Jak miło odebrać makijaż wieczorowy dla niebieskich oczach?

Zawartość:

Według statystyk, szczęśliwy posiadacz Nieba kolory oczu są znacznie rzadsze niż piękno z leszczyny lub zielonych oczach.

load...

Uważa się, że niebieskie oczy – to hojny dar od natury. Jednak nawet taki luksus można łatwo uszkodzić jeśli niewłaściwie stosowane makijażu.

Istnieją ogólne wytyczne, które pomogą stworzyć idealne wieczorem makijażu dla niebieskich oczach. W tym przypadku bardzo ważne jest prawidłowo dopasowane cienie palety. Ich kolor powinien być wybrany w oparciu nie tylko od rodzaju makijażu, ale także od czynników takich jak stan skóry, tsvetotip wygląd i wybrany z okazji ubrania.


Powrót do spisu treści

Wieczór makijaż dla niebieskich oczach

Właściwa aplikacja makijaż oka jest niemożliwe bez ogólnego przygotowania skóry. Więc pierwszą rzeczą, którą trzeba zacząć od oczyszczenia go. Do tego celu nadaje delikatny peeling, że masaż jest stosowany na skórę. Po wszystkich procedur na twarzy, stosować balsam.

load...

Drugi etap – lekki ton fundacja, która dystrybuuje sponzhikom pędzla lub po prostu palcami. Najczęściej blondynki dopasowanie odcienia kości słoniowej. Poniżej znajduje się proszek Fundacji. Stosuje się go do regionu policzkach, czole, nosie i brodzie. Unikać kontaktu proszku na dolnej powiece, jak miałoby to wyglądać wyrazu i jej ważenia. Wykończenie będzie odcienie brązu proszek.

Dla makijaż oczu jest konieczne w telefonach powieka powodują odcieni cień matowy o dużej gramaturze lekkich. Aby wizualnie „otworzyć” oczy wybranego odcienia powinien być kilka odcieni jaśniejszy niż odcień skóry. Ta technika jest bardzo przekształcić oczy i uczynić z nich bardzo atrakcyjne. Lekkie cienie powinny być prowadzone pod brwiami. Będzie to podkreślić ich wyginanie.

Na górnej i dolnej powiece, gdzie przechodzi linia rzęs, zastosowano odcieniach matowej kolor cieni głębokich. Ten nasycony kolor idealnie nadaje się do wypoczynku i wieczorem makijażu, jak jest w stanie podkreślić oczy i nawet żarówki wyglądają niezwykle kusząca i atrakcyjna.

Bezpośrednio nad niebieskiego cienia potrzeby rozebrać sygnał dźwiękowy matowymi Transition pół centymetra wielkości. Przejściowy barwa dźwięku jest nazywany, która jest niższa niż 2-3 tony naturalnego koloru skóry. Nałożyć cienką tonu pędzel kosmetyczny, a następnie ostrożnie zacienione. Dzięki skośnym pędzlem należy podkreślić zewnętrzny kącik dolnej powieki kolorów matowych cieni głęboko.

Jako maskary do rzęs kolei. Aby uniknąć wzroku, nie jest konieczne stosowanie wydłużający tusz do rzęs. Kiedy taka powłoka obsada wieku cienie ciemnych odcieni rzęsy nie powinny być przydzielane. Sporo łatwa aplikacja w dwóch fazach.

Zasada wieczór make-up mówi, że dominującym powinno być jedno. Dlatego wystarczy wybrać błyszczyk półprzezroczyste różowy lub brzoskwiniowy szminki dyskretny. Te kolory nie odbędzie się na całym naciskiem. Obraz jest gotowy.


Powrót do spisu treści

Niezwykłe makijaż wieczorowy dla niebieskich oczach

Dla każdej publikacji najbardziej idealnym rozwiązaniem jest makijaż smoky eyes, który urodził się w Stanach Zjednoczonych, a później zostało uznane fashionistas całym świecie. Ten sposób stosowania make-up, tłumaczone na język polski ma piękną nazwę „smoky eye” lub „słaby oko”.

Niebieskooka kobiety są bardzo nadaje się różowy, niebieski, niebieski, złoty, beżowy, brązowy, fioletowy kolor. Ale jeśli „cicho” makijaż wieczorowy lub oficjalne przyjęcie do wyboru 2 kolory odcienie wystarczająco blisko i używać ich tylko na imprezę młodzieżową mogą pozwolić sobie na najbardziej niesamowitą transformację.

Aby to zrobić, trzeba będzie zrobić niezwykłą fakturę kosmetyków – połysk satynowy, jego przepełnienie i migotania. Szybko dodaj świąteczną wygląd pomocy jakichkolwiek pigmentami błyszczącymi – mogą być używane zamiast lub w połączeniu z cienia liniowej.

To świetny sposób, by naprawdę zabłysnąć i stać się królową wieczoru – jest stosowanie pasty makijażu. Tak, aby obraz był piękny i mądry, konieczne jest, aby pokolorować dżetów wspólnego z cieniami i wybrać ubrania.

Dla tych, którzy nie są skłonni do podjęcia takich drastycznych środków, ale wciąż tęskni za feerią barw i emocji, możemy polecić szerokie strzałki „lalka” rzęsy, podkreślone brwi i promienna odcienie kolorów. Szminka musi pasować do wizerunku doskonale.

load...