Jak gotować naleśniki z mleka?

Zawartość:

Istnieje wiele przepisów kulinarnych do przygotowywania naleśników. Ciasto ich ugniatania może oparnym jak (drożdże) i bezoparnym sposób. Zgodnie z an_1urą może być stosowany do różnych mąki do pieczenia .. Pszenica, żyto, gryka, itd. Mogą być naleśniki Rosy Podawać jako samodzielne danie, a także z różnymi nadzieniami. Można zrobić ciasto naleśnikowe lub ciasto. Placki jedzone z masłem, śmietaną, dżem, i tak kawioru. D.
Przejdź do treści

load...

Drożdżowe naleśniki przepis

Składniki:

 1. Mleko – 200 g
 2. Egg – 3pc.
 3. Mąka pszenna – 150 g
 4. Cukier – 4 łyżeczki ..
 5. Sol – ¼ łyżeczki ..
 6. Olej roślinny – 50-70 g
 7. Drożdże – 50 g

Przygotowanie:

W ogniu mleko rozpuścić drożdże. Żółtka oddzielone od białek i wymieszać je z mlekiem. Dodać dwie łyżeczki cukru (odbywa się to w celu „nakarmić” drożdże), sól. Przesiać mąka jest lepiej jest wzbogacona w tlen, a placki będzie porowata. Mąka cienkim strumieniem wlać uzyskany płyn i energicznie miesza się ciasto otrzymane bez grudek. Zaparzyć miskę z serwetką i postawić w ciepłym miejscu na około 40-50 minut.

Gdy ciasto jest odpowiedni, i zacznie się oddzielić, wlać do białek. Proteiny dobrze przeniesiono do pianki o stromym cukru pozostałej i delikatnie wymieszać z wyrośniętego ciasta. Gotową ciasto ponownie objąć prosty szmatką i odstawić na 30 minut. Kiedy ciasto nadaje się po raz drugi, w każdym przypadku, nie należy mieszać go, w przeciwnym razie nie gotowe naleśniki okaże się wspaniały. Przed rozpoczęciem smażenia, przetrzeć patelnię solą. Piec placków na patelni oraz (po obu stronach), uprzednio smarowane olejem. Jest to bardzo wygodne do posmarowania patelni z pędzlem. Starać ciasto delikatnie trzymać go „wioskę”.

load...

Do ciasta drożdżowego do naleśników był soczysty, ten przepis ma kilka sekretów: wszystkie produkty są dodawane do niego, musi być wystarczająco ciepłe. Jajka są wstępnie podgrzewane w gorącej wodzie, mleku, mąki i naczynia do ciasta dla placków wcześniej przez ciepło. Ale nie można przegrzać. Jeśli, na przykład, mleko jest bardzo gorąco, drożdże i napar ciasto „usiądź”.


Powrót do spisu treści

Placki z mlekiem bez gąbki

Składniki:

 1. Mleko – 150 g
 2. Mąka pszenna – 160 g
 3. Egg – 6 szt.
 4. Cukru – 2 łyżeczki ..
 5. Sol – ¼ łyżeczki ..
 6. Roślinny lub olej z oliwek – 50 g
 7. Soda – ¼ łyżeczki ..
 8. Ocet – 1 łyżka. L.

Przygotowanie:

Cukier, żółtka i sól trochę trzepaczka zemleć, wymieszać całe mleko. Strużka mąki wlać małe porcje i mleko ubijania ubijania do uzyskania jednorodnego ciasta. Sody gaszenia ocet (to zapach nie będzie odczuwalne) i wlać do naleśników. Roślinnego lub oliwy z oliwek, dodać bezpośrednio do ciasta, odbywa się to w celu uniknięcia smar patelni każdym razem. Białka ubić dobrze i wprowadzić bezpośrednio do ciasta przed pieczeniem, wtedy naleśniki są puszyste.

Dobrze ogrzewane PAN, wlać ciasto i wirówka panewki rozłożone ciasta na nim. Po czekał aż zbrązowiałego dolnej krawędzi, obrócić i smażyć z drugiej strony. Temat do wszystkich punktów tego przepisu można uzyskać wiele cienkich naleśników.

Jeśli chcesz, aby je z nadzieniem, wówczas druga strona nie może smażyć, i po prostu dać jej „złapać”. Następnie na tosty bocznej umieścić farsz, zwinąć naleśnik kopertę i dopiero potem smażyć z obu stron.


Powrót do spisu treści

Robimy ciasto naleśnikowe

Wypełnienie:

 1. Grzyby (grzyby) – 500 g
 2. Wątroba (wołowina, wieprzowina) – 500 g
 3. Jaja – 4 szt.
 4. Cebula – 2 szt.
 5. Olej roślinny – 150 g
 6. Sól i pieprz.
 7. Masło – 100 g
 8. Kwaśny – 200 g
 9. Ser (stały) – 350 g
 10. Czosnek – 1 ząbek
 11. Koper, pietruszka

Przygotowanie:

Grzyby wymyte cięte i smażonych w oleju roślinnego, z łuku, które było konieczne wcześniej do cięcia półpierścieni. Sól i pieprz, pokrywa z kwaśną śmietaną i dusić w niskiej temperaturze przez 5 minut.

Przed smażyć wątroby, powinien być moczone przez 10 minut w mleku. Mycia wątroby, skórka z folii i żył oraz korby szlifierki. Na gorąco Patelnia szybko podsmażyć z cebulą (niż smażyć wątroba szybciej, więc będzie bardziej kruchy i soczysty). Doprawić solą i pieprzem.

Jajka gotować przez 10-15 minut. Wlać zimną wodę. Obrać i pokroić w kostkę. Wcierać w cienkiej jaj tarka czosnek, sól, pieprz i wymieszać z drobno pociętych zieleni.

Placki wytworzone przez jedną z wymienionych wyżej metod, rozłożone jeden na upieczeniu naprzemiennych warstw wypełnienia: grzybów warstwa, warstwa wątroby, warstwa jaj. Top naleśnik położył nieobsadzone Smarować ciasto z roztopionym masłem. Ser rub na drobnej tarce i posypać na wierzchu ciasta. Boca ciasto smarujemy dobry ser. Umieścić ciasto dobrze ogrzewanym piecu przez około 15 minut, sery topione i rumiane.

Te przepisy pomogą Ci dużo pysznych naleśników i naleśnik ciasto gotować. Wiele proste przepisy i sposoby ich przygotowywania naleśników wprowadzanych do sieci i gospodyń domowych.

load...