Jak dokręcić skórę po utracie wagi bez chirurgii i zbędnych kosztów?

Poważnie myślisz o utracie wagi? Oczywiście, wszyscy lekarze w jednym głosem mówią, że musisz schudnąć powoli i stopniowo. Ale, ponieważ chcemy, aby szybko przełączyć się z rozmiaru 52 do 44.

load...

Przy tak szybkiej utraty wagi najprawdopodobniej utworzone problem – zwiotczenie skóry po utracie wagi, którą należy zwalczać wszelkimi dostępnymi środkami.

Odżywianie i dieta

Oraz w procesie utraty wagi, a po to jest konieczne do prawidłowej diety, bogate w substancje odżywcze i witaminy. Aby zmniejszyć ilość spożywanych kalorii, zmniejszenie zużycia produktów o wysokiej zawartości tłuszczu i węglowodanów (mąki, tłuszczu, słodki). I zwiększenie elastyczności i odcieni skóry przyczyniają się selen, magnez i witaminy z grupy B.

Pokarmy bogate w witaminy i pierwiastki śladowe, które promują elastyczność i jędrność skóry:

  • Tłuste ryby, wątroba wołowa, jaja;
  • Zboża, różne zioła, ogórki, zielona papryka;
  • Galaretka, budyń, oleje roślinne.

Aby szybko dokręcić skórę po odchudzania jest konieczne, aby pić co najmniej 2 litry wody dziennie. Kawa, herbata, soki i woda gazowana cukier nie są odpowiednie. Elastyczność skóry pomoże wrócić zastosowanie tylko zwykłej wody pitnej bez gazu.

load...

Kosmetyka

Zastanawiasz się, jak dokręcić skórę po utracie wagi, konieczne jest, aby przywołać różne specjalne kremy, które są obecnie dostępne w aptekach. One zredukowane do komórek nabłonkowych, co pomaga pozbyć się rozstępów i sprawiają, że skóra staje się gładka.

Jest bardzo skuteczny do napinania skóry – obierania. Aby to zrobić, trzeba będzie szorować że usuwając martwe komórki skóry, wpływa na jego regenerację. A także zwiększają przepływ krwi do tkanki powierzchniowej, w związku z cząstkami stałymi, drażniący do powierzchni skóry. Scrub można kupić w sklepie lub zrobić własny:

Weź trochę żelu pod prysznic i wymieszać ją z łyżką cukru gruboziarnistego. Złuszczają skóra jest lepiej zacząć od bioder, a następnie przejść do żołądka, masując skórę okrężnymi ruchami. Obierania prowadzi się przez 5 minut, po czym pozostałości płucze ciepłą wodą peelingu.

Masaż

Jest to niemożliwe, aby dokręcić skórę po utracie wagi bez pomocy masażu, który pomaga przyspieszyć metabolizm i zwiększają elastyczność skóry.

Oto dwa z najbardziej skutecznych masażu, które można wykonać samemu:

  • Honey – Miód jest zrobione w małych porcjach i przy pomocy palców, przy odrobinie wysiłku jest wcierać obszarów problemowych. Czas na każdej powierzchni około 2-3 minut. Lepszy efekt, procedura ta pomaga osiągnąć, jeśli odbywa się w kąpieli lub saunie. Po zakończeniu reszt masażu miodu przemywa się ciepłą wodą.
  • Oskubane – wykonane lekkie mrowienie w obszarach problemowych przez 10-15 minut.

Takie masaże pomóc jak dokręcić skórę po utracie wagi, i uczynić go bardziej gładka i delikatna.

Aktywność fizyczna

Nie można zrobić ze skóry wraca do normy i bez wysiłku fizycznego. Może być kilka razy w tygodniu iść na siłownię lub wykonywać ćwiczenia w domu przez 30-40 minut dziennie 2-3 razy w tygodniu. A najlepiej – przynajmniej prosty ładunek każdego ranka.

  • Wzmocnienie rąk

W tym ćwiczeniu trzeba parę hantlami o wadze 1,5 kg każdy.

Pozycja wyjściowa – ręce na wysokości klatki piersiowej, łokcie ugięte. Na wydechu, rasy w parze, na oddechu – zgromadzi. Powtórz 10 razy w trzech setach.

  • Pobieranie prasy

Przygotować matę do ćwiczeń w pozycji leżącej. Czyste ręce za głowę, ugnij nogi w kolanach. Na wydechu unieś ciało w górę podczas wdechu – został pominięty. Najpierw zrób 3 serie 10 razy, dzień po dniu zwiększenie liczby powtórzeń 5.

  • Tworzą hip

Dobrym ćwiczeniem na wzmocnienie mięśni i ud skórę. Leżąc na boku, maksymalny wyciąg jedną nogę i przechowywane w tej pozycji przez kilka sekund. Powtórz 10 razy możliwe. Następnie obrócić na drugą stronę i zrobić identyczne ćwiczenie dla drugiej nogi.

Pomóc pozbyć ekstra „fałdy” Kształtowanie Zawód lub rytmiczne rodzaje tańca. Najważniejsze, że było dużo ruchu, a były one prowadzone w szybkim tempie.

  • Zabiegi wodne

Po przebudzeniu i przed snem, należy wziąć prysznic kontrastu. Procedura ta poprawia krążenie krwi w skórze i wygładza górne warstwy naskórka.

Dobrym sposobem jak zacisnąć skórę po utracie wagi jest, aby wziąć gorącą kąpiel. Wysoka temperatura wody zapewnia przypływ krwi do skóry, dzięki czemu jest bardziej jędrna i zdrowa. Tylko gorąca woda ułatwia otwarcie porów i usunąć brud i zanieczyszczenia z powierzchni i głębszych warstw skóry. Wziąć gorącą kąpiel zaleca się co najmniej 2 razy w tygodniu. W wodzie można dodać rumianku lub sukcesji, pomagają zredukować zmęczenie i podrażnienie.

Zatem jedzenia prawidłowo, dzięki czemu peeling, masaż, robi kultury fizycznej i sportu, a także biorąc prysznic kontrastu i wannę z hydromasażem, będzie w krótkim czasie będzie w stanie przywrócić skórę i znacznie poprawić jej wygląd. Będziesz czuć się pewnie nawet w stroju kąpielowym na plaży!

load...