Jak kobieta ma orgazm w każdym wieku

Zawartość:

Nie każda kobieta może dostać orgazmu pochwowego. W związku z tym, ludzie są o wiele więcej szczęścia niż my – ich fizjologia pozwala osiągnąć szczyt przyjemności z każdym akcie współżycia bez trudności. Jeszcze kilka lat temu nikt dołączony dużą wagę do faktu, że wiele kobiet nie występują burzliwe, jasne orgazm podczas seksu. Podobnie jak nasz udział – rodzić dzieci, a więc nie możemy przetworzyć przyjemną intymność, czy nie – nie jest tak ważne.

load...

Wraz z pojawieniem się w naszym kraju, cała rewolucja seksualna zmieniła się znacząco. Erotyczne filmy, powieści damskie ze scenami seksu, transmisja radia i telewizji w łóżku załatwiło sprawę: nasze kobiety nagle sprawę, że wraz z nimi „coś jest nie tak”. W filmie, dziewczynki doświadczają pięknem orgazm dla około 5 minut na płeć, ale w rzeczywistości, zwykłe kobiety nie mogą osiągnąć pożądany punkt kulminacyjny i przez znacznie dłuższy czas. Ponadto, jeśli i orgazmy zdarzyć, że nie przypominają te wybuchowe, emocjonalne, że „czuć” filmów bohaterki. Chociaż większość z nas rozumie, że prawdziwe orgazmy trochę przypominające „kinowej” dotyczą nie stają się mniej. Ponieważ nie ma zbyt wielu z nas nie wystąpić wyładowania seksualnego w ogóle. Dlaczego niektóre kobiety nie mogą osiągnąć orgazmu i czy jest możliwe, aby się tego nauczyć?

W rzeczywistości, może osiągnąć orgazm absolutnie każda kobieta, jeśli przyczyniają się do okoliczności. A najważniejszy z nich – jest obecność kochającego, mężczyzn pacjentów w pobliżu. Jeśli partner jest łagodny, opiekuńczy i wystarczające umiejętności w kontaktach seksualnych, zrobi wszystko, aby osiągnąć swój pani bardzo jasny orgazm. A kiedy kobieta jest doceniane i kochane, to ona po prostu kwitnie i seksualnie – włącznie. Oczywiście, te dni są panie, które wolą krótkoterminowych stosunków seksualnych z różnymi partnerami. Jednak nie są one tak dużo w porównaniu do tych, którzy czekają na mężczyzn prawdziwych uczuć i relacji. Ponadto, w głębi duszy, te kobiety nie są tak szczęśliwi, jak to stara się pokazać innym.

Dlaczego niektóre kobiety nie mogą dostać orgazmu

Psychologia kobiet jest bardzo różnią się od mężczyzn. Jeśli macie seks czysto fizycznych doznań, kobiety często szukają intymności w miłości, czułości i miłości. Dziewczęta wystarczy czuć dotyk mężczyzny i czuć się pożądane, kochane, o orgazm, wielu nawet nie myśleć. I absolutnie nic!

load...

Miłość to miłość i łaska gratyfikacji seksualnej dla kobiet organizm nie został odwołany. Gdy kobieta przez długi czas nie doświadcza orgazmu, to jest zastój krwi w narządów miednicy, co pociąga za sobą wiele nieprzyjemnych skutków. Tu i ginekologiczne choroby i problemy z układem krążenia. Tak, a stan psychiczny niezadowolonych kobiet pozostawia wiele do życzenia. Mając jeden orgazm, kobieta może usunąć się całkowicie z nagromadzonego stresu, poprawy zdrowia i zyskać nowe siły.

Ale dlaczego wielu z nas nie udało się uzyskać orgazm w łóżku? Często winowajcą jest niedoświadczony partnerem. Albo jego niechęć, aby upewnić się, że pani miała czas na zabawę. Jednakże, jeśli ktoś jest w porządku, a on stara się przynieść Ci maksimum przyjemności, brak orgazmu wynika z bardzo różnych powodów.

Niestety, większość kobiet w łóżku kolidować z emocji … i inne myśli. Ironią jest, ale najczęściej te orgazmy dostać te panie, które podczas seksu jest w stanie całkowicie odłączyć swój mózg od wszelkich informacji. Oni nie myślą o miłości do swojego partnera, nie pamiętają problemy rodzinne, a nawet planu klejenia nowa tapeta w sypialni. Te kobiety są podane siłę instynktu zwierzęcego, i nic prócz doznań cielesnych, ich mózg nie bierze.

Innym dość częstym powodem braku zrzutów seksualnych w życiu kobiety – nawyku naśladowania orgazm. Ilu ludzi nie żartował takich kobiet, niezależnie od ich potępili – staje się mniej. Powodem takiego zachowania jest dość jasne – jakoś nie chce być uznany za ukochanym jest to, że nie ciągnąć na tytuł bogini seksu.

Ale imitacją orgazm powoduje wiele problemów. Po pierwsze, człowiek nie może odgadnąć, czego nie spełniają jego pieszczoty. Tak, że nie będzie próbował coś zmienić w ich taktyki, aby przybliżyć Państwu śnie – uzyskiwanie orgazm pochwowy. Po drugie, działając umiejętności potrzebne do symulacji, to powoduje, że mózg działa całkowicie w złym kierunku. Zamiast usiąść i cieszyć się z seksu, kobiety te są dokładnie przemyśleć szczegóły gry: jeśli nadszedł czas, aby krzyczeć, ile odgina, porysowany, jeśli ramionach partnera. Wszystko to tylko alienuje kobiety z obecnego pełnego orgazmu.

Co można zrobić, naprawdę można żyć, a nie uczyć się na własnym doświadczeniu, co orgazm? W rzeczywistości, dowiedzieć się, jak uzyskać dobrą absolutorium podczas seksu może być po prostu trzeba popracować. Aby dowiedzieć się więcej na temat kobiecego orgazmu i zrozumieć przyczynę jego nieobecności w swoim życiu, pamiętajmy, jak przebiega życie seksualne kobiet.

W jakim wieku kobieta może doświadczyć pierwszy orgazm

Wiele młodych dziewcząt jest bardzo zaniepokojony faktem, że nigdy w życiu doświadczył tego orgazmu. Mężczyźni oczekują, że ich koleżanki sverhseksualnosti, teraz muszą być w stanie nie tylko gotować i wychowywać dzieci, ale także zachowywać się w łóżku jak gwiazda porno. Niestety, nie zawsze udaje się przekonać swojego mężczyznę – nie mówiąc już o siebie. Osiągnięcie orgazmu dla wielu dziewcząt stały się celem samym w sobie.

Zamiast po prostu cieszyć się seksem, czekają na moment, kiedy wola nieziemską rozkosz. A jeśli tak się nie dzieje strasznie zdenerwowany i czuje się jak nieudacznik. Jednak pozytywną rzeczą w tym wszystkim jest to: każda kobieta może nauczyć się, jeśli chcesz przeżyć prawdziwy orgazm. Nie tych Niech przeczytać w książkach (w przeważającej części jest to fantazja), ale dość jasne i długoterminowe.

Badania pokazują, że od początku aktywności seksualnej i osiągnięcia pierwszego orgazmu zajmuje trochę czasu. Młode dziewczęta wciąż nie jest dobrze znają swoje ciało, że nie uda się osiągnąć pełne zaufania relacje z partnerem lub wstydzą się poprosić go o odpowiednich pieszczot. Ponadto pierwszy orgazm w życiu, nie jest na ogół pochwy. Według statystyk, około 47% kobiet osiągnąć pierwszy orgazm poprzez stymulację łechtaczki, 32% – podczas stosunku dopochwowego 20% zwykłych pieszczot, a 1% – w śnie. Te same statystyki pokazują, że najwcześniejszy wiek kobiety osiągnęła orgazm najpierw – 18 lat, ale w 40 i 50 lat mogą nauczyć się osiągnąć punkt kulminacyjny podczas seksu.

Grupa wiekowa 20-30 lat

Nawet w takim wieku jak kwitnące 20-30 lat, kobiety skarżą się, że nie mogą osiągnąć orgazmu. Starają różne pozy, nauczyć się kurczyć mięśnie, ale wynik, niestety, jest taka sama – brak kulminacyjny podczas stosunku. Większość seksuolodzy uważają, że jeśli w tym wieku, że nie mogą osiągnąć orgazmu, powinna starać się angażować się w samozadowoleniu.

Wydawałoby się, że mówienie o masturbacji nie jest zaskoczeniem, ale wiele kobiet wciąż wstydzić tego działania, lub czujesz, że jest poniżej ich godności. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​przez masturbację można dowiedzieć się, jakie zmiany kursów, pewne ciśnienie w strefie zabawy powinny być wykorzystywane do osiągnięcia orgazmu. A żeby dowiedzieć się, jak się masturbować poprawnie, trzeba znać i kochać swoje ciało.

Jest to konieczne nie tylko czuć ciało, ale także nauczyć się zrelaksować podczas tego udanego procesu. Można to zrobić w sypialni, w łazience, pod prysznicem – Najważniejsze, że nikt cię rozpraszać, pojawiając się w najbardziej nieodpowiednim momencie. Masturbacji, gdy domy żadnych rodziców, bez męża, bez dzieci. Po doświadczeniu łechtaczki orgazm przez siebie, będzie w stanie wyjaśnić partnerowi, jakie uczucia przyniesie Ci przyjemność.

Oczywiście, nie każda kobieta może znaleźć siłę, aby mówić otwarcie z człowiekiem takich intymnych rzeczy. Ale jeśli kochasz swojego partnera i mu zaufać, nie można bać się zaskoczyć i potępienia w oczach. Wiele kobiet uważa, że ​​główną przyczyną ich nieudanego życia seksualnego – to jest niemożliwe, aby otworzyć dyskusję z partnerem na temat kwestii seksualnych. Jeśli słowa, które nie mogą wybierać, to nie martw się, możesz oszukiwać trochę. Tylko w procesie intymności zupełnie „przypadkowo” położył rękę we właściwym miejscu i niech wiedzą, że jesteś podekscytowany nowymi pieszczot.

Niektóre kobiety przypadkowo odkrył, że mogą osiągnąć niesamowite orgazmy, za pomocą wibratora. Jednak większość płci pięknej jest dość trudno doświadczyć satysfakcji seksualnej z użyciem nieożywiony przedmiot, muszą one wiążące kontakt z łagodnego, kochającego człowieka. Ponadto, na myśl, że jest to konieczne, aby dojść do sex-shopu i sprzedającego przyznać, że trzeba kupić wibrator, kobiety przeżyć prawdziwy horror. Dla nich to jak przyznać żeński nieadekwatności i bezwartościowości.

Jeśli należą do tej kategorii dadzą, to spieszę uspokoić was: teraz w sklepach płciowych kupowane konsultanci pracują tylko kobiety, które mają i nie myśleć żałować lub winy. Można chodzić do sklepu, kiedy nie będzie już mężczyźni i kupić produkty.

Grupa wiekowa powyżej 30 lat

W wieku około 30, 40 i 50 lat, kobiety są zwykle łatwe do osiągnięcia orgazmu, zwłaszcza jeśli mają one związek z zaufania partnera seksualnego. Jednak zauważyć, że zdolność do osiągnięcia punktu kulminacyjnego zależy od okresu cyklu miesiączkowego. Orgazmu najczęściej występuje w środku cyklu, ale niektóre kobiety otrzymały najpilniejsze doznań seksualnych tylko na początku cyklu. Ogólnie rzecz biorąc, nastrój zmienił się w ciągu ostatniego miesiąca, a są dni, kiedy nie chcą mieć seks. Jest to całkowicie normalne i nie należy się martwić o to.

Jeżeli jednak z jakiegoś powodu, a 40 lat już nie wystąpił jeden orgazmu lub zmniejsza się, to jest bardzo trudne, jest to możliwe i konieczne, aby skręcić w terapeuty seksualnego. I nie martw się, straszne i haniebne w tym. Niestety, w naszym kraju nie jest akceptowana w celu omówienia problemów intymnych z obcymi, nawet jeśli – lekarze. Ale jeśli to czytasz, to jesteś poważnie zaniepokojony brakiem orgazmu w życiu i chcą coś zmienić. Więc dlaczego nie dostać pomocy wykwalifikowanego specjalistę, który powoływać sprawę indywidualnie?

Jeśli zostałeś wychowany w ścisłych granicach i do niedawna byliśmy przekonani, że „w ZSRR nie ma seksu”, a to nie było, należy zrewidować podejście do życia. Każda kobieta zasługuje, aby cieszyć się intymnością procesu, więc dlaczego nie zacząć już teraz? Bez względu na to, co masz dorosłych dzieci i jej mąż przez dłuższy czas używane do „traktować małe” w łóżku. Najważniejsze – to chce coś zmienić w swoim życiu, może to być początek nowej ery swoich stosunkach seksualnych.

Różne rodzaje orgazmów

Kiedyś było tak, że łechtaczki orgazm – los dziewcząt są niedojrzałe płciowo, i że może to przeżyć orgazm pochwowy tylko doświadczony, znając swoje ciało kobiety. Nowoczesne eksperci nie sądzę. Seksuologów zapewnić kobietom i dziewczętom, że łechtaczki orgazm jest doskonale zastępuje pochwy, i że nie powinno się zbytnio jeśli ostatni osiągnąć i nie powiodło się. W końcu o wiele bardziej ważne, aby uzyskać rozładowanie seksualne, a co to będzie – łechtaczki lub pochwy – nikt oprócz ciebie nie dotyczy.

Większość kobiet jest w stanie przeżyć orgazm pochwowy pożądany tylko wtedy, gdy podczas stosunku płciowego, a także penetracja pochwy stymuluje łechtaczkę. Jest to bardzo ważne, że jesteś zrelaksowany i lubi „bawić się” w łóżku. Jeśli odległość między łechtaczki i nie więcej 2-2,5sm pochwy, pobudzanie do „magicznego punktu” może wystąpić z pomocą ludzi penisa. We wszystkich innych przypadkach, masz wiele opcji, w jaki sposób korzystać z łechtaczki podczas stosunku: palce głaskanie się lub poproś partnera, aby pocierać je na ciele człowieka, etc.

W uzupełnieniu do pochwy i łechtaczki orgazm kobieta może uzyskać absolutorium od stymulacji punktu g. Znajduje się on na żebrowanej powierzchni przedniej ściany pochwy w odległości 3-4 cm od wejścia. Dokładne naukowych dowodów na istnienie tej kwestii nadal nie ma, naukowcy kilkadziesiąt lat z rzędu argumentując o tym. Ale tysiące kobiet twierdzą, że punkt ten nie istnieje, a jego stymulacja może dać niezapomniany, trwałego orgazm.

Rozmawialiśmy o pochwy, łechtaczki orgazm i przyjemność, że kobieta może dostać się na stymulacji punktu g. Jednakże istnieje inny klasyfikacja orgazm. Jestem pewien, że wielu słyszało o takim cudzie jako wielokrotne orgazmy. Do niedawna wielu lekarzy uważa, że ​​tylko niewielki procent kobiet w stanie doświadczyć wielu zrzutów na akcie seksualnym. Ale badania medyczne i statystyczne wykazały, że wiele kobiet może wystąpić wiele orgazmów na raz – tylko jeden po drugim.

Dzieje się tak najczęściej w parach, w których relacje kobiet z regularnym spokoju partnera i szczęśliwi, gdzie człowiek jest gotowy do stymulowania intymnych części ulubione kilkakrotnie do współżycia seksualnego. Należy zauważyć, że zdolność do odbioru wielu orgazm jest z wiekiem. To, co jest trudne do osiągnięcia w ciągu 20 lat mogą stać się rzeczywistością 40, 50, a nawet 60 lat.

Między innymi, wszyscy słyszeli o równoczesnego orgazmu, gdy mężczyzna i kobieta uzyskać absolutorium w tym samym czasie. Uważa się, że spacer z partnerem do punktu kulminacyjnego w seksie – to wysokość szczęścia, zarówno fizyczne jak i moralnym. Być może tak jest, ale bardzo niewielu ludzi udało się to osiągnąć. Co do zasady, kobieta udaje się uzyskać wielokrotne orgazmy, zanim człowiek otrzyma absolutorium. Jednakże, jeśli są inspirowane ideą uzyskać jednoczesny orgazm, można starać się osiągnąć swój cel. Jeśli upławy w krytycznym momencie nie działa, a następnie starają się stymulować łechtaczkę.

Jeszcze kilka porad dla kobiet

  • Nie zapomnij o znaczeniu gry wstępnej przed stosunkiem. Wzbudzenie gry wstępnej może zrobić cuda do ciała: odpocząć, twoje ciało będzie zapewnić smarowanie i przygotować swoje ciało do komfortowego seksu.
  • Pamiętaj, że na pierwszy orgazm w życiu kobiety często potrzebują stymulacji łechtaczki. Według znaczenia łechtaczki może być utożsamiane z męskich genitaliów, więc uniknąć stimulyatsiivo podczas seksu – jest po prostu głupie;
  • Nie spiesz się i dostosowywać swoje emocje, chcąc szybko dostać orgazmu. Lepiej nie myśleć o tym, a potem wielki rozładowania przyjdzie na pewno;
  • Nie wahaj się zapytać człowieka pieścić swoje ulubione strefy erogenne. Im bardziej jesteś podniecony, tym większe szanse na orgazm z pochwy;
  • Podczas seksu, można podjąć inicjatywę i zaproponować żadnych gier lub partner stawia które rodzą. Człowiek chętnie takiego rozchwiania i uzyskać maksymalną przyjemność.

Jeśli od początku swojego życia seksualnego kilka lat minęło i nie doświadczyły jednego orgazmu – nie martw się. Najważniejszą rzeczą jest, aby czerpać przyjemność z seksu, a więc trudne do rozwiązania problemy psychiczne i psychologiczne nie masz. Powinno być tylko trochę pracy nad sobą oraz od relacji z mężczyzną, tak jak spełnienie marzeń o orgazm. A potem w końcu zjeść całe życie seksualne pełen radości.

load...