Jak dostać się do pracy podwładnych, zapominając o lenistwo

Zawartość:

Wpływ na zaniedbania pracowników jest nieprzyjemne, ale niezbędna część głowy. To, nawiasem mówiąc, jest jego odpowiedzialność w rozwoju zawodowym i osobistym cech pracowników. Ale niektórzy przywódcy, w stanie skutecznie i efektywnie pracować, nie zawsze rozumieją, jak zaszczepić członków zespołu powierzone mu te same cechy.

load...

Jak poprawić wydajność słabej muzyki

Muszę powiedzieć, że czasami jest to bardzo trudne do czynienia z pracownikiem, który z jakiegoś powodu nie może poradzić sobie z ich obowiązków. Niektóre z jego podwładnych nie działają dobrze, ale oprzeć jakieś rady i nie iść do sprzężenia zwrotnego. A niektóre nie spełniają wymagań, ale czują się bardzo wygodne, ponieważ nie zdają sobie nawet sprawy, że mają problem. I są te, w których wydajność jest stale niska, a oni są tego świadomi, ale po prostu nie podniecać.

Bez względu na słabe wyniki kogoś z jego podwładnych, zadanie na czele jest zawsze taka sama – w celu znalezienia sposobów, w których można zrobić wszystko działało tak jak powinno. Co pan, jako lider, można podjąć, aby zwiększyć wydajność?

 • Aby rozpocząć, to trzeba w coś wierzyć, że każdy może się zmienić na lepsze. Jeśli wiesz z góry, że pracownicy nie mogą osiągnąć lepszy wynik, nie będzie w stanie ich uzupełnienie, a nie być w stanie skupić się na rozwiązywaniu problemu i nie widzę żadnych szans na maksymalizację ich ukryte moce i możliwości. A wszystko dlatego, że poczujesz, że wszystko jest bezużyteczny! Podświadomie zawsze działać zgodnie z tym co wierzymy. Tak więc, jeśli jesteś pewien, że twoi pracownicy będą mogli osiągnąć najlepsze rezultaty, będziesz miał silną motywację, aby pomóc im w tym. Ponadto, myśląc, że twoi podwładni mogą być doskonałym pracownikiem, można stworzyć atmosferę akceptacji, które pomogą im rozwiązać ich problemy łatwiejsze.
 • Dowiedz się znaleźć podstawowych problemów. Bez niego nie będzie w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązania. Jeśli nie jesteś pewien, jak dowiedzieć się przyczyny słabej wydajności podwładnych, start z faktem, że zadać następujące pytania:
 1. „On (lub ona) rozumie, że część swoich obowiązków?” Należy zadać to pytanie w pierwszej kolejności, ponieważ niektórzy pracownicy nie radzą sobie z zadaniami, tylko dlatego, że nie wyjaśnić istotę swojej pracy. W tym przypadku zadanie nie jest dostać się do pracy, a także wyjaśnić, jak i co zrobić.
 2. „On (ona) ma świadomość standardów wydajności?” To pytanie musi być również określony w jednym z pierwszych, ponieważ niektórzy z pracowników nie rozumiem, jaki rodzaj świadczenia oczekują.
 3. „Czy nie jest to zadanie jest zbyt proste i nie pokrywają się z jego (jej) interesów?” Bo jeśli nie ma zainteresowania w pracy, to nie ma motywacji do pracy lepiej.
 4. „Czy są jakieś trudności w organizacji pracy i ograniczone środki przewidziane przez system do zadania?”
 5. „Nie służą przyczynę niewłaściwego wykonania niedostatecznej kompetencji? Czy pracownicy mają wystarczającą szkolenia lub coachingu?”
 6. „Nie czuć się pracownika nierozpoznane lub niewłaściwie nagrodę za swoją pracę?”
 7. „Czy powód osobisty problem, pracownik, czy też problem zdrowotny? Albo problem finansowy?”
 8. „Czy pracownik czuje się niepewnie, biorąc na siebie zbyt skomplikowanych obowiązków dla niego?”
 9. „Czy jest ciśnienie lub negatywny wpływ na pracownika od swoich kolegów?”

Zadając sobie te pytania, będzie w stanie szybko i sprawnie znaleźć przyczynę nieefektywnego pracy podwładnych.

 • Znalezienie przyczyny, spróbuj znaleźć skuteczną metodę, aby rozwiązać ten problem. Na przykład, można zauważyć, że przyczyną niskiej wydajności swojego niewolnika stał się jego niekompetencji. Co zrobić w tym przypadku? Istnieje kilka opcji:
 1. Przegląd obowiązków służbowych;
 2. Przekwalifikowanie;
 3. Tłumaczenie na język innego obszaru pracy;
 4. Zwolnienie.

Oczywiście, każdy przypadek musi być oceniany indywidualnie.

load...
 • W niektórych przypadkach rzeczywiście dostać ktoś z jego podwładnych do pracy tak jak powinien, trzeba podjąć działania dyscyplinarne.

Ale na ostatnim – o tym, jak dostać podwładnych do przestrzegania dyscypliny pracy – powinni porozmawiać.

Jak zapewnić przestrzeganie dyscypliny pracy

Nadzór nad drugim może być bardzo trudnym zadaniem. Człowiek, który lubi mieć wszystko przebiegło bez zakłóceń, może szczególnie czuć się nieswojo w roli lidera. Dość często, lider zespołu muszą produkować działania dyscyplinarne za słabe wyniki lub wykroczenia. Konieczne jest podjęcie środków dyscyplinarnych profesjonalnie i kompetentnie. I, oczywiście, uzasadnione. Pierwszą rzeczą, że menedżer musi zrobić – jest, aby wszystkie fakty naruszenia. W tym celu badamy ten problem szczegółowo, prosząc na wszystkie pytania, które już zna.

Po wszystkie fakty są badane, głowica musi być zaznajomiony z osobistą sprawą pracownika, w celu ustalenia, czy ta ostatnia ma podobne problemy w przeszłości. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wiek niewolnika i jego stażu pracy. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę także osobiste cechy: czy naruszenie wywołał celowo, czy też spadła do łamania innych członków zespołu? Jeśli takie naruszenie lub zachowanie jest nietypowe dla tego pracownika, to należy wziąć pod uwagę czynniki zewnętrzne: czy nie za zwiększone obciążenie na nim ostatnio i nowe obowiązki zostały dodane?

Gdy głowica jest przekonany, że postępowanie dyscyplinarne jest konieczne, następnym krokiem jest określenie, co będzie dla środków. To może być słowna sugestia, pisemne upomnienie, grzywnę, degradacja lub nawet zwolnienie z pracy. Przy stosowaniu kar dyscyplinarnych jest najlepiej uchwycić te środki są udokumentowane. Jak zgłosić podrzędną kary, które z jakiegoś powodu stał się zły bieg? Najlepiej jest kierować przełożony wezwał niewolnika, tylko mówię, co spowodowało konieczność porozmawiania z nim. Pracownicy muszą mieć prawo do wyrażania swoich opinii na temat tego incydentu.

Nie pozwól, sytuacja rozwija się w taki sposób, że winny pracownik stał się „wojujący” ze swojej partii. Jeśli w dowolnym momencie czujesz, że nie może znać wszystkie fakty, nie kontynuować naciśnij zarzuty podwładnych zaniedbania. Można powiedzieć mu, że idziesz w głąb problemu i wrócić później do tej rozmowy. Wskazane jest, aby zadzwonić do niewolniczej dokładną datę, kiedy jesteś gotowy, aby kontynuować w celu rozwiązania problemu – dwie godziny, na przykład, dwa dni lub tydzień. W zależności od tego ile czasu jest potrzebne do kompletnego przeglądu wszystkich faktów.

Bez względu na to, jakiego rodzaju kary przewidzianej dla pracownika, musi mieć przynajmniej werbalnie podano, że tak powiem, plan korekty jego zachowanie. On musi mieć pomysł dokładnie to, co czeka go w przyszłości, jeśli naruszenie jest wielokrotnie nagrana i jak powinna ona zmienić swój stosunek do pracy. Upewnij się, że niewolnik jest jasne, i pozwolić mu zadać jakieś pytania odnośnie jego „planu korekcyjnego.”

Jeśli głowica prawa wybiorą środki oddziaływania na podwładnych, a jednocześnie pewny swojej decyzji, pracownik będzie sumiennie przestrzegać środków przewidzianych dla niego, a przyszłość będzie zawsze pamiętać, że powinien on w pełni wykonywać swoje obowiązki i postępować zgodnie z polityką kierownictwa.

Co pan, jako lider, należy zawsze pamiętać, aby wykonać procedurę podrzędną karę? Nie zapominaj, że:

 • Wszystkie decyzje muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
 • Wszystkie środki dyscyplinarne powinny być udokumentowane. W tym przyczyn łamania dyscypliny pracy, wcześniejszych incydentów, sprawdzając, czy pracownik został poinformowany o możliwych konsekwencji słabej wydajności. Dokumenty potrzebne jako dowód w przypadku zostaną wszelkie działania prawne;
 • Musisz upewnić się, że problem naprawdę powstał z winy pracownika. I nie ukarać niewolnika, jeśli czynników, które uniemożliwiły mu pracę w pełni, a nie pod jego kontrolą.

Utrzymanie dyscypliny i wysokiej wydajności jest niezbędną częścią głowy, jego obowiązkiem zawodowym i niedopełnienia tego obowiązku może skutkować wszczęciem postępowania dyscyplinarnego, które będą stosowane już do niego.

load...