Jak idziesz na imprezę lub imprezę firmową w dniu 8 marca?

To zbliża się najbardziej wspaniały dzień roku – 8 marca. Ten festiwal wiosny to jeden z najbardziej popularnych w naszym kraju. W Międzynarodowym Dniu Kobiet, panie, nie ma wątpliwości, stać się przedmiotem szczególnej uwagi, intensywnym męskiej i pozytywne emocje są po prostu w powietrzu. Tak wiele kobiet każdego roku otrzymują wszystko to samo pytanie: co się dzieje na imprezę, aby wyglądać atrakcyjnie i imponująca w tym wspaniałym dniu. Po tym wszystkim, wiosna firmowe zapalające powinny świętować w towarzystwie kolegów, tak aby wszyscy w pamięci pozostał dokładnie swoją niezrównaną obrazu.

load...

Opcje dla sukienek wypoczynkowych zgodnie z charakterem

W tym roku polscy projektanci Zaleca się, aby wybrać ubrania na wakacje w zgodnie z charakterystycznych cech swojej postaci, a są cztery warianty toalety wypoczynkowych:

  • Spokój

Styl ten najlepiej nadaje się do kobiet, które mają wiele uwagi w swoim życiu i poświęcić swoją karierę od urodzenia pacjenta, są zastrzeżone i skromne. Główne różnice między tym stroju będzie maksymalna prostota i minimal wystrój. Na przykład, można wybrać jeden kolorowy strój low-key, w połączeniu z luksusowym broszka, dużych jasnych koralików lub szerokim pasem. Minimalizm w odzieży podkreśla kobiecość i zwraca uwagę na takie szczegóły obrazu, podobnie jak fryzura, kształt i makijażu. Dlatego nie należy oszczędzać czas i pieniądze na wizytę w salonie. Po tym wszystkim święto powinno być idealne.

  • Nowoczesny

Najbardziej popularny kolor na wiosnę-lato 2017- biały. Jeśli masz pragnienie, aby były zgodne z najnowszymi trendami w świecie mody, to nie żałuję wyboru stroju na białym 8 marca. Odzież jasnym kolorze zawsze będziesz w centrum zainteresowania. Wybierać spodnie o kamizelce napięty łącznik lub wielowarstwowej przeponę połączoną z bluzki satyny.

load...
  • Romantyczny

Nadejście wiosny sprawia, że ​​pragnienie każdej dziewczyny, by być kochanym i stają się jeszcze bardziej atrakcyjne niż wcześniej. Cel ten można łatwo osiągnąć za pomocą dobrze dobranego szafie. Romantyczny i zagadkowy obraz nadaje się do prawie wszystkich dziewcząt i kobiet. Jego główne elementy i funkcje są napompowane talii podkreślają biust, odsłonięte ramiona, niefrasobliwe Easy Cut spódnice, falbany, falbanki, kokardki i delikatne pastelowe odcienie, ładny wygląd. Na przykład, decydując co się ubrać w dniu 8 marca 2017 roku, aby kupić strój koktajlowy, mający długość nie większą niż kolana. Musisz mieć ten formularz dopasowany top i spalony na dole. Ważne jest, aby nie przesadzić z wycięciami, ponieważ wygląda wulgarny i ordynarny, który jest całkowicie nie do przyjęcia w wyrafinowanej formie.

  • Zuchwały

Jeśli jesteś impulsywny, bardzo energiczna dziewczyna, aktywny i stale w ruchu, umieścić coś oryginalnego, asymetryczny, niezwykłe, ekspresyjne lśniące kolory. Mieszczący się w modzie damskiej wypoczynkowego, stworzyć niepowtarzalny styl, a będziesz wyróżniać od wszystkich obecnych na pań partii.

W co się ubrać na imprezę korporacyjną?

Wakacje – to wspaniała okazja dla każdej kobiety, aby pokazać cały swój urok, piękno i doskonałe wyczucie stylu. Kiedy mówimy o partii był w gronie pracowników i przełożonych, istnieje wiele pytań dotyczących doboru ubrań dla niej. W co się ubrać na imprezę korporacyjną? – to odwieczne pytanie wszystkich kobiet pracujących, która staje się niezwykle istotne w przeddzień 8 marca, Nowy Rok lub innego święta. Trudność polega na tym, że strój na imprezę firmy muszą spełniać pewne kryteria – być dyskretny, ale jednocześnie uroczysty i modne. Na przykład, sexy mini spódniczka oraz top otwarty i jasny bluzka doskonale nadaje się do uroczystych wieczorów w rodzinie, w towarzystwie przyjaciółki wieczór panieński lub daty, ale to nie jest odpowiednia dla stron firmowych.

Absolutnie korzystna i najlepsza możliwa opcja odzież dla imprezować z kolegami jest sukienka. Pamiętaj, zdecydować w co się ubrać na imprezę, – fotografii, gdzie panie w sukniach zawsze wyglądać stylowo, kobiece i eleganckie. Uniwersalny była i pozostaje „strój na każdą okazję”, wykonana w pastelowych kolorach i odcieniach czerni lub cynamonem. Będzie to luksusowy wygląd, zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z płaszczem lub sweter. Ale w każdym przypadku, nie należy zapominać, że dla firmowej odzieży strony nie powinno być prowokacyjny. Psychologowie twierdzą, że jeśli praca, którą wybrali dla siebie obraz skromny, nawet na imprezie nie musi szokować faceta zbyt otwarty szyję, powodując czerwona szminka i niedyskretne, bezczelny zachowanie. Z punktu widzenia psychologii, to wszystko razem może nieść koledzy myślał o swojej nieprzewidywalności i nietrwałości.

Ostry radykalna przemiana w wampira może złożyć znak alarmowy swojego przywództwa w jego podświadomości myśli, że powstają Levity to prawdziwe cechy charakteru, a to do pracy, prawdopodobnie myśleć jako niepoważne. Tak więc, jeśli jesteś w prawdziwym życiu seks bomby, podczas pracy nie jest znane każdemu, nawet na imprezie lepiej jest zachować złoty środek, nie należy umieszczać na publicznej prezentacji ich seksualności.

Wybierając strój dla stron firmowych

Znaczna część dnia w wielu kobiet odbywają się w pracy. Cały czas jesteś w opiece, zanurzyć na oślep w niekończącej się in-line wypadku i bardzo często nie zwracają wystarczającej uwagi do swojego wyglądu. Dlatego, aby dobrze się bawić i mieć trochę zabawy bez frustracji i jak się zrelaksować, należy dokładnie zastanowić się co się ubrać na imprezę, a zdjęcia z magazynów mody, które pomogą Ci w tym. Strój powinien być tak dobrany, że koniecznie przyszedł do postaci typu i jednocześnie spełniają najnowsze trendy w modzie na wiosnę 2017.

Tej wiosny jest zdecydowanie na czele sukience. Wybierając opcję wieczorem na wiosnę firmowych, możemy również pozwolić sobie na nieco frywolny i bardzo wesoły, bo zimno minęło. Różnorodność sukien wieczorowych i koktajlowych sukienkach w kolekcjach znanych marek jest tak duża, że ​​aby wybrać odpowiedni dla takiej okazji mogą nawet panie WC z najbardziej wymagających smaku. Ponieważ projektanci tego roku oferta sukienek i sundresses w różnych długościach i dowolnym kolorze, z dzianiny mini wieczorem do luksusowych modeli w podłodze. Styl ubierania się na imprezę do wyboru, biorąc pod uwagę wszystkie wady i zalety figury. Istnieje kilka sztuczek, które zalecamy użyć, wybierając to, co się dzieje na imprezę:

  • Lepiej wybrać strój, wykonany z lekkich tkanin, bo wyglądają bardziej uroczyste, a wieczorem to na pewno nie gorąca.
  • Pamiętaj, że głębokie nacięcie na plecach jest nie tylko bardziej atrakcyjne niż na szyi, ale również wygląda o wiele bardziej stylowe.
  • Gorset skoryguje niedoskonałe kształt i symuluje pożądany kształt.
  • „The American” armhole, ładny otwierając ramiona, delikatnie zmiękczają kanciasty kształt.
  • Suknia posiada skośne dno i ukośne linie cięcia, daje harmonię i pociągnąć wzrost.
  • Miękkie fałdy draperii dodać w odpowiednim miejscu w odpowiedniej objętości.

Jeśli nadal czujesz się bardziej komfortowo w spodniach, nie jest konieczne do eksperymentowania w tym dniu. Oni też będą wyglądać całkiem imponujące góry i eleganckim płaszczu. Taki strój będzie pasować zarówno bardzo mocno spodenek przewody rurowe a raczej szerokie spodnie wykonane z materiałów płynących z miękkimi fałd.

Strój powinien być odpowiedni

W celu uniknięcia pomyłki przy wyborze co się ubrać na imprezę korporacyjną, to najlepiej, aby określić styl ubrań z góry. Na przykład poprosić organizatorów imprez firmowych lub osób odpowiedzialnych za to. Wymagania dotyczące wyglądu zależy przede wszystkim od poziomu zdarzenia i miejsca, a także cech firmy. Głównym wymogiem dla ubrań – pasujący wieczory tematyczne. Jeśli, na przykład, imprezy firmowe poświęcone Dzień 8 marca odbędzie się w kręgielni, a następnie garnitur lub suknia wieczorowa będzie wyraźnie nieodpowiednie. Jednocześnie, pojawienie się w sweter i dżinsy w restauracji będzie traktowany jako brak szacunku dla wszystkich gości. Odzież świąteczna trzeba podkreślić powagę chwili.

Często w nieformalnych działań z kolegami, kiedy pomimo środowisku nieprodukcyjnym, konieczne jest do ścisłego przestrzegania i elegancki styl, ludzie mogą zmienić nudny kurtkę biurowego dla modnej marynarki lub nawet zrezygnować z niego i koszulę z krawatem, aby zastąpić sweter. Kobiety powinny wybrać sukienkę lub spodnie z bluzką i różnicować swoją toaletę duże (w rozsądnych granicach) akcesoriów.

Czasami strój podano w zaproszeniu na wieczór, na przykład, mówi, że konieczne jest, aby nosić koktajl ubrać pewną kolor lub szary garnitur. W tym przypadku, realizacja tych wymogów jest obowiązkowe.

W ostatnich latach w modzie zawiera strony koncepcyjnej i bale, maskarady, gdzie zakłada się z góry, że pracownicy będą ubrani w oryginalne stroje, motyw partia jest wyraźnie właściwe. Na przykład, gdy firma organizuje wieczór „cowboy”, wszyscy, niezależnie od ich pozycji, powinny być w dżinsy, koszulę w kratę i kapelusz. Przede wszystkim, wybierając co się ubrać w dniu 8 marca 2017 roku, do głosowania firmę i sytuację, w której zapraszamy. Po tym wszystkim, nie można nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że stroje na wieczór z przyjaciółmi w kręgu partnerów biznesowych będzie radykalnie inna.

Strój na imprezę spółka nie będzie wydawać się zbyt smutny, jeśli uważnie podchodzić do wyboru fryzury i makijaż, nosić buty na wysokim obcasie, biżuterii i akcesoriów odpowiedni wakacje. Tutaj też, co wyobraźnia wystarczą, od broszki, koronki, koraliki, a skończywszy na jasnych stylowe szaliki i różnych spinki do włosów. Jednak nie należy zapominać, że w dniu 8 marca, jesteś królową, a nie świecić pawie pióra, więc nie przesadzaj.

load...