Jak dostać żonaty: ujawni wszystkie tajemnice

Zawartość:

Wydaje się, że pytanie „jak się facet poślubić” brzmi nieco odpychający. Głowica nieprawidłowe obrazy natychmiast przyjść drapieżnych kobiet, które są po prostu szukają powodu, aby poślubić jego biednych, nieświadomych ludzi. To tylko życie często wszystko dzieje się wręcz przeciwnie: ta dziewczyna jest cierpienie, oczekiwanie i nadzieję na coś usankcjonować wieloletnie relacje z jego wybrańcem. Mężczyźni nie są w pośpiechu z propozycją małżeństwa – mogą w nieskończoność ciągnąć konwencjonalny związek lub szczęśliwy żyć w małżeństwie cywilnym, bez zajmowania formalnego zobowiązania. Cóż, nie chcę, i was wszystkich!

load...

W naszych czasach, śluby cywilne są bardzo popularne, nowoczesne moralność pozwala mężczyzna i kobieta żyć pod jednym dachem i bez uciekania się do urzędu stanu cywilnego. Oto tylko decydując się żyć razem, kobietę, co do zasady, ma nadzieję na poznanie swojego partnera i zobaczyć, czy ona mogła żyć z nim i resztą swojego życia, czy dać mu rękę i serce. Dla mężczyzn jest to bardzo komfortowa sytuacja, kiedy w dalszym ciągu czuć kawalerem, ale ma w domu i komfort, a uczucia i kochającą kobietę. I dość często zmieniają swój stan cywilny, nie zamierzamy.

I zdarza się, że w przypadku nie osiągnięcia ślub cywilny, ale okres cukierek buketny trwał przez wiele lat. Człowiek nie odważył się zrobić kolejny krok w związku – zaoferować za niego wyjść. Każda dziewczyna marzy o ślubie, a to jest zupełnie normalne: w nasz charakter ma pragnienie, aby wychowywać dzieci w idealnych warunkach, gdy mama i tata są wykonane w tym małżeństwie i są odpowiedzialne za siebie. To tylko człowiek z jakiegoś powodu znacznie wygodniejsze aby spotkać się z przyjaciółmi na weekend i spędzić wakacje razem, ale na dzwony weselne, myślą bać. Oto cała historia!

Co zrobić w takiej sytuacji, jak zmienić bieg wydarzeń i dostać faceta, by w końcu wyjść za mąż? Aby zrozumieć ten skomplikowany problem, zastanówmy się: dlaczego ludzie oprzeć stosunki urzędowe?

Powody, dla których ludzie unikać małżeństwa

Choć panuje opinia, że ​​słowo „małżeństwo” nie będzie można nazwać dobrą akcję, ale wszyscy wiemy, że życie rodzinne z ukochanego mężczyzny – jest to wysokość radości i szczęścia. Chodzi o to, że to samo powinno wystąpić i płci przeciwnej. Więc dlaczego oni uciekają od stosunkach urzędowych, jak diabeł od święconej wody?

load...
 1. Oczywiście, pierwszy i najbardziej podstawowy powód – to strach przed utratą wolności. Są młode, silne i atrakcyjne, i jest tak wiele ładnych dziewcząt, które w przyszłości mogą sprawić, cennych kontaktów. A gdyby przestał cię kochać, a jeśli nie zorganizować za żonę, a jeśli się nie zmęczy was tak reklamach lat po piątej? Nieskończony „jeśli, jeśli” ….

  Każdy człowiek przez długi czas postanawia połączyć swoje życie z kobietą, ponieważ jest dosłownie „kładzie kres” do jego moralnej i seksualnej autonomii.
  To właśnie wiek trzydzieści do trzydziestu pięciu lat od rzekomego „wolność” grozi przekształcić zwykły samotności, gdy po pracy, przychodzą do pustego domu – bez żony, bez dzieci, nie szczęśliwe pozdrowienia i uściski. To właśnie w tym wieku zatwardziałego kawalera, więc boją się utraty jego wolność, jeszcze oddać pozycje i rozwiązywane na małżeństwie prawnego z jego wybranych.

 2. Jeśli człowiek żyje w małżeństwie cywilnym z kobietą, to wszystko tak zadowolony, i biegnie do urzędu stanu cywilnego, umieścić dziwne znaczki w paszporcie i wydać dużo pieniędzy na wesele – wysokość głupoty dla niego. Teraz wszystko jest jasne w swoim życiu, to jest łatwe i rozmiary. Więc dlaczego on męczy i obawiają się, że po małżeństwie nie będzie takie samo, jeśli to wszystko jest dobre!

  Nie zapominaj także słynne powiedzenie: „Kobieta w związku cywilnego uważa się za prawowitego żonę, a człowiek – kawalerem” zawsze potrafi znaleźć pretekst do opowiedzenia swoją partnerkę, mówiąc, że nie jesteś moją żoną, a nie wyrok! A jeśli miał pieczątkę w paszporcie, oficjalny status głowy rodziny nie pozwoliło mu przymykać oko na wspólne problemy, musiałby szukać kompromisowego rozwiązania możliwego do przyjęcia dla obu stron. Więc jeśli są pogrążone w „związku cywilnego”, a następnie albo wziąć byka za rogi i zadać pytanie na skraju ślubie, lub szukać nowego partnera w życiu. Ponieważ nie jest typem człowieka, który może ciągnąć relacje w małżeństwie cywilnym nieskończoność.

 3. Czasami w życiu ludzi, którzy boją się śmierci małżeństwa z powodu wspomnień dziecięcych własnej rodziny. Wieczne skandale, picie, nadużywanie a nawet napaść. Szczególnie gorąco przeżywają takiej sytuacji chłopców, których matką była inicjatorem nędzy (tak, zdarza się czasami!). Jako dorosły, zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie dziewczyny są jak jego matka, ale podświadomie boi się tego samego stosunku we własnej rodzinie.

  Dlatego tacy ludzie dużo łatwiej jest kontynuować związek z dziewczyną na zawsze, nie pozwalając go, on myśli, aby pokazać jej, po ślubie, „prawdziwe oblicze”. Jeśli człowiek jest jednym z tych biednych dusz, to twoja jedyna szansa, aby go przy ołtarzu – udowodnić, że delikatny, czuły i kochający kobieta dowiaduje kiedykolwiek w moim życiu. Po przełamać lody w jego sercu i dać do zrozumienia, że ​​nie oczekują, codzienne kłótnie i napady złości, uczyni to w końcu długo oczekiwana propozycja małżeństwa.

 4. Jest to typ ludzi, którzy mają obsesję na punkcie swojej pracy i kariery, którzy nie chcą, aby znaleźć czas na poważny związek z kobietami, zwłaszcza – oficjalna małżeństwo. Oni są przyzwyczajeni do od rana do nocy, aby zniknąć w biurze, na długą podróż i nie wracać do domu przez kilka tygodni. Ten stan rzeczy jest całkowicie zadowolony z tych ludzi, a oni nie rozumieją, że to, co kobieta może znieść stałą separację i mieszka samotnie.

Ponadto, ci ludzie wydają się być zabezpieczone finansowo, a każda próba kobiet wskazywać na formalne stosunki widzi tylko chciwość w stosunku do siebie i chęć do zarządzania swoje pieniądze. Ich niezależność finansową otrzymali również przez fakt, że nauczył się radzić sobie z konkurencją i kobiety naruszania ich wolności i portfel, które należą do tej kategorii „wrogów”.

Jeśli decydujemy co cokolwiek było poślubić tylko takiego człowieka, to lepiej być najbardziej niezależny finansowo, a oprócz pochłaniająca wszystko miłość do swojego partnera, aby znaleźć wiele innych hobby. Więc dać mu pewność, że potrzebują go najbardziej, a nie swoje pieniądze, i że jesteś w stanie żyć razem, nie odrywając godzinowa od pracy.

W rzeczywistości, powody, dla których mężczyźni nie wyjść za mąż, jeszcze sporo, ale spojrzał na najczęściej spotykane. Teraz, uzbrojony w wiedzę z ich głównych obaw, będziemy starać się zrozumieć, w jaki sposób dostać się ludzie zgodzić się na małżeństwo.

Jak zdobyć faceta do małżeństwa

Mimo wszystko wytrzymałości mężczyzn i niechęć do wiązania się z oficjalnym związku, nadal możemy je dostać się zanurzyć i oferują pomocną dłoń i serce. Jak to zrobić? Ujawnić małe sekrety, które pomogą ci w salonie sukien ślubnych jak najszybciej odwiedzić i wybrać odpowiedni strój dla najważniejszych wydarzeń w swoim życiu.

Artyleria ciężka

Pod „ciężkiej artylerii”, mamy na myśli silne wsparcie w postaci ukochanej matki. Uwierz mi, każdy człowiek podświadomie szuka kobiety partnera życiowego jak jego matka. Wszystko, co musisz zrobić – zostań przyjacielem swojej matki i pozyskać poparcie. Jak tylko przyszła teściowa cię docenić i miłość, to z wielkim zapałem zaczyna się przekonać syna, że ​​- po prostu idealna żona dla niego.

Aby realizować swój plan, trzeba jak najwięcej o swojej matce, aby dowiedzieć się: gusty, przyzwyczajenia i hobby. Jeśli ona jest pani Puritan wychowanie, a następnie spotkał się z nią trzeba ubierać się skromnie, nieustannie rumieniąc i nieśmiały uśmiech. Jeśli jest to femme fatale, ubierać się w luksusowych, drogich ubrań, a następnie trzeba pokazać swój smak i styl ubierania się, ale również, aby móc rozmawiać z interesami swych poddanych. Ale najważniejsze – jest to, aby było jasne, że kochasz swojego szalonego syna i gotów zrobić wszystko, aby uczynić go szczęśliwym.

Dodatek do rodziny

Jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej skutecznych sposobów, aby przeciągnąć faceta do ołtarza. Prawie każdy człowiek ma coś takiego jak odpowiedzialność, oraz fakt, że jego dziewczyna spodziewa się dziecka może popchnąć go do działania. Tylko nie zapomnij wziąć pod uwagę, że małżeństwo będzie udane tylko jeśli naprawdę kochamy siebie, albo po jakimś czasie można przegapić Mamo, jeden podnoszenia dziecka. Więc pomyśl sto razy, a „to chcesz?” Jak mówią w Odessie.

I to w żadnym wypadku nie szantażować mężczyznę wynalezienie nieistniejącej ciąży. Jest tylko w bajce ślubu – szczęśliwe zakończenie, w życiu jest to dopiero początek relacji mężczyzny i kobiety. Chłopaki nie może znieść, gdy są zmuszeni do zrobienia czegoś siłą – a nawet więcej, jeśli oszustwo. Nawet jeśli osiągnąć swoje i wyjść za mąż – wierz mi, swoje „długo i szczęśliwie” nie może się zdarzyć.

Jesteśmy gorsze od innych?

Zrozumieć strach ludzi przed małżeństwo może również być: utrata wolności, zawsze płacz dzieci, żony w starym szlafroku i papilotach … Spróbuj całkowity krąg znajomych pary, którzy mają długie szczęśliwe małżeństwo. Patrząc na ludzi „które przeżyły szoku” spowodowanych przez formalnego małżeństwa i wyszedł nie tylko żyje, ale też całkiem zadowolony ze swojego losu, jego strach małżeństwa stopniowo ustępują.

Starają się zatrzymać na zawsze jest uwodzicielski i wyrafinowane, nawet jeśli pracowali dwanaście godzin dziennie i masz pierwsze dni zespołem napięcia przedmiesiączkowego. Niech sobie sprawę, że życie rodzinne nie sprawi, że w domu zamyślony, a może on po prostu jak twoi przyjaciele nadal kochać i cieszyć się życiem, ale w prawnej, oficjalnego statusu. Nawiasem mówiąc, nie należy przeciągnąć go na ślub swoich przyjaciół i znajomych – dla większości ludzi jest to trudny test, po którym kategorycznie odmówić świętować swój własny ślub.

Być może najważniejszym argumentem jest to kobieta, która chce się żenić – to szczera, głęboka miłość do człowieka i chęć pozostania z nim aż do końca swoich dni. Jeśli twoje uczucia są wzajemne, to prędzej czy później da człowiek od chęci stworzenia formalnego sojuszu, i zaczniesz nowy i wspaniały etap w swoim związku. Jeśli pomimo wszystkich swoich sztuczek i wysiłków jest on twardy jak krzemień, a nawet małżeństwo nie chcą usłyszeć, a potem myśleć: konieczne jest twój partner spędzić na niej szlachetne lat swojego życia? Może powinniśmy dać mu tak uwielbiany im wolność i szukać szczęścia gdzie indziej?

load...