Jak malować oczy eyeliner: Wskazówki i Sekrety

Zawartość:

We wszystkich czasach kobiety są zawsze dotyczy pytanie, jak prawidłowo malować eyeliner, podkreślając ich piękno i irresistibility. W toku były różne środki w zasięgu ręki: od malachit wklej starożytnych Egipcjan, a ostatni żar w Rosji. Dzięki nowoczesnym przemyśle kosmetycznym mają obecnie arsenał do podkreślenia atrakcyjności swoich oczach i wiele artykułów o tym, jak malować oczy eyeliner. Ale, jeśli rozejrzeć, okazuje się, że wielu z płci pięknej zły makijaż podkreślają jedynie ich słabości lub całkowicie zepsuć oryginalne cudownych danych zewnętrznych.

load...

Ten artykuł ujawni an_1 jak malować oczy eyeliner. I trochę praktyki, można łatwo dodać własny obraz seksualności i przypraw strzałkami rysunek poprawne i piękne oczy. Będą one swój wygląd zmysłowy i wyrazisty. Aby to zrobić, tylko prawo eyeliner rodzaju i zręczne ręce.

Krótka wycieczka do podvodok światowej

W sklepach z kosmetykami – bez liku, to łatwo się zagubić. Na półkach zdobić twarde i miękkie ołówki, płynny i kremowy eyeliner, eyeliner markerów, cień. Krótko mówiąc, wszystko, co dusza zapragnie. Ale jeśli chcesz oszałamiający wygląd, trzeba tylko płynny eyeliner. Oczy, które składają się z nim, sprawiają, że obraz powściągliwy seksualnej i niezapomniany.

Płynny eyeliner odporność ołówek różni się od bardziej intensywny kolor. Ważną częścią każdego liner – szczotka. Może on być w postaci wierzchołka, tak jak długopisu lub w postaci krótkich (do 1 cm), do szczotek. Uważa się, że w pierwszym przykładzie wykonania jest najbardziej wygodny dla początkujących dowiedzieć eyeliner cieczy, ponieważ za pomocą tulei – marker łatwiej wyciągnąć linę. Szczotka – ma ręki „rekiny” strzałki rysunkowych. To samo odnosi się do kremowym eyeliner. Jest on używany do rysować strzałki na oczy, lub specjalistów, lub złożyć przyjaciela.

load...

Zaletą eyeliner-pen jest to, że nie wymaga dozowania na własnym pędzlem, więc makijaż odbywa się szybciej. Z tego typu wykładziny można stworzyć naturalny makijaż oczu w sekundach. Ale nie jest to wada: eyeliner-pen szybko wysycha w probówce.

Małe an_1 przygotowań do makijażu oczu

Na 10 minut przed rozpoczęciem układania makijaż, stosuje się do skóry wokół oczu nawilżający. Jest to konieczne, aby make-up poszło gładko i nie wysusza skóry. Ponadto, preparat krem ​​pomaga makijaż dłużej i być bardziej nasycone.

Następna chcesz ukryć kręgi pod oczami. W takim przypadku należy zastosować korektor na samej powieki – pozwoli to cienie i eyeliner dłużej i dają jednolity odcień wieku. Jak zaleca się środek maskujący używać korektora.

Mimo, że jest podobny do efektu fundacji, ale w fakturze – znacznie bardziej miękkie i delikatniejsze dla skóry, więc doskonale nadaje się do skóry wokół oczu. Ponadto, ten zakład jest dobrze nawilżona. Zwykle wybrać korektor lżejsze niż jeden ton swych zwykłych środków tonowych. Według rodzaju korektory są w postaci ołówka z pędzelkiem na końcu. Ta ostatnia opcja jest łagodniej stosowane i nie rozciągają skórę. Po tym szkoleniu zaczynamy malować oczy.

Jak malować eyeliner

Profesjonalnych artystów makijażu oferują szkolić początkujących strzałkami ręka prorisovyvanii na papierze. Aby to zrobić, trzeba zwrócić uwagę (i pożądany rozmiar rzeczywisty) i pociąg w rysowanie strzałek na nich.

Na pytanie „Jak malować oczy eyeliner” Istnieją różne odpowiedzi: jest to możliwe, aby rozpocząć i od środka i wewnętrznego kącika oka. Możliwe jest również początkowo umieścić punkty na linii wzrostu rzęs górnej powieki, a następnie łącząc je z jednej gładkiej linii. Korzystne strzałki Draw, gdy znajduje się lustro i kolanko spoczywa na powierzchni stołu. Dopiero później, już dostać rękę wyciągnie w każdej pozycji iw każdych warunkach oświetleniowych. Rozpocznij rysowanie cienkiej linii, to jest łatwiejsze niż szerokimi pociągnięciami poprawne. Staraj się trzymać obwód jak najbliżej do krawędzi rzęs – to wizualnie, aby były jak grube i puszyste.

Przed dokonaniem swoje oczy, upewnij się, że nie istnieją żadne grudki na szczotkę lub nadmiaru farby. Oko, które rysuje linię, to lepiej zachować półotwarty (najlepiej jak to możliwe wady widoczne). Czubki strzałkami powinna być skierowana w górę (w przeciwnym razie twoje oczy będą wyglądać niestety pominięto). Idealny wariant jest uważany widok gdy końcówka każdego strzałką jest przedłużeniem dolnych rzęs i jest podnoszona w górę. Nienaruszalna zasada w obrysie zewnętrznym kąciku oka powinien być szerszy niż wewnętrzna.

Wady ciekłego eyeliner: nie tylko wysycha, zwłaszcza jeśli są rozpatrywane grubą warstwę i może być odwzorowany na powiece. Zalety: odporny narysowanej linii, a jego czystość.

Konieczne jest, aby dokonać pewnego wysiłku i czasu, aby opanować sztukę stosowania ciekłego eyeliner (i niewiele mają wystarczająco dużo cierpliwości dla niego), często piękna połowa ludzkości używa eyeliner pen-and-ołówek eyeliner. O ich cechy, będziemy rozmawiać dalej.

Jak malować oczy eyeliner – soft-tip pen

Nazywana jest również wkładka filcowa. Łączy w sobie cechy ołówkiem i ciekłego eyeliner. Jest łatwy i wygodny do makijażu oczu, nawet w przypadku braku wystarczającej ilości czasu. Kontur uzyskać jasny, cienki, przezroczyste, niemal naturalną. Jednak aby wykorzystać ten rodzaj wykładziny należy obserwować pewną technikę:

  • Pierwszy zarys na powieki cienką linię ołówkiem;
  • Następnie przeprowadzić w zaznaczonym linią wkładki markera.

Eyeliner-pen jest odpowiedni, gdy chcesz delikatnie podkręcić lub stosować makijaż, a gdy nie ma czasu na szczegółowy rysunek.

Jak malować oczy eyeliner – ołówek

Ten typ wykładziny jest kochany przez wielu kobiet i dziewcząt ze względu na fakt, że aby pracować z umiejętności niezbędne jest minimalne. Eyeliner ołówek tworzy miękką, lekko dymny linię. Jest idealny do makijażu dziennego. Ostrzejszy zaostrzony ołówek – lepiej dostać linię. Są pióra, które nie wymagają ostrzenia. Tworzą grubą linię z rozmytych granic, dając tajemnicze oczy. Eyeliner ołówek najlepiej w połączeniu z cienia.

Aby prawidłowo i starannie pomalować oczy ołówkiem, przykryć oko i delikatnie pociągnąć górną powiekę do świątyni. Więc można narysować linię prostą prosto i szybko. W tym eyeliner dłużej i lepiej, przykryć pokrywkę proszku mineralnego. Można zabrać swoje oczy małych uderzeń w kierunku od wewnętrznej do zewnętrznej krawędzi powieki. I pamiętać o podstawowej zasadzie: ołów ołówek blisko linii rzęs.

Małe an_1 prawidłowego eyeliner

  1. Czarny eyeliner ma zdolność do zmniejszenia oka, a więc im mniejsza wielkość oka – drobniejsze musi być armatura linii. Jeśli masz bardzo małe oczy – zastąpić klasyczny czarny eyeliner ołówek na kolor srebrny lub złoty (tak można optycznie powiększyć oczy).
  2. Gdy okrągłe oczy wybrzuszenia przeciwwskazane cienką linię eyeliner. Tutaj pasuje szerokich strzałek prześledzić za pomocą ołówka. Mogą być osłonięte, a tym samym uzyskanie efektu dymu.
  3. Zdaniem stylistów do stworzenia retro wygląd z wiśni i czerwona szminka najlepiej cienkie klasyczne czarne strzałki na oczy. Szeroka strzałki wyglądać jasnych odcieni neutralnych i szminki lub połysku.
  4. Aby zwiększyć wizualną oczu liniowej zacząć rysować gdzieś w połowie stulecia, a następnie doprowadzić go do zewnętrznej krawędzi oka i umieścić na tym kątem do przodu. W razie potrzeby, można wyciągnąć niewielką odwrócony przecinek na końcu strzałki. Spowoduje to dodanie „smak” wygląd.
  5. Innym sposobem na zwiększenie oko – rysunek z dwoma strzałkami. Drugą prowadzoną przez dolną powiekę, a drugi – na górnej i wyprowadzany do góry.
  6. Aby podkreślić wyraziste i zmysłowe oczy, można skorzystać z wewnętrzną wkładkę, kontur prorisovyvaya po wewnętrznej stronie powieki. Przewód kayalom cienka linia (specjalne miękkie ołówka). Nie podrażnia błonę śluzową oka i powoli zmywane stamtąd, zapewniając bezpieczeństwo i trwałość makijażu.
  7. Jeśli chcesz, aby naturalny, stonowany makijaż – użyj brązowy eyeliner.
  8. Jeśli potrzebujesz ścisłego makijażu – eyeliner powinien używać ciemny odcień niebieskiego.

Funkcje wyboru kolorów dla eyeliner

Należy zawsze brać pod uwagę rodzaj wygląd przy wyborze ścieżki do oka. Właściciele światło skóry w odpowiednim brązowej cieczy eyeliner światła i niebieskim. Brunetka korzyści ze stosowania czerwonawo-brązowy i czarny płyn eyeliner.

Wybierając kolory, należy rozważyć kolor strzały oczach. Gdy zielone oczy najlepiej jest używać szmaragd eyeliner lub bagno kolor. Kiedy brązowy – spróbuj narysować śliwki kolorze strzały. Sisyrinchium i Seroglazka dopasować seledyn.

Niewiele kobiet może pięknie malować oczy eyeliner lub narysowane tylko kilka uderzeń. A szkoda, bo ten rodzaj sztuki, podkreśla oczy, rysunek męski wzrok, żałobnicy przestrzegane. Pięknie wykonane-up oczy jak diamenty, jasny, migotanie i zachęcające. Takie oczy wyryte w mej pamięci na długi czas.

load...