Jak dowiedzieć się, jak zrobić makijaż na własną rękę?

Zawartość:

Make-up – prawdziwą broń w rękach wykwalifikowanych kobiet. Przy użyciu różnych technik nakładania makijażu, może zostać wniesione do innych na obraz namiętnej pani wampirzyca, romantyczny lub seksualnej pań przedsiębiorców. Niestety, rzadko przedstawiciel targów piętrze posiada podobne umiejętności. Jak dowiedzieć się, jak zrobić makijaż, aby zawsze wyglądać „sto procent”?

load...

Określ swój typ skóry

Wszystko to skóry i dekoracyjne produkty kosmetyczne różnią się od typu skóry. Nawet jeśli opakowanie z tych informacji nie jest reprezentowana, należy mieć świadomość – jest dla Ciebie to znaczy, czy nie. W przeciwnym razie, nie zdziw się, jeśli drogie Fundacja „pływały” na swojej skóry tłustej i przezroczysty proszek nie pomaga ukryć zaczerwienienia skóry.

Środki do pielęgnacji skóry tłustej i ma własności chłonne maty do problemu – przeciwbakteryjne i suszone, suche – ochronne i odżywcze. Jak można zrobić piękny makijaż, nie wiedząc, czy kosmetyki spełnia wymagania swoim rodzaju naskórka?

Aby znaleźć indywidualny rodzaj skóry, użyć prostego wskaźnika – z ręcznikiem papierowym. Oczyść swoją twarz z brudu i pozostałości makijażu, starannie wytrzeć. Dwie godziny później, po przemyciu dołączyć ściereczkę do brody i czoła. Pogrubienie naskórka pozostawiają śladów na papierze, jasne wydzieliny skórne, normalne – lekkie zauważalne plamy. Sucha skóra w krótkim czasie po prostu nie mają czasu, aby przeznaczyć spadek wydzielania.

load...

Znając rodzaj naskórka, będzie można wybrać odpowiednie kosmetyki. Tłustej i mieszanej skóry musi zastosować specjalną podstawę mocującą pod makijaż. Przed użyciem tonalne i naprawcze urządzeń, suche lub normalne naskórek należy zwilżyć.

Robi makijaż, użyj tonerów w postaci żelu lub płynu, jeśli u pacjenta występuje zwiększona aktywność gruczołów łojowych. Jesteś nawiedzony przez uczucie ucisku i łuszczenie męki na policzkach? Kupić zajętości dla suchej skóry z substancji odżywczych.

Jak dowiedzieć się, jak zrobić makijaż, jeśli masz tłustą skórę? Dziewczyny z pogrubioną czcionką naskórka znanego z problemem doboru odcieni. Kremowy i puszysty tekstura szybko miesza się z sebum i są wchłaniane przez skórę powiek lub zjechać w dół i odpadać. Aby temu zapobiec, proszek powieki sypki przed nałożeniem makijażu i użyć żelu lub odcień wodoodporny.

Zapisać poprawnie

  • Nie eksperymentować z niedrogiego tonalniki

Oszczędności tonu w każdym razie niemożliwe. Piękny makijaż proszku na podstawie 60 rubli. Nie rób. Ponadto, tanie kosmetyki barwiące wykonane z niskiej jakości, a czasami nawet niebezpieczne składniki – takie jak olej mineralny. Ten olej mineralny zatyka porów, co powoduje pojawienie się „czarnych punktów” i trądziku. Narzędzia jakościowe zawierają kompleksy witamin i składników medycznych – na przykład olejek eteryczny z drzewa herbacianego lub masło shea. Takie ton spada cienką, płaską i jednorodną warstwę i długiego przechowywania.

  • Tanie tanie szminki i połysk – co za różnica?

Tani szminka szybko rolkach i jest napędzany w kącikach ust i pęknięć. Po wypić lampkę wina lub kieliszek cola, barwa rozjaśnia i staje się prawie niezauważalna. To dlatego, że barwny pigment stosowany do produkcji szminek wszelką cenę, to warto bardzo drogie. Firma, która produkuje kosmetyki poziomie „rynek masowy”, zaoszczędzić na ilości pigmentu i wosk Carnauba. Dlatego kolor jej Bogaty nie będzie wymienić, a konsystencja z zawartością rurki jest słaba.

Kolejna rzecz – blask. Większość marek produkować praktycznie identyczne kompozycje i kolory, zmieniając jedynie designu opakowania i nazwę produktu. Półprzezroczyste połysk tekstura nie wymaga dużej zawartości pigmentu w nim, co kupować drogie Sheen nie ma sensu. Główne kryteria wyboru – łatwości szczotką i bez efektu „klejenia” na ustach po zastosowaniu.

  • Drogi mascara – tak! Drogie lakiery – nie!

Luz atrament jest bardziej odporny na mniej prawdopodobne, aby kruszyć się na oczach czarne płatki tańsze niż odpowiedniki. Należy zwrócić uwagę na wersjach odpornych na działanie wody – z nimi nie boją się śniegu i deszczu. Drogie tusze często zawierać białka, które sprzyjają wzrostowi i wzmocnienia rzęsy.

Zaszaleć na lakier do paznokci nie jest konieczne. Po pierwsze, bardzo szybko schnie, niezależnie od wartości obiecanego fiolki. Po drugie, należy użyć narzędzia do ostatniej kropli wciąż zawodzą.

  • Sprzedam wysokiej jakości pędzle do makijażu

Aby makijaż okazało się piękne, trzeba stosować makijaż poprawnie. A co to zajmie? To prawda, jakości pędzle. Niektóre dziewczyny zarządzać palców odcień odcień cienia i korektora. Za pomocą pędzla, należy użyć mniejszą ilość pieniędzy i uproszczenie procedury nakładania makijażu. Wybierz pędzel z naturalnego włosia – są bardziej wytrzymałe. Pozostałości makijażu – idealną pożywką dla bakterii wywołujących choroby skóry. W związku z tym, wszystkie makijażu szczotki trzeba myć raz w tygodniu mydła pod bieżącą ciepłą wodą, a następnie suszy.

Podkreślenie godności i ukryć wady

  • Oczy

Aby uczynić pięknym makijażu, nauczyć się podkreślać oczy. Jeśli są małe, malować rzęsy mascara z pigmentów czarnych jak węgiel. Pod dolnymi powiekami były ślady wczorajszej imprezie? Zastosuj zielony korektor, delikatnie wbijać go w głąb skóry i proszek górna kruchy proszek. Wyglądają promienna woli cień biały lub srebrny oczu. Wydać je cienką linię na linii rzęs – to trik pomogą „otworzyć” oczy, wizualnie zwiększyć je.

  • Usta

Najlepszym sposobem, aby nadać objętość cienkich wargach – połysk. Gdy szminka przyczyna daje im wilgotność seksualne z przezroczystego połysku. Jeśli chcesz podkreślić arystokratyczny biel zębów, należy jasnoczerwony szminki. Ukryj znienawidzonego zażółcenie będzie świecić złotym lub srebrnym Shimmer. Aby przedłużyć żywotność swojej ulubionej szminki, stosować 2-3 warstwy na ustach, pokrywając je z proszkiem za każdym razem. Ostatnią warstwę proszku nie jest konieczne.

Umiejętność stosowania makijażu nie można się nauczyć w jeden dzień. Najważniejsze – praktyka: opracować indywidualny techniką stosując kosmetyki dekoracyjnych, będzie w stanie poradzić sobie z najbardziej skomplikowanych makijażu w ciągu kilku minut.

load...