Jak marynowane w solance boczku?

Zawartość:

Wydawałoby się, że skomplikowane, aby dodać sól boczek? Och, prawie każda rodzina ma swój własny zastrzeżonej an_1ury jej przygotowania, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ale nasi przodkowie wiedzieli dobry sędzia. One solone smalec, nie tylko ze względu na smak i sytości, ale również w leczeniu chorób. I, oczywiście, już w tym czasie wszyscy mieli swoje sztuczki i subtelności. Sekretem jest, że tłuszcz solone w wannach lub beczek. Aby to zrobić, należy wybrać najbardziej delikatną część schab wieprzowy tuszy. Sole nie są oszczędzone, a dno każdej warstwy obficie posypane nią. W ten sposób ułożone fragmenty były wypełnione dodatkowo nasyconym roztworem soli, ze względu na produkt wyodrębnia się z powietrza i zwiększenie okresu przechowywania 9 miesięcy. I tuż przed podaniem ośnieżone rzeczy zostały oczyszczone z soli.

load...

Dziś, w dobie postępu technologicznego, nie ma mowy o długim okresie przechowywania, nie ma potrzeby zakupu i nabywać produkty na przyszłość, to sposób, aby uprościć przygotowanie stał się bardziej nowoczesny, dodaje przyprawy są jednak przepis nie zmienił. Aby uzyskać więcej informacji na temat marynowane w solance boczek, słyszałeś, być może wiele. Ale nie każdy wie, że metoda ta zapewnia wyjątkowo delikatny smak bekonu. Ten produkt nie pozostawi obojętnym żadnego gościa.


Powrót do spisu treści

Przepis solenie boczek

Nie bój się przesadzić, tłuszcz wchłania tylko ilość soli, których potrzebują.

Aby przygotować ten delikatność jest wymagane:

  • FAT – 0 5 kg;
  • Woda – 1 l;
  • Gruba sól – 200 g;
  • Laurowy;
  • Pieprz;
  • Przyprawy do smaku.

My przygotowania solanki. Wymieszać wodę na patelni, sól, liście laurowe, pieprz czarny. Postawić patelnię na kuchence.

load...

Podczas ogrzewania do wrzenia roztworu, umieścić w słoiku lub miski szkliwa bekonu, pocięte na kawałki średnich. Jeśli kawałki są na tyle duże, można dokonać cięć i zrzucić ich czosnek. Wystarczy wyciąć ząbek czosnku na cztery plastry.

Gdy roztwór jest przygotowywany, schłodzić, przesączono i wypełnienia tak, aby obejmowały fragmenty całkowicie.

Zastrzegamy tłuszcz w solance nie jest tygodni w lodówce.

Kiedy tłuszcz prosolitsya, konieczne jest, aby usunąć i pozostawić do wyschnięcia. Nadmierne soli może oczyścić nóż.

Opcjonalnie ruszt tłuszcz pieprz, czerwony lub czarny, a mielone czosnek. Tłuszczu przechowywane w lodówce lub zamrażarce. Jest możliwe, że taki produkt Frostbitten i pocięto na cienkie płytki. Taki tłuszcz dosłownie rozpływa się w ustach.


Powrót do spisu treści

Kilka porad

Jeśli tłuszcz był początkowo nieświeże, nie solanka nie pomoże, aby to bardziej miękkie i bardziej miękkie. Zazwyczaj producenci dobry produkt jest wybór świeżych składników. Barwa świeżej lub różowo białego tłuszczu, może być cienka warstwa mięsa. Kolor skóry powinien być jasnożółty, bardzo skóra – nie szorstkie i grube.

Do tłuszczu był bardziej miękki, może wytrzymać przed czystej zimnej wody 3 h.

Aby ustalić wystarczającą ilość solanki fortecę nasze babki wrzucono do wody surowe jajka lub czwarta średniej ziemniaka. Dodać sól, dopóki jajka lub ziemniaki pojawiać.

Oryginalny pikantny smak tłuszczu przyłączone kminku i kopru nasiona, które mogą być dodane do wytwarzania solanki.

Po prostu staramy i eksperymentowania, możesz wybrać najlepszy dla siebie i swoich domowych an_1ur, które będą markowych. Gospodyni, która nie jest leniwy i słone produkty na własną rękę, a nie kupować w sklepie, szczególnie czczony wśród rodziny i przyjaciół. Zwykle mają one fulla gości, po pyszny posiłek nie kupić w każdym supermarkecie.

load...