Jak dostać orgazmu z kobietą, kilka praktycznych wskazówek

Zawartość:

Och, an_0 kobiety, które mówią tak wiele! Takie powitanie i taki nieuchwytny. Takie blisko i tak daleko. Bohaterkami współczesnych romansów lub filmów nigdy nie wydają się zastanawiać, jak uzyskać an_0 kobiety: są one łatwe do niego dotrzeć z woli autora lub kierownika zespołu. Jednocześnie w prawdziwym życiu, wiele kobiet przyznaje, że tylko naśladować an_0 podczas seksu, ale w rzeczywistości nigdy nie był testowany. Nie mogę powiedzieć jej mężczyzna albo jako nieśmiały i boi się, że uzna za wadliwe lub seksualnie oziębła. W rzeczywistości, powody braku an_0u nie leżą w tym względzie.

load...

Orgazm – delikatna sprawa

Co ciekawe, tylko pokolenie temu, an_0 kobiety uznano za czymś nieważnym i niepotrzebne, ponieważ jego obecność lub brak nie wpływa na zdolność kobiety do poczęcia. Ponadto uznano, że większość kobiet nie są zdolne do odczuwania przyjemności podczas intymności. Na szczęście, te dni związane z tym problemem się nie zmieniło. Obecnie wiadomo, że w przeciwieństwie do męskiego an_0u, który jest automatyczna odpowiedź na stymulację seksualną ciała kobiety mogą występować tylko w sprzyjających warunkach.

Niemożność słuchać swojego ciała i relaks – to dwa główne wrogów kobiecego an_0u. Pierwszy powód – jest wynikiem wychowania i purytańskiej shamefaced powściągliwość w takich dziedzinach życia jak intymnej relacji. Nic dziwnego, że niektóre kobiety, i nie występuje rozważyć ciało jako źródło przyjemności seksualnej, nie wspominając o tym, że świadomie dążyć do uzyskania an_0u. Ale im bardziej kobieta wie, jak jej ciało reaguje na pobudzenie seksualne, tym łatwiej szybko dotrzeć na szczyt rozkoszy.

Drugi powód – to cały zestaw czynników, które uniemożliwiają kobietom „wyłączyć mózg.” Ta kobieta nie ma znaczenia, jak poważne jej niepokój z obiektywnego punktu widzenia. To jest absolutnie „rozbijając” koktajl doświadczeń o zagraconym projektu roboczego i nieudanej fryzury, kłótnie z jej najlepszą przyjaciółką i utraty parasolem.

load...

Jak można dostać an_0u?

Tak więc, „kto jest winny”, okazało się. Teraz musimy odpowiedzieć na kolejną odwieczne pytanie: „Co należy zrobić”. Możesz szukać pomocy u psychologa lub seksuologa, ale ma sprawiedliwego odwagi i pewności siebie (i pewną kwotę pieniędzy na karcie bankowej). Można zrezygnować i nadal udawać, udając an_0 w łóżku. I można zastosować w praktyce rad, że został wybrany przez ciebie w tym artykule.

Zaprzyjaźnij się z łechtaczki

Kobieta an_0 może być pochwy i łechtaczki. Pierwszy – bardziej intensywne i rozległe, ale, według statystyk, tylko jedna na trzy kobiety doświadczają go częściej niż łechtaczki. W związku z tym bardzo ważne jest, aby dowiedzieć się, w celu stymulowania łechtaczki. Nie mogło znów usłyszał, ale jeśli sam nie może doprowadzić się do an_0u, to czego wymagać od partnera? Wyglądało na to, aby wysłać go na poszukiwanie skarbów i nie dać kartę.

Więc usiąść i … zaczynają się masturbować. Seks w wersji „solo” – to nie tylko najkrótsza droga do przyjemności, ale również okazją do zwrócenia uwagi tylko dla siebie, a nie jest rozpraszany przez zaspokojenie pragnienia, prośby lub żądania innej osoby. Poprzez skupienie się na swoich uczuciach, szybko okazuje się, że lubisz, nauczyć się ufać swoje ciało i doświadczenia różnych sposobów osiągania an_0u.

Tylko pamiętaj: nie wystarczy, aby dostać an_0u, trzeba pamiętać, droga do tego, aby później można wyjaśnić w szczegółach do człowieka, najlepszym sposobem, aby dostać się z punktu A do punktu B. „poniżej, powyżej, w prawo, w lewo” – to nie wystarczy. Konieczne jest, aby dokładnie wyjaśnić, gdzie, jak i w jakiej pozycji, a tylko jego uczucie będzie podniecać się naprawdę. Alternatywnie, można poklepać się, gdy człowiek jest w tobie.

Znajdź swoich cenionych punktów

Pobudzenie seksualne jest zwiększona o stymulacji stref erogennych, co jest dużo zakończeń nerwowych. Stymulacja tych punktów jest produkcja hormonu radości – oksytocyny, który nazywany jest również „hormonem miłości”. Pęd oksytocyny zwiększa intensywność i czas trwania an_0u.

Tradycyjnie honorowy tytuł jednej z głównych stref erogennych niesie kobiecych piersi. Jednocześnie nie ma znaczenia jaki rozmiar jest – właściciel wspaniałych form i biustonoszy „zero” size równie pozytywną odpowiedź na pieszczoty piersi. Zapytaj człowieka do skoku piersi, delikatnie masować sutki palcami lub językiem. Innym bardzo wrażliwy obszar w ciele kobiety jest szyja, a zwłaszcza głowy. Masaż, pocałunki – jest to najlepsza taktyka stymulowanie tych stref. Wewnętrzna powierzchnia ud i pośladków są bardzo wrażliwe na delikatnym męskiej czułości.

Każda kobieta ma swój cenionych punkt inny niż nieoczekiwanym Czułość: plecy między łopatkami ziemi (tak zwana „strefa kota”), palce u rąk i nóg, uszu itp Strefy erogenne kobiet są znacznie bardziej niż mężczyźni osobno, które są skoncentrowane głównie w okolicach narządów płciowych. Co za rozkosz dla jednej kobiety, może to być frustrujące dla innych. Znajdź swoich indywidualnych stref erogennych na własną rękę lub z partnerem.

Wybierz postawy i rytm

Osiągnięcie an_0u zależy od wybranej pozie. Niektóre kobiety są bardziej łatwo i szybko podekscytowany, aby stwarzać jeźdźca, z drugiej – ze szczelnie zaciśnięte nogi. W niektórych miejscach jest stymulacja łechtaczki, w drugiej – ściany pochwy. Niektóre pozy obejmować głęboką penetrację penisa, drugi – tylko powierzchowne.

Kochać się w różnych pozach, można spróbować różnych rodzajów an_0u. Poszukaj swojej własnej pozycji seksualnych i nie zapomnij obejmować poszukiwanie swojego mężczyzny. Eksperymentuj i fantazjować z nim. Wyszukiwanie może trwać przez pewien czas, ale warto! Pewien rytm ruchów może mieć również wpływ, jak szybko będzie doświadczenie an_0u. Powoli i płynnie lub szybko i dramatycznie? Spróbuj, a na pewno znajdziesz idealny rytm.

Trenować mięśnie pochwy

Większość kobiet nawet nie myśleć o wzmocnienie mięśni pochwy. I to jest na próżno. Jeśli twoje mięśnie pochwy są wystarczająco rozwinięte, można zarządzać im mocniej ściskając penisa swojego człowieka. To jest przyjemność dla obu stron, a an_0 będzie mocniejsze i jaśniejsze.

Trenować mięśnie pochwy sprowadza się do tego, aby je zmniejszać. Alternatywne okresy napięć i odpoczynek: napięte mięśnie te dziesięć sekund, więc jeśli starają się trzymać moczu, następnie rozluźnij. Szkolenie nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań ani warunków. Mogą one być wykonywane w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Ćwiczeń, aby wzmocnić mięśnie pochwy jest konieczne również dlatego, że poprawa przepływu krwi do narządów miednicy i służyć jako doskonały profilaktyce chorób układu moczowo-płciowego.

Prawidłowo oddychać

Prawidłowe oddychanie jest również bardzo ważne. Mówiąc suchy język nauki, an_0u – to seria skurczów mięśniowych. Im więcej tlenu dostaje się do organizmu, tym silniejsze mięśnie są zmniejszone i silniejszą i dłuższą przyjemność. Nie, nie, nie bój się, nie musisz oddychać i obecnie według złożonego wzoru matematycznego. I tak wiesz, jak oddychać. Wystarczy zrobić to trochę bardziej intensywne. Oddychaj trochę szybciej, wdychać powietrze trochę głębiej, wydech trochę dłużej. Nie wstrzymaj oddech czekając na kulminacji, zbyt dużo stresu może zepsuć wszystko. Oddychaj z przyjemnością.

Naucz się relaksować

Relaksacja – jest kluczem do sukcesu. Kobiety są ułożone inaczej niż mężczyźni, co może mieć an_0 zawsze i wszędzie. Tak więc, musimy zrozumieć, co wpływa Ci relaks. To może być Świeca z zapachem wanilii, gorącej kąpieli, lampce wina lub coś innego. Musisz znaleźć coś, co pomoże ci „wyłączyć” swój wewnętrzny monolog – ciągły przepływ myśli o wszystkim. Słuchaj swoich instynktów lepiej.

Samica an_0 – unikalny fenomen. Kiedy kobieta ma an_0, to natychmiast zmniejsza aktywność tych obszarów mózgu, które są odpowiedzialne za uczucie strachu i niepokoju. Według obserwacji lekarzy, te reakcje są tak tępa, że ​​szybko wpada w stan podobny do transu lub nirwany. Powoduje to pełny relaks i intymność w trakcie i po nim.

Sytuacja jest także istotne znaczenie dla osiągnięcia an_0u. Spróbuj dowiedzieć się, co naprawdę ekscytujące. Być może muzyka? Albo jakiś lekki odcień? Może chciałbyś doświadczyć miłości zabawkę? Eksperyment, poszukaj czegoś, co oddycha zmysłowość w otoczeniu.

Nie spiesz się

Twój partner jest już podniecony, a nadal nic nie czuję? To nie znaczy, że „Zejdź” go. Zaledwie większość kobiet do an_0u, to zajmuje dużo gry wstępnej: do czterdziestu pięciu minut! Niestety, nasza kultura seksualna (w tym pomysłów na temat an_0u) jest skierowany do mężczyzn i opiera się na reakcji człowieka na stymulację, główna zasada, która brzmi: „szybko, jeszcze szybciej!” Nie stać się zakładnikiem tych stereotypów. Dążenie do „idealnego” an_0 nie prowadzi do niczego dobrego. To nie jest normą, która musi spełniać, co może przyjść. Energia seksualna damska rozwija się i rośnie w siłę stopniowo. Więc przestań liczyć minuty i całkowicie podporządkować się swoimi uczuciami.

Zaufaj swojemu partnerowi

Nie wahaj się, aby omówić ze swoim mężczyzną odczucia seksu. Jeśli były dobre, należy poinformować go o tym. Jestem pewien, że będzie zadowolony, że znajdziesz to pożądane i umiejętne kochanka. Z poważaniem chwalić i dziękować mu za przyjemnych uczuć, które wygłosił do was. Nie wahaj się i podczas intymności wyrazić swoją przyjemność z pieszczot swoich mężczyzn.

Ponadto konieczne jest, aby porozmawiać z mężczyzną, jeśli czujesz, że nie dostaniesz żadnej satysfakcji z seksu. Najważniejsze – nie schylać się drobne wybiegi lub oskarżeń niewydolności seksualnej. Mężczyźni są bardzo boleśnie reagują na takie rzeczy. Nie zachowują się jak ścisłe nauczyciel z niedbałego ucznia: nie potrzebuje partnera, który cierpi na kompleks niższości. Wyjaśnij, co pieści przynieść wam najbardziej przyjemnych doznań, że cię podnieca i czym jesteś w ekstazie. Mimo bliskości może pomóc człowiekowi z ręki lub słowami.

Aby porozmawiać z mężczyzną swoich własnych uczuć seksualnych może być trudne dla niektórych po prostu bolesne, aby omówić z nim taką intymną rzecz. Ale to powinno być zrobione: relacja zaufania ze swoim partnerem, świadomość, że jest gotów, aby słuchać swoich pragnień, jakiekolwiek one są, pomoże Ci się zrelaksować i zbliżyć się do żądanej an_0u.

Oczywiście nasze wskazówki wyboru – to tylko podstawowe wskazówki, jak można dostać an_0u. Dowiedz to dość realistyczne i siły każdej kobiety. Ktoś opanował tę naukę na tyle szybko, ktoś zajmie więcej czasu. Najważniejsze – aby dostroić się do sukcesu, słuchać swojego ciała, swobodnie podążać instynkty, a nie zastępować myśli i uczucia zaufać ukochanej.

load...