Jak i kiedy stosować olej arganowy do włosów?

Olej arganowy do włosów jest pochodzenia roślinnego i jest konieczny nacisk na stworzenie ekskluzywnego wyglądu. Aplikacja produkt tylko 2-3 razy z rzędu przynosi niesamowite i wymierne rezultaty.

load...

Olej arganowy dokonał rewolucji nie tylko w kosmetologii. Kucharze różne kraje polecić to osiągnąć wyjątkową udoskonalenie potraw. Naturalny eliksir o unikalnych właściwościach wykorzystywanych w medycynie. Cały świat dąży do niego dostać.

Sekret odległego wybrzeża Afryki

Olej arganowy otrzymywany z nasion Argania kolczasty, jedyny gatunek z rodziny przychodzące Sapotaceae. Jest to drzewo z małych owalnych liściach i drobnych zielono-żółte kwiaty, które kwitną w kwietniu, to osiąga wysokość 8-10 m, wartość korony w wysokości do 15 metrów Lifetime. – 150-200 lat. Owoce są małe, do 4 cm, o gorzkim smaku. Wewnątrz rdzenia z 2-3 nasionami.

Mimo obecności kolcami, wielbłądy i kozy przyjemność regale na owocach i liściach. Człowiek wykorzystuje w żywności tylko masła i mąki, uzyskiwany podczas produkcji pierwszego.

load...

Pachnące procedura ekstrakcji złoto jest czasochłonne i pracochłonne. Dlatego, jego wartość na rynku jest bardzo duża. Jest on porównywalny z ceną takich przysmaków jak ostrygi.

Zanim pojawi się olej arganowy, owoce przechodzą kilka etapów przetwarzania:

 1. Zwolnienie niezwykle twarde nasiona z masy celulozowej.
 2. Autopsja je ręcznie za pomocą kamieni lub innych odpowiednich elementów. Ekstrakcja jąderka wewnętrznego.
 3. Suszenie ich na zewnątrz.
 4. Łatwe grillowanie na rodzaj smaku, jak orzech. Dla celów kosmetycznych nie jąderka cieplna.
 5. Uzyskanie mąkę, stosując młyn kamień. Mieszanie proszku posiłek wodą.
 6. Ekstrakcja oleju arganowy przez tłoczenie na zimno masy.

Produkcja 1 litra bio-produktu trwa prawie 2 dni. Do wydobycia cennych Woda oczyszczona 50 kg zebranych owoców 6-7 arganowy drzewa. Powstałe 15 kg nasion przekształcono do 1,5 kg jąderkami i wysyłane do prasy. Ostatnim etapem przetwarzania odpadów mieszkańców w połączeniu z miodem i wolą na śniadanie, rozłożenie na chleb.

Niezwykłe właściwości olejów

Olej arganowy jest dwojakiego rodzaju: żywności i kosmetyków. Środki stosowane w kuchni, bardziej ciemnych odcieniach. Pozwala on nie tylko wzbogacają smak potraw nowe funkcje ryb, sosów, ale również korzystać z dodatkowych użytecznych właściwości egzotycznych płynu.

Szczególne kwasy kombinowane składające się z oleju, chroni przed procesami zapalnymi, zwiększa odporność, sprzyja szybkiemu gojeniu uszkodzeń tkanki. Witamina E ma pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Kwas oleinowy i sterole (alkoholi organicznych) nie umożliwiają zwiększenia poziomu cholesterolu w organizmie. Olej arganowy leczenia różnych problemów z przewodu pokarmowego, zapalenie stawów, choroby reumatyczne.

Podczas palenia fazy przy braku technologii wyjściowego produktu w postaci oleju arganowy ma jaśniejszy kolor. Gatunek ten jest najczęściej stosowany w kosmetologii. Drugi typ lidera wśród gatunek ludzki naturalnych składników przez liczbę pozytywnych właściwości.

Olej arganowy można stosować jako środek samoopieki i dodał do składu wszelkiego rodzaju kosmetyków. Jest to przydatne w przypadku problemów dermatologicznych w suchym zapaleniem skóry. W adnotacji do kremów, balsamów, masek, szamponów, żeli i pianek prysznic, wanna widać oznakowanie obecność oleju arganowego jako najcenniejszego elementu.

Nowoczesna kobieta ogląda jej wygląd umie wykorzystać olej arganowy do włosów. Nie należy zapominać, że przed zastosowaniem każdego nowego typu produktu, trzeba go przetestować na obecność reakcji alergicznej. Po raz pierwszy, przyjmowana doustnie umieścić niewielką ilość, aby zobaczyć, czy są jakieś skutki uboczne. Po nałożeniu na skórę, najpierw smarować Olej arganowy wewnątrz nadgarstka. Jest możliwe, narzędzie do bezpiecznego stosowania w przypadku braku zaczerwienienie, świąd, wysypka.

Loki, jak bogini Wenus

Najbardziej korzystne działanie ma olej arganowy na włosy, a mianowicie:

 • Intensywnie odżywia i nasycone o wilgotności od korzenia do końcówki;
 • To przywraca do życia pasm, w których naruszenie wystąpiły odżywienie komórek;
 • Fryzura długo zachowuje swój kształt nawet podczas deszczowej pogody;
 • Usuwa łupież;
 • To nie pozwala na ekspozycję na promieniowanie ultrafioletowe;
 • To zabezpiecza przed negatywnym wpływem innych produktów kosmetycznych stosowanych do długotrwałej ochrony r;
 • Wzmacnia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu.

W związku z tak szerokim zakresie działania, oleju arganowego, użytecznych właściwości, które są kluczem do zdrowych silnych pasm, cieszy bezprecedensowy popyt.

Konsumenci obawiają się, że stosowanie na włosy prowadzi do zwiększonej smarności i zaniedbany. Z oleju arganowego nie można się bać. To idzie nieważkości i łatwe, to nie świeci. Jeśli włosy tłuste z natury, zaleca się, aby dodać elementy procedury podsushivayuschee – białko surowe jajko lub kilka kropli cytryny. Pełny cykl leczenia trwa 1,5-2 miesięcy.

Olej ten jest wykorzystywany zarówno sam jak i w połączeniu z innymi składnikami. Impregnowanych nici mogą być całkowicie lub ograniczyć korzeni lub wskazówek. Przed nałożeniem Olej arganowy włosy lekko podgrzewany przez parę. Ewentualnie głowica prania. Dla większej skuteczności należy umieścić na pokrywie polietylenu i owinąć ręcznikiem wokół głowy.

Nasmarować zamki Olej arganowy jest zalecany w prosty sposób. Zastosuj kilka kropel na dłonie i rozprowadzić pomiędzy korzeni włosów. Pozostałości potraktować włosy od góry do dołu. Odporne na żądaną długość czasu, minimum 50-60 minut, spłukać szampon. Przydatne właściwości czystych substancji się przydać, gdy dom zakończył balsam. Posypania trochę na rękę, aby rozprowadzić płyn na włosy po umyciu, nie dostanie się do skóry. W przeciwnym razie pojawi się efekt niemytych włosów. Dalsze łóżka jak zwykle.

Maska cud

Maska do włosów z oleju arganowego jest traktowany stracił swój wygląd, rozwidlony na końcach, cienkie włosy. Środek stosowany jest przez 15-30 minut. Czas ekspozycji może być zwiększona do 2 godzin, w zależności od kompozycji. Niektóre mieszaninę pozostawiono na noc. Najprostszym maski do wzmacniania włosów polegają rzepakowy i olej arganowy. Składniki są w równych częściach i przechowywane przez pół godziny. Następnie przemyć głowicy jak zwykle. Odzyskiwanie strukturę włosów, objętość wzrasta.

Zerwania nici, martwe animuje innego kompres. Mieszać 4 rodzaje olejów: argan (1 łyżka ..), oliwa z oliwek (ta sama ilość), szałwii (6 kropli) i lawendy (sam). Dodaj żółtka jaja. Ubiegać się o 20 minut. Zmyć z ciepłą wodą. Włosy uzyskać niezbędną wilgoć i stają się zdrowe.

W przypadku nieobecności innych składników kompozycji, nanosi się na mieszaninę. Jaja, 1 godz. L. Olej arganowy i miód, 1 ampułka witaminy A i E, z apteki. Nasmarować całą głowę, pozostawić na pół godziny.

Pralnia, bielone włosy natychmiast aktualizuje asortyment 3 eteryczne – Argan, osty i migdałami. Wziąć w równych proporcjach. Przykryć głowę ciepłą tkaniną. Po jednej godzinie prania.

Poprawa wyglądu i powoduje szybki wzrost olej arganowy do włosów można w połączeniu z ekstraktem rycynowego, sok z cytryny, wykonane z 5 ml. Nie dodaje 10 kropel witamina A, witamina E 5 ampułki, 1 godz. L. Miód. Impregnowane ręcznik port włosów i ogrzewa się strumieniem gorącego powietrza z suszarki do włosów. Zmyć po półgodzinie. Tylko jedna sesja w tygodniu.

Kompetentnie to zalecenia, aby przynieść nieoceniona i doskonałe samopoczucie!

load...