Jak gotować imbir w domu – prosty przepis!

Zawartość:

Wiele popularnych diety dla utraty wagi to w proponowanym zakresie produktów marynowanych imbir. Poza faktem, że wspomaga utratę wagi, zwiększa metabolizm i kondycję skóry, marynowany imbir pozytywny wpływ na proces trawienia, więc powinien on być stosowany w połączeniu z tłustych.

load...

Te przydatne funkcje i dobry smak sprawiają, że jest to niezastąpiony produkt dla korzenia każdej uczty.

Jednakże trawiona imbir produkcji przemysłowej są często za pomocą an_1ury zawierające barwniki i konserwanty. Wynika to barwnik ma ładny różowy kolor, ale substancje te mogą mieć negatywny wpływ na ludzki organizm, więc to najlepiej marynować to niesamowite korzeń w domu.

Przepisy na marynowanego imbiru zazwyczaj zawierają złożoną siebie i warzyw marynaty, a tylko różnią się stopniem koncentracji marynaty. Ponadto istnieje an_1ury z przypraw podczas wytrawiania imbiru, może być dodatki, takie jak czosnek, pieprz, kminek.


Powrót do spisu treści

Najprostszy przepis, aby szybko zrobić marynowanego imbiru w domu

  • Przygotuj imbiru

Kiedy gotować to danie smaczne i zdrowe marynowanego imbiru, należy dokładnie oczyścić ze skóry i pokroić w bardzo cienkie plasterki. Jest to bardzo wygodne, aby to zrobić za pomocą krajalnice roślinnych. Po roślinny plasterkach, powinno sblanshirovat. Proces ten jest potrzebny do zagotowania wody, szkła i sito opuszczaną do głównego wrzącej wody przez około 20 sekund. Następnie gotowy imbir należy umieścić w szczelnym pojemniku, w którym my i marynaty.

load...
  • Gotowanie marynata

Gotować potrzebę marynaty do podjęcia płyn pozostały z blanszowania imbir i dodać trochę wody. Całkowita objętość powinna wynosić 300 ml. Następnie, ciecz musi zostać doprowadzona do wrzenia i dodawać 2 łyżek granulowanego cukru, łyżka soli. Ważne jest, aby pamiętać, że ilość produktów sypkich w tempie wskazany łyżka – 25 g, bez szkiełka! Po rozpuszczeniu cukru i soli w cieczy muszą być usunięte z ognia i dodaj 2 łyżek octu ryż 1 łyżka lub dowolny z 9% octu.

  • Ostatnim etapem

Po wstępnie gotowane warzywa wlać gorącą marynaty umieścić górne jarzmo, na przykład, do spodka ze słoika litra wody i pozostawić na dzień. Gotowy marynowany imbir z płynem zostać rozszerzony pod względem banków i umieścić w chłodnym miejscu.


Powrót do spisu treści

Pomocne wskazówki dla młodych gospodyń

Często od gospodyń domowych, aby usłyszeć, że są gotowi do marynowanego imbiru, ale okazuje smaku. Powodem tego może być zły przepis. Należy rozumieć, że przepisy stanowią przegląd procesu przygotowywania potraw i niezbędnych składników, ale muszą dostosować się do indywidualnych preferencji smakowych. Na przykład ci, którzy lubią słodkie marynowane, może zmienić przepis i dodaj do procesu gotowania więcej cukru.

Gotowanie – żyzne pole do eksperymentowania. Dlatego też, dla uzyskania najlepszych rezultatów, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę ich gusta i preferencje. Jednak jeden z przygotowywania żywności powinny być takie same – jakość produktów. Produkty muszą koniecznie być dojrzałe, świeże i bez oznak zepsucia.

Ponadto trzeba zwrócić szczególną uwagę na czyszczenie roślin okopowych, a nawet niewielka ilość skórki pozostawione na bulwy, wpłynie negatywnie na smak gotowego dania.

Przestrzegając tych prostych zasad, świetny kucharz marynowane imbir, niezbędną dla każdej gospodyni w domu będzie łatwe.

load...