Jak manipulować człowieka z inteligencją i bez nadmiernego fanatyzmu

Zawartość:

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, jak manipulować ludźmi? relacje między płciami – to bardzo trudna sprawa. Oczywiście, wielu z nas chciałoby, że to było na poważnie, bez żadnych sztuczek i dziwaczne wybryki. Jednak w większości przypadków to nie zdarza. Surowe realia życia są takie, że sztuką jest czasami bardzo przydatne. Dobrze, pokażemy, w jaki sposób dowiedzieć się, jak go używać.

load...

Manipulacja korzystnych i szkodliwych

Dość często można usłyszeć słowa kobiety: „Jaki rodzaj manipulacji? Nigdy nie pominąć tego! „Dama, ich mówiąc, nie chce, aby ktokolwiek dostosować i chce, żeby wszystko było w porządku i po prostu. Niestety, w związku, który się nie dzieje, a bardzo często ona zostaje sama ze swoimi problemami w komunikowaniu się z płcią przeciwną. Na przykład, człowiek „rozpuszczony” i zacząć pić dużo wody, przytyje, leniwy i niegrzeczny do niej, a ona nie wie, co zrobić. Zwykle dzieje się z kobietami, które zostały czytanie zbyt wiele romantycznych opowieści lub których rodzice wychowali się w oderwaniu od rzeczywistych warunkach eksploatacji. Wszelkie powieść – to trochę gra, w której trzeba być w stanie wykonywać i uczciwość, a przebiegłość.

Można manipulować człowieka w dobry i zły. Druga opcja może być postrzegane, gdy kobieta absolutnie nie obchodzi, co się stanie z jej partnerem. Ona używa go wyłącznie na własne potrzeby: nie być sam, aby rozwiązać swoje problemy, aby zemścić się na całej męskiej rasy – okazją może być cokolwiek. Ale to absolutnie nie dba o niego i jego pragnień, choć może to być również ukrywa się za maską zakusy damskiej.

Taka kobieta manipuluje człowiekiem bardzo sprytnie. Często udaje się być nieszczęśliwy męczennikiem, który umiera, jeśli „książę” nie pojawi. Oczywiście, każdy człowiek chce dochodzić do siebie i czuć się silny i odważny bohatera. Chętnie połknie przynętę i jest uzależniony od manipulacji, kto wie, co z nim zrobić. To właśnie z powodu tej drodze złoczyńcy, wiele kobiet waha się użyć sprytu w kontaktach z mężczyznami. Ale rzeczy mogą być różne.

load...

Pamiętaj początek każdy z ich relacji. Nie przychodzę do was jak człowiek, i nie mów mu wprost: „Ty jesteś dla mnie miła. Teraz chodźmy na randkę. Następnie, jeśli priglyanemsya siebie, zaczynamy się spotkać, mamy seks, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, ożenić się i głowa dzieci w przyszłości. ” Wszystko dzieje się w różny sposób: uśmiechasz się, strzelać do niego z oczami jak w słynnym filmie wziąć uwodzicielskie pozy i używać różnych sztuczek innych kobiet, aby inspirować go na feat przyjść do siebie w pierwszej kolejności.

Więc dlaczego jest to konieczne, aby porzucić te rzeczy na bardziej poważne etapach związku? W ten sposób staje się oczywiste, różnica pomiędzy dobrych i złych manipulacji przebiegły. W pierwszym przypadku należy używać go na niepowodzenie człowieka do właściwej decyzji i zachowań. W drugim – arogancko wstrząsnąć jego energii i zasobów. Która z tych opcji i zdecydować, czy zrobić to w ogóle – ty decydujesz.

Prosty algorytm

Jeśli nadal wolą używać manipulacji w jednym lub w innej formie, to musisz nauczyć się, jak to zrobić. Po prostu, aby zrozumieć podstawy męskiej psychologii i realizować skuteczną drogę do interakcji z płcią przeciwną. Wszakże – bardzo szczególne osoby, które bardzo potrzebuje kobiecej energii. Zabierz ją, człowiek daje jego partnera dokładnie to, czego potrzebują. Dlatego proponujemy Państwu proste instrukcje, jak manipulować mężczyzn i osiągnąć wszystko, co chcesz.

 1. Zrozumieć, co twój partner chce. Jest to bardzo ważne – dokładnie określić swoje potrzeby i przyczyniają się do ich satysfakcji, zwłaszcza gdy dotyczy to tylko żeńskie cechy – wsparcia, akceptacji, przebaczenia, opiekuńczy. W tym przypadku należy subtelnie podkreślać własną rolę w swoim małym szczęściem. I niech od czasu do czasu zatrzymać się tylko dzieciak, który chce igraszki i zabawy.
 2. Szanuję jego światopogląd i wartości. Nie ma nic gorszego niż kobieta, która pogardza ​​jej człowieka i jego świata wewnętrznego. Istnieje duża szansa, że ​​twój punkt widzenia nie jest podobna w ogóle. I w tym przypadku nie powinna być za każdym razem zorganizować z powodu tej krwawej wojny. Delikatnie, ale stanowczo wyjaśnić, że masz prawo do ich punktu widzenia, a jeśli to nie może całkowicie oddzielone, to na pewno szanować.
 3. Uniknąć poważnych błędów. Co to oznacza? Na przykład, kobieta nie wie dokładnie, co doprowadza do furii jej zachowanie partnera, i nadal to robić. Nie, oczywiście, istnieje związek zbudowany na wzajemnym złości, ale czy naprawdę chcesz to jest rozwój? Podrażnienie ma tendencję do gromadzenia się, a człowiek jest coraz mniej chce zrobić coś dla kobiet. Tak aby zrozumieć partnera, a nie trzeba ponownie draźniąc go.
 4. Keep it. Nieco wyżej, pisaliśmy, że rola mężczyzny, aby chronić kobiety i jej rolę – jest go wesprzeć i nadać mu moc, aby chronić. Dlatego nasi partnerzy tak potrzebują naszej opieki i uwagi do nich. Są przejawia się w dobroci i psychicznego nastroju ukochanej. Prostym przykładem takiego wsparcia będą słowa: „Wierzę w ciebie” albo „będzie to zrobić.” A jeśli nagle przypadku awarii, podniecenie, a ciepło będzie bardzo przydatna.
 5. Uważaj na ciepło emocjonalne. Jak wiesz, my, kobiety, coraz większe doświadczenie, i na każdą okazję. A my w tym absolutnie normalnego samopoczucia. Jeśli kobieta jest pozbawiona głębokich i intensywnych uczuć, nie byłoby bardzo dobre. I tak jak złe staje się mężczyzną, kiedy czuje się zbyt dużo emocji. On nie rozumie nic, aby szybko znudzi i zaczynają czuć się podrażniona. Jak myślisz, jak łatwo byłoby mu się osiągnąć coś w tym stanie? Dlatego też, podczas rozmowy z partnerem zmniejsza trochę intensywności emocjonalnej – jest to, że jeśli nie mówimy o swoich pozytywnych uczuć do niego (ale w tym przypadku powinien być ostrożny i rozsądny środek).
 6. Ubierać tak jak on lubi. Mężczyźni kochają ich oczach – to fakt. Nawet kochającym sercem, nadal przywiązują dużą wagę do naszego wyglądu. Z pewnością wiesz, jego upodobania w stosunku do kobiecego piękna, więc staram się być atrakcyjne, ale to jest dla niego. To nie znaczy, że trzeba teraz zmienić wygląd w zależności od swoich ideałów. Ale nadużywanie spalony dżinsy, jeśli lubi zwężone, prawdopodobnie nie warto. Lub wybierając nowy kolor włosów, pamiętasz, jak to było nim. Ważne jest, aby pamiętać, że wiele rzeczy, które wydają się nam ładne, ludzie są zaskakujące, a nawet obrzydzenie (np uggs). Ale są tacy, którzy są w stanie doprowadzić go do szału. Wybór należy do Ciebie, bo mu przyjemność lub obrzydzeniem.
 7. Bądź niezależny. Ważne jest, aby zrozumieć zaleceń prawidłowo. Emancypacja społeczeństwa osiągnął taką skalę globalną, nie będzie wiele kobiet, które nie biorą poważnie męską zaloty. Są one za wszelką cenę udowodnić sobie i innym, że nie potrzebują wsparcia i opieki ze strony silniejszej płci, bo są sami. Ale to nie jest prawda, ze względu na specyfikę kobiecej natury. Wadą tego procesu przejawia się w wyglądzie kategorii kobiet, które lgną do ludzi i nie pozwól im przejść. Jest bardzo ważne, aby utrzymać wewnętrzną samowystarczalności i móc żyć, nawet jeśli nie ma tam nikogo, czy istnieją problemy w związku. Ale nie oznacza to całkowite odrzucenie wszystkich mężczyzn w ich życiu.

Co chciwi ludzie?

Aby dowiedzieć się, jak manipulować, należy wiedzieć, co robić Peck mężczyzn. Wszystkie ich „cienkie” strony wynikają z cech męskiego psychologii, i konieczne jest, aby na nich polegać, używając stealth. Co ich dotyczy?

Głównymi mężczyzn (i nie tylko!) – Osłabienie jest seks. Oczywiście, wszyscy kochamy tę rzecz, ale ze względu na specyfikę fizjologii facetów, to jest „narażone” miejsce. Gdy nie ma najmniejszego śladu seksu, odpływ krwi z głowy i człowiek wpada do właściwego miejsca. Zdolność myślenia jest drastycznie zmniejszona, ale chęć do zabawy, a wręcz przeciwnie, rośnie. Jest to mechanizm zachodzi, choć w mniej wyraźnym wykonaniu, kiedy człowiek czuje się kobiecej seksualności. Takie metody z pewnością cieszył się każdy z nas sobie krótką spódnicę, bluzkę z głębokim dekoltem i wsparcia biustonosz dla ważnej dacie.

Słabość damska w pewnym momencie działa nawet lepiej niż seks. To jak świat jest taki, że kobieta jest zbiornikiem do gromadzenia zasobów i energii. Jego głównym zadaniem – aby utrzymać dom, tworząc komfort i ciepło rodziny. Człowiek musi ją chronić i dać wsparcie, zapewniając wszystko, czego potrzeba. Dlatego mężowie często pozostawiają od silnych i skutecznych kobiet z mniej atrakcyjnych, ale bardziej miękkich i słabych kobiet. Szczególnie narażone na osłabienie wrażliwe kobiece i sympatycznego człowieka, który w życiu są chętni do opieki i utrzymania.

Mówi komplementy człowieka. Jak mówią, dobre słowo i kot jest ładny. Podobnie jak my, ludzie lubią słuchać komplementów w swoim wystąpieniu, w szczególności te odnoszące się do ich męskości, siły, wytrwałości, determinacji, sukces i innych rzeczy. W tym momencie, prawdziwe poczucie własnej odzysku, co powoduje pozytywne emocje. Ale ważne jest, aby nie przesadzić, inaczej pochwała będzie podobna albo kpiny lub pochlebstwa. W obu ostatnich przypadkach, prawdopodobieństwo uzyskania pozytywny wynik dąży do zera. Ludzie prawie zawsze czuję fałsz na poziomie podświadomości, więc pochwała naprawdę pozytywne cechy.

Dzięki – nie najłatwiejsze aspekt manipulacji, zwłaszcza u kobiet. Niektóre kobiety wolą otaczać człowieka z miłością i troską, w nadziei, że zostanie z nimi przynajmniej z poczuciem wdzięczności. Ale oni popełniają błędy: w próbie „wiążą” człowiek tracą poczucie szacunku dla samego siebie, a on po prostu nie chce być z kobietą. Ponadto, często robią dla partnera te rzeczy, że tak naprawdę nie potrzebują lub że bierze za pewnik. W związku z powyższym, nie ma wdzięczności nie będzie czekać. Jest to właściwa strategia – aby wspierać i pomagać człowiekowi w trudnych chwilach swojego życia, a także w celu uzyskania, gdy nie oczekuje się, i warte wysiłku.

Wina jest ulubionym ciąg do odtwarzania wielu kobiet. Ale na ich nieszczęście, ludzie często nie lubią wziąć winę na siebie po raz kolejny. Wręcz przeciwnie, wolą „zrzucić” wszystkie odpowiedzialne za problemy na kobietę i dumny off. A potem to pozostaje z nosa „. Albo oni dostrzec jakiekolwiek oskarżenia jako „wycinanie mózg” i nie reagować. W związku z tym poczucie winy jest niezbędne do gry z umysłu i sporadycznie – tylko kiedy człowiek naprawdę głupi.

Ale na męskiej pragnienie być numerem jeden, można „jeździć” jest prawie nieskończona. Ten efekt musimy hormonu testosteronu i mężczyzn rodzicielstwo notorycznie zasadę, która stwierdza, że ​​prawdziwy mężczyzna – to zawsze jest zwycięzcą. Dlatego człowiek zawsze stara się być najbardziej inteligentny, silny, opiekuńczy, pewny siebie, dobrze, bogaty – lista nie ma końca. A wszystko to – doskonałe gleby do manipulacji! Zawsze można schować (tylko delikatnie), że jeśli on jest silny, ma on pomóc nieść ciężki kredens z twoją mamą. I tak dalej w tym samym duchu. I upewnij się, chwalić go do takich działań, pokazując legitymację przynależności do grupy „najbardziej najbardziej” mężczyzn.

Wreszcie, nie należy zapominać o podstawach szkolenia psów! Tak, dobrze słyszeliście – klasyczny trening odruch może zdziałać cuda, nie tylko z mężczyznami. Prosty przykład: za każdym razem mój mąż ma zamiar iść na spacer z przyjaciółmi, jego żona słodko rozciąga się, cały jego wygląd obiecującą seks, jeśli chce. Łatwo jest założyć, że wybiera mężczyznę. Stopniowo jego umysł stały związek między typem pożądanego zachowania i nagroda a on przyzwyczaja się do działania na komputerze. Ale nawet jeśli trzeba działanie sytuacyjne, zawsze można obiecać mu coś miłego, albo wyciągnąć jasne perspektywy na przyszłość, jeśli idzie tak, jak chcesz.

Technika

Pomówmy o kilka prostych sztuczek, których znajomość pomoże Ci dowiedzieć się, jak manipulować mężczyzn poprawnie. Im jest wielka różnorodność i chcemy powiedzieć o najbardziej skuteczne. Ale można wymyślić własną rękę wewnątrz dana wyższa od ogólnej tendencji myśli.

 • Proszę o pomoc. Dla kobiet, to bardzo zły nawyk, aby zrobić wszystko sama. Dlatego zaleca się, aby poprosić o pomoc człowieka, nawet w tych momentach, kiedy można radzić sobie z problemem bez niego. Ale to jest tak cool, jeśli partner ma możliwość, aby udowodnić swoją siłę! Najbardziej szkodliwe jest sytuacja, gdy zapytać go otwierać konserwy lub pomóc nieść ciężką torbę z rzeczami. Technika ta może być przedłużony, aby skonfigurować komputer, wymienić żarówki, montaż mebli, komunikowania się z urzędnikami i wiele innych.
 • Trzydzieści trzy zabawa natychmiast. Wyobraźmy sobie scenę, kiedy mężczyzna wrócił do domu z pracy, a tam czeka na ciebie ugotowała pyszny obiad i kobieta na sobie najpiękniejszą ubrania wewnątrz lub nowy zestaw jedwabną bieliznę. Można dodać więcej udogodnień, takich jak oglądanie ciekawy film lub nawet mecz w swojej ulubionej grze komputerowej. Albo kupić mu magazyn o nowych technologiach, które jest tak rzadko czytają. Naturalnie, razomleet człowiek po tym i będzie można do niego o coś zapytać.
 • Obietnica coś specjalnego. Chcesz, aby Twój partner w końcu cały nagromadzony lekcji lub wziął cię do teatru? Obiecaj mu noc wspaniałego seksu dla niego! Lub poprosić ich, aby potem pójść na ryby z przyjaciółmi na weekend, który od dawna chcieli. Mężczyzna powinien bardzo dużo do nagrody, w celu spełnienia żądania.
 • Woman of Mystery. Milczy, gdy naprawdę chce coś powiedzieć do człowieka – niewielka odległość prowokuje go podbić. Czasami być zajęci swoimi obowiązkami dla niego, więc nie sądzę, że są całkowicie zanurzone w relacji. Znajdź coś, że będzie w sam raz dla ciebie, i gdzie będzie „niedopuszczone”. Użyj tej metody ostrożnie i nie przesadza, że ​​człowiek nie myślał, że nie będzie w ogóle interesująca.

W celu prawidłowego manipulowania człowieka, należy zawsze pamiętać, że cienka linia, która oddziela dobro od zła. Innymi słowy, uruchom mężczyzn, ale tylko przez wzgląd na swojego związku, nie tylko uzyskać własne korzyści. Wiele kobiet są manipulowane tylko dlatego żaden inny sposób mogą. Niech Sztuką jest tylko łagodnym przypraw danie swojego związku, a szczęście w miłości, będzie gwarantowana!

load...