Jak gotować kałamarnicę sałatkę?

Zawartość:

Sałatki z owoców morza dziś stały się bardzo popularne. A jest to spowodowane nie tylko trendy w modzie w kuchni, ale także dostępność i względna taniość krewetki, małże, kalmary i. W rzeczywistości, prawie każdym supermarkecie można kupić mrożone krewetki lub małże lub owoce morza koktajl. Krótko mówiąc, te sałatki są jak bardzo, bardzo wielu z nich nie wie wiele receptur, ale tutaj lubią gotować potrawy nie zawsze i nie w ogóle. A tym, co trzeba, aby móc prawidłowo gotować kałamarnicę. I musimy wiedzieć nie tylko jak najlepiej wyciąć tuszy, ale także od tego, jak wiele z jej gotowania. Uzbrojony w tę wiedzę, zawsze można robić to dobrze, a otrzymasz wynik przetargu mięsa kalmarów, a nie jak napar gumową. Więc, nauczyć się gotować kałamarnicę sałatki.

load...

Proces cięcia

Najczęściej kupujemy mrożone owoce morza. Wymagane dla mięsa Sałatka z małży nie jest wyjątkiem. Ponadto, stawiamy w sałatce siekane mięso, aw sklepie zdobyć całej tuszy. Dlatego, aby zacząć uczyć jak wyrzeźbić kalmary i przygotować je do gotowania. Pre mięso małż należy rozmrażać. Pożądane jest, aby to zrobić, w sposób naturalny, to znaczy od lewej do rozmrożenia zamrożonego produktu w temperaturze pokojowej. Jeśli trzeba zrobić to szybko, a proces ten może zostać przyspieszony. W tym kalmary umieścić w zimnej wodzie i pozostawia na około godzinę. W tym czasie mięso przetargu będzie miał czasu, aby w pełni odwilży. W żadnym wypadku nie można umieścić w kałamarnicy ciepłej wody – mięso będzie trudne. Rozmrożoną tusza musi być wypatroszone i oczyszczone z filmów i chrząstki. Po pierwsze, wyjąć wnętrzności i chrząstki są usuwane. Aby to zrobić jak najdokładniej, tusza może być wywrócone na drugą stronę. Następnie, należy starannie przemyto i zdjąć folię z wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni tuszy. Film zabiera paznokcie i delikatnie pociągnąć razem jako pończochę. Jeśli mięso było dużo peremorozheno, folia może być rozdarta, to powinno być zdemontowane części. Niektórzy ludzie wolą najpierw zagotować małże, a potem do nich strzelać z filmem. Jednak ta metoda gotowanie sałatki squid nie zawsze jest wygodny, jak w przypadku folii skorupiaków gotowanej może zostać usunięte z trudem. Najwygodniejszym sposobem oczyścić kalmary na filmie pod zimną bieżącą wodą. Po przygotowaniu ich tusz może być już gotowania na sałatkę.

Proces gotowania

Jak gotować kałamarnicę? Jest to chyba najbardziej palące pytanie, które pojawia się, gdy mamy zamiar przygotować sałatkę z mięsa skorupiaków. Większość początkujących gotuje boją niedogotowanych skorupiaków w wyniku sztywnego lub gumopodobnego mięsa. Nawiasem mówiąc, smak to nie będzie najlepszy. Naturalnie, to napar nie można umieścić w sałatce. Więc ile gotować kałamarnicę ich mięso okazało się delikatne, soczyste i smaczne? Będziesz zaskoczony, ale potrzeba do gotowania kalmary nie dłużej niż trzy minuty. Jednak po kolei. Po pierwsze, postawić na ogniu garnek z wodą. Jego wielkość zależy od liczby tusz. PAN powinien być tak dobrane, że woda wlewa się tylko nieznacznie pokryte kałamarnicy. W wodzie można umieszczać żadnych przypraw do smaku. Jednakże najczęściej stosuje się pieprz (groch), koper (świeżych lub suszonych), pietruszka, goździki i liść laurowy. Więc czekamy, aż woda wrze, a następnie go pominąć małże. Czekamy na dokładnie dwie minuty i wyjąć tuszę. Gdy kalmary są fajne, można je wyciąć i umieścić w sałatce. Należy pamiętać, że gotowane małże są znacznie mniejsze. Nie ma innego sposobu, aby ugotować skorupiaki i prawie całkowicie zachować oryginalny rozmiar produktu. Jak gotować kałamarnicę w ten sposób zależy od liczby tusz, bo gotujemy nimi są oddzielnie. Z tego zagotować wodę, dodać trochę soli i liści lavrushki. Gdy woda zacznie się gotować, zanurzyć tuszę, policz do dziesięciu i wyjąć łyżką cedzakową. Ponownie, niech zagotować wodę i gotować następujące tuszy, a więc z kolei gotować je wszystkie. To wszystko mądrość. Sałatki z pewnością smaczne, jeśli prawidłowo gotować kałamarnicę dla niego. I jak to zrobić, wiesz. Nawiasem mówiąc, mięso sałatka z owoców morza nie można gotować. To wystarczy, aby oczyścić tuszę, pokryć je z wrzącej wody, pozostawić na pół minuty i spuścić wodę. Następnie trzeba posypać mięso z octem, można umieścić go w sałatce. Gotować z przyjemnością i smacznego!

load...

load...