Jak kupić bilet w konkurencyjnej cenie

Głównym kryterium przyjemnej podróży – to wielkie święto w rozsądnej cenie. Istnieje wiele sposobów, aby zaoszczędzić na podróży, na przykład, możliwe jest znaczne ograniczenie kosztów podróży. Eksperci usług on-line biletów zakupu Bilet.Coral reprezentowane przez biuro podróży Coral Travel, ujawniają swoje sekrety okazyjnych miejsc w samolocie, który będzie przydatny dla każdego podróżnika.

load...

ważnymi czynnikami

  • Sezonowość . Nie jest tajemnicą, że w lecie większość ludzi chce spędzić urlop nad morzem, aw Nowym Roku, wielu woli do krajów europejskich i azjatyckich. Według statystyk Bilet.Coral, w lipcu 2017 roku Polacy najczęściej wyjazd do Tajlandii, Hiszpanii, Turcji i Czechach, a od września szli według popularności Grecji i we Włoszech (z wyjątkiem Tajlandii, która pozostaje w czołówce). Dlatego nie dziwi fakt, że w tej chwili iw tych miejscowościach linie mają tendencję czasami podnieść ceny biletów. Aby zapisać się na loty, spróbuj iść do podróży poza sezonem lub po wakacjach. Chcieli pojechać do Rzymu w zimie? – Zapisz na bilety do 1/3 będzie podróż, zaplanowano na koniec stycznia, zamiast grudniu. Chcesz poznać historię starożytnego Turcji? – Lutowy Istanbul będą o 30% tańsze w maju.
  • Zakup biletów z wyprzedzeniem. Istnieje przekonanie, że bilety za najniższą cenę można kupić tylko na pół roku przed planowaną podróż. Jednakże w praktyce podejście to nie zawsze pracują, na przykład, podróż można przerwać całkowicie. Najlepszym okresem do zakupu biletów w konkurencyjnych cenach występuje u około 2-3 miesięcy przed rozpoczęciem podróży. W tym czasie, to nadal można kupić fotele we wszystkich klasach, w tym „Economy”. Ponadto, warto zapisać się do wiadomości o różnych linii lotniczych. Takie aktualizacje gwarantowane aby powiadomić Cię o promocjach, rabatach i innych taryf promocyjnych.
  • Udane dni i happy hours. Najbardziej popularne i dlatego drogie dzień dla lotu – ten piątek, niedziela i poniedziałek, kiedy można spędzić weekend za granicą i nie może być nieobecny w pracy przez dłuższy czas. Loty w nocy z soboty na niedzielę, a wręcz przeciwnie, pomoże zaoszczędzić na biletach od 40 do 60%. Uważa się również, że najlepszy dzień na zakup miejsca w samolocie – wtorek, środę i sobotę. We wtorek, powinniśmy zacząć uważnie patrzeć na propozycje od 15:00 i środę – mniej więcej o 01:00. Wystarczy pamiętać, że zegar jest obliczana przez czas jesteś zainteresowany lokalnych linii lotniczych.
  • Szczegółowe informacje o cenach i linie lotnicze. Planując podróż, można skontaktować się z touroperatorów, jak robić wszystko na własną rękę za pośrednictwem Internetu. Należy rozważyć różne opcje, odkrywać informacje na temat linii lotniczych, przeprowadzenia dat podróży. Tak więc, korzystając z usług prostych i bezpiecznych lotów usług internetowych zakupów Bilet.Coral łatwo zarobić jeszcze trudną trasą i znajdź najlepszą ofertę. A jeśli masz jakieś pytania – zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta.

Chciałbym zwrócić uwagę na inny punkt. Niektórzy przewoźnicy, tzw loukostery, zawsze lub prawie zawsze oferują bilety po niskich cenach. Z powodu braku niektórych bezpłatnych usług niski koszt. Na przykład, lunch na pokładzie będziesz tylko dopłaty.

  • Złożone trasy. Podłączanie niska, to znaczy, z przelewem, często będzie kosztować rząd wielkości niższe niż bezpośrednie. Dlatego też, wybierając lot z przystanku, można kupić bilet do 40% taniej. Oczywiście, będzie musiał wydać na drogi dłużej, ale w tym samym czasie mają możliwość zobaczenia innych miast i krajów, lub do odzyskania z długiego lotu.

load...