Jak golić nogi

Statystyki mówią, że większość mężczyzn są niezmiennie przyciąga piękno kobiecych nóg. Kluczem do kobiecej atrakcyjności nie tyle kształt ciała, a jego zadbana – zdrowa cera, aksamitna skóra, pedicure i równomierną opaleniznę. Dlatego każdy szanujący kobiety regularnie uzupełniać swoją wiedzę w dziedzinie kosmetologii. Nawet kiedy kobieta jest stałym gościem w salonie kosmetycznym, powinna nauczyć się golić nogi z brzytwą. Aby to zrobić, istnieje wiele powodów.

load...

Po pierwsze, do golenia – jest to najbardziej ekonomiczny, najszybszy i najprostszy sposób, aby usunąć włosy. Metoda ta nie jest używana tylko do usuwania włosów na nogach, okolic bikini i pach może być również idealnie gładka po goleniu. Po drugie, naukowcy opracowali wiele unikalnych brzytwy, procedury, która produkować własną golenia – to przyjemność.

Niektóre kobiety nie lubią jedno – drugi lub trzeci dzień po goleniu włosy wznawia swój wzrost, a procedura musi być wielokrotnie powtarzane. Jednak dla większości płci pięknej regularne golenie brzytwą lub maszyny stała się standardową procedurą. Należy zauważyć, że nie każdy wie, jak golić nogi, i polegać wyłącznie na ten temat na własnej intuicji. W tym artykule chcemy poinformować Cię o ważnych niuansów żeńskiej golenia.

Przygotowanie do golenia

Aby przygotować skórę do golenia jakość pomóc szorować skórę. Wstępnej obróbki peeling skóry jesteś czysty i złuszczają z powierzchni skóry martwych komórek. Procedura ta pozwoli Ci zaoszczędzić od coraz brud w mieszkach włosowych są w trakcie golenia.

Nie trzeba do golenia znacznie łatwiejsze przy użyciu specjalnego żelu. Uszkodzenie skóry traktowanej żelu sprawia, że ​​proces łatwy i przyjemny. Nie ma znaczenia, w jaki sposób użyć żelu – mężczyzna czy kobieta, ale w wersji żeńskiej, co do zasady, mają przyjemny zapach.

load...

Główną bronią w ręku – to brzytwa. Kobiet maszynki różni się od konstrukcji i jedynie płci męskiej obecność ruchomej głowicy. Ta różnica umożliwia ostrzami przesuwać gładko na skórze, powtarzając wszystkie krzywe ciała, jednocześnie minimalizując ryzyko uszkodzenia. Prasa kobieca, jak i męskiej, ma przewagę 2-4, ale ich liczba ma niewielki wpływ na gładkość golenia. Główną istotą golenia jakości w ostrość ostrzy maszyny. Golenia uporczywy tępy brzytwa jest nie do przyjęcia, ponieważ szkodzi skórze. Dlatego ostrza na maszynie powinny być zmieniane tak często, jak to możliwe.

Wybór maszyny – odpowiedzialną rzeczą

Równie ważna jest nie tylko kwestia, jak się golić nogi maszynę, ale także wybór maszyny . To jest tak łatwo stracić głowę w szerokiej gamie modeli maszynek do golenia dla kobiet. Oprócz standardowych maszynach z ostrzami na rynku były żeńskie przeznaczone do maszynki do golenia na mokro i na sucho golenia. Do golenia na mokro na ogół stosowanie ciepłej wody, jak również dodatkowe środki kosmetyczne. Większość elektrycznej golarki damskiej działa na baterie, więc można z nich korzystać podczas podróży. Zaawansowane modele są wyposażone w specjalne urządzenia – nożyce, przeznaczona do wygładzania i skrócenie najdłuższe włosy.

Opinie na temat tego, co jest najbardziej skuteczne golenie – albo maszyna elektryczna, różnią się znacznie. Każda z tych metod ma zarówno pozytywne, jak i negatywne momenty. Najprawdopodobniej do prowadzenia własnych eksperymentów, a także decydować o sobie na własną rękę, która metoda jest optymalna dla ciebie osobiście.

Główną wadą procedurę golenia jest konieczność częstego stosowania, które towarzyszy ryzyko przecięcia skóry, podrażnienia częstego występowania i wrastanie włosów. Ale ze względu na jego dostępność i łatwość golenia nie traci popularność wśród populacji kobiet. Jesteśmy przekonani, że jeśli nauczysz się prostych zasad i zrozumienia dla siebie, jak golić nogi, wtedy procedura będzie dla ciebie najbardziej skuteczne i bezpieczne.

Golić poprawnie

Przed zabiegiem, to najlepiej wziąć gorący prysznic. Ciepłej wody w parę wodną skóry, zmiękczenie go, zmiękczają włosy i otwiera pory, co znacznie ułatwia golenie. W momencie przyjęcia duszy skóra powinna być dokładnie czyszczone przez detergenty. Działanie to zapobiega występowaniu odczynów zapalnych po goleniu. Obszar planujecie ogolić, wyciąć peeling do ciała, aby zapobiec wrastaniu włosków.

Po zakończeniu przygotowań, można bezpiecznie przystąpić do golenia. Jak golić nogi z brzytwą? Nałożyć na piankę, pianka lub kremu do golenia. Nigdy nie należy używać danych z mydłem, ponieważ wysusza skórę znacznie. Następnie zwilżyć żyletkę i ostrożnie wsuń go przez skórę. Nie jest konieczne, aby nacisnąć mocno na ostrza, lub może szkodzić skórze. Zazwyczaj przeprowadza się maszynkę do golenia w kierunku wzrostu włosów – od góry do dołu. Taki sposób golenia, choć nie daje doskonały wynik, ale pozwala na ochronę przed przecięciem i podrażnień.

Wiele kobiet lubi się golić nogi w kierunku wzrostu włosów, ponieważ w ten sposób uzyskuje się doskonałą czystość i gładkość skóry. Jednak przy zastosowaniu tego sposobu do golenia nie jest konieczne, aby utrzymać tarczę dwukrotnie, jeden i ten obszar skóry, w przeciwnym wypadku mogą być bardzo szkodliwe. Upewnić się, że ostrze maszynki nie zatkania, opłukać go pod wodą tak często, jak to możliwe. Po zabiegu, ostrza do golenia powinny zostać dokładnie przepłukano wodą.

Po zakończeniu procedury golenia pozostałości produktów do golenia przemywa się wodą, a skóra wytarty do sucha. Stosowane do kremów nawilżających, aby zapobiec jej odwodnienie. Gdy pożądana jest reakcja zapalna podrażnienie skóry lub leczenia hydrokortyzonu krem ​​skutecznie usuwa pieczenie i zaczerwienienie. Krem ten jest doskonałym środkiem antyseptycznym. Jeśli do golenia w obszarze pod pachami, eksponowano na, nie jest konieczne bezpośrednio po zabiegu używać antyperspirantów i dezodorantów zawierające alkohol.

Golenia liczy się każdy szczegół. Ponadto, jak się golić nogi, trzeba się zastanawiać – podczas golenia nóg? Optymalnie przeprowadzić procedurę rano, po prysznicu, gdy skóra jest miękka i parzona.

Małe niuanse

Po podjęciu decyzji o tym, jak często trzeba golić nogi, należy skupić się na indywidualnych cech własnego ciała, zamiast rad bezczynności z boku. Każda kobieta za wzrost włosów pojawia się w różnym tempie, niektóre włosy rosną na kilka dni, a niektóre – przez 1-2 tygodni. Dlatego harmonogram golenie musi mieć charakter indywidualny.

Nigdy nie próbuj iść wbrew naturze. Im więcej się golić, tym bardziej obfite wzrośnie niechcianych włosów. Jeśli natura dała ci lekki niewidzialny puch, należy rozważyć, czy należy jeszcze wziąć brzytwa w ręku. Te włosy lepiej dotykowe w najbardziej ekstremalnych przypadkach, bez dotykania ostrza bioder i kolan.

Na pytanie, jak się golić nogi maszynę, nie ma jednej odpowiedzi, które można nazwać złota zasada – do golenia w jednym naciśnięciem przycisku. Jeśli nie masz jeszcze jedną szansę, aby usunąć wszystkie niechciane włosy, można powtórzyć przejście maszynki na miejscu. Ale kiedy nieuchronnie pojawia się trzeci dotyk ostrza na podrażnienia skóry.

Powinien być bardziej ostrożny z procedurą golenia Przed wizytą na basen lub park wodny. Nogi lepiej golić się dzień przed przyjęciem uzdatniania wody z tego powodu, że sól i chlorowana woda natychmiast irytujące świeżo ogolona skóra, podczas gdy istnieją czerwone plamy z charakterystycznym pieczenie.

Na jasnym letnim słońcu więc chcę nosić lekkie platishko i szybować jak motyl, pieszczone przez ciepłym wietrze. Ale w tym samym czasie nasze wielkie nogi są otwartymi oczami innych. Życzymy, aby spędzić lato w świetnym nastroju, a twoje nogi ogolony spowodował całą szczerą podziw!

load...