Jak malować rzęsy mascara i co można rozcieńczyć tusz do rzęs

Niestety, nie zawsze są rzęsy nas zadowolić z ich stanem. Powodów, aby nie Mascara, którego używamy, i że nie wiemy, jak malować rzęsy mascara. Pokażemy Ci, jak używać tuszu do rzęs, aby dobrze wyglądać.

load...

Zawartość:

Filmy o sekretach pięknych

Koralikami

Oczy.

Każda kobieta ma swoje własne zdanie

Każdy z nas ma swoją własną metodę stosowania tuszu do rzęs. Ktoś, kto lubi po prostu dotknąć pędzla rzęs tusz do rzęs dla kogoś powoduje atramentu w 2-3 warstwach. Ktoś prowadzi szczotkę, ktoś trzymając nieruchomo i mruga oczami stosować tusz do rzęs. Są kobiety, że w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu miesza się kilka typów maskary na rzęsy, powodując ich po kolei.

load...

Uniwersalna technologia stosowania tuszu do rzęs tak naprawdę nie istnieje. Indywidualny wybór każda kobieta ma swoje zalety. Na przykład metoda miga na szczotkę sprawi, że rzęsy bardziej puszyste. Im szybciej miga, im cieńsza jest warstwa farby, którą nanosi się na rzęsy. Następnie rzęsy wyglądają bardziej naturalnie. Jeśli kochasz naturalny makijaż, czy można pochwalić się długimi rzęsami, która przyznała Ci charakter tej metody jest dla Ciebie.

Większość kobiet malować rzęsy, trzymając pędzel w poziomie. Jeśli końcówki pędzlem, będą otrzymywać przypomnienia, nawet sztuczne rzęsy, a niektóre grube kije. Wyglądają rzęsy są nienaturalne i nie bardzo miły. Szczotka stworzony specjalnie dla rzęsy czesane ją podczas barwienia. Gdy wierzchołek drapania szczoteczki do nanoszenia nie występuje, a atrament nie jest stosowana do jednego, lecz kilku rzęs i łączy je w jeden.

Jak malować rzęsy mascara

Istnieje wiele wskazówek na co dzień farbowania rzęs tusz do rzęs. I istnieje wiele rodzajów tuszu do rzęs. Najprawdopodobniej już wybrali opcję produktu kosmetycznego, a wiesz dokładnie, co chcesz zrobić ze swoimi brwi – wydłużają, puch lub wszystkich razem.

Otwórz oczy szeroko

Szerszy otwieramy oczy, powodując tuszu do rzęs, tym lepiej rzęsek plam w kącikach oczu. Wiele kobiet już pierwszego koloru górne rzęsy. Ale profesjonalnych artystów makijażu polecam zaczynając niższa.

Nie przesadzaj z atramentem

Nie jest konieczne stosowanie dużej ilości tuszu do rzęs. Nawet jeśli farba w kilku warstwach, to nie trzeba czekać, aż pierwsza warstwa wyschnie. Jeśli pierwsza warstwa maskary wyschnie i będzie umieścić na drugiej warstwie jest prawdopodobne, że wkrótce rozpocznie się kruszyć rzęsy. Najlepszym rozwiązaniem jest uważany za pierwszy na przemian aplikację na dolnych rzęs, a następnie górna (dolna aż wyschnie), a następnie z powrotem do dołu iz powrotem do górnych rzęs. Zaleca rzęs farby z nosa na zewnętrznej stronie oka.

Dla szybkoschnącego atramentu – tylko jedna warstwa

Jeśli tusz szybko wysycha, lepiej jest zastosować do rzęs w jednej warstwie. W przeciwnym razie, będzie kruszyć, a makijaż nie będzie wyglądać estetycznie. Ale jeżeli część tuszy mają wosku, szybkie schnięcie dzieje z jego powodu. W tym przypadku, górna warstwa może być stosowany do suszonych jeden.

Za pomocą specjalnego raschesochki

Rzęsy zębowe muszą natychmiast po nałożeniu tuszu jak ona nie miała czasu do całkowitego wyschnięcia. Idealny podział tworzyw sztucznych rzęs szczotka i grzebień na włosie zrobić więcej niż puszystych rzęs.

Który tusz do rzęs szczotka wybrać?

Wybór tuszu, wiele zwrócić uwagę na pędzel, starając się oszacować, jest to wygodne i niewygodne w użyciu. Pędzel do malowania rzęs tuszem różnią się między sobą kształtem, struktury materiału. Najczęstszym zwyczajne, tworzyw sztucznych i gumy szczotki.

Tradycyjne (konwencjonalny) szczotki mają spiralne lub masywne włosia. Spiralne szczotki są idealne do trudnych rzęs i stałych włosia pomaga stworzyć niesamowitą ilość idealnie rozdzielonych rzęs. Stained rzęsy u nasady. Jeśli masz cienkie rzęsy, dawać wskazówki do rysia z litego włosia. Jeśli używasz spiralę rzęsy pędzlem po prostu trzymać się razem.

Szczotki z krótkim włosiu zamalować wszystkich rzęs, nawet w kącikach oczu. Długie włosy pozwala na tworzenie woluminów i dobrze grzebień rzęsy. Ostatnio popularne szczotki mascara z połączonych – z jednej strony długie włosie z drugiej – krótki. Z tymi szczotkami, można uzupełnić swoje oczy doskonale.

Jak malować rzęsy mascara prawidłowo

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy mieszać różnych rodzajów tuszu. Pierwszy zastosować tusz wydłużający, wówczas głośność.

Eksperymentować z kolorami tuszu do rzęs. Nie myśl, że to musi być czarna. Blondes, na przykład, bardzo stając brązowy tusz do rzęs i niebieskim i bordowym wspaniałe skupia się na błękitnych oczach. Brown-Eyed dziewczynki mogą używać fioletowy tusz.

Rzęs Curling zrobić dla fascynującego widoku. Przed użyciem kleszczy trzeba trochę płaski ciepła. Trzymając rzęsy pęsetą u nasady, przytrzymaj przez kilka sekund.

Rozcieńczony tusz?

Kobiety są tak szczęśliwi, gdy uda im się znaleźć idealnego tuszu do rzęs dla siebie! Których tylko sztuczki nie zamierza przedłużyć żywotność swojego ulubionego tuszu do rzęs. Kupując tusz do rzęs jest zaplanowane na koniec tygodnia, a także uzupełnić rzęsy potrzebują więcej dzisiaj, jutro i pojutrze, pojawia się pytanie, co należy rozcieńczyć tusz do rzęs, i czy to zrobić.

Niektórzy zalecają w tym celu użycia olejów – oliwka, słonecznik. Jednak rozcieńczanie oleju z tuszem, należy pamiętać, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że rozmazane na powiekach.

Innym popularnym sposobem – do rozcieńczania perfum tuszem lub wody kolońskiej. To po prostu nie jest warte zrobienia, ponieważ w tym przypadku ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest dość wysoki.

Najbezpieczniejszym sposobem, aby ożywić stary zaschnięty atrament lub szybki – dodać do niej kilka kropli płynu do soczewek kontaktowych. Jest on podobny w składzie do ludzkich łez, więc prawdopodobieństwo jest minimalne podrażnienie oczu. Jeśli nie nosić soczewek, a taka ciecz nie masz, dodać suszone krople atramentu dla oka. Ale być bardzo ostrożnym Traktować ich wybór. Jeśli apteczce swobodnie leżące wokół kropli antybiotykowych (nawiasem mówiąc, trwałość większości kropli do oczu po otwarciu opakowania jest zazwyczaj mniej niż miesiąc), nie rozcieńczać ich tusz do rzęs. Nie wiadomo, w jaki sposób reagować na reanimować mascara oczy. Najlepiej nadaje spada „višine”.

Należy rozcieńczyć farbę? To pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie. Jeśli masz ważne spotkanie, w którym chcesz wyglądać najlepiej, a Twoja ulubiona maskara wyschły i poręczna butelka z płynem do soczewek kontaktowych – dlaczego nie można rozcieńczać? Ale jeśli chcesz, aby rozcieńczyć farbę, aby go używać, dopóki nie skończy – to lepiej tego nie robić. Nie sądzisz, że życie tuszy półka jest nieograniczona. Do barwienia brwi i utrzymała swoją jakość, należy użyć farby do 3-4 miesięcy po otwarciu butelki. Niektóre kosmetologów zaleca się zmienić tusz do rzęs i pół razy dwa miesiące, więc nie ma problemów z utratą rzęs.

Aby tusz zachowały swoją jakość na dłużej, spróbuj powietrza w jak najmniejszym stopniu przed uwięzione wewnątrz fiolki. W tym celu, jak to jest możliwe zamknięcie tusz szybciej. W sprzedaży są specjalne szczotki do stosowania tuszu do rzęs – zarówno jednorazowe i wielokrotnego użytku.

load...