Jak ignorować mężczyznę, lub każdą osobę, która jest nieprzyjemne dla Ciebie

Zawartość:

Nie każda osoba, z którą trzeba się komunikować, sprawia, że ​​chcesz utrzymywać kontakt z nim jest komunikacja. I zdarza się, że każdy kontakt z kimś z przyjaciół przyniesie nam tylko ból, frustrację i niezadowolenie. Dobrze, że to jak jakiś „dziewczyną” WAG nasze nerwy, i to jest to! A gdy nerwy nie będzie stać, poprosił ją, by przypomnieć sobie sumienie – ona jest obrażony, to zaczyna być niegrzeczny przy każdej okazji, a nawet rozpuszczać plotki o tym, co było i co nie było!

load...

Najtrudniej pozbyć się nieznośan_2 męskiej narzeczeństwa, kiedy to nieprzyjemne dla ciebie, ale twój upór ponownie i ponownie próbuje przełamać lody swojej wrogości. Jak ignorować faceta w tym przypadku? Ponieważ jego zachowanie się przekonać człowieka o daremności wszystkich jego wysiłków? Jak nauczyć się ignorować ten facet, który Ci się podoba, ale prowadzi się dla ciebie zbyt lekceważąco?

Różne sytuacje, gdy dana osoba staje się bardzo nieprzyjemne dla nas. Jesteśmy urażeni, doświadczenie – i uzyskać nową partię negatywności na każdym spotkaniu. Często staramy się w jakiś sposób wpływać na taki tutaj mojego przyjaciela, znaleźć związek z nią. Ale nie ma nic bardziej skuteczny w takiej sytuacji, ale ignorowanie osoby, z którymi komunikacja przynosi nam tak wiele przykrych emocji.

Jesteśmy teraz nie Ameryka nie otworzył, prawda? Ale pomyśl tylko: ilu z nas wie, jak reagować na obelgi i zniewagi prawej plotek? Po tym wszystkim, w jaki sposób większość z nas? Każdy ma swój własny sposób; ale nie każdy z nich, aby uniknąć cierpienia, a niektóre będą tylko dodatkowo podrażniać duszę. Ktoś jest zwrócenie uwagi na sprawcę, a obecnie mieszka dalej, jakby nic się nie stało, ale istnieje bardzo niewiele.

I ktoś płacze w kącie, przeżywa każde niesprawiedliwe słowa w swoim wystąpieniu. Ktoś idzie do siebie, staje się bardzo zamknięty i bezdotykowy, ktoś ciągle czuje się rozdrażniony i przekazuje go do irytacji innych, które w żaden sposób do winy. Jest to najczęstsza reakcja, a lista może iść dalej. Ale to wszystko – niewłaściwe zachowanie. A jak prawo pytasz? Że chcielibyśmy, aby nauczyć cię!

load...

Jak się zachować?

Najbardziej poprawny – pokaż nieprzyjemny człowiek, który nie chce komunikować się z nim. Oznacza to, że po prostu przestać zauważać wszystkie jego wybryki, a on sam. A to, jak powinno się to odbywać:

 • Ignorowanie tego człowieka – to poważna decyzja, więc pomyśleć o ruchu i spróbować dowiedzieć się, czy naprawdę chcesz zerwać stosunki z sprawcy zawsze. Nie ma konieczności uciekania się do zaniedbania jedan_2 dnia lub na tydzień wystarczy, aby przyciągnąć uwagę i wywołać poczucie winy u człowieka obraził cię.
 • Przed zakończeniem związku, starają się zrozumieć motywy tego człowieka, aby zobaczyć nie tylko to, co zrobił, ale także dlatego mógł zrobić. Byś zrobił coś, co mogło wywołało to zachowanie? Nagle coś zrobić, aby zranić swojego przyjaciela, a ona po prostu staramy się chronić?
 • Spróbuj zadać przyczynę tej relacji do Ciebie (jeśli okaże się to możliwe, oczywiście). Może rzeczy nie są tak złe, jak myślisz, a będziesz w stanie rozwiązać sytuację pokojowo. W każdym przypadku należy najpierw porozmawiać, spróbować omówić swój problem, a nie po prostu wyrzucić osobę ze swojego życia, bez żadan_2 ostrzeżenia.
 • Być bezpośrednie. Gdyby to nie było możliwe ustalenie relacji, stanowczo powiedzieć znajomy, że już nie chce nic z tym zrobić. Zły nie warto, po prostu powiedz mi o swojej decyzji, utrzymując uprzejmości. Niektórzy ludzie nie od razu zdać sobie sprawę, że taka decyzja może być celowe i ostateczne i nadal próbować komunikować. Bądź konsekwentny – przerywać rozmowy z nimi i nie czytać swoje wiadomości. Nie dać się sprowokować do prób, aby odpowiedzieć. Nie walcz na spotkaniach, jeśli nie da się uniknąć (jeśli to jest twój pracownik, nie ulegnie zmianie, ze względu na pracę intrygantem!). Jeśli kij jest bardzo mocno, mocno i wyraźnie powiedzieć, że chcesz być sam – teraz i na wieki!
 • Musisz zrozumieć, co przyjdzie konsekwencje. Ten otwór będzie zły, bo otrzymują walczyć o swoje machinacje nie jest tak miło. Przygotuj się, aby wytrzymać oblężenie. Informuj wspólnych przyjaciół i znajomych, że masz zamiar ignorować sprawcy. Gdyby zadać pytania – odpowiedzieć. Nie należy próbować przekonać ich jednocześnie stać na boku, i niech tworzą swoją własną opinię na temat sytuacji. Tylko niech wiedzą o naturze problemu i swojej pozycji.
 • Powstrzymania się od wszelkich form kontaktu z osobą, którą ignorowane. Jeśli jest to człowiek, a następnie ignorować to będzie dużo łatwiejsze. Ale jeśli jest to kobieta, to nie będzie trudniejsze! Będzie to pierwszy być na ciebie zła, a potem trudno będzie wyglądać na okazję, aby pokazać, co jesteś zły, po prostu postanowił uczynić go do pustej przestrzeni. Jeśli nie zwracać uwagę na wszystkie jej wysiłki, będzie ona wyglądać na sympatii ze strony innych. A fakt, że ona będzie mówić o tobie teraz może nawet o wiele trudniejsze i bardziej bolesne, ze względu na co to całe zamieszanie i stan zapalny. Co możemy zrobić? Jeśli masz odwagę – nadal go zignorować. Z ludźmi, których opinia sprawy do ciebie, już omówione ich pozycja i ich sympatie będą kłaniać się tobie, jeśli zachowują się przyzwoicie – w przeciwieństwie do tego skandaliczan_2 osoby, które podlewanie brud. A jeśli to przejdzie wszelkie granice – grożą doprowadzić ją przed oblicze sprawiedliwości za zniesławienie i zniewagę. Czasami to działa!
 • Na spotkaniu nie dręczyć wstydu, nie wiedząc, czy jest to konieczne ze względu na etykiety pozdrowić nieprzyjemny osoby. Buntowniczo odwracając się, oczywiście, nie jest konieczne, ale nie trzeba się przywitać. A jeśli będzie on odwołać się do ciebie, czy trzeba coś powiedzieć mu (na przykład, jeśli jest to niezbędne do pracy), a następnie przyciąć do minimum rozmawiać jak najwięcej. A jeśli można natknąć się w dowolnym miejscu na ulicy lub w sklepie, a następnie wszyscy możemy się wydawać, że po prostu nie zauważają. Zmiana tempa chodu lub przejść na drugą stronę ulicy, nie jest konieczne – to głupie, zgadza się. Tak, i to będzie wyglądać, jeśli jesteś jego (lub jej) boi. Wystarczy spojrzeć jak przez człowieka, jak patrzysz na ludzi, których nie znasz. Nie widzisz, i to jest to! A jeśli chce pan coś powiedzieć, udając, że nic się nie stało – powiedz im, że są w pośpiechu i nie może być opóźnione.
 • Pamiętaj, aby ograniczyć dostęp do siebie i do swoich danych osobowych i sieci społecznych. Dostosuj ustawienia prywatności i zablokować swoje strony tak, że tylko bliscy przyjaciele i rodzina mogą zobaczyć informacje i zdjęcia.

Po dokonaniu tego wszystkiego, będzie w stanie uchronić się od kontaktu z osobą, która nie chce więcej widzieć w kręgu swoich znajomych. Świętować wolność i cieszyć się spokojem!

Jak ignorować faceta, który traktuje cię lekceważąco

Istnieją sytuacje, w których dana osoba nie jest przyczyną odrzucenia, i nadal komunikować się z nim dość trudne. Na przykład, taka sytuacja: jesteś całkiem nawet jak facet, ale jego zachowanie jest czasami dość obraźliwy dla Ciebie. On jest miły i mówi, że czuje do ciebie ciepłe uczucia, ale mimo to opłaca wam trochę uwagi, a czasem nawet posiada dość lekceważąco. Jak ignorować mężczyznę w tej sytuacji, aby upewnić się o szczerości swoich uczuć wobec ciebie?

 1. Nie zatrzymuj się z nim, kiedy zaczyna zachowywać się w ten sposób. Nie zasługujesz na takie traktowanie z wami! Jednak nie należy odciągnąć od niego wymownie: tak jesteś tylko człowiekiem sprowokować konflikt. Należy po prostu spokojnie powiedzieć mu, że nie chce spędzić cały swój wolny czas, czekając, kiedy będzie mógł wybrać kilka godzin, aby komunikować się ze sobą, albo, że nie podoba mi się sposób, w jaki mówi i zachowuje się z wami, więc teraz chcesz się zatrzymać bez niego. (Tylko nie tracić z oczu faktu, że czasami zachowuje się do kobiety lub grubsza lekceważąca człowiek sprawia, że ​​jest to po prostu pragnienie, aby przyciągnąć jej uwagę).
 2. Z kolei, nie zwracają uwagi do niego przez dwa lub więcej dni. Nie nazywaj go pierwszy, nie wysyłaj wiadomości tekstowe nie mieszczą się w oczy. Jeśli on naprawdę cię kocha, upewnij się zacząć martwić i spróbować dowiedzieć się, gdzie to jest, nie było i wszystko trzeba zamówić.
 3. Kiedy chce się dowiedzieć, co się stało z nim rozmawiać spokojnie, bez łez i oskarżeń. Nic nie jest bardziej w stanie popchnąć człowieka, jak furia damskiej. Ponadto, nie zaczynają poukładać od razu, jak tylko przyjdzie do was. Jeśli stało się to w dość zatłoczonym miejscu lub jeśli jesteś bardzo zajęty (na przykład, w pracy lub w przerwie między parami instytutu), wówczas nie ulec pokusie i nie rozpocząć rozmowę. Najlepszy czas i miejsce na takie rozmowy – gdy jesteś sam i nie spieszyć.
 4. Poprosić o pomoc swoich przyjaciół. Powiedz im co chcesz w każdej chwili przestać komunikować się ze swoim chłopakiem. Pomogą zarząd i będzie próbował utrzymać się z tych sytuacji, w których można przypadkowo spotkać człowieka, spróbować zignorować. Tylko trzeba zaufać znajomym, gdzie jesteś pewny, ponieważ chcemy, aby uzyskać pomoc od nich, a nie szerzyć plotki o tobie, prawda?

Bądź cierpliwy, nie spiesz człowieka, zmuszając go do skandali i demontażu. Jest o wiele bardziej skuteczne, aby dać to naprawdę czujesz, że jesteś bardzo niezadowolony z jego zachowania. Ale najpierw spróbować przekazać mu, że czujesz, kiedy zachowuje się w niewłaściwy sposób z wami. Wyobraźmy sobie, chłopaki nie mają pojęcia, że ​​dziewczyny czują, gdy są one zaniedbane!

Jak ignorować faceta, jeśli jesteś w nim zakochana

Jesteś zakochał się w człowieku, ale obawiają się, że twoje uczucia są mało prawdopodobne, aby znaleźć oddźwięk w jego sercu? Cóż, wyrzucić go z głowy! Uwierz mi, są faceci, które są znacznie lepsze niż to, które chcesz teraz. A wśród nich jest na pewno taki, który jest teraz ukradkowe wzdycha, patrzy na ciebie. W związku z tym, można zacząć ignorować tego konkretan_2 człowieka, aby jego serce do prawdziwej miłości. Ponadto sytuacja może powstać tak, że trzeba schłodzić swoje uczucia do faceta, który ma lub w tym samym czasie twój przyjaciel, czy tylko wizualnie znajome.

Jeśli jest to wliczone w kręgu przyjaciół

 • Nie obwiniaj się za to, że zakochała się w jego przyjacielem lub kolegą. To może zdarzyć się każdemu. Wystarczy rozpocząć pierwsze kroki w celu zapewnienia, że ​​niektóre oddalają się od niego.
 • Nie odpowiadaj na jego odwołania w tej samej chwili, kiedy zadzwonić lub napisać SMS. Na przykład, komunikat odpowiedzi, można wysłać tylko dwie do trzech godzin.
 • Nigdy nie odnoszą się do niego pierwszy, a jeśli chodzi o coś zapyta, odpowiedz mu monosylabami.
 • Jeśli pyta o coś, powiedz mu, że jesteś zajęty. Nie pozwalaj sobie dużo czasu, aby komunikować się ze sobą. To tylko pogorszy sytuację.
 • I co najważniejsze – Zapisz się na nowych przyjaciół, a pożądane jest płci przeciwnej.

Jeśli po prostu wiedzieć

 • Staraj się nie iść tam, gdzie można spotkać faceta zdecydujesz się zignorować.
 • Nie uśmiechaj się do niego. Uśmiech może dać swoje zmysły.
 • Nie proś go o swoich przyjaciół i znajomych.
 • Staraj się nie myśleć o facecie, gdy zdecydowali się go zignorować.

A jeśli zignorować?

Wszystko dzieje się w życiu. Być może, że coś jesteś przestępcą. Co mogę powiedzieć – każdy z nas był w ciężkiej drodze, gdy ktoś na nas żachnęła się i udawał, że nie masz w świecie nie istnieje. Fuj, nie chcę pamiętać! A jeśli to znowu się stało – jak wybrać odpowiednie dla osoby ignoruje pan, że w jakiś sposób wpływać na jego pragnienie nie ma wspólan_2 z tobą?

Wszystko zależy od tego, czy chcesz zrobić, aby naprawić sytuację. Jeśli nie cenią swoje relacje z tymi, którzy są nadęci na Ciebie, możesz zrobić to samo i przestają go zauważać. A jeśli czujesz się winny, i chcą zawrzeć pokój, konieczne jest, aby rozwiązać swój spór, tak aby nie zaostrzać konfrontacji. Pamiętaj, że nie zawsze jest rozsądne, aby nadal utrzymać markę i nalegać na jego pozycji!

Jednym z najlepszych sposobów zachowania, jeśli chcesz uniknąć wrogości, skieruje i otwarty dialog. Jeśli człowiek jest zbyt boli, a jednak zachowuje dystans, zacząć od drobnych – mówią na spotkaniu, „Cześć!”, Uśmiechu. Ale jeszcze nie teraz próbować zmusić ich do przekraczać granicę. Pokaż wszystkie swoje zachowanie, że żal o przerwie. Zobaczysz, będzie odwilż.

Przez którykolwiek strona powstała między crack jesteś, pamiętaj – ignorowanie kogoś, bardzo często w ten sposób zaszkodzić i obecnie. Jest zawsze lepiej, aby spróbować znaleźć wspólny język!

load...