Jak dostroić się do pracy, kiedy nie chcą pracować?

Zawartość:

Być może wszyscy pamiętamy jako dziecko nie chcemy codziennie do mycia naczyń, przejdź do młodszego brata do przedszkola albo robić ćwiczenia rano każdego dnia, nie brakuje jednego ćwiczenia. I wtedy nasi rodzice, starając się uczynić nas pragną wiernie wykonywać pracę, którą wykonujemy nie jest poszukiwany w zamian obiecano nam coś miłego. Na przykład, na wycieczkę do cyrku, nowy strój lub kieszonkowego. A te obiecywano dobrą motywację dla nas, aby upewnić się, że jego obowiązki.

load...

Taka motywacja i potrzebują dorosłych, aby pomóc im zdobyć się na coś lepszego niż zwykle zrobić. Najczęściej motywacją musimy pracować. Wielu pracodawców wdrażają system nagród pieniężnych dla ciężkiej pracy. Ale co, jeśli szef nie spieszy się, aby zachęcić nasze wysiłki? I to jest niemożliwe, aby czekać na promocję każdego dnia. I lenistwo jest często pokonani, nic nie robić w ogóle nie chcą! I jak być „Sowa”, gdzie każdego dnia trzeba wstać wcześnie rano, gdy moje oczy nadal nie chce otworzyć? Jak dostroić się do pracy, gdy wszystko idzie źle i wyczyny pracy nie ciągnąć?

Aby odnieść sukces w pracy, musimy być sobą swoje najlepsze motywatorów. I naprawdę możemy osiągnąć wielki sukces, jeśli możemy poprawnie skonfigurowany do pracy nawet w najtrudniejszych dzień. Z prawej wewnętrznej postawy, wszystko będzie się układać, zbyt leniwy, aby odejść i praca będzie spory.

Skonfigurowany do pracy

Zacznijmy Porady bedolage- „Sowa”. Jak to późno birdie dostroić do twardego dnia roboczego? Bardzo ważne jest, rano stworzyć pozytywną dynamikę. Droga rozpocząć dzień, będą dyktować tempo przez resztę czasu pracy. Dlatego ważne jest, aby rozpocząć z emocjonalnym „eksplozji”. Musimy powiedzieć sobie: „I – sukces, ja – najlepsze, co mogę robić wszystko lepiej niż dzisiaj zrobiłem wczoraj i chcę, aby spełnić wszystkie nasze plany już dziś!” Trzeba psychicznie przygotować się na nadchodzący dzień roboczy po wstać z łóżka. Ustawienie to pomoże „sowy”, aby utrzymać się aż do obiadu, a potem już czuć się znacznie lepiej.

Trzeba powiedzieć, że stworzenie pozytywnego impulsu na początku dnia nie musimy tylko „Sowa”, ale także do każdego innego. Tylko dla „sowy” Bez takiego pędu huśtawka jest czasami bardzo trudne. Dlatego, aby myśleć o sobie są ćwiczenia, które pomogą Ci osiągnąć pozytywny stan emocjonalny na początku dnia, a wykonywać je codziennie rano.

load...

Będziemy dawać przykład ćwiczenia, powodując dobre samopoczucie:

 1. Pomyśl o czymś zabawnym i starają się śmiać. Podczas śmiechu reflex jest uruchamiany, a mózg odbiera sygnał: „Jestem zabawa i dobre”. Więc można nauczyć się nazywać w jego dobry humor, jak chcesz.
 2. Słuchać muzyki radosnej.
 3. Energicznie przeprowadzić fizzaryadki ćwiczenia poranne. Ćwiczenia promuje produkcję endorfin, która określa dobry nastrój.

Czy istnieją jeszcze jakieś ćwiczenia, które pomogą wypracować na pozytywnej motywacji? A co jeszcze można zrobić, aby dostroić się do pracy?

Tylko utrzymać pozytywny wykład

Jednym z głównych punktów ciemięzcy i urzędu innym środowisku pracy może być to, że wiele osób woli do winy Spółki, zarządzanie, kogoś z kolegami, którzy pracują w ogóle. Nie trzeba dodawać, że jest bardzo trudno utrzymać motywację, gdy miejsce pracy jest stale wylany czyjeś negatywne na nas. W każdej pracy jest coś dobrego i coś, co nie może być szczęśliwy. Skupić się na dobre, otoczyć się z podobnie myślącymi ludźmi, którzy wiedzą, jak cieszyć się z pracy, i można mieć pewność, że motywacja pozostanie niezniszczalny.

Ćwiczeń, aby utrzymać pozytywny nastrój:

 1. Każdy dzień, znaleźć dla siebie przekonywującego argumentu, dlaczego lubisz swoją pracę.
 2. Wymyślić i napisać dowcipy, pomagając skierować rozmowę w innym kierunku, gdy ktoś chce podzielić się z wami moją negatywne.
 3. Znak dla wszystkich dobrych rzeczy, które się do Ciebie w ciągu dnia pracy. Staraj się nie przegapić małe rzeczy, jeśli dodaliśmy do dobrego nastroju.

Myśleć o pieniądzach

Nie jest tajemnicą, że pieniądz jest dobrym motywatorem. Jednakże, wykonują swoją pracę codziennie, stopniowo zaczynają zapominać, jak szczęśliwy moje pierwsze pieniądze, i to jest nasza codzienna rutynowa praca i pieniądze wnosimy. Przypomnij sobie, że każdy dzień pomaga podejmować nowe pieniądze. Pomyśl o rzeczach, których nie można kupić, jeśli nie działają. Jeśli pracujesz w środowisku, które mogą mieć wpływ na swoje zarobki (na przykład, masz kawałek płacę, albo – przedsiębiorca), a następnie pieniądze powinny być jednym z głównych powodów, dla motywacji, dzięki czemu można pracować ciężej niż ktokolwiek indziej.

Ćwiczenia na motywację do zarabiania pieniędzy:

 1. Czynił listę rzeczy, które chcesz kupić. Zdecydować, ile trzeba będzie za te pieniądze i jak długo je zdobyć. Wpisz te numery na liście pożądanych zakupów.
 2. Dodać do kolażu zdjęć z elementów, które chcesz, i powiesić je w widocznym miejscu. Codziennie uczta kolaż, mówiąc do siebie: „Chcę go kupić, i mogę to zrobić!”

Nawet jeśli wynagrodzenie nie zależy od twoich wysiłków, nadal trzeba pracować pełną mocą swoich umiejętności, a to prowadzi do następnego punktu:

Angażować się w zdrowej rywalizacji z rówieśnikami

Należy zawsze starać się działać lepiej niż inne. Można nawet negocjować ze współpracownikami i zorganizować między sobą w konkursie: kto wykonywać swoją pracę szybciej, kto jest lepszy i kto jest lepszy i szybciej? Jesteś wolny, aby wymyślić wzajemnych zadań i ćwiczeń, które pomogą poprawić jakość swojej pracy. A nawet ćwiczenia mogą podlegać konkurencji – kto wykona im lepszą jakość.

Wszystko to sprawi, że zabawa element konkurencji w komunikacji między kolegami, jednocześnie przyczyniając się do tworzenia bardziej sprzyjającego klimatu w zespole. I nauczyć się być bardziej profesjonalny, stanie szybko znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące pracy i natreniruetes zmotywować się do poprawy jakości ich pracy. Konkurencja może prowadzić do wielkich osiągnięć, do szybkiego postępu w górę na drabinie kariery.

Skupić się na celach długoterminowych

Nadal nie chce iść do pracy? A kiedy się wszystko samo przyjdzie, nie można pokonać lenistwo? Czy wiesz, dlaczego tak się dzieje z tobą? Ponieważ każdego dnia jak poprzedni. Zarówno wczoraj i dziś zrobiłeś to samo, co zrobisz jutro. Czy jesteś znudzony, gdy nie ma nic nowego. Ale to od was zależy, czy można dokonać zmian w status quo.

Niezależnie od aktualnego stanu, zawsze istnieje szansa na rozwój zawodowy. Dla ciebie, zawsze jest takie stanowisko, aby przejść do miejsca, gdzie można pracować, a to może być świetnym sposobem, aby zmotywować się. Zatem, wyznaczając cel do osiągnięcia wzrostu kariery, będzie powodować chęć do pracy lepiej. Gdy przed tobą staną konkretnego zadania, będziesz miał interes w ich pracy, a nie będą się nudzić w pracy.

Ćwiczenia dla wyznaczania celów długoterminowych:

 1. Po pierwsze, praca w zestawieniu cele na bieżący rok. Umieść wspólne zadanie dla roku, przełamać zadanie na etapy. Rekord miesięcznych, kiedy i co chcesz zrobić, aby osiągnąć cel. Na przykład, cel na rok – nauczyć się języka obcego do pewnego stopnia. Wyzwaniem dla każdego miesiąca – badanie i przedstawił konkretną liczbę słów. Odnoszą się w każdym miesiącu ze swoim planem monitorowania powodzenie jego realizacji.
 2. Sporządź listę celów, które chcą postawić przed sobą, aby osiągnąć wzrost kariery. Pomyśl o tym, co trzeba zrobić, aby wykonać każde z zadań. Sporządź plan swoich działań na najbliższe lata.

Jeśli każdy dzień przynosi coś nowego, co pozwala zbliżyć się do celu, to nie masz swing rano myśląc o tym, jak dostroić się do tej pracy.

Cóż, z wielkimi celami zrozumieliśmy. Ale czasami, bo po prostu chcą pracować spokojnie, bez szukania złapać gwiazdkę z nieba. Czy wszyscy marzą o wielkiej karierze! Jak się ci ludzie? Wszystkie te ćwiczenia dotyczące ustawiania wielkie cele dla nich są nieciekawe i zdrowa rywalizacja z kolegami nie zawsze jest możliwe. Jak w tym przypadku, powodują zainteresowanie jego pracy?

Nie mogę w to uwierzyć, ale w tym przypadku pomoże możliwość umieszczenia przed bramką. Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób? To czytaj dalej.


Pięć sztuczek, aby pomóc generować zainteresowanie pracą

 1. Ustaw swoje własne cele. Jeśli pracodawca nie stawia przed sobą, nie cel, umieścić je przed siebie! Twoje cele mogą być codziennie, co tydzień, co miesiąc. Ale jeśli chcesz po prostu wzbudzić ich zainteresowanie w pracy, warunki umieścić przed niewielka. Im mniej czasu dla pewnego zadania, tym bardziej prawdopodobne jest to, że naprawdę można wykonać zadanie.
 2. Spotkać się. Po wypełnieniu swojego zadania, ustaw sobie nagrodę. Jeśli się zaplanowaną ilość pracy weekend z przyjacielem siedzieć w swojej ulubionej kawiarni. Jeśli można zarobić trochę pieniędzy, to szczęśliwe dzieci na wycieczkę, które są długo marzył. Koniecznie obiecują sobie jako nagrodę, czego naprawdę chcą, albo motywacji szybko znikają.
 3. Ponosić odpowiedzialność na innych. Nie często brakuje motywacji ze względu na fakt, że wiemy, że nikt z nas nie widzi. Jest to duży błąd, bo to jest bardzo relaksujące i zmniejsza chęć do pracy! Przypisywanie znajomych lub krewnych, a może ktoś z personelu, aby śledzić, jak radzą harmonogramem. Wiedząc, że ktoś może zadzwonić do odpowiedzialności za wykonywanie swojej pracy, będzie doświadczenie bardzo silne pragnienie, aby dobrze pracować.
 4. Uzyskać wsparcie. Jeśli czujesz, że jesteś stara się spełnić swoje cele i zaczynają tracić zainteresowanie w pracy, a następnie poprosić kogoś z moich kolegów, z którymi jesteś w dobrych stosunkach, tak że też był plan dla siebie zadań. Nie miała pomóc w pracy, a jej zadania może różnić się od Ciebie. Koń, który pracuje w zaprzęgu z drugim koniem, nie może pomóc przyspieszyć ruch. Więc – będzie bodźcem postępu koledze, a także chcą odnieść sukces.
 5. Często zmieniają swoje cele. Przegląd celów pomaga utrzymać motywację. Po pierwsze, będzie w stanie zweryfikować obecności lub braku postępów. Po drugie, można mieć pewność, aby nie ustawić swoje cele na poziomie nieosiągalnym. Jeśli Twoje cele są zbyt wysokie, szybko tracą zainteresowanie nimi. W przeglądzie cele można dostosować je, jeśli czujesz, że trzeba umieścić przed bardzo trudnym zadaniem.

Ostatnia rada dla tych, którzy mają trudności, aby dostroić się do pracy

 • Jesteś zbyt leniwy, aby pracować? Zamiast bezmyślnych wędrówek w internecie czytać wiadomości, ostatnie publikacje na temat swojej pracy, czy to, co już dawno zostało opóźnione.
 • I zgromadził masę ważnych rzeczy, a nie wiesz od czego zacząć w pierwszej kolejności? Nagrać wszystko w porządku i myślę, że wymaga pilnej realizacji, a co może poczekać.
 • Torturowanie objawy przewlekłego zmęczenia? Wziąć urlop i doprowadzić swój styl życia w porządku, tryb obserwacji. Spać dziesięć godzin, więcej chodzić, wzbogacić swoją dietę w witaminy, świeże i zdrowe produkty.
 • Nie udało się coś zrobić? Zrozumieć, jeśli naprawdę nie można zrobić, albo po prostu nie chcą tego robić, wymyślanie różnych wymówek.
 • Nie można zmusić, aby popracować, ręce w dół i na samą myśl o nim? Określić, co powoduje tę niechęć. Jeśli twoje działania takie uczucia pojawiają się dość często, warto zastanowić się, czy praca została wybrana, a może ma to sens, aby zmienić zawód?
 • Odstawić wszystko „na później” i nie mają czasu na czas dostarczyć pracę? Możesz pomóc kursy na swój czas.
 • Regularnie zapomnieć coś osiągnąć? Pomoc strukturyzacji pracy. Rekord wszystko w odpowiedniej kolejności i znak wykonany. Ale jeśli ciągle zapominają o jednym i tym samym, konieczne jest, aby zrozumieć, dlaczego tak się dzieje.
 • Nie jest zadowolony, że jeszcze niedawno wydawało się bawić? Rutynowa w każdym przypadku, prędzej czy później może się nudzić. Jest to przypadek, kiedy po prostu trzeba się uciec i wyszło to, co lubi.

Powiedzieć, chcesz wrócić do domu z poczuciem dumy z tego, co jesteś w stanie zrobić dzisiaj? Jeśli jesteś w pracy średnio osiem godzin, to prawdopodobnie ważną częścią dnia i życia? Traktują swoją pracę, co to może być, z pragnieniem, aby spełnić jej codziennie. Kiedy jesteś w stanie to zrobić, można poczuć, że żyjesz w ten sposób, jak pełne życie ludzkie ma być mieszkał.

load...