Jak korzystać z oczu cień płynny eyeliner?

Zawartość:

Podczas nakładania makijażu na twarzy prawie styliści każdy klient zawsze karmione moich oczach, aby nadać im bardziej wyrazisty wygląd. A jeśli wcześniej było wykorzystywane wyłącznie do ołówków o różnych kolorach, jest teraz na „sceny” out ciekłego eyeliner. Szybko ustanowił swoją siedzibę w kosmetyczki nie tylko profesjonalnych stylistów, ale także zwykłych kobiet.

load...

Aby dowiedzieć się, jak korzystać z płynnego eyelinera, powinien przynajmniej zostać przeszkoleni. Faktem jest, że jeśli cień do oczu tak oznacza, że ​​należy uzyskać wyraźny, nasycony i jasny linię dzierżawioną – promashek, udary, nieprawidłowości nie powinno być. Że jest to główna trudność.

Co to płynny eyeliner i jak wybrać

Płynny eyeliner – mała butelka z pędzlem wewnątrz. Z wyglądu przypomina rurę tuszu. Dostępny jest produktem kosmetycznym, a wiele firm wybiera indywidualnie jest trudne, trzeba znać pewne niuanse:

 • Podstawą cieczy eyeliner może być alkohol i woda – przeczytać informacje na etykiecie;
 • Szczotka powinna być bardzo cienka i miękka – zakręcić butelkę i spróbować zanurzyć go, usunąć nadmiar farby;
 • Sprawdź daty ważności na opakowaniu.

Zauważ, że jeśli są podatne na alergie, a następnie narysować oko eyeliner alkohol – to bezpośrednia droga do podrażnień, nadmierne łzawienie i swędzenie. W takim przypadku lepiej jest wybrać środek na bazie wody. Są producenci, którzy twierdzą, że dodawanie różnych kwasów owocowych, witaminy, a nawet warzyw wytłoczyn tam. Jeśli podejście prawo wyboru ciekłego eyeliner, należy polegać tylko na ich oczach – jakiego koloru jest potrzebna, gdyż oczy reagują na kosmetyki w ogóle, czy to pasuje ci cieczy wersję tego narzędzia.

load...

Należy używać eyelinera?

Jak każdy makijaż, płynny eyeliner nie może być absolutnie uniwersalna i nadaje się do wszystkich kobiet. Istnieją pewne ograniczenia, należy przeczytać listę tych, którzy używają ciekłego eyeliner nie jest zalecane, nawet stylistów:

 • Dziewcząt noszących okulary – lepiej jest zwrócić oczy i miękkiego ołówka cieniu to;
 • Unikać płynny eyeliner powinien pań noszących soczewki kontaktowe – to wymogi higieny;
 • Jeśli masz oczy wypukłego kształtu, podkreśla górne powieki płynny eyeliner również nie powinno być;
 • Na dolnej powiece nigdy nie pozwól strzałka eyeliner, tylko ołówek.

Ale jeśli chcesz, aby dać oczom kształt migdałów, wizualnie zwiększyć je lub narysować strzałkę z zakrzywionym ogonem, płynny eyeliner jest dokładnie to, czego potrzebujesz! Bardzo skutecznie stosować takie kosmetyki stworzyć makijaż wieczorowy na karnawał i tematycznych stron.

Jak używać płynny eyeliner?

W celu prawidłowego sporządzenia wykładziny cieczy oka, trzeba być przeszkoleni. To zajmuje trochę czasu, ale później będziesz to zrobić za pomocą jednego ruchu. Pamiętać o kilku prostych zasad:

 • Zastosuj potrzebę eyeliner, a także ołówek – wyraźny ruch, najlepiej jednym pociągnięciem;
 • Więc zamknij oczy trochę naciągnąć zewnętrzną ziemię – staje górnej powieki całkowicie gładka;
 • Zanurz pędzel i prawy „wycisnąć” na krawędzi rury – trochę przewinąć go wokół własnej osi, wyciągając z boku;
 • Teraz możemy rozpocząć rysowanie od wewnętrznego kącika oka – na początku tylko końcówki pędzla do połowy stulecia, można wydłużyć Linia trochę i przynieść strzałkę poza zewnętrzny kącik cienkiej funkcji;
 • Jeśli chcesz, aby zakrzywionym ogonem, konieczne jest, aby uderzyć w oko tak, że szczotka była jak mała rasplyusnuta. Zrozumiesz to, kiedy pamiętać zasady rysowania papier;
 • Korzystne rysować strzałki płynny eyeliner „na kolanka” – to, co nacisk na łokciu, a następnie istnieje obawa, że ​​palce drżą w najbardziej nieodpowiednim momencie.

Na ogół pracuje z ciekłym eyeliner poprawnie zidentyfikować rysunku artystycznego. Pamiętaj lekcje szkolne, fantazjować i marzyć – z tym produktem kosmetycznym, można stworzyć dowolny obraz. Jeśli stosuje strzałkę w prawo, a następnie będzie jasne, jasne i absolutnie płaską linię.

Zauważ, że jeśli zbyt grubą warstwę farby, linia może być naniesiona na górnej powieki marszczyć. A jednak – jeśli naprawdę prawidłowo sporządzony eyeliner, to potrwa cały dzień i noc, nawet jeśli nagle masz zamiar iść na imprezę. Nie trzeba ciągle patrzeć w lustro, obawiają się, że farby osypletsya i pojawiają się cienie pod oczami.

Styliści powinni przed zastosowaniem eyeliner trochę sproszkowanego powiekę. Ponadto, byłoby poprawne to zrobić w ten sposób:

 • Od początku pędzlem zastosować cienie proszek dokładnie w miejscu, gdzie powinna zacząć stosować eyeliner;
 • Następnie narysować strzałkę i czekać, aż linia jest całkowicie sucha;
 • Teraz narysować linię na plecach, stosuje się trochę proszku;
 • W ten sposób możliwe jest uzyskanie nie tylko płaską warstwę farby, ale także rozszerzyć „indelibility” środków.

Jak widać, nic skomplikowanego w wykorzystaniu ciekłego eyeliner nie jest. Najważniejsze – poprawnie, z wyobraźni i cierpliwości, aby zbliżyć się do procesu twórczego. Wtedy okaże się po prostu doskonały wzrok, który może „strzelać”, aby przyciągnąć uwagę ludzi i czuć się w tym samym czasie tylko sam daleko!

load...