Jak dokręcić piersi bez operacji plastycznej?

Prawie każda kobieta chce wiedzieć, jak dokręcić skrzynię i zachować kobiecą urodę bez operacji. Internet jest pełen informacji na ten temat, ale ważne jest, aby poznać opinię specjalistów w tej dziedzinie. Tone obwisłe piersi może być chirurgia plastyczna i praktyczne doświadczenie wielu kobiet jest dowodem.

load...

Dlaczego piersi traci swoją elastyczność?

Pierś utraty sygnału z powodu różnych czynników: wiek, utrata masy ciała, ponoszone choroby. Ale większość ugięcia jest wynikiem ciąży i karmienia piersią dziecko. I nie wystarczy używać tylko kosmetyków – ważne jest, aby zrobić i ćwiczenia.

Dwa główne powody, które doprowadziły do ​​utraty tonem piersi są następujące:

 • Skóra staje się mniej elastyczna i sprężysta;
 • Mięśnie piersiowe, które są odpowiedzialne za tonu piersi, osłabić.

Czynniki, które powodują zwiotczenie kobiecego piękna, w następujący sposób:

load...
 • Słabe pecs i duży rozmiar miseczki;
 • Niewłaściwa dieta;
 • Brak witamin w okresie ciąży;
 • I innych złych nawyków.

Mięśnie klatki piersiowej tracą ton, co do zasady, ze względu na brak aktywności fizycznej, gdy matka jest całkowicie pochłaniane przez pielęgnacji dziecka i całkowicie zapomina o sobie. Wpływać na cechy zewnętrzne kobieta może złe postawy: kobieta spędza dużo czasu w pozycji siedzącej, ramiona zgarbiony. Elastyczność jest stracone, jeśli płeć piękna ma duże piersi. Wreszcie, mięśnie grzbietu są słabe.

Ciąża i karmienie piersią, która wpływa na cechy zewnętrzne piersi. Kiedy kobieta przestaje karmić dziecko w czasie jej spadku mleka ciało i ostatecznie znika. Tkanka wokół piersi są mniejsze, co może prowadzić do ugięcia. Po zaprzestaniu podawania tłuszczu w obszarze biustu ewentualnie wraca do stanu normalnego, ale może zostać naprężona. Dlatego, być może trzeba windy piersi.

W dziedzinie chirurgii plastycznych specjalistów przeprowadziła badania naukowe na temat relacji żywienia i obwisłych piersi, a wyniki opublikowane w czasopiśmie Journal Chirurgii Estetycznej. Twierdzą oni, że karmienie piersią nie prowadzi do utraty elastyczności. Ale proces ciąży i wiele zmian w kobiecej fizjologii w tym okresie może spowodować „słaby” biust. Wśród tych czynników ryzyka, warto wspomnieć o przyrost masy ciała i utrata masy ciała, liczba ciąż, źle dopasowany biustonosz, złe nawyki i wiek.

Wyobrażeń o zwiotczenie biustu

Czasem rodziły kobiety na straty, w rzeczywistości ma „słaby” bust, nawet jeśli młody. Z ugięcia prędzej czy później zmierzyć niemal wszystkie kobiety, z wyjątkiem tylko właściciel może być bardzo mały biust. To źle, że dziewczęta mają piękne, jędrne piersi. Nie zawsze! Utrata napięcia piersi może wystąpić z nich.

Powszechne mity odnoszące się do obwisłych piersi:

 1. Ugięcia można zapobiec przez uciekanie się do ćwiczeń piersiowych, takie jak wyciskaniu. Jest ziarno prawdy. Ten trening zwiększa elastyczność mięśni piersiowych w ogóle i przyczynia się do zaostrzenia piersi bez operacji. Ale ta forma biustu i pozycja się nie zmienia. Jeśli i to obserwuje się duży procent ugięcia wystarczająco długo, to może naprawdę pomóc specjalisty w dziedzinie medycyny. Nie oczekuj cudów od różnych ćwiczeń. Oczywiście, wynik będzie, jeśli ośrodek im w złożonych, ale zaawansowanych przypadkach nie będą one w stanie rozwiązać.
 2. Częste skoki i szybki bieg prowadzi do utraty elastyczności piersi. To nie jest prawda. Ugięcia ze względu na osłabienie więzadeł podtrzymujących i skóry wokół piersi. Ale bieganie i skakanie nie wpływa na cechy zewnętrzne biustu.
 3. Całe życie kobieta ma ten sam rozmiar piersi. To nie jest prawda. Rozmiar biustu może się różnić ze względu na ciążę, karmienie piersią, zmiany hormonalne, przyrost masy ciała / utrata masy ciała i stylu życia.
 4. Ton piersi może być zwiększona przez uciekania się do różnych kremów i balsamów. Nie będziemy argumentować, ponieważ kosmetyki są w stanie dać pozytywny efekt, ale w połączeniu z szeregiem innych działań, takich jak dobre odżywianie i specjalnego szkolenia.

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Droga ciągnąć piersi bez operacji, zestaw ćwiczeń pomoże.

W dziedzinie kulturystyki ekspertów, aby podjąć następujące kroki, aby ponownie znaleźć się piękny biust:

 1. Pierwsze ćwiczenie jest użycie hantle. Musimy podnieść ręce z hantlami w ręku. Połóż się na plecach, umieścić je na rolkach, czy można użyć mat. Ręce podciągnąć na obszarze klatki piersiowej. Następnie rozpuścić ręce w partii i powrót do pozycji wyjściowej. Na wdechu rozcieńczonym w parze, podczas wydechu – windy.
 2. Zrezygnować z hantlami. Ćwiczenie jest również wykonywana w pozycji leżącej na plecach, ale na biodrach. Na wydechu rozpostarte ramiona muszą być podniesione i uczynić głową. Na wdechu, aby powrócić do pierwszej pozycji.
 3. Ćwiczenia „Zamek”. Palm podłączyć do zamka i trzymać przed sobą na wysokości barków. Założonymi rękami jak najwięcej wyciągnąć w różnych kierunkach. 5 sekund i pozostawać w jak największym stopniu w celu rozciągnięcia dłoni, a następnie odpocząć. Powtórz ćwiczenie 6-8 razy.
 4. Wyciśniętą pod kątem 45 °. Będzie potrzebował środków na rękę, na przykład, 2 krzesła lub jakieś inne wzgórze. Padnij na kolana i palce, umieszczając przed krzeseł. Rozprostować ręce na siedzeniu, podczas wydechu zginać rękę. Na wdechu, aby powrócić do pozycji wyjściowej.
 5. Pompek. Dostać się na kolana i ręce przed resztą podłogi. Zacznij rytmiczne pompek. W zależności od stopnia przygotowania dziewcząt / kobiet koncentrują można zrobić na palcach. Jak wydech, zegnij ręce, upuszczając obudowę ciała poniżej. Na wdechu wyprostować ręce. Plecy powinny być wyprostowane.
 6. Bezpośrednie ręce położyć na ramionach i skupić się na ścianie. Gięcie na łokciach, naciskając, aby silny ruch na ścianie, jakby popychając go. 10 sekund, aby zatrzymać się, wskazując na silne mięśnie ramienia napinacza odpocząć. Ćwiczenie 8-10 razy.

Inne sposoby na wzmocnienie obwisłych piersi

Podniesienie piersi obejmuje procedurę Aquamassage. Woda ma korzystny wpływ na skórę i nie powoduje żadnego dyskomfortu.

Aquamassage utrzymywano przez 10 minut. Uzależniające prawo do korzystania ciśnienie wody, wysłać go do klatki piersiowej. Strumień wody nie powinna być zbyt mocne lub bardzo słabe. Temperatura powinna być wygodne dla ciała, kogoś, kto lubi ciepłej wody, kogoś takiego jak ciepło, tak długo, jak nie było zbyt zimno lub gorąco. Skierować strumień w okrągłej ruchu w górę. Nie ma potrzeby, aby masować obszar wokół brodawki. Im silniejszy nacisk na tworzenie, kiedy masować obszar piersi do ramienia, klatki piersiowej kierować strumienia z mniejszym ciśnieniem. Procedura powinna być przyjemnością, a nie ból.

Po ukończeniu Aquamassage, lekko przetrzeć skórę lekko mielenia i zastosować odpowiednie środki zaradcze. Warto pamiętać, że pożądany efekt można osiągnąć, jeśli przestrzegać wszystkich instrukcji. Bądź piękna i zdrowa!

load...