Jak gotować makaron?

Wydaje się, że nie ma nic łatwiejszego niż gotować makaron, ale nie tak, że jest to proste zadanie. Aby dowiedzieć się, jak gotować makaron i ile minut gotować makaron jest dzisiejszy temat.

load...

Wielu wierzy, że kucharze do gotowania makaronu, można absolutnie nikogo, nawet tych, którzy nigdy w życiu nie stał przy kuchence, ale gotować je dobrze i niezbywalne prawo nie jest dla wszystkich. Jak gotować makaron? Jak gotować makaron z serem? Jak gotować makaron nautically? Jak długo gotować makaron? Istnieje kilka zasad prawidłowego przygotowania makaronu, oto niektóre z nich:

 1. Przy wyborze makaronu należy zwrócić uwagę na ich wygląd. Powinny one być żółty lub jasnożółty kolor, o gładkiej fakturze. Nie należy również zapominać, że w czasie wzrasta do gotowania makaronu, więc nie być zbyt ponieść i gotować natychmiast całą paczkę makaronu jak wiadomo jest gorący smaczne makarony i ponowne ocieplenie ma jakieś danie nie skorzystał.
 2. Przed rozpoczęciem gotowania makaronu, musisz spełniać ich stosunku do wody. Na każde 50 gramów. Makaron, powinna być nie mniejsza niż 500 gramów. Wody. Myślę, że ci, którzy mają po ugotowaniu makaronu w małej ilości wody, wiedzą, że makaron uzyskane lepkie i lepki, i że było dużo więcej czasu na przygotowanie.
 3. Przed dodaniem makaronu do wody, konieczne jest dodanie soli, ponieważ podczas gotowania makaronu nie może mieć sól.
 4. Po słona woda jest gotowa, należy dodać makaron, wymieszać energicznie. Po gotowaniu, ogień ustąpi. Ile czasu gotować makaron? Zazwyczaj te informacje napisane na opakowaniu makaronu, ale średni czas trwania 15-20 minut.
 5. Zapiekanka z makaronu podczas gotowania, nie pokrywają pokrywę. Pasta powinna być okresowo mieszać.
 6. Wiele gospodyń domowych po ugotowaniu makaronu, spłukać je pod zimną wodą – to zbyt wiele, ponieważ wszystkie witaminy i użyteczne elementy są całkowicie wyprane. Z makaronu ugotowanego prostu spuścić wodę, umieścić w naczyniu i dodać przyprawy do smaku.

Jak gotować makaron z serem?

Składniki:

 • 200 gr. Makaron
 • 2 łyżki. Tarty ser
 • 2 łyżki. łyżki masła
 • Pieprz, sól

Przygotowanie:

Jak gotować makaron z serem? Salt wodę w garnku i doprowadzić do wrzenia. We wrzącej wody, dodać makaron i gotować do miękkości. Następnie spuścić wodę z makaronem, dodać masło i ser i dokładnie wymieszać. Podziel się skończył makaron z serem i służyć przyozdobionym z gałązek zieleni.

load...

Bon appetit!

Jak gotować makaron nautically?

Składniki:

 • 200 gr. Makaron
 • 100 gr. Farsz
 • 1 cebula
 • 2 łyżki. łyżki masła
 • Pieprz, sól

Przygotowanie:

Jak gotować makaron nautically? Salt wodę w garnku i doprowadzić do wrzenia. We wrzącej wody, dodać makaron i gotować do miękkości. Na patelni z dodatkiem masła i podsmażyć cebulę na złoty kolor. Następnie dodać cebulę do mięsa mielonego i smażyć aż gotowane. Woda jest odprowadzana z makaronu, a następnie dodać makaron do pieczeni wołowej. Wiele gospodyń domowych w nautically do makaronu dodać trochę koncentrat pomidorowy – okazuje się nie mniej smaczne, ale nie całkiem normalne.

Bon appetit!

Jak długo gotować makaron?

Składniki:

 • 200 gr. Spaghetti
 • 2 łyżki. łyżki masła
 • Pieprz, sól

Przygotowanie:

Jak długo gotować makaron? Salt wodę w garnku i doprowadzić do wrzenia. We wrzącej wodzie do „put” długiego makaronu, a następnie stopniowo przesuwając wystające końce, całkowicie pomijają je we wrzącej wodzie. W żadnym wypadku nie należy łamać makaron. Gotować do miękkości. Następnie osuszyć makaron, dodać masło i delikatnie wymieszać.

Bon appetit!

load...