Jak gotować mięso pieczone w folii?

Od czasu do czasu wszyscy musimy przyjąć gości. Oczywiście, nie można szczególnie niepokoić i zarezerwować stolik w restauracji, ale czasami nadal chcą siedzieć w zaciszu własnego domu z przyjemnymi ludźmi, na stole, gdzie pyszne domowe jedzenie gotowane z miłością.

load...

Zgadzam się, że warto. A jeśli myślisz o menu tak, że gospodyni nie upaść, ale tabela było pyszne i piękne, a potem z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że urlop był sukcesem. Optymalny wariant głównego oczywiście, nie wymaga wiele wysiłku i czasochłonne, – mięso pieczone, w folii lub rękawa.

Tak więc, jeśli zdecydujesz się na przykład piec mięso w folię, a następnie do tego trzeba, co najmniej, folii i mięsa. Ale poważnie mówiąc, to wybór odpowiedniego wypieku tuszy wieprzowej zależy od jakości produktu finalnego. Często odbywa się to za pomocą plecy. Kwestia gustu, oczywiście, uważamy, że ostrze pasuje najlepiej. Bardzo dobra szyja niskiej zawartości tłuszczu z mięsa wieprzowego, po ugotowaniu staje się bardzo delikatne i miękkie. Jednak tutaj trzeba kierować się własnymi preferencjami.

Zakładamy, że wybraliśmy mięsa i teraz musimy przygotować go do procesu obróbki cieplnej.

Mięso pieczone

Mięso należy umyć i oczyszczone z nadmiaru tłuszczu, folie, suchej i pocierać mieszanek przypraw tak, że jest dobrze marynowane.

Ostre mieszanina do marynowania:

  • Pół soli
  • świeżo zmielony czarny pieprz – do oka,
  • Pół ząbek pokruszonego czosnku
  • 1 rozdrobniony liść laurowy,
  • 1 łyżka oliwy z oliwek.

Wszystko dobrze wymieszać i natrzeć mięso. Długi, wąski nóż, aby nacięcia na język których umieszcza przyprawy i pozostawić w chłodnym miejscu na kilka godzin (przez noc).

load...

Mięso jest owinięta folią i umieszczano w piecu podgrzanym do 200 ° C. Po pół godziny temperatura obniża się do 180 ° i wprowadzają produkt do momentu ugotowane. Czas ten zależy od masy mięsa, zazwyczaj, ustawienie jest następujący: Dla każdego kilograma wymaga godziny. Innymi słowy, jeśli dvuhkilogrammovy kawałek mięsa, które przygotowują się do około dwóch godzin.

Jak widać, obawy o małym naczyniu. Fakt, że mieszaniny do mycia mięsa i pocierać przyprawowe nie potrzebują więcej niż 15 minut. Pozostaje tylko umieścić go w piecu, a następnie z niego usunięte. Danie wyjątkowo smaczne, wygląda świetnie, i to jest możliwe, aby nakarmić ludzi z otchłani. A jeśli dbamy przyzwoity dań goście będą dokładnie spełnione.

Podobnie można upiec mięso w otwór, po prostu na kartce w piecu lub w naczyniu do pieczenia. Jeśli mięso gotuje bez pokrywy, folią lub rękawem, powinien być od czasu do czasu, aby wlać sok, który pojawia się w procesie gotowania.

Można (i powinno) być eksperymentowanie z mieszaniny do marynaty. Tam nie ma żadnych sztywnych zasad, tak że wyobraźnia musi pracować na pełnych obrotach. Jest to całkowicie dopuszczalne, aby używać sos sojowy, musztarda, szeroką gamę ziół i przypraw.

Cherry mięso

Wspaniały dodatek do tego mięsa może być wiśnie, smażone w sosie karmelowym.

Przygotowanie:

Na lekko ogrzewanej patelni, włożyć łyżkę miodu, przemywa obsushennye wiśnie, posypać z sokiem z cytryny i smażyć szybko. Wlać sos, który powstał podczas pieczenia mięsa, jagód i gotować przez kilka minut 5. Udekorować gotowych. W zimie można użyć mrożonych jagód.

Ta sama zasada może być gotowane jabłka, są one również bardzo dobrze z pieczonego mięsa. I kolejna potrawa z grillowanego mięsa, który również nie wymaga zbyt wiele wysiłku i zawsze działa idealnie.

Mięso z cebulą, serem i majonezem

Składniki:

  • 400 g stek lub polędwicy
  • Jedna głowica z cebuli.
  • 100 gramów sera,
  • 20 g majonezu,
  • Sól i pieprz – do smaku.

Przygotowanie:

Mycia mięsa, wolnego od wszelkich nadmiarze i cięte na porcje. Lekko odeprzeć, sól i pieprz. Ruszt ser, cebula drobno pokrojone. Mięso układać na blasze, posypać cebulą, posypać majonez, top z tartym serem. Gotowanie w piekarniku wcześniej ogrzanym do 180 ° przez 30-40 minut.

Wszystkie niezbędne produkty (z wyjątkiem cebuli) można przygotować z wyprzedzeniem. Cebula najlepiej wyciąć tuż przed gotowaniem. Mięso w tym przypadku, można dodać pieprz i sól nie wcześniej konieczne. A w ogóle, musimy trochę soli, a majonez i ser już zawierać pewną ilość przypraw.

Do wszystkich wymienionych składników można również dodać pieczarki. Ser jest lepiej wybrać taki, który jest dobrze rozpuści, na przykład, polski.

Zawsze można gotować mięso, pieczone w rękawie, folii lub jakikolwiek inny sposób, bez zbędnego czasu i wysiłku. Prawdziwy uzupełnienia do tego proste danie będzie to prawdziwy przysmak.

load...