjator separacji – Twój an_0

Jeśli rzucisz wszelką cenę starają się „zachować twarz”, pokazując samoocenę. Spokojnie i poproś an_0a, aby wyjaśnić powody, dla których zdecydował się opuścić bez większych emocji. Po tym wszystkim, w każdym przypadku, aby powołać do łez, obraził człowieka, a nawet walczyć w takich sytuacjach nie ma sensu. Wręcz przeciwnie, jak pokazuje doświadczenie, spokój an_0em postawa prowadzi do silniejszego seks w błąd, są one tak przeciążony, że zaczynają żałować decyzji, a czasem nawet spróbować ponownie nawiązać stosunki. Aby przejść do ich spełnienia lub nie – ty decydujesz.

To normalne, że w jakiś czas będzie bardzo bolesne i smutne. Ale wiesz, co byłoby najlepsze w tej sytuacji? Zacząć żyć dla siebie. Bez względu na powód do rozpadu, po dwóch lub trzech tygodniach po smutny dzień zaczynają powoli budzą się do życia. Idź z przyjaciółmi w klubie i „light up” tam do rana! Rozpocząć chodzenie na fitness w trybie awaryjnym i ołowiu rysunku rzędu kilku miesięcy. Znajdź interesującą ćwiczenia, które pomogą Ci zrealizować twórczą energię. Na ogół obejmuje życie i nie utknąć w przeszłości.

Jeżeli inicjator separacji – ty

Jeśli inicjatora rozpadu, ty an_0em jest również uprawniony do wyjaśnienia sytuacji. Aby to zrobić, to najbardziej potrzebne, aby zrozumieć, dlaczego podjęli decyzję o separacji – najlepsze wyniki dla siebie przyczynę kartce papieru. To pomoże Ci pozostać wierny, nawet jeśli młody człowiek będzie domagać się zwrotu. Należy jasno i uprzejmie wyjaśnić, dlaczego nie chcesz, aby kontynuować ten związek już.

load...

Być przygotowany do emocji z jego strony. Oczywiście, każdy człowiek jest nieprzyjemny, gdy jego rzut. Twój były an_0 może rzucać furia, aby sprowokować kłótnię, obrażać – to powinien być gotowy. Rozumiem, że większość ludzi nie rób tego ze złośliwości i niechęci – mówią, że nie boli, a teraz chcę ranić powrotem.

Wyjaśnienie musi koniecznie być osobiste. Oczywiście, może być skłonny to zrobić przez telefon, sms lub e-mail. Ale takie zachowanie jest twój były an_0 jest traktowany jako brak szacunku. Konieczne jest, aby mieć odwagę powiedzieć mu wszystko w twarz i twarz z jego reakcji na nią. Spróbuj użyć Mowy I-deklaracje, koncentrując się na sobie i swojej fortuny. Nie „zachowywał się jak świnia”, ale „Jestem bardzo zły, kiedy to i to zrobić.” Takie podejście jest znacznie mniej boli, a wtedy jest szansa, że ​​były an_0 cię usłyszeć.

Jest możliwe, że będziemy chcieli zatrudnić jedną z następujących metod:

 • Przecinanie podczas konfliktu

  Najprostszą rzeczą, jaką można zrobić – to znaczy o swojej decyzji w sprawie emocji, kiedy zarówno praktycznie nienawidzą się nawzajem. Taka separacja może doprowadzić do całkowitego i ostatecznego zerwania stosunków. I to jest główny połów tej metody: człowiek jest bardzo ciężko ranny, a wydaje się, że zerwałeś z powodu kłótni (a to nie jest prawda?) W związku z tym metoda ta jest najprostszym, ale nie dojrzały.

 • Powolne rozdzielanie

  Stopniowo zaczynają się zredukować swój komunikacji, przestając zadzwonić i wszystko w jakiś sposób przejawia się w jego życiu. Ale ta metoda ma kilka wad. Po pierwsze, nie ma wyraźnego związku zakończenie, które mogą przekształcić się w nieprzyjemnych niespodzianek w przyszłości, kiedy młody człowiek widzi w towarzystwie innego. Po drugie, powód do chłodzenia stosunków nie jest jasne, do byłego an_0a, a to może być bardzo bolesne dla niego. Ponadto metoda ta również nie można nazwać jedną osobą dorosłą: opuścisz rozmowę, wolą po prostu spokojnie usunąć mężczyzna mojego życia.

 • Opowieść o innym facetem

  Dla wielu dziewcząt, opcja ta staje się wyjście, pozwalając odwrócić się od niego zbędne wentylator raz na zawsze. Naturalnie, nie jest konieczne, aby używać go z człowiekiem, który ma charakter wybuchowy – nigdy nie wiadomo, co taka rozmowa będzie zwracam się do was. I, oczywiście, ta metoda jest bardzo traumatyczne dla „byłego pół” – dlaczego boli osoba więcej niż jest to konieczne?

Zatem opcja najbardziej wierny i prawidłowe jest jeszcze uczciwa i szczera rozmowa ze swoim chłopakiem. Tak, to trudne, ale trzeba zrobić. Trzeba będzie spojrzeć mu w oczy i powiedzieć, kochających (nie tylko u ludzi!), które stały się inny, masz uczucia do niego się zmieniło i nie chcesz go lub siebie oszukać. Jeśli istnieje powód, powiedz mu o tym, koncentrując się na swojej niezdolności do tego tolerować. Powinny zakończyć rozmowę, mówiąc, że – wspaniałym człowiekiem, i mieć pewność, aby spotkać bratnią duszę, która będzie w pełni mu pasował.

Wzajemne decyzja o części

Zdarza się również, że do uznania zapaści w stosunkach między para przychodzi na raz. Wydawałoby się, że opcja najbardziej bezkrwawy. Jednak za często zakorzenione pragnienie, aby obwinić siebie wszystkich grzechów śmiertelnych, co zapobiega rozstanie przepustkę spokojnie. Jeśli masz do czynienia z podobną sytuacją, starają się zachować wzajemny szacunek – że to pomoże Ci nie pozostają wrogów w resztę swojego życia.

Bardzo często, podejmując decyzję o rozdzieleniu, para „ciągnie” gumę, pozostawiając tylko an_0ów seksualnych. Przed zatwierdzeniem tej opcji komunikacji, zastanów się, czy poprzeć obiecujący związek nawet przez wzgląd na dobry seks. Jakoś będzie Cię i zapobiec nadejście nowej miłości w swoim życiu.

Rozdzielenie w wyniku zewnętrznych okoliczności

Czasami pary zerwać to nie z powodu zimnych uczuć, ale z powodu pewnych okolicznościach, na przykład, jeden z an_0ów ma już rodzinę lub wyjeżdża na dłuższy czas za granicą lub w innym mieście. W tym przypadku lepiej jest powstrzymać się od wszelkich kontaktów z byłym wybrany. Że jeśli twoje uczucia byłyby tak silne, że okoliczności nie będzie w stanie cię powstrzymać? Oczywiście, że nie. W związku z tym Twój rozstanie jest rzetelny i prawidłowy krok do nowego życia szczęśliwego, ale do tego trzeba będzie całkowicie odejść od siebie. Jak to się mówi, „nie rasstaneshsya jednego – przychodzi inny,” dlaczego luka zmartwienie, jakbyś nie zaszkodzi.

Jeszcze kilka wskazówek

 1. Podział majątku wspólnego – jest kolejnym ważnym problemem w rozstaniu

  Proces ten, w przypadku braku porozumienia w sprawie dostaw danej nieruchomości, lub jednego z an_0ów umowy małżeńskiej, może trwać bardzo długo. Często taki rzeźbić-up zamienia się w globalnej katastrofy. Bądź cierpliwy i starają się postępować zgodnie z zasadą „złotego środka”. Bądź uczciwy i do siebie i do byłego an_0a. Jeśli jednak nie udało się dojść do wzajemnego porozumienia, nie wahaj się prosić o pomoc w ostatniej instancji – do sądu.

 2. Wywoławczy za blef SMB.

  Nie fakt, że korzystanie z taktem i wytrwałości, aby pomóc Ci część z byłym an_0em bez „głowy”. Niektórzy przedstawiciele silniejszej płci kiedy rozstanie jeśli nie próbuje się wywołać litość, a potem dać upust złości. Staraj się nie poddawał się do wszelkiego rodzaju prowokacji z jego strony, pocieszając się, że wszystko, co możemy, już zrobione.

 3. Nie spiesz się, aby rozpocząć nowy związek

  Psychologowie twierdzą, że znalezienie nowej miłości jest możliwe tylko wtedy, gdy stare i doczekał się wydania. Bądź na sam jakiś czas, aby lepiej zrozumieć siebie. Dobrze, jeśli ten drugi był powodem rozpadu, spróbuj przynajmniej w pewnym momencie nie do publikowania relacji z nim, tak aby nie skrzywdzić niewinnych nie winny „dawny”.

 4. O „pozostać przyjaciółmi”

  W rzeczywistości, w dobrych stosunkach przyjaznych to tylko minimalny odsetek byłych kochanków. Wynika to z faktu, że separacja jest niemal zawsze prowadzi do an_0a stygmatyzacji, przelewanie mu ich żal i gniew, a następnie do komunikowania się może być bardzo trudne. Tak, i zaborczość może być poważną przeszkodą dla potencjalnego przyjaźni. Więc nie obwiniaj się, jeśli nie chce opuścić byłe przyjaciół facet – jest to normalne. Ale jeśli się go, to będzie bardzo fajne! To sugeruje, że związek był naprawdę ciekawe spotkanie dwóch ludzi do siebie, którzy nie chcą odejść od an_0a życiowego.

 5. Wina

  Jeśli jesteś inicjatorem rozstania, jego wygląd jest niemal nieuniknione. Dlatego wiele kobiet ciągnąc aż do ostatniego, zmuszając ludzi na własną rękę do zerwania stosunków. Takie zachowanie ma na celu usunięcie odpowiedzialności i mówi o ludzkiej niezdolności do zarządzania ich życie. Zachowujesz się jak dorosły, który nie chce udawać, i starają się ożywić, który zmarł dawno temu. Wystarczy pomyśleć, aby pozostać z osobą niekochanej co najmniej niesprawiedliwe niego. Dlatego chwalić siebie i iść dalej.

Ważne jest, aby zrozumieć, że separacja ma swój cel – powstrzymać rozwój daremności związkach, ale nie do ich dewaluacji. Dlatego tak ważne jest, aby rozproszyć piękny i inteligentny – to każdy z was po pewnym czasie, aby utrzymać dobrą i miłą pamięć o tym segmencie życia.

load...