Jak gotować rosół z makaronem?


Zawartość:

Każdy właściciel musi być w stanie wyżywić całą rodzinę pyszne zupy.

load...

Rosół z makaronem – idealny dla pożywnego posiłku o każdej porze roku.

Istnieje wiele przepisów na gotowanie rosół z makaronem. Aby przygotować tę zupę, należy stosować następujące receptury.
Powrót do spisu treści

Składniki dla dużych garnków zupy

  • średniej wielkości kurczaka lub 1 kg udka,
  • 3-4 średnie ziemniaki,
  • Jedna duża marchew,
  • Jedna cebula,
  • Zieleni, świeże lub suszone,
  • Makaron.

Powrót do spisu treści

Przepis

Po dokonaniu czy masz niezbędne składniki wymienione w przepisie, przejdź do gotowania. Pierwszym krokiem jest, aby dokładnie umyć kurczaka lub kurczaka za nogi. Usuń wszystko, czego nie może jeść. Często pozostają na cząstkach skóry piór, to należy wyciągnąć. Następnie umieścić nogi kurczaka lub w garnku i napełnić zimną wodą. Włożyliśmy w wielkim pożarze.

load...

Co najważniejsze – nie przegapić momentu wrzenia bulion, ponieważ będzie ona tworzyć pianę, i musi to być czas do startu. Jeśli nie zostanie to zrobione, a woda wrze, że skóra staje się bardziej poważne i rozproszenia całej brzeczki. To, oczywiście, nic poważnego, ale zupa będzie mieć ładny widok. Jeśli nadal brakuje czasu gotowania i jednocześnie chcą bulion miał atrakcyjny wygląd, jest możliwe, aby połączyć wszystkie bulion i polać kurczaka ze słodką wodą, ale tym razem upewnij się gorąco.

Daj kurczak mały kucharz. Czas gotowania zależy od tego ile kurczak był młody, zanim dostał się do puli. Zazwyczaj czas waha się od 30 minut do 2 godzin. Aby ustalić, czy można kontynuować gotowanie czy nie, trzeba wziąć nóż i przebić pierś kurczaka. Jeżeli nóż przychodzi łagodnie, to można kontynuować.

W tym czasie, aż bulion przygotowany przygotować ziemniaki, marchew i cebulę. Wszystkie z tych warzyw należy oczyścić. W tej samej chwili, gdy jesteś pewien, że kurczak jest miękki, rzucać w całości pan cebuli. Gdy cebula jest gotowana w rosole z kurczaka, to czyni go bardziej przejrzystym i daje pyszny smak.

Następnie położyć pokrojone w kostkę ziemniaki i tarty marchew. Marchew może sauté, a można umieścić na surowo. Wszystko zależy od preferencji. Smaczne uzyskano tak. Jeśli zdecydujesz się umieścić go na surowo, robimy to razem z ziemniakami, jeśli chcesz podsmażyć marchewki, a następnie umieścić około dziesięć minut, aż gotowane wszystkim zupy. Saute marchew powinna być gotowana przez pół godziny, a więc nie jest silnie smażone, ale w tym samym czasie do przygotowania.

Teraz trzeba zdecydować w jakiej formie chcesz zobaczyć w gotowym rosołu.


Powrót do spisu treści

Receptura preparatu są dwie opcje

  1. Możesz zostawić je w dużych kawałkach kości. W tym przypadku, nogi nie można dotknąć, a esliispolzovalas kurczaka, wyjść z patelni, położyć na dużym talerzu, podzielonego na kawałki i umieścić z powrotem do garnka.
  2. Można usunąć kości kurczaka i pokroić na małe kawałki. Ta opcja jest najlepiej, że jest to bardziej wygodne mieć. Nie ma potrzeby, żeby poeksperymentować z kości na płycie.

Jeśli zdecydujesz się zrobić zupę bez kości, konieczne jest, aby wyciągnąć z kurczaka z patelni, nadać mu trochę chłodny, aby nie zranić rękę. Następnie oddzielić mięso od kości. Od kurczaka w tym momencie jest gotowy, że odbywa się to w bardzo prosty sposób. Następnie kurczaka pokroić na małe kawałki i wrzucić z powrotem do garnka. Jest bardzo ważne, aby przez cały czas, aż kolduete rosołu z ziemniakami powinna wrzeć. W przeciwnym razie, jeśli wyłączyć gaz i ziemniaki nadal nie będzie miała czasu na gotowanie, ona po prostu nie twardnieje i smaczne.

Teraz pozostaje umieścić makaron i warzywa. Przed włożeniem makaron, musimy wziąć pod uwagę bardzo ostrożnie na opakowaniu, ile czasu ona musi gotować. Zazwyczaj makaron gotowany jest przez pięć minut. W związku z tym, konieczne jest, aby zasnąć rondla na pięć minut przed wyłączeniem gazów, nie wcześniej nie później. Rozgotowany makaron może zepsuć wygląd i smak potrawy.

Po wypełnione makaron w garnku, wymieszać zupa powinna być bardziej prawdopodobne vermishelki nie sklejone. W tym czasie, położyć liść laurowy, sól i pieprz. Jeśli używasz suszonych ziół, a następnie dodać go tak, że jest ona nieco pokipela. Jeśli zamierzasz korzystać z najnowszych, to musi być dodana po pożarze off, więc nie gotować. Podczas gotowania na to wyjdzie świeży smak i witaminy. Jednocześnie można uzyskać z garnka gotowane cebuli i wyrzucić go.

Wszystko smaczne rosół z makaronem receptę gotowy. Przed podaniem lepiej mieć bardzo mały prezent, więc nie wlać go bezpośrednio do płyty. Rosół z makaronem, pożądane jest, aby jeść z kwaśnej śmietany, majonezu, ale amatorzy mogą z niego korzystać. Jak widać, przepis na rosół jest prosta. Przepis pomoże nakarmić rodzinę smaczne.

load...