Jak korzystać z szyszek chmielowych do powiększania piersi?

Tak czy szyszki chmielowe są skuteczne w przypadku powiększania piersi, jak mówią w różnych forach? I czy jest sens iść popularne recepty?

Wiele chmielu są znane jako roślina lecznicza która jest najczęściej stosowana w leczeniu chorób układu nerwowego, stawów, nerki i pęcherza moczowego. Również hop jest bardzo popularny w kosmetykach do pielęgnacji twarzy i włosów. Jednak wiele dziewcząt i kobiet wykorzystać dobroczynne właściwości chmielu i składu w celu powiększania piersi.

load...

Każda kobieta chce być najpiękniejsza, urokliwy i atrakcyjny. I piękno kobiety jest oceniany na wielu kryteriów. To jest twarz i oczy, i wzrost, i, oczywiście, rozmiar biustu. Innym dawna świadomość płci pięknej, co wielkie piersi – jest to najbardziej opłacalna część ciała uwieść mężczyzn, więc dziewczęta próbowały za wszelką cenę, aby twój biust bardziej atrakcyjne, jak to możliwe za pomocą specjalnych gorsetów, bielizny, implanty i otrzymują specjalne preparaty. Zatem wiemy już sposób jak powiększyć piersi przy użyciu chmielu.

Przydatne właściwości chmielu, aby zwiększyć biust

Szyszki chmielowe – jeden z najbardziej popularnych środków ludowej w celu zwiększenia objętości piersi. Stożki zawierają wiele cennych substancji, takich jak kwasy organiczne, witaminy, wosk, karoten, olejków eterycznych, hormony roślinne, kwas żywicy itp hmeledubyalnaya Uważa się, że hormony roślinne przyczynić się do aresztowania w płynie piersi, więc pierś wygląda soczyste. Ten sam efekt obserwuje się wiele dziewcząt przed miesiączką, kiedy piersi puchną. Pomimo faktu, że czopki zawierają dużo składników odżywczych, chmielu – trującą roślinę. Dlatego konieczne jest, aby traktować ze szczególną ostrożnością u jego użycia i wstępnie zbadać wszystkie przeciwwskazania.

Przepis do infuzji

Receptą nalewki chmielu jest bardzo prosta. Napełnić 1 łyżka. L. Stożki kubek wrzącej wody do zaparzania i opuszczać w ciągu 8 godzin. Stożki muszą zebrać i wysuszyć się. Można je kupić, jeśli nie w każdej aptece, w fitoapteke dokładnie. Wlew należy przyjmować 2-3 razy dziennie po pół szklanki przed posiłkiem. Aby uzyskać wyniki, należy pić wywar z nie mniej niż 1 miesiąc. Rosół ma bardzo gorzki smak, więc najlepiej jest pić jednym haustem.

load...

Zazwyczaj efekt stosowania wlewu jest widoczne już po 3 tygodniach stosowania. Każda kobieta ma wynik objawia się w różny sposób, w jednym czasie, wszystko indywidualnie. Nie należy jednak wziąć wywar w więcej niż pół filiżanki 1 razy, ale jest substancją toksyczną. W ten sposób szybciej powoduje powiększenie piersi nie dostaniesz.

Zazwyczaj, płeć piękna jest bardzo entuzjastyczny początek wziąć wywar, ale interes idzie gdzieś w końcu. Dlaczego tak się dzieje? Fakt, że szyszki chmielowe zawierają fitoestrogeny – analogi hormonów płciowych u kobiet. Przy stosowaniu bulionu u kobiet zmiany hormonalne, zwiększa przepływ krwi do piersi, skoków piersi. Jednak efekt ten jest opuchlizna znika natychmiast po otrzymaniu stożki. Dlatego metoda ta jest bardzo krótko działające, które nie pasuje do wielu kobiet.

Jest jeszcze inny sposób na zwiększenie piersi za pomocą hip – hop jest tarcie oleju w skórę masażem piersi 2 razy dziennie.

Skutki uboczne

Nadal będzie efekt szyszek chmielu do powiększania piersi? Tak, ale wynik będzie zależał przede wszystkim od stanu układu hormonalnego kobiety, czas stosowania, dawkowania i infuzji. Stosuje się wlew jest możliwe jedynie po konsultacji z lekarzem, aby wykluczyć większość efektów ubocznych. Przy regularnym stosowaniu, napar z szyszek dziewczyna może dostać nie tylko wspaniałe i piękne piersi, ale również niepożądane efekty uboczne, które eliminują nie zawsze jest łatwe:

  • Powiększania piersi i tłuste osady wokół napędu piersi;
  • Gwałtowny wzrost nabłonka pochwy ściany;
  • Wzrost gruczołów dokrewnych, dopochwowego dysbacteriosis;
  • Endometrioza;
  • Zaburzenia miesiączkowania;
  • Zaburzenia owulacji
  • Przyrost masy ciała;
  • Obrzęk.

Wszystkie te efekty uboczne po podaniu stożkami chmiel już 2 tygodniach można zaobserwować. Ale w tym samym czasie, w przypadku korzystania z wlewu mniejszej ilości czasu, w wyniku powiększania piersi nie będzie zauważalne. Co więcej, nawet jeśli możesz stać się właścicielem wspaniałego biustu w wyniku otrzymania hop, efekt nie zostanie przedłużony. Wszystkie takie same, z biegiem czasu, klatka piersiowa jest zmniejszona, a niepożądane skutki mogą być nieodwracalne. Należy więc dokładnie przemyśleć, czy taki sposób, aby zwiększyć piersi.

Efekty nie można osiągnąć, a problemy zdrowotne dostać w wystarczających ilościach.

W związku z tym, czy używać chmielu do powiększania piersi, aby zdecydować, oczywiście, zależy od ciebie. Ale to najlepiej szukać bezpieczniejszych sposobów!

load...