Jak farbować włosy w domu „bez niespodzianek” i jak wybrać farbę

Co nie wymyślić nowoczesnych kobiet, aby być piękne! Maski i włosy, biżuteria, kosmetyki. Nawet włosy, które nazywa się dziewczęcą urodę, rzadko opuszczają bez zmian. Pozbawiony włosów, warkocz, kolor. Naucz się farbować włosy w domu, a tym samym uniknąć przykrych niespodzianek.

load...

Zawartość:

hh2_1 włosy. Tajemnice właściwy dobór składu barwnik

Ważne jest, aby pamiętać przed malowaniem!

Jeśli zdecydujesz się farbować włosy w domu, należy wziąć pod uwagę następujące wskazówki:

 • Malować w każdym przypadku jest niemożliwe, aby dodać dodatkowe składniki (oleje, balsamy, szampony), ponieważ wpływ takiej kompozycji może być bardzo nieprzewidywalne;
 • Stosowana na włosy może być świeżo przygotowane tylko kompozycji;
 • Chronić swoje ręce, działa tylko w rękawicach;
 • Nowoczesnej śmietany farby nie płynie, więc umieścić na głowie plastikową nasadką i owinąć się ręcznikiem nie jest konieczne;
 • Nie jest konieczne, aby połączyć się z trwałą i farbowanie włosów;
 • Doderzhat nie lepsze niż prześwietlenia farbę na włosach;
 • Wykorzystanie

  load...
 • Produktów do pielęgnacji włosów (szampony, balsamy, maseczki do twarzy) zaprojektowanych specjalnie dla włosów farbowanych;
 • Włosów po barwienia należy wysuszyć bez używania Suszarka (naturalny);
 • Spróbować kilka dni po farbowaniu nie myć włosy tak, że pigmenty lepsze oparcie na włosach;
 • W żadnym wypadku nie przystąpić do barwienia skóry głowy, jeśli istnieje jakiekolwiek uszkodzenia (zadrapania, rany, wysypki, świąd);
 • Do włosów farbowanych, co najmniej raz w tygodniu zrobić maskę, która jest odpowiednia do rodzaju włosów i za każdym razem po myciu używać balsamu.

Jak farbować

Włosa

Domu. Bez względu na to, dlaczego zdecydowałeś się farbować włosy samodzielnie. Może chcesz zaoszczędzić, a może po prostu nie mają czasu na wycieczkę do salonu piękności. Niezależnie od tego należy użyć kreatora usług wcześniejsze lub nawet farbować włosy po raz pierwszy. Najważniejszą rzeczą jest, aby nauczyć się robić to dobrze.

Wybierz kolor, który najbardziej Ci odpowiada

Każda fryzura będzie wyglądać jeszcze piękniej, jeśli wybrać odpowiedni kolor farby do włosów. Spędzić trochę badań przed wyborem farby, zwłaszcza jeśli zebrane radykalnie zmienić kolor włosów. Możesz przesłać swoje zdjęcie do jednego z obiektów, które są dedykowane do obrazu, a nie eksperymentować z kolorem włosów i fryzura. Czy uczynisz sobie odkrycia: wiele osób nawet nie wie, jak to działa to czy tamto, albo że kolor fryzury.

Wybór sklepie z farbami, przeczytać instrukcje na opakowaniu ostrożnie. Powinna ona zawierać wskazówki dotyczące ilości farby potrzebnej do barwienia włosów o różnej długości. Jeśli twoje włosy są krótkie lub średniej długości, być może, jeden farby opakowań i tyle, o ile was – właściciel długimi włosami, potrzebne są dwa lub więcej pól.

Wszystkie kolory farb do włosów można podzielić na trzy duże grupy: kasztan, blond, czarny. Ten kolor schematów. Każdy z nich ma jasne i ciemne kategorii. Jeśli chcesz farbować włosy na ciemny kolor, a następnie podjąć pierwszą najjaśniejszy odcień tej gamie kolorystycznej. Jeśli zdecydujesz się farbować włosy w domu, lepiej jest wybrać chłodne kolory. Ciepłe kolory mogą być nieprzewidywalne pod względem wyników, lepiej jest powierzyć fryzjera.

Rich czarny jest tylko dla młodych dziewcząt, nie zaleca się wybrać do barwienia włosów, jeśli masz ponad trzydziestu lat, więc kolor będzie mieć wiek wizualny. Odcienie Fiery czerwony znikną szybko, więc trzeba użyć paletę specjalnym balsamem, który chroni kolor. Nie należy wybierać kolory dla tych, którzy chcą pokolorować siwe włosy, siwe włosy mogą być zbyt jasne po barwieniu.

Jak wybrać farby do farbowania włosów

Nawet jeśli naprawdę chcesz zaoszczędzić, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do malowania od producentów, ponieważ różnica w cenie nie może uzasadniać ryzyka. Nie zapomnij, aby dokładnie zapoznać się z informacjami na opakowaniu, ponieważ oprócz barwienia farby mogą mieć dodatkowe właściwości. Są to farby, które nadają połysk, są te, które są kolorowe siwe włosy. Jeśli nie jest to potrzebne (no, jest jeszcze szary), należy wybrać inną farbę, to może być tańsze. Niektórzy producenci umieszcza się w pudełku z zestawu barwnika do włosów i pakietu balsam po barwieniu. To także wpływa na cenę produktu. Więc jeśli masz balsamu, który jest odpowiedni dla Ciebie, możesz wybrać farbę bez balsamu.

Jeśli farbować włosy na stałe, lepiej jest czas na farbę o tej samej marki. Nieznaczny różnica w składzie farby może znacznie wpływać na kondycję włosów – ich zdrowie, blask, kolor.

Oprócz malowania, będziesz potrzebował specjalnej szczotki do grzebienia (wygodnie jest używać do farbowania włosów w domu), płaszcz ochronny (można użyć szlafrok lub ręcznik, który nie jest przykro). Ponadto, jeśli po prostu chcesz farbować włosy, a nie w czoło i uszy, linię włosów i czoło i skronie, a także na uszach powinny być stosowane do tłustego kremu ochronnego.

Do treści

Krok po kroku instrukcje na temat farbowania włosów

Domu. Każdy farbowania włosów załączeniu szczegółowe instrukcje dotyczące przygotowania, trzymać się go. Nie zapominaj, że włosy są tylko można zastosować jednorodną mieszaninę, więc wszystko dokładnie wymieszać.

Nie stylizacji włosów nie powinno być. Ale nie od razu umyć włosy przed barwieniem, jeśli włosy nie jest naturalną warstwę ochronną. Lepiej jest, jeśli głowa jest myte przez 1-2 dni przed barwieniem. Przed farbować włosy w domu, nie zapomnij się rozczesują włosy dobrze. Farbę na suche włosy.

Pierwsza farba jest nakładana na cebulki włosów. Przenieś do świątyń szyi. Włosy powinny być podzielone na oddzielne pasma. Nałożyć farbę za pomocą pędzla szybko i równomiernie. Po wszystkich korzeni pozostała farby rozłożona na całej długości włosów do leczenia. Pozostawić farbę na włosach przez 20-30 minut. Należy pamiętać, że włosy o różnej reakcji odbywa się w różny sposób, przez co czas barwienia jest najlepiej określana empirycznie. Jeśli farbować włosy po raz pierwszy, nie leń się odciąć kosmyk włosów i wypróbować farbę na nim.

Pyszni ta farba nie jest pierwszy raz i chcesz zabarwić tylko korzenie włosów? Nawet jeśli masz długie włosy, jest dość pakiet farby. Nałożyć produkt do korzeni włosów przez 20 minut, a pozostałą farbę rozprowadzić na włosach i czekać kolejne 10 minut.

Kiedy upłynie czas ekspozycji farby, mokre włosy niewielką ilość wody i piany z barwnika do włosów. Następnie umyj włosy szamponem. Jeśli chcesz, aby kolor był bardziej intensywny i trwały refren z szamponem i spłukać przepływ farby z ciepłej wody (nie gorącej).

Pamiętaj o tym i jeśli farbować włosy w domu, a wyniki nie są zadowoleni, nie starają się naprawić sytuację sam. Lepiej powierzyć tę pracę do profesjonalnego fryzjera. Ale nie wcześniej niż dwa tygodnie, jeśli nie chcesz, aby całkowicie bałagan włosów ponowne barwienie, które nie jest wymagane, by odnieść sukces.

load...