Jak Laserowe leczenie żylaków?

Leczenie żylaków laserem powinny być wykonywane wyłącznie po zbadaniu i lekarza nominacje. Teraz jest to popularny i skuteczny sposób, aby rozwiązać problem. Prowadzi procedury medycznej lekarza phlebologist. Większość pacjentów, u których zastosowano do tej manipulacji, ma wynik pozytywny.

load...

Wskazania

Laserowe leczenie żylaków nie jest zalecana dla wszystkich pacjentów. Ważnym czynnikiem jest to, obecność małej ilości żyły pacjenta, które charakteryzują się poważne zmiany w wyniku zmian żylaków. Specjalista dokładnie bada żyły odpiszczelowej. Jej rozbudowa w regionie aperturalnej nie powinna być większa niż 10 mm. Zwrócić uwagę na małe żyły odpiszczelowej, ponieważ musi ona, wraz z dużą żyłę mają prosty bagażnik. Jeśli jednak wykazała, że jedna z żył charakteryzuje się zginać, a następnie odwołać się do obróbki laserowej jest bezużyteczny. Procedura ta nie pozwala na przechodzenie przez tę część każdego z używanych urządzeń.

Innym wskazaniem do stosowania lasera na nogi jest zaburzeniem odżywcza w obszarze podudzia. W tym przypadku, większość z żył udarowe. Zabieg ten jest najbardziej bezpieczne, a ryzyko kontuzji jest minimalne. Pozwolono, aby przeprowadzić procedurę ponownie.

Czynności wstępne

Przed wykonaniem operacji, konieczne jest, aby przygotować. Różne eksperci pracują z przodu to z pacjentem. Pacjent powinien skonsultować się z lekarzem, który przeprowadzi operację. Kolejny krok – wdrożenie środków diagnostycznych. Pozwalają one wykryć, na jakim etapie jest rozwój choroby, będą oceniane według stanu somatycznego, który jest obecny stan zdrowia. Wszystko to pozwala na działania naprawcze w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

load...

Jest to obowiązkowe, aby sprawdzić lekarza i anestezjologa pacjenta. Mają do wyboru odpowiednich produktów, na podstawie których będą prowadzone znieczulenia. W przypadku działań diagnostycznych i badawczych obejmują ogólny charakter klinicznych: badania krwi i moczu oraz elektrokardiogram. Wymaganych procedur kontroli klatki piersiowej pacjenta (wykonane rentgenowskie). Zbadał żyły w nogach.

Pacjent koniecznie musi poinformować profesjonalne wyroku dotyczącym leków, których stosowanie szukał. Jeśli brał leki ziołowe, to lekarz musi również wiedzieć. Ta informacja pozwoli obraz możliwości wystąpienia reakcji alergicznych podczas operacji.

W szczególnych przypadkach, specjalista może zrezygnować z korzystania z leków należących do grupy niesteroidowych. U niektórych pacjentów może być niepożądany aspirynę lub leki, które mają podobną charakterystykę.

Etapy obróbki

Leczenie żylaków laserem jest skuteczna tylko wtedy, gdy w całym okresie zostaną spełnione pewne warunki. Z ich dokładność zależy od wyniku końcowego. Zestaw działań składa się z 6 etapów. Po pierwsze, lekarz musi wejść do dotkniętych żyły cienkiego cewnika. W tym celu skanowania charakter dwustronny. Po cewnika przechodzi włókna. On laser i bardzo cienka. Procedura ta opiera się na lekarza kontroluje ultradźwięków.

Kolejnym etapem jest bardzo ważne, gdyż pozwala prawidłowo ustawić położenie, w którym chcesz światłowodu.

Specjalista zainteresowany tylko w części roboczej, która będzie zlokalizowana w Wiedniu, pod biodra lub kolana.

Wszystko zależy od tego, co powierzchnia przypada Wiedeń, żylaki.

Ważne jest, aby przeprowadzić procedurę, której celem jest utworzenie przeciwbólowe poduszki. Dla tego preparatu środek znieczulający podawany jest do lokalizacji żylaków. Takie manipulacje będzie produkować funkcję ochronną dla tkanek znajduje się w obszarze przyległym. Mogą one być podatne na spalić.

Obserwowani przez bezpośrednie działanie lasera na obszarze problemów. Przed rozpoczęciem manipulacji, należy ponownie przeprowadzić środki kontroli: walidacja rozmieszczenia włókien i włączenie lasera. W tym momencie, ekspert wyjmuje światłowód z żyły. Na tym etapie, procedura się kończy.

Kontynuuje swoją skleroterapii. Kalibracja odbywa się na dopływów żyły, które są żylaki. Z zastrzeżeniem tego wydarzenia oraz małego i dużego podskórnej Wiedniu. Końcowy etap polega na bandaż nakładki kompresji. Składa się on z specjalnymi bandażami klejowych i klocków.

Aby zapewnić pełną ochronę od góry do korzystania pończochy uciskowe klasy 2. Po zabiegu laserowym, pacjent powinien wykonać kilka prostych kroków. Tak więc, po zabiegu, pacjent musi pozostać na nogach około 50-60 minut. W szpitalu, nie ma potrzeby, aby być, więc może od razu wrócić do domu. Pończochy uciskowe nie powinny być usuwane 4 dni po zabiegu laserowego.

Okres po operacji

Procedura ta nie powoduje, że organizm do kontuzji, więc pacjent nie musi poddać się rehabilitacji. W celu zapewnienia pełnego i szybkiego odzyskiwania, pacjenci powinni stosować specjalną koszulkę dla zalecanego okresu czasu. Ta specjalistyczna bielizna wybrana na podstawie indywidualnych cech. Jego zastosowanie pozwala uniknąć wystąpienia nawrotu lub jakichkolwiek komplikacji.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, eksperci przepisać niektóre leki. Są one specjalnie wybrane dla każdego pacjenta, aby zapewnić maksymalne wyniki. Względnie specyficzna aktywność silnik zakazy nie są ustalone. Jeśli nie są znane żadne negatywne skutki operacji, pacjent może spędzać czas w ten sam sposób, jak przed zabiegiem.

Jedyną rzeczą, którą należy przestrzegać – to odejście od forsownych ćwiczeń podczas pierwszych 2 tygodni po zabiegu laserowego. Jeżeli dana osoba jest zaangażowana w sporcie, musi dokonać korekty wykonywać. Należy zrezygnować z wanną lub prysznicem z użyciem gorącej wody.

Aspekty pozytywne i negatywne

Laserowe leczenie żylaków ma wiele pozytywnych momentów, które sprawia, że ​​coraz bardziej popularne procedury. Jednym z najważniejszych punktów jest wynikiem piękna. Chodzi o to, że operacja jest przeprowadzana jest inna od drugiej brak jakichkolwiek cięć. Dlatego pacjenci są nie tylko skuteczne leczenie żylaków laserem, ale także uniknąć blizn, co jest szczególnie ważne dla kobiet.

Po usunięciu dotkniętych żył wymagają wystarczająco krótki czas – 60 minut. Jest to bardzo wygodne dla pacjenta, ponieważ po zabiegu nie ma potrzeby, aby być w szpitalu. Brak okresu rehabilitacji. Już bezpośrednio po wypadku pacjent może wrócić do normalnego życia.

Ważny jest fakt, że cała procedura na podstawie lasera równolegle z wykorzystaniem ultradźwięków. Jest on stosowany, aby usunięcie dotkniętych żył są lepszej jakości. Działania prowadzone za pomocą ultradźwięków monitoringu, pozwalają uniknąć powikłań po zabiegu.

Dla wielu pacjentów, pełnego ważnego leczenia bezbolesne. Ponadto zdarzenie towarzyszy minimalnej ilości niewygodnych wrażeń, że pacjent może czuć się w trakcie postępowania i po jej zakończeniu. Jak w przypadku każdego zabiegu chirurgicznego, leczenie laserem jest nierozerwalnie związane z ryzykiem zakażenia, ale jest minimalne. Istnieje niewielka możliwość, że krwawienie może rozpocząć się w miejscu cewnika. U niektórych pacjentów, operacja może pojawić się lekkie zasinienie, ale idą szybko. Negatywne strony: wysokie koszty.

Kiedy nie można odwołać się do procedury

Podczas zabiegu laserowym żył, żylaków, istnieją pewne przeciwwskazania. Jednym z najważniejszych jest obecność choroby, w których zakazane etyczno terapię laserową. Nie jest możliwe, aby uciekać się do eliminacji żylaki na nogach, jeśli pacjent cierpi na trombofilii.

Specjaliści wyklucza możliwość obróbki laserowej, w obecności łagodnej lub złośliwej guza. Żylaków jest w dużej mierze postępowanie nie jest prowadzone.

Nie zaleca się stosowania lasera w czasie ciąży. Może to mieć negatywny wpływ na rozwój płodu. Zakaz dotyczy okresu laktacji, aby chronić dziecko przed ewentualnymi negatywnymi skutkami leków stosowanych w trakcie znieczulenia.

Innym powszechnym przeciwwskazaniem jest uważany niewydolność tętniczą, co przejawia się w postaci ostrej lub przewlekłej ma charakter.

Żylaki – nie jest to zdanie. Ponieważ choroba może i musi być zwalczane za pomocą laseroterapii, bo to przynosi dobre rezultaty. Im szybciej pacjent będzie odwoływać się do specjalistycznej kliniki, tym bardziej skuteczny będzie w stanie pokonać chorobę.

load...