Jak gotować indyka w multivarka?

Zawartość:

Ten przysmak pojawił się w naszym kraju w 17 wieku. Pożywne i smaczne mięso pochodziło z zagranicy ptaków w Ameryce Północnej. Podczas indyka jeść znanych ludzi gotowy do zakupu drogich i egzotycznych produktów do Polski.

load...

Turcja – bogatym źródłem białka i witamin.

Prawidłowe podejście do przygotowania tego mięsa sprawia, że tworzenie delikatesy i wiele receptur zaspokoi gusta smakoszy dowolnym. Turcja ma szczególny smak i dobrze smakuje z sosem i ziemniakami słodko-kwaśnym, jest niskokaloryczne niskotłuszczowe produkty. Warunki gotowania w multivarka są takie same, jak w piecu. Trudności mogą pojawić się z powodu dużych rozmiarów ptaków, które nie mieszczą się w urządzeniu kuchennym. W tym przypadku, na przykład, w celu przygotowania skrzydła lub filety serca.


Powrót do spisu treści

Wskazówki na receptę

Wiele receptur są przygotowywane z indyka średnio jedną godzinę i 80 minut w trybie pieczenia lub gaszenia. Najprostszym sposobem, aby gotować indyka w multivarka – jest duszenia z warzywami. Filet z ptakami w postaci małych kawałków rozłożone na dnie miski, położyć mięso na wierzchu warzywa, wszystko to wyróżnienie ulubione przyprawy do smaku, to tryb gaszenia i doprowadzić do gotowości przez 40 minut. Podczas gotowania można dodać wodę, ale, oczywiście, trochę.

load...

Multivarka przygotowuje się nieco suchy Turcji, ale ta właściwość mięsa. W sosie z indyka można podlewać, aby uniknąć poważnych suchość. W zależności od gustu można gotować śmietanę, ser, żurawina, pomidory i inne sosy, przepisy są łatwe do znalezienia. Soczystość mięsa da napełniania jabłek.

Mięso z sosem sojowym – zapewnia wygląd słodkiego smaku w naczyniu. Małe kawałki mięsa drobiowego gotować z cebulą w trybie pieczenia, dodać sos sojowy, który w tym momencie musi być wymieszany z cukrem (kilka łyżek do smaku). Następnie smażyć to wszystko w 40 minut czasu pieczenia. Gotowy danie mięsne mogą być podawane z ziemniakami lub ryżem. Ponadto, jako dodatek doskonale nadaje warzywami.


Powrót do spisu treści

Preparat w multivarka

Wskazane jest, aby zabrać młodego indyka do gotowania, których mięso jest jaśniejsze. Należy także sprawdzić na obecność mięsa w nim uszkodzeń i plam – nie powinno być. Filety powinna być elastyczna i mieć żadnych obcych zapachów. Przed gotowaniem Turcja powinna być następująca pranie. Zaleca się przypalić go lub usunąć skórę, aby pozbyć się z piórami. Następnie wykroić i usunąć wnętrzności. Nie zaleca się, aby kupić mrożonego indyka, ponieważ duży ptak rozmraża się długo.

Z Turcji dostaje wielką risotto. Przepis jest bardzo prosty. Pokroić na małe filety z warzywami, smażyć to wszystko w multivarka w 10-15 minut Czas pieczenia. Następnie dodać ryż pilaw dobrze umyte i tryb umożliwić 40-50 minut. Turcja w tym pilaw nie jest sucha, a samo danie doceni dobry smak i przyjemną kruchość.

load...