Jak malować wargi 4 idealne wargi makijażu tajemnic

Piękne usta make-up jest nie mniej ważne niż piękny makijaż oczu, bo na co dzień mamy do czynienia z ogromną liczbą ludzi, którzy patrzą na usta tak często, jak w oku. Jeśli oczy – zwierciadło duszy, wargi – zwierciadłem ciała, ale raczej ciałem. Wiedząc, jak malować usta, w zależności od sytuacji, można uczynić je pulchny, sensual, uwodzicielski, prowokacyjny, zabawny lub surowe i nic obiecał 🙂 Gdy chcesz pokazać umysł i pokazać bogactwo swojego wewnętrznego świata, nacisk kładziony jest na oku. Jeśli twoim celem – na flirt i uwodzenie, a następnie zaznaczyć dokładnie usta, które bez dalszej zwłoki donesut swojego „przesłaniem” adresata.

load...

Zawartość:

Instrukcje video z

Specjalistów

Lip Makeup od A do Z

Krok 1: czyści i nawilża

Przyzwyczajeni do niezwłocznego podjęcia szminkę? Jest to główne błędem większość kobiet! Stosowania szminki jest makijaż końcowe wargi. Pierwszy etap polega na czyszczeniu jamy ustnej za pomocą mycia krem ​​lub tonik. Pomoże to usunąć wąskie usta niewidzialną plenochku składający się z sebum, bakterie, cząstki brudu i kurzu. Jeśli nie pozbyć się go, make-up będzie niestabilny i wkrótce rozprzestrzenił szminki.

load...

Warga skóra jest bardzo delikatna i wrażliwa, więc często nasze usta się zdarzyć różnego rodzaju kłopoty – ich ogorzały, łuskane, poparzenie słoneczne, rozerwanie. Jeżeli i ten niefortunny los nie jest przekazywana i przed makijażem aby upewnić peeling, ponieważ płynnie i delikatnie szminki leży wyłącznie ze sprawnym ustach! Do obierania warg powinny kupić specjalny peeling z maleńkich koralików okrągłych syntetycznych, który jest bardzo dokładnie złuszcza obumarłe cząstki bez uszkodzenia delikatnej skóry. Peeling do twarzy, a jeszcze bardziej dla organizmu nie jest wystarczająco dobre! Kosmetyki te Cząsteczki ścierne (cukier i sól, zmielonych nasion i łupin orzechów) są zbyt duże i sztywne. Jeśli sytuacja jest dość opłakane – wargi pokryte skorupą grubej skórze, i będzie publikacja, ratunek zmiękczający krem ​​na bazie lanoliny on zmiękczyć grubą skorupę i można go łatwo usunąć z zarośli.

Po oczyszczeniu jamy ustnej, należy nanieść niewielką ilość balsam do ust, takie jak balsam. Jeśli nadmierna suchość skóry i tendencję do tworzenia pęknięć, użyj bogatego kremu. Pozwoli to uniknąć usta przed wysuszeniem i spękanie.

Krok 2: Nałożyć fundamentem

Teraz nadszedł czas, aby dokonać tak zwanego „starter” – umieścić w usta tonalny fundacji lub baza do makijażu. W żadnym wypadku nie należy pominąć ten ważny krok, ponieważ to dzięki podstawie szminki i połysk na ustach będzie utrzymać tak długo, jak to możliwe. Należy zwrócić uwagę na skład produktów, co jest wysoce pożądane Obecność wykonuje blokowania funkcji premalina i wilgoć zachowując glicerynę. Nałożyć lepszą podstawę sponzhikom, starannie wypełniając każdą fałdę i crack do powierzchni wargi stają się idealnie płaska i połysk szminka i dobrze uformowane i dłużej.

Krok 3: kontur warg kontur

Piękne usta makijażu zależy od prawidłowo wykonany obwód. Dzięki niemu każda kobieta, na podstawie indywidualnych parametrów można dostosować kształt warg. Tak więc, aby dać uwodzicielski obrzęk jamy ustnej, należy przytrzymać pętlę, pozostawiając niewiele dla naturalnej krawędzi. Aby wizualnie zmniejszyć duże usta, a wręcz przeciwnie, narysować szkic trochę dłużej naturalnej linii warg.

Liner jest konieczne, aby wybrać ten sam odcień szminki lub ciemniejszy odcień. Narysować gładką ścieżkę nie jest łatwe: ręka zadrżała i wszystko na nic! Specjaliści doradzają początkujących najpierw odłożyć punkt, w którym linia przechodzi, a następnie ostrożnie umieścić je razem. Musisz najpierw nakreślić górną wargę, poruszając się od środka do krawędzi, ale nie prowadząc linię do narożników. Następnie przejdź do dolnej wargi. Po ustaleniu poprawności wybranego kierunku, z zastrzeżeniem symetrii, podłącz górna i dolna linia, poruszając korygowania ewentualnych missteps. Zbyt kontrast kontur może być lekko zacienione wacikiem.

Jeśli twoje usta są dobrze nakreślone, ale forma nie musi być skorygowana, w ciągu dnia makijaż może obyć się bez obiegu, które dają obraz bardziej naturalne. Ale wieczorem makijaż ołówkiem kontur jest po prostu niezastąpiony! Nawiasem mówiąc, że szminka dłużej, niektórzy artyści makijażu, po szkic zarys zaleca się malować, a dokładnie odcień wargi ołówek pionowo rysując linię od krawędzi zewnętrznej do wewnętrznej. W tym przypadku granica „ołówka-szminki” jest prawie niezauważalne, a usta wyglądają bardzo naturalnie i dokładne. Ponadto, ten mały trick pomoże uniknąć dobrze znaną sytuację dla wielu kobiet, podczas gdy w szminki „zjedzone”, a kolor jest tylko na brzegach.

Krok 4: Zastosuj szminki

Na dzień makijaż zaleca się wybrać matowe lub satynowe szminki, kolor warg, który powtarza się lub przyciemnić je pół tonu. Od bzu-fioletowego zakres i perłowe odcienie powinny być opuszczony, jak w świetle dziennym często wyglądają złowieszczy i nienaturalne. Na wieczór kolorze jasne i ciemne szminki. Należy jednak pamiętać, że ciemne kolory optycznie zmniejszają usta i jasne i błyszczące, a wręcz przeciwnie, wzrasta. Do codziennego użytku, wybrać szminkę z nawilżających składników, które w ciągu dnia będzie odżywiają i chronią delikatną skórę warg. Trwała pomadka najlepiej pozostawić na specjalne okazje, ponieważ jest zbyt wysusza usta.

Aby dokonać wizualnie pełniejsze usta, dwa tego samego koloru, o różnej intensywności niezbędnej do podjęcia – jedno światło, drugi trochę ciemniejsze. Pierwszy umieszczone na centralnej części dolnej wargi, a drugi – na górnej krawędzi i na dolnej krawędzi.

Jak osiągnąć ekspresji i odporność

Profesjonalnych artystów makijażu zalecamy stosowania szminki w użyciu pędzla. Jest to nie tylko najlepsze farby po wargach, ale również pozwala na miksowanie kilku odcieniach, dzięki czemu usta bardziej wyraziste i ulga. Z szminka pędzla powinny być stosowane od środka do krawędzi warg. W tym przypadku, szminki spadnie sprawnie, dokładnie i nie gromadzą się w rogach. Po nałożeniu pierwszej warstwy warg delikatnie bibułą ręcznikiem papierowym i lekko proszku – tak szminki pozostanie dłużej i lepiej. Następnie nałożyć drugą warstwę.

Kochankowie z jasnych i ciemnych odcieni w ciągu dnia makijażu stosować szminki najlepiej dostosowane metody stiplinga – gdy makijaż nie jest nakładać pędzlem, a wbite w skórę z palców. To będzie lekko zwilżyć nasycenie koloru i intensywności, robiąc większe i pełniejsze usta. Dodaj objętość i lekko rozmyte kontury. Dzienna nadużycia makijaż brokat nie warto, no chyba, że ​​niewiele mogą być stosowane do dolnej wargi do warg Plump wyglądało apetycznie. W ogóle, ale w wersji wieczorowej połysku i połysk są mile widziane – zaledwie pół milimetra Będąc doskonale na krawędzi górnej wargi w obszarze „motyle”, można sprawić, że gąbka jest bardzo kusząca. Nie zapominaj, że okresowo trzeba odświeżyć połysk, ponieważ nie jest tak odporne jak szminką.

load...