Jak hem dżinsy. Standardowe i oryginalne metody

Zawartość:

Prawdopodobnie nie znajdzie się w tym kraju dziewczyny, która kiedyś nie można było kupić dżinsy. Po tym wszystkim, to spodnie, które przyjechały do ​​nas z Ameryki, od dawna mocno zakorzeniła się w Polsce. Nie ma wątpliwości, że dżinsy są wygodne i praktyczne. Mogą pójść na spacer, iść do pracy, nawet w dżinsy i zabawy stylowy wygląd. Są to zarówno zimą jak i latem, pod piętą i na trampki. Najważniejsze – aby wybrać odpowiedni styl i w szafie zawsze jest w co się ubrać!

load...

Dość często kupił model jest dłuższy niż jest to konieczne, a następnie pojawia się pytanie, niedźwiedzia rzeczą w studiu lub na własną rękę, aby spróbować nadać mu żądaną długość. Oczywiście, zaufaj specjaliści niezawodne i wygodne, ale ich praca jest warta swojej ceny. Ale po co płacić za to, co można zrobić z rękami? W obecności maszynie do szycia, a nawet małą prezentację na temat sposobu korzystania z niego, będzie można poradzić sobie z zadaniem. Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów w tym artykule dowiesz się jak hem dżinsy na maszynie do pisania lub ręcznie, i sprawiają, że nie jest gorszy niż w studio.

Ogólne zasady

Pierwszą rzeczą, którą trzeba ustalić ostateczną długość. Spróbuj na dżinsy buty, z którym będziesz je nosić. Teraz podwinąć nogawkę tak, że czujesz się komfortowo chodzić w nich. Spodnie nie powinny kolidować z ruchem, ale także kolor twoich rajstop musi być publiczny. Oznacza to, że znaleźć „sweet spot”. Następnie zabić właściwym miejscu bulavochkami szycie na całym obwodzie.

Następnym krokiem. Rozprzestrzeniania dżinsy na płaskiej powierzchni, wyrównaj je i wygładza na całej długości. Teraz weź kawałek mydła, linijki i zaznaczyć linię, na której są zamocowane kołki. Następnie trzeba narysować linię do zasiłku, w odległości dwóch centymetrów przykładach z rdzenia. Odciąć nadmiar materiału wzdłuż drugiej linii.

Cóż, nadszedł czas, aby podłączyć urządzenie do punktu. Gut-wstrząsających rzeczy na lewą stronę. Aby rozpocząć zakręty nogawką na pierwszej linii, a następnie składany raz już w drugim wierszu. Można delikatnie do żelaza, więc łatwiej będzie się mazać. Teraz powoli szyte przez lamówką w miejscu. To jest to! Konieczne jest również, aby wygładzić, aby dżinsy uważnie.

load...

Jeśli nie ma maszyny do szycia

Nie rozpaczaj. Cała ta praca może być wykonywana za ręce, naprawdę trzeba mieć trochę więcej czasu i cierpliwości. Od HEM jeansów ręcznie? Nic skomplikowanego o nim. Ponownie, staramy się na zaznaczyć żądaną długość i kieszonkowe. Następny zapięta na pierwszej linii i szyte w zwykły szew, który jest „do przodu Igła” jest popularnie zwany.

Tuck ponownie w drugim wierszu i szyte na szew w środku schludny lamówką. Nici wybrać kolor dżinsów. I oczywiście, żelazko. Okazało się nie tak piękne, jak na komputerze, ale cel jest jeszcze osiągnięty!

Przyjrzyjmy się, jak hem dżinsy bardziej skomplikowanych sposobów, w jakie można zapisać szew fabryki, a niektóre modele nieodłącznym ścieranie dennych. Wyciąć rzeczy jeden centymetr wyższy niż obstrochka. Teraz wyceniać dżinsy do określenia prawidłowej długości i, jeśli to konieczne, wyciąć więcej.

Następnie ostrożnie unpick linię fabryczną wyciąć część. Pochyla się do wewnątrz i spłaszcza nieco powyżej miejsca, w którym znajdowała się szew. Teraz możemy dodać element z nogawką, tak aby boczne szwy są wyrównane. Załączyć bulavochkami. Albo może być przeszkoleni. Scribbling potrzebę w miejscu gdzie był szew fabrycznych. Spróbuj podnieść wątek najbardziej podobny do tych, które odłożyć całą sprawę. Delikatnie wygładza – gotowe!

Ciekawy sposób

Idea ta będzie przydatna dla tych, którzy mają postrzępionych dżinsach po ziemi, ale ogólny wygląd jest nadal dobra. Nie wyrzucaj tego samego powodu poobijany regionie. Można naprawić wszystko. Do tego potrzebny jest piorun, który jest sprzedawany na nagrania i nie ma kłódkę.

Cięcia postrzępionych krawędzi. Dzielimy zamek na dwie części – po jednym z każdej nogawki. Teraz stawiamy to krawędzi do krawędzi, a szyć dżinsy. Linia musi być zrobione bliżej piorun. Następnie ponownie do wewnątrz i Strauch zawijany szew, wychodząc od krawędzi około jednego centymetra. Zipper zęby są rodzajem „fringe” – i stylowy, a dno nie jest już obtrepletsya.


„Bachelor” metoda

Prawdopodobnie wszystkie kobiety będzie interesujące zobaczyć, jak skrócić dżinsy nieżonatych mężczyzn. Metoda ta jest bardzo ciekawa, oryginalna i prosta. Można pożyczyć, jeśli naprawdę nie chce zadzierać z jej szycia.

Jeansy wygładzone do żądanej długości. Potem znowu, dodając jeden centymetr. Nadmiar część jest odcięta nożyczkami. Następnie wziąć klej „Moment”, my je płaszcz najpierw wewnątrz hem jest prawidłowo złożone i prasy. Drugie szwy są traktowane w ten sam sposób. „Zapisano” palce prominaetsya krawędzi i wygładza żelazko na zewnątrz i wewnątrz. Oto ciekawy sposób. I maszyna do szycia nie jest potrzebna, a wątek pozostanie nienaruszony!

load...